Menu

Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (5η αγωνιστική, 10-13/11)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 5ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος

Κυριακή 10 Νοεμβρίου

Παπασιδέρη 17.00 Κορωπί-ΑΕ Ν. Κηφισιάς Χρηστίδης Ηλ.-Αγγελής (Παπαδόπουλος Στ.)

Γ. & Ε. Μπουρνάκη 17.00 Ερμιόνης-Ηλυσιακός Σοφιανόπουλος-Λάμπος (Πετρόπουλος)

Ληξουρίου 14.00 Νέο Ληξούριο-Αχαγιά 82 Χριστοδουλάκης-Κοτσώνης (Μάρκου)

ΑΚΔ Τρίπολης 17.00 ΣΔΥ Τρίπολης-Παναχαϊκή Μαρτινάκος-Αναστασόπουλος (Βακαλόπουλος)

Σοφία Μπεφόν 17.00 Π. Φάληρο-Άρης Νίκαιας Λαζαρίδης-Πετράκης (Σταματόπουλος)

Γλαύκος 17.00 Γλαύκος-ΑΟΚ Χαλανδρίου Μαντήλας-Ασημακάκη (Κωστής)

Ακράτας 17.00 Ακράτα-ΚΑΟ Κορίνθου Κοτσιμπος-Χουγιάζος (Πίγκας)

Τετάρτη 13 Νοεμβρίου

Σοφία Μπεφόν 19.30 Π. Φάληρο-Αχαγιά 82 Κώτσου-Κατσαπρακάκης (Ζώης)

2ος Όμιλος

Κυριακή 10 Νοεμβρίου

Νάξου 15.00 Τα Φανάρια-Πέρα Ντάνος-Καραμπιτσάκος

Ιλίου Β’ Γ. Κακούρης 17.00 Ένωση Ιλίου-ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ Γεράνιος-Τεφτίκης Σωτ. (Κουλούρης)

Σχηματαρίου 14.00 Ερμής Σχηματαρίου-Βούρειος ΑΟΛ Χίου Ορφανός Εμ.-Βελέντζας (Χριστοδούλου)

Ραφήνας 17.00 Αργοναύτης Τριγλίας-ΑΚ Χαλκίδας Φάκαρος-Παπαδημητρόπουλος (Παππάς)

Ζωγράφου 17.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Σκουλαρίκης-Κούλης Χαρ. (Ζερβούδης)

Αυλίδας 15.00 Αίαντας Αυλίδας-ΑΟΚ Χανιά Κηπώσης-Ναστούλης (Κάλφα)

Κροίσος Πέρσης 17.00 Μίλων-Άρης Θήβας Καρακωνσταντακόπουλος-Ροδίτης (Μπουρνάς)

3ος Όμιλος

Κυριακή 10 Νοεμβρίου

Βόλου 17.00 Ολυμπιακός Βόλου-ΑΓΣ Ιωαννίνων Δέλλας-Κώνης (Τσιργουλας)

Παλαμά 17.00 Τιτάνες Παλαμά-Νίκη Βόλου Μαραμής-Κοντογιάννης (Χλωρός)

Ιωαννίνων (Νέο) 17.00 ΣΚ Ιωάννινα-Αριστοτέλης Φλ. Ελευθεριάδης Πλ.-Λαδάς (Τσιγκέλης)

Κέρκυρας 15.00 Φαίακας-Αετοί Βέροιας Κάννης-Βιννής (Πουλής)

Κατσιμήδου 17.00 Αίολος Τρικάλων-Αναγέννηση Καρδίτσας Μπουγλος Π.-Τσάλλας (Κουσαϊτης)

Αριδαίας 17.00 Αριδαία-Μελίκη Εκιζογλου-Χατζηχαρίσης (Ελευθεριάδης Παντ.)

4ος Όμιλος

Κυριακή 10 Νοεμβρίου

Χρ.Χριστοδούλου 18.00 Ασπίς Ξάνθης-ΜΕΝΤ Δημάδης-Νέδογλου (Σαλικίδης)

Καλαμαριάς 18.00 Απόλλων Καλ.-Λεύκιππος Ξάνθης Ζαχαριάδης-Λάλλα (Μηλιαράς)

Ομονοιας 18.00 Πανσερραϊκός-ΔΕΚΑ Τούσης-Λαζαρίδης (Γιαβρής)

Αγ. Παύλου 18.00 Κένταυρος Καλ.-Μαντουλίδης Γιαννούλης Στ.-Μπουγλος Ι. (Θωμόπουλος)

Αμπελοκήπων 18.00 Ελπίς Αμπελοκήπων-Μακεδονικός Πράττος-Τσάνταλη (Αστρεινίδης)

Μηχανιώνας 18.00 Ζέφυρος 02-Ίκαροι Σερρών Λυγούρας-Κουφούδης (Κασαπίδης)

επιστροφή στην κορυφή