Elite League - Ερρίκος Ντυνάν
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ 24 14 10 4 0 1194 1083 111   2   1   1,102
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 24 14 10 4 0 1049 938 111   1   1   1,118
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 23 14 9 5 0 1078 990 88   2   1   1,088
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 23 14 9 5 0 1171 1081 90   1   1   1,083
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 22 14 8 6 0 1168 1078 90   5   1   1,083
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 22 14 8 6 0 1131 1137 -6   4   1   0,994
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ 22 14 8 6 0 1065 1076 -11   3   1,034   0,989
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 22 14 8 6 0 1079 1075 4   3   0,967   1,003
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ 21 14 7 7 0 1041 1156 -115   2   1   0,900
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 21 14 7 7 0 996 1015 -19   1   1   0,981
ΓΣ ΑΓΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΕ 20 14 9 5 0 1125 1018 107   0   1   1,105
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 19 14 5 9 0 1036 1053 -17   2   1   0,983
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 19 14 5 9 0 1039 1093 -54   1   1   0,950
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ 18 14 4 10 0 1027 1125 -98   2   1   0,912
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 18 14 4 10 0 1011 1057 -46   1   1   0,956
ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 15 14 1 13 0 923 1158 -235   0   1   0,797
ΓΣ ΑΓΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΕ/-3β. ΓΣ ΑΓΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΕ με βάση την αποφ. 950/07-12-22_εκκρεμεί προθεσμία ΑΣΕΑΔ

Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
08/10/22 17:00 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ 95-62
08/10/22 17:00 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ 77-69
08/10/22 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 91-92
08/10/22 17:00 ΝΕΜ BC ΑΡΕΝΑ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 60-79
08/10/22 17:00 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΓΣ ΑΓΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΕ 85-78
08/10/22 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 63-58
09/10/22 15:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙ 97-87
08/10/22 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 86-64
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
15/10/22 16:00 ΑΠ. ΚΟΝΤΟΥ ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 73-99
15/10/22 17:00 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 87-82
15/10/22 17:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡ. ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 80-65
15/10/22 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΑΓΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΕ-ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ 80-73
15/10/22 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ 75-83
15/10/22 17:00 ΗΛΙΔΑΣ ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 70-74
15/10/22 17:00 ΑΛ.ΔΗΜΟΓΛΟΥ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 58-93
16/10/22 15:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 90-85
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
22/10/22 16:00 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 91-87
22/10/22 17:00 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 65-60
23/10/22 15:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΓΣ ΑΓΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΕ 73-77
22/10/22 17:00 ΝΕΜ BC ΑΡΕΝΑ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 69-67
22/10/22 17:00 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙ 82-88
22/10/22 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 90-56
22/10/22 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 77-87
22/10/22 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ 82-77
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
30/10/22 15:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡ. ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 101-86
29/10/22 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΑΓΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΕ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 78-70
29/10/22 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 68-71
29/10/22 17:00 ΗΛΙΔΑΣ ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙ-ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ 88-91
29/10/22 17:00 ΑΛ.ΔΗΜΟΓΛΟΥ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ 61-83
29/10/22 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 74-85
29/10/22 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ 92-67
29/10/22 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ 89-66
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
06/11/22 15:00 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΓΣ ΑΓΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΕ 67-88
05/11/22 17:00 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 68-64
05/11/22 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙ 71-75
05/11/22 17:00 ΝΕΜ BC ΑΡΕΝΑ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 86-62
05/11/22 17:00 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 88-67
05/11/22 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 77-75
05/11/22 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 73-66
05/11/22 16:00 ΑΠ. ΚΟΝΤΟΥ ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 66-67
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/11/22 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 88-85
13/11/22 15:00 ΗΛΙΔΑΣ ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 77-65
13/11/22 17:00 ΑΛ.ΔΗΜΟΓΛΟΥ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 64-66
12/11/22 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ 78-81
12/11/22 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ 96-97
12/11/22 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ 89-63
12/11/22 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΑΓΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΕ-ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ 90-69
12/11/22 17:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡ. ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 91-61
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/11/22 17:00 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙ 67-73
19/11/22 17:00 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 69-45
19/11/22 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 75-69
19/11/22 17:00 ΝΕΜ BC ΑΡΕΝΑ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 67-75
20/11/22 15:00 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 67-64
19/11/22 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 74-68
19/11/22 16:00 ΑΠ. ΚΟΝΤΟΥ ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 92-66
19/11/22 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΓΣ ΑΓΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΕ 79-70
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
27/11/22 15:00 ΑΛ.ΔΗΜΟΓΛΟΥ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 75-91
26/11/22 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 81-66
26/11/22 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 82-74
26/11/22 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ 74-75
26/11/22 17:00 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ 93-77
26/11/22 17:00 ΗΛΙΔΑΣ ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙ-ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ 91-77
26/11/22 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 93-77
26/11/22 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΑΓΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΕ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 93-63
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
03/12/22 17:00 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 88-75
03/12/22 17:00 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 72-86
03/12/22 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 66-78
04/12/22 15:00 ΝΕΜ BC ΑΡΕΝΑ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ 82-76
03/12/22 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΓΣ ΑΓΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΕ 93-90
03/12/22 16:00 ΑΠ. ΚΟΝΤΟΥ ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 65-60
03/12/22 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙ 81-73
03/12/22 17:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡ. ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 70-61
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
10/12/22 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 94-78
10/12/22 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 72-63
10/12/22 17:00 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 83-69
10/12/22 17:00 ΝΕΜ BC ΑΡΕΝΑ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ 85-67
10/12/22 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ 74-79
10/12/22 17:00 ΑΛ.ΔΗΜΟΓΛΟΥ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 78-93
10/12/22 17:00 ΗΛΙΔΑΣ ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 77-75
10/12/22 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΓΣ ΑΓΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΕ 61-69
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/12/22 17:00 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 58-51
21/12/22 17:00 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ 80-79
21/12/22 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ 82-77
21/12/22 15:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 81-85
21/12/22 17:00 ΑΠ. ΚΟΝΤΟΥ ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 71-67
21/12/22 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 75-58
21/12/22 17:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡ. ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 92-66
21/12/22 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΑΓΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΕ-ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙ 72-62
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
07/01/23 17:00 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 77-84
18/01/23 17:00 ΝΕΜ BC ΑΡΕΝΑ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 71-73
07/01/23 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ 91-56
07/01/23 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ 83-68
07/01/23 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 89-95
07/01/23 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 72-70
07/01/23 17:00 ΑΛ.ΔΗΜΟΓΛΟΥ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΓΣ ΑΓΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΕ 91-88
08/01/23 15:00 ΗΛΙΔΑΣ ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 81-75
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
14/01/23 17:00 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ 100-64
14/01/23 17:00 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 70-69
14/01/23 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙ 79-64
14/01/23 16:00 ΑΠ. ΚΟΝΤΟΥ ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ 80-96
14/01/23 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 67-77
15/01/23 15:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡ. ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 84-72
14/01/23 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΑΓΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΕ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 88-59
14/01/23 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 83-74
14η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
22/01/23 15:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 73-82
21/01/23 17:00 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ 76-77
21/01/23 17:00 ΝΕΜ BC ΑΡΕΝΑ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ-ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ 84-75
21/01/23 17:00 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 105-82
21/01/23 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 72-78
21/01/23 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΓΣ ΑΓΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΕ 73-64
