Menu

Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (16η αγωνιστική, 9-10/2)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 16ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος

Κυριακή 9 Φεβρουαρίου

Κορίνθου 17.00 ΚΑΟ Κορίνθου-Ερμιόνη Γεράνιος-Αγγελής (Μαυραντζάς)

Δ. Βικέλας 12.00 ΑΕ Ν. Κηφισιάς-Νέο Ληξούρι Κώτσου-Φάκαρος (Γολεγού)

Αντ. Φώτσης 17.00 Ηλυσιακός-ΣΔΥ Τρίπολης Ξυλάς-Αντωνίου Γιώργ. (Σαμαρτζή)

Κάτω Αχαγιάς 17.00 Αχαγιά 82-Π. Φάληρο Μαντήλας-Κατσαπρακάκης (Κωστής)

Παναχαϊκής 17.00 Παναχαϊκή-Άρης Νίκαιας Χατζημάρκος-Ασημακάκη (Μάρκου)

Ακράτας 17.00 Ακράτα-Γλαύκος Λαζαρίδης-Χρηστίδης Π. (Κοκορδάτος)

Δευτέρα 10 Φεβρουαρίου

Ν.Πέρκιζας 21.00 Χαλάνδρι-Κορωπί Δελαγραμμάτικας-Καρακωνσταντινόπουλος (Παπαγιαννόπουλος)

Κυριακή 16 Φεβρουαρίου

ΚΓ Ληξουρίου 14.00 Νέο Ληξούρι-Γλαύκος Χρηστίδης Ηλ.-Ναστούλης (Πίγκας)

2ος Όμιλος

Σάββατο 8 Φεβρουαρίου

ΕΑΚ Χανίων 18.30 ΑΟΚ Χανιά-Τα Φανάρια Πλιάκας-Ορφανός Εμ. (Πετράκης)

Κυριακή 9 Φεβρουαρίου

Ερ. Χατζόπουλος 17.00 Άρης Θήβας-Ένωση Ιλίου Τσακαλογιάννης-Λογοθέτης (Δεσάρτης)

Βυζαντινό Α.Κ. 17.00 Πέρα-Ερμής Σχηματαρίου Χαλαμπαλάκης-Ροδίτης (Μπουρνάς)

Ν. Φιλαδέλφειας 17.00 ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ-Αργοναύτης Τριγλίας Ζιώγας-Τηγάνης (Κουλούρης)

Χίου 16.00 Βούρειος ΑΟΛ Χίου-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Χουγιάζος-Καραμπιτσάκος (Μάρης)

Μ. Μερκούρη 17.00 ΑΚ Χαλκίδας-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Κοντίλης-Ελ Ανύ (Κάλφα)

Τετάρτη 19 Φεβρουαρίου

Βυζαντινό Ακ 16.00 Πέρα-Βούρειος ΑΟΛ Χίου Μακρόπουλος-Ντάνος (Παπαδόπουλος Κ.)

3ος Όμιλος

Κυριακή 9 Φεβρουαρίου

Μπάρας 17.00 Ίκαροι Τρικάλων-Ολυμπιακός Β. Μαραμής-Καρακώστας (Χλωρός Ν.)

Μελίκης 17.00 Μελίκη-Τιτάνες Παλαμά Φουντζήλας-Κουκουλεκίδης (Σαμαλης)

Ιωαννίνων (Ν) 17.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων-ΣΚ Ιωάννινα Λουλουδιάδης-Αναστασιάδης (Τσιγγέλης)

Ν. Ιωνίας 16.00 Νίκη Βόλου-Φαίακας Κέρκυρας Μπουγλος Γ.-Τσάλας (Γκουντέλιας)

Φλώρινας 17.00 Αριστοτέλης Φλ.-Αίολος Τρικάλων Σιταρίδης-Τσάνταλη (Βόντζας)

Δ. Βικέλας 17.00 Αετοί Βέροιας-Αναγέννηση Καρδίτσας Τζιοπάνος Γ.-Βασιλόπουλος (Καλότσης)

4ος Όμιλος

Μακεδονικού 18.00 Μακεδονικός-Ασπίς Ξάνθης Μελανίδης-Τοπαλίδης (Δροσόπουλος)

ΜΕΝΤ 17.00 ΜΕΝΤ-Απόλλων Καλαμαριάς Σαρακενίδης-Κώνης (Παραλυκίδης)

Μίκρας Β. 17.00 Μ. Αλέξανδρος-Πανσερραϊκός Κοντογιάννης-Γιατρόπουλος (Παπαγεωργίου)

Φ. Αμοιρίδης 18.00 Λεύκιππος Ξάνθης-Κένταυρος Καλ. Γιαννούλης Α.-Νέδογλου (Σαλικίδης)

11ο Δ. Σχ. Ευόσμου 18.00 ΔΕΚΑ-Μαντουλίδης Σελεβός-Μπαχτσεβανόπουλος (Δέλλας)

Περαίας 18.00 Ζέφυρος 02-Ελπίς Αμπελοκήπων Αγραφιώτης Γ.-Τζεγκάκης (Τζιοπάνος Ι.)

επιστροφή στην κορυφή