Ειδήσεις

Η κλήρωση ανακατανομής ομίλων

Πραγματοποιήθηκε στην Καρδίτσα η κλήρωση ανακατανομής των ομίλων της Α2 Γυναικών και της Γ’ Εθνικής Ανδρών (1ος, 2ος, 3ος Όμιλος), παρουσία του γενικού γραμματέα της

Read More »
Ειδήσεις

Πρόγραμμα Ειδικών Πρωταθλημάτων Ανόδου

Το πρόγραμμα του Ειδικού Πρωταθλήματος για την Άνοδο στην Α2 Κατηγορία Γυναικών, όπως προέκυψε από κλήρωση: ΣΩΜΑΤΕΙΑ 1.  ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 2.  ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΗΜ/ΝΙΕΣ ΓΗΠΕΔΟ

Read More »
Διαιτητές

Διαιτητές – Κομισάριοι αγώνες Β’ και Γ’ Εθνικής

Αγώνες κατάταξης Β’ Εθνικής Ανδρών Κυριακή 22 Μαϊου 3ο Άνω Λιοσίων 18.00 ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ-Αιγάλεω Ζακεστίδης-Γεράνιος-Τηγάνης (Κουλούρης) Τετάρτη 25 Μαϊου Πύρρος Δήμας 19.00 Αίολος Τρικάλων-Γέφυρα Ταρενίδης

Read More »
Ειδήσεις

Γ’Εθνική: Ορισμός αγώνα

Μετά από τις αποφάσεις του 1βάθμιου 1μελούς (1/04-05-2022) και του 2βάθμιου (2/11-05-2022) Δικαιοδοτικού Οργάνου επί των ενστάσεων κακής εφαρμογής κανονισμού Παιδιάς, ο αγώνας ΑΕ Ικάρου

Read More »
Διαιτητές

Διαιτητές – Κομισάριοι Γ’ Εθνικής (Αγώνες κατάταξης)

Τετάρτη 27 Απριλίου Πύρρος Δήμας 18.30 Αλμυρός-Ναύαρχος Βότσης Ταρενίδης Κ.-Τοπαλίδης (Γιαμούζης) Σάββατο 30 Απριλίου Πύρρος Δήμας 18.30 Ιωνικός Ιων.-Αλμυρός Τσιαπλής-Παπανικολάου Γ. (Βάτσιος) Τετάρτη 4 Μαϊου

Read More »
Ειδήσεις

Αλλαγές αγώνων

Σας ενημερώνουμε ότι: *Μετά από συμφωνία των δύο σωματείων, ο αγώνας Ολυμπιακός ΣΦΠ-ΟΑ Χανίων για την 1η αγωνιστική της Γ’ Φάσης (play off) του Πρωταθλήματος

Read More »
Ειδήσεις

Αλλαγές αγώνων

Σας ενημερώνουμε ότι: *Λόγω επιβεβαιωμένων κρουσμάτων Covid 19 σε αθλητές του σωματείου ΑΟ Δάφνης,ο αγώνας ΑΕ Ικάρου Καλλιθέας-ΑΟ Δάφνης, για την 18η αγωνιστική του Πρωταθλήματος

Read More »
Διαιτητές

Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (10/4)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι των αγώνων της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι: 1ος Όμιλος (18η αγωνιστική) Κυριακή 10 Απριλίου Βενετόκλειο 17.00 Διαγόρας Ρόδου-Παναχαϊκή Περδετζόγλου-Παπαδόπουλος Α.

Read More »

Η κλήρωση ανακατανομής ομίλων

Πραγματοποιήθηκε στην Καρδίτσα η κλήρωση ανακατανομής των ομίλων της Α2 Γυναικών και της Γ’ Εθνικής Ανδρών (1ος, 2ος, 3ος Όμιλος), παρουσία του γενικού γραμματέα της

Πρόγραμμα Ειδικών Πρωταθλημάτων Ανόδου

Το πρόγραμμα του Ειδικού Πρωταθλήματος για την Άνοδο στην Α2 Κατηγορία Γυναικών, όπως προέκυψε από κλήρωση: ΣΩΜΑΤΕΙΑ 1.  ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 2.  ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΗΜ/ΝΙΕΣ ΓΗΠΕΔΟ

Γ’Εθνική: Ορισμός αγώνα

Μετά από τις αποφάσεις του 1βάθμιου 1μελούς (1/04-05-2022) και του 2βάθμιου (2/11-05-2022) Δικαιοδοτικού Οργάνου επί των ενστάσεων κακής εφαρμογής κανονισμού Παιδιάς, ο αγώνας ΑΕ Ικάρου

Αλλαγές αγώνων

Σας ενημερώνουμε ότι: *Μετά από συμφωνία των δύο σωματείων, ο αγώνας Ολυμπιακός ΣΦΠ-ΟΑ Χανίων για την 1η αγωνιστική της Γ’ Φάσης (play off) του Πρωταθλήματος

Αλλαγές αγώνων

Σας ενημερώνουμε ότι: *Λόγω επιβεβαιωμένων κρουσμάτων Covid 19 σε αθλητές του σωματείου ΑΟ Δάφνης,ο αγώνας ΑΕ Ικάρου Καλλιθέας-ΑΟ Δάφνης, για την 18η αγωνιστική του Πρωταθλήματος

Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (10/4)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι των αγώνων της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι: 1ος Όμιλος (18η αγωνιστική) Κυριακή 10 Απριλίου Βενετόκλειο 17.00 Διαγόρας Ρόδου-Παναχαϊκή Περδετζόγλου-Παπαδόπουλος Α.