21/01/23 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 74-67
21/01/23 17:00 ΑΛ.ΔΗΜΟΓΛΟΥ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙ 69-73
15η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
28/01/23 17:00 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 0-0
28/01/23 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 0-0
28/01/23 16:00 ΑΠ. ΚΟΝΤΟΥ ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 0-0
28/01/23 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ 0-0
28/01/23 17:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡ. ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ 0-0
29/01/23 15:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΑΓΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΕ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 0-0
28/01/23 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 0-0
28/01/23 17:00 ΗΛΙΔΑΣ ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 0-0
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
04/02/23 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 0-0
04/02/23 16:00 ΑΠ. ΚΟΝΤΟΥ ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 0-0
04/02/23 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 0-0
04/02/23 17:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡ. ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ 0-0
04/02/23 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΑΓΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΕ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ 0-0
04/02/23 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 0-0
04/02/23 17:00 ΗΛΙΔΑΣ ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 0-0
04/02/23 17:00 ΑΛ.ΔΗΜΟΓΛΟΥ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 0-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/02/23 17:00 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ 0-0
11/02/23 17:00 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 0-0
11/02/23 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0-0
11/02/23 17:00 ΝΕΜ BC ΑΡΕΝΑ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ-ΓΣ ΑΓΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΕ 0-0
11/02/23 17:00 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 0-0
11/02/23 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙ 0-0
11/02/23 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 0-0
11/02/23 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ 0-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
15/02/23 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 0-0
16/02/23 19:30 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡ. ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 0-0
15/02/23 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΑΓΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΕ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 0-0
15/02/23 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ 0-0
15/02/23 17:00 ΗΛΙΔΑΣ ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ 0-0
15/02/23 17:00 ΑΛ.ΔΗΜΟΓΛΟΥ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 0-0
15/02/23 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 0-0
15/02/23 20:00 ΑΠ. ΚΟΝΤΟΥ ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ 0-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
22/02/23 17:00 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0-0
22/02/23 17:00 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΓΣ ΑΓΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΕ 0-0
22/02/23 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 0-0
22/02/23 17:00 ΝΕΜ BC ΑΡΕΝΑ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ-ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙ 0-0
22/02/23 17:00 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 0-0
22/02/23 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 0-0
22/02/23 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 0-0
22/02/23 17:00 ΑΠ. ΚΟΝΤΟΥ ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 0-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
25/02/23 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΑΓΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΕ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 0-0
25/02/23 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 0-0
25/02/23 17:00 ΗΛΙΔΑΣ ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 0-0
25/02/23 17:00 ΑΛ.ΔΗΜΟΓΛΟΥ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ 0-0
25/02/23 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ 0-0
25/02/23 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 0-0
25/02/23 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ 0-0
25/02/23 17:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡ. ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ 0-0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
04/03/23 17:00 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 0-0
04/03/23 17:00 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙ 0-0
04/03/23 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 0-0
04/03/23 17:00 ΝΕΜ BC ΑΡΕΝΑ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 0-0
04/03/23 17:00 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 0-0
04/03/23 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 0-0
04/03/23 16:00 ΑΠ. ΚΟΝΤΟΥ ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ-ΓΣ ΑΓΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΕ 0-0
04/03/23 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0-0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/03/23 17:00 ΗΛΙΔΑΣ ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 0-0
11/03/23 17:00 ΑΛ.ΔΗΜΟΓΛΟΥ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 0-0
11/03/23 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 0-0
11/03/23 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ 0-0
11/03/23 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ 0-0
11/03/23 17:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡ. ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ 0-0
11/03/23 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ 0-0
