Κεντρικό μενού
Κατηγορίες

Διαιτητές – Κομισάριοι Α2 Ανδρών (Β’ Γύρος, 7η αγωνιστική, 23/6)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 7ης αγωνιστικής του Β’ Γύρου της Α2 Ανδρών, είναι: Τετάρτη 23 Ιουνίου Περιβόλας 17.00 Απόλλων Π.-Ολυμπιακός Παπαπέτρου-Συμεωνίδης-Μαλαμάς (Κωστής/Θεοδοσόπουλος) Στ.

Περισσότερα »

Διαιτητές τουρνουά «Ακρόπολις Eurobank» (18-20/6)

Οι διαιτητές του τουρνουά «Ακρόπολις Eurobank» που θα φιλοξενηθεί στο ΟΑΚΑ 18-20 Ιουνίου, είναι: Παρασκευή 18 Ιουνίου 17.00 Πουέρτο Ρίκο-Σερβία Συμεωνίδης-Ψαριανός-Μαγκλογιάννης 20.00 Ελλάδα-Μεξικό Κορομηλάς-Μάνος-Σώμος Σάββατο

Περισσότερα »

Διαιτητές – Κομισάριοι Α2 Ανδρών (11-12/6)

Παρασκευή 11 Ιουνίου Καρδίτσας (Ν) 19.00 Καρδίτσα-Μαρούσι Ξενικάκης-Λόρτος-Παπαθανασίου (Χλωρός) Σάββατο 12 Ιουνίου Στ. Καλαϊτζής 17.00 Πανερυθραϊκός-Απόλλων Π. Αναστόπουλος Α.-Μαλαμάς-Λιότσιος (Ζερδεβάς) Ελευθερούπολης 17.00 Ελευθερούπολη-Ολυμπιακός Παπαπέτρου-Πουρσανίδης Κ.-Κοϊμτζόγλου

Περισσότερα »

Διαιτητές 5ης αγωνιστικής Πανελληνίου Κορασίδων

Οι διαιτητές της 5ης αγωνιστικής της τελικής φάσης του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Κορασίδων είναι: Τετάρτη 28 Ιουλίου 10.00 Άμιλλα 2000-Παναθηναϊκός Σκούτας-Τεφτίκης 13.00 ΟΦΗ-Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Κρόνος Αγ.

Διαιτητές Πανελληνίου Κορασίδων (24-28/7)

Οι διαιτητές των τριών πρώτων αγωνιστικών της τελικής φάσης του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Κορασίδων που θα διεξαχθεί στο ΚΓ «Γ. Μελισσηνός» στην Καισαριανή, είναι: Σάββατο 24

Διαιτητές τουρνουά «Ακρόπολις Eurobank» (18-20/6)

Οι διαιτητές του τουρνουά «Ακρόπολις Eurobank» που θα φιλοξενηθεί στο ΟΑΚΑ 18-20 Ιουνίου, είναι: Παρασκευή 18 Ιουνίου 17.00 Πουέρτο Ρίκο-Σερβία Συμεωνίδης-Ψαριανός-Μαγκλογιάννης 20.00 Ελλάδα-Μεξικό Κορομηλάς-Μάνος-Σώμος Σάββατο

Διαιτητές – Κομισάριοι Α2 Ανδρών (11-12/6)

Παρασκευή 11 Ιουνίου Καρδίτσας (Ν) 19.00 Καρδίτσα-Μαρούσι Ξενικάκης-Λόρτος-Παπαθανασίου (Χλωρός) Σάββατο 12 Ιουνίου Στ. Καλαϊτζής 17.00 Πανερυθραϊκός-Απόλλων Π. Αναστόπουλος Α.-Μαλαμάς-Λιότσιος (Ζερδεβάς) Ελευθερούπολης 17.00 Ελευθερούπολη-Ολυμπιακός Παπαπέτρου-Πουρσανίδης Κ.-Κοϊμτζόγλου