11/03/23 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΑΓΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΕ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 0-0
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
18/03/23 17:00 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 0-0
18/03/23 17:00 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 0-0
18/03/23 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 0-0
18/03/23 17:00 ΝΕΜ BC ΑΡΕΝΑ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 0-0
18/03/23 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ 0-0
18/03/23 16:00 ΑΠ. ΚΟΝΤΟΥ ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ-ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙ 0-0
18/03/23 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 0-0
18/03/23 17:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡ. ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΓΣ ΑΓΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΕ 0-0
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
25/03/23 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 0-0
25/03/23 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 0-0
25/03/23 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 0-0
25/03/23 17:00 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ 0-0
25/03/23 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΑΓΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΕ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ 0-0
25/03/23 17:00 ΑΛ.ΔΗΜΟΓΛΟΥ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ 0-0
25/03/23 17:00 ΗΛΙΔΑΣ ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 0-0
25/03/23 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0-0
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
01/04/23 17:00 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 0-0
01/04/23 17:00 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 0-0
01/04/23 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ 0-0
01/04/23 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ 0-0
01/04/23 16:00 ΑΠ. ΚΟΝΤΟΥ ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 0-0
01/04/23 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 0-0
01/04/23 17:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡ. ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙ 0-0
01/04/23 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΑΓΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΕ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 0-0
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
08/04/23 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 0-0
08/04/23 17:00 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 0-0
08/04/23 17:00 ΝΕΜ BC ΑΡΕΝΑ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 0-0
08/04/23 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ 0-0
08/04/23 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ 0-0
08/04/23 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 0-0
08/04/23 17:00 ΑΛ.ΔΗΜΟΓΛΟΥ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0-0
08/04/23 17:00 ΗΛΙΔΑΣ ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙ-ΓΣ ΑΓΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΕ 0-0
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/04/23 17:00 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ 0-0
12/04/23 17:00 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ 0-0
12/04/23 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 0-0
12/04/23 17:00 ΑΠ. ΚΟΝΤΟΥ ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 0-0
12/04/23 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 0-0
12/04/23 17:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡ. ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 0-0
12/04/23 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΑΓΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΕ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 0-0
12/04/23 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙ 0-0
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
22/04/23 17:00 ΝΕΜ BC ΑΡΕΝΑ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 0-0
22/04/23 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 0-0
22/04/23 17:00 ΗΛΙΔΑΣ ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ 0-0
22/04/23 17:00 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ 0-0
22/04/23 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 0-0
22/04/23 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0-0
22/04/23 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΓΣ ΑΓΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΕ 0-0
22/04/23 17:00 ΑΛ.ΔΗΜΟΓΛΟΥ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 0-0
14η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
29/04/23 17:00 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 0-0
29/04/23 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 0-0
29/04/23 17:00 ΑΠ. ΚΟΝΤΟΥ ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ-ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ 0-0
29/04/23 17:00 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ 0-0
29/04/23 17:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡ. ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 0-0
29/04/23 17:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΣ ΑΓΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΕ-ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 0-0
29/04/23 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 0-0
29/04/23 17:00 ΗΛΙΔΑΣ ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙ-ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 0-0
15η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
03/05/23 17:00 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 0-0
03/05/23 17:00 ΑΛ.ΔΗΜΟΓΛΟΥ ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ-ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥ 0-0
03/05/23 17:00 ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ 0-0
03/05/23 17:00 ΝΕΜ BC ΑΡΕΝΑ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 0-0
03/05/23 17:00 ΣΤ.ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0-0
03/05/23 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΓΣ ΑΓΙΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΕ 0-0
03/05/23 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 0-0
03/05/23 17:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ-ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙ 0-0
Β Εθνική Κατ. Ανδρών 2022-2023 (1ος Όμιλος)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ 28 14 14 0 0 1192 918 274   0   1   1,298
ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 26 14 12 2 0 1147 971 176   0   1   1,181
ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ 24 14 10 4 0 1114 1045 69   0   1   1,066
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 22 14 8 6 0 1007 1014 -7   0   1   0,993
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 21 14 7 7 0 946 956 -10   0   1   0,989
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 19 14 5 9 0 977 1015 -38   0   1   0,962
ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 18 12 6 6 0 917 912 5   7   1   1,005
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ 18 14 4 10 0 982 1125 -143   6   1   0,872
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 18 13 5 8 0 953 1027 -74   4   1,039   0,927
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 18 14 4 10 0 919 981 -62   4   0,962   0,936
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 17 14 3 11 0 895 999 -104   2   1   0,895
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 17 13 4 9 0 824 910 -86   1   1   0,905


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
08/10/22 17:00 ΑΝΤ. ΦΩΤΣΗΣ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ 75-101
08/10/22 17:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π 82-71
08/10/22 17:00 Χ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 72-76
09/10/22 13:30 ΔΑΚ ΝΑΞΟΥ Δ.ΠΕΡ ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 70-75
08/10/22 19:00 ΚΑΤΩ ΑΧΑΙΑΣ ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 64-75
08/10/22 17:00 ΠΑΝ. ΧΑΝΙΩΤΗ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ-ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ 91-53
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
15/10/22 17:00 ΠΑΝ. ΑΛΕΞΙΩΤΤΙΣ ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 70-60
15/10/22 17:00 ΜΕΤΣ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 80-64
15/10/22 17:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 64-51
16/10/22 13:30 Β' ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΚΟ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑ 75-80
16/10/22 13:30 ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ-ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 73-86
15/10/22 17:00 Α' ΚΡΟΙΣΟΣ ΠΕΡΣ ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ-ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 70-64
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
22/10/22 17:00 ΑΝΤ. ΦΩΤΣΗΣ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 75-80
22/10/22 17:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 74-71
22/10/22 17:00 Χ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 82-78
23/10/22 12:30 ΔΑΚ ΝΑΞΟΥ Δ.ΠΕΡ ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑ-ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ 93-64
22/10/22 17:00 ΚΑΤΩ ΑΧΑΙΑΣ ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82-ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 62-73
22/10/22 17:00 Α' ΚΡΟΙΣΟΣ ΠΕΡΣ ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ-ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π 90-57
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
29/10/22 17:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 66-65
29/10/22 17:00 Β' ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΚΟ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 64-72
29/10/22 13:30 ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 72-59
30/10/22 13:30 ΠΑΝ. ΧΑΝΙΩΤΗ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ-ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑ 91-85
29/10/22 17:00 ΚΑΤΩ ΑΧΑΙΑΣ ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82-ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ 55-72
29/10/22 17:00 ΜΕΤΣ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π 80-65
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/11/22 17:00 ΑΝΤ. ΦΩΤΣΗΣ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 66-59
06/12/22 18:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ 70-77
06/11/22 14:30 Χ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 76-79
17/12/22 14:30 ΔΑΚ ΝΑΞΟΥ Δ.ΠΕΡ ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑ-ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 76-72
05/11/22 17:00 Α' ΚΡΟΙΣΟΣ ΠΕΡΣ ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 87-67
05/11/22 17:00 ΠΑΝ. ΑΛΕΞΙΩΤΤΙΣ ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 74-55
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/11/22 13:30 ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 56-68
16/12/22 19:00 ΠΑΝ. ΧΑΝΙΩΤΗ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 94-79
12/11/22 17:00 ΚΑΤΩ ΑΧΑΙΑΣ ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 57-66
12/11/22 18:00 ΔΑΚ ΝΑΞΟΥ Δ.ΠΕΡ ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑ-ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ 80-87
12/11/22 17:00 Β' ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΚΟ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π 62-70
12/11/22 17:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 70-61
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/11/22 13:30 ΑΝΤ. ΦΩΤΣΗΣ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 68-73
19/11/22 17:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 84-73
20/11/22 13:30 Χ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑ 55-65
19/11/22 17:00 Α' ΚΡΟΙΣΟΣ ΠΕΡΣ ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 90-71
20/11/22 14:30 ΠΑΝ. ΑΛΕΞΙΩΤΤΙΣ ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π-ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ 71-57
19/11/22 17:00 ΜΕΤΣ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 80-83
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
26/11/22 17:00 ΚΑΤΩ ΑΧΑΙΑΣ ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 55-49
26/11/22 19:00 ΔΑΚ ΝΑΞΟΥ Δ.ΠΕΡ ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 96-84
26/11/22 17:00 Χ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ 54-74
27/11/22 12:00 ΠΑΝ. ΧΑΝΙΩΤΗ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ-ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π 75-59
27/11/22 13:30 ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 78-75
26/11/22 17:00 Β' ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΚΟ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 65-74
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
04/12/22 13:30 ΑΝΤ. ΦΩΤΣΗΣ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑ 58-70
03/12/22 17:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 79-76
03/12/22 17:00 Α' ΚΡΟΙΣΟΣ ΠΕΡΣ ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 74-60
03/12/22 17:00 ΠΑΝ. ΑΛΕΞΙΩΤΤΙΣ ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π-ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 51-47
04/12/22 14:30 ΜΕΤΣ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 78-88
03/12/22 17:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ 82-74
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
17/12/22 17:00 Χ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 57-44
10/12/22 17:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ 75-87
04/01/23 15:00 ΔΑΚ ΝΑΞΟΥ Δ.ΠΕΡ ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑ-ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π 84-79
10/12/22 17:00 ΚΑΤΩ ΑΧΑΙΑΣ ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 88-76
03/01/23 18:00 ΠΑΝ. ΧΑΝΙΩΤΗ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 109-88
11/12/22 13:00 ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 72-77
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/12/22 17:00 ΑΝΤ. ΦΩΤΣΗΣ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 80-59
21/12/22 13:00 Α' ΚΡΟΙΣΟΣ ΠΕΡΣ ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ-ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ 106-70
21/12/22 17:00 ΠΑΝ. ΑΛΕΞΙΩΤΤΙΣ ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 68-52
22/12/22 14:30 ΜΕΤΣ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑ 85-71
21/12/22 17:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 73-66
21/12/22 17:00 Β' ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΚΟ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 68-78
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
07/01/23 17:00 Α' ΚΡΟΙΣΟΣ ΠΕΡΣ ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 105-53
07/01/23 17:00 ΠΑΝ. ΑΛΕΞΙΩΤΤΙΣ ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 80-67
07/01/23 17:00 ΜΕΤΣ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 79-71
08/01/23 13:30 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑ 72-80
07/01/23 17:00 Β' ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΚΟ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 75-56
07/01/23 20:00 ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ-ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 73-84
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
14/01/23 17:00 ΑΝΤ. ΦΩΤΣΗΣ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π 63-59
01/02/23 18:30 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 0-0
14/01/23 17:00 Χ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 71-68
14/01/23 15:00 ΔΑΚ ΝΑΞΟΥ Δ.ΠΕΡ ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 70-58
15/01/23 13:00 ΚΑΤΩ ΑΧΑΙΑΣ ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82-ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ 69-73
14/01/23 17:00 ΠΑΝ. ΧΑΝΙΩΤΗ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ-ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ 65-67
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/01/23 17:00 ΜΕΤΣ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 0-0
21/01/23 17:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 78-64
21/01/23 17:00 Β' ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΚΟ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 78-77
22/01/23 14:00 ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ-ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑ 90-94
22/01/23 12:00 ΠΑΝ. ΧΑΝΙΩΤΗ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ-ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 83-45
21/01/23 17:00 ΠΑΝ. ΑΛΕΞΙΩΤΤΙΣ ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π-ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ 72-82
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
28/01/23 17:00 ΑΝΤ. ΦΩΤΣΗΣ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 0-0
28/01/23 19:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 0-0
29/01/23 13:00 Χ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ 0-0
29/01/23 18:00 ΔΑΚ ΝΑΞΟΥ Δ.ΠΕΡ ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑ-ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 0-0
28/01/23 17:00 Α' ΚΡΟΙΣΟΣ ΠΕΡΣ ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ-ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 0-0
28/01/23 17:00 ΠΑΝ. ΑΛΕΞΙΩΤΤΙΣ ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 0-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
04/02/23 17:00 Β' ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΚΟ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 0-0
04/02/23 17:00 ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 0-0
04/02/23 17:00 ΠΑΝ. ΧΑΝΙΩΤΗ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 0-0
04/02/23 17:00 ΚΑΤΩ ΑΧΑΙΑΣ ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82-ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑ 0-0
05/02/23 17:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ 0-0
04/02/23 17:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π 0-0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/02/23 13:00 ΑΝΤ. ΦΩΤΣΗΣ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ 0-0
11/02/23 17:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 0-0
11/02/23 17:00 Χ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 0-0
12/02/23 13:30 Α' ΚΡΟΙΣΟΣ ΠΕΡΣ ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ-ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑ 0-0
11/02/23 17:00 ΠΑΝ. ΑΛΕΞΙΩΤΤΙΣ ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 0-0
11/02/23 17:00 ΜΕΤΣ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 0-0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
18/02/23 17:00 ΠΑΝ. ΧΑΝΙΩΤΗ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 0-0
18/02/23 17:00 ΚΑΤΩ ΑΧΑΙΑΣ ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 0-0
18/02/23 17:00 ΔΑΚ ΝΑΞΟΥ Δ.ΠΕΡ ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 0-0
18/02/23 17:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ 0-0
18/02/23 17:00 ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ-ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π 0-0
18/02/23 17:00 Β' ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΚΟ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 0-0
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
04/03/23 17:00 ΑΝΤ. ΦΩΤΣΗΣ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 0-0
05/03/23 13:30 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑ 0-0
04/03/23 17:00 Α' ΚΡΟΙΣΟΣ ΠΕΡΣ ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 0-0
04/03/23 17:00 ΠΑΝ. ΑΛΕΞΙΩΤΤΙΣ ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π-ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 0-0
05/03/23 13:00 ΜΕΤΣ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ 0-0
04/03/23 17:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 0-0
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/03/23 17:00 ΔΑΚ ΝΑΞΟΥ Δ.ΠΕΡ ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 0-0
11/03/23 17:00 Χ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 0-0
11/03/23 17:00 Β' ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΚΟ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ 0-0
11/03/23 17:00 ΚΑΤΩ ΑΧΑΙΑΣ ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82-ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π 0-0
11/03/23 17:00 ΠΑΝ. ΧΑΝΙΩΤΗ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 0-0
11/03/23 17:00 ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 0-0
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
18/03/23 17:00 ΑΝΤ. ΦΩΤΣΗΣ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 0-0
18/03/23 17:00 Α' ΚΡΟΙΣΟΣ ΠΕΡΣ ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 0-0
18/03/23 17:00 ΠΑΝ. ΑΛΕΞΙΩΤΤΙΣ ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π-ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑ 0-0
18/03/23 17:00 ΜΕΤΣ ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 0-0
18/03/23 17:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ-ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 0-0
18/03/23 17:00 Β' ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΚΟ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ 0-0
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
01/04/23 17:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 0-0
01/04/23 17:00 ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ-ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ 0-0
01/04/23 17:00 Χ.ΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ Π 0-0
01/04/23 17:00 ΔΑΚ ΝΑΞΟΥ Δ.ΠΕΡ ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑ-ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 0-0
01/04/23 17:00 ΚΑΤΩ ΑΧΑΙΑΣ ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82-ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 0-0
01/04/23 17:00 ΠΑΝ. ΧΑΝΙΩΤΗ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 0-0
Β Εθνική Κατ. Ανδρών 2022-2023 (2ος Όμιλος)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 28 14 14 0 0 1279 882 397   0   1   1,450
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ 25 14 11 3 0 1118 983 135   0   1   1,137
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 23 13 10 3 0 1009 926 83   6   1,132   1,089
ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 22 13 9 4 0 1044 971 73   0   1   1,075
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ 21 14 7 7 0 1054 1044 10   6   0,882   1,009
ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ 21 14 7 7 0 990 993 -3   3   1   0,996
ΟΦΗ 20 14 6 8 0 1027 1086 -59   0   1   0,945
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 19 14 5 9 0 1014 1035 -21   3   1,013   0,979
ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 19 14 5 9 0 1012 1068 -56   0   1   0,947
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 18 13 5 8 0 1017 1049 -32   3   0,987   0,969
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 16 13 3 10 0 963 1024 -61   0   1   0,940
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ 14 14 0 14 0 839 1305 -466   0   1   0,642


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
08/10/22 17:00 Β' ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 75-81
08/10/22 17:00 ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 61-65
08/10/22 17:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡ. ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 84-80
08/10/22 17:00 ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 65-73
08/10/22 17:00 ΤΑΚΗΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ 81-75
09/10/22 17:00 ΕΑΚ ΧΑΝΙΩΝ ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ-ΟΦΗ 77-82
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
15/10/22 17:00 ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 88-75
15/10/22 17:30 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 72-86
15/10/22 16:30 Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 69-59
15/10/22 18:30 ΔΗΜ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ 57-63
16/10/22 17:00 ΒΑΚ ΟΦΗ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ 88-74
15/10/22 14:00 ΔΙΑΓΟΡΑ ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ-ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ 82-42
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
22/10/22 17:00 Β' ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 76-74
22/10/22 17:00 ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 76-71
22/10/22 17:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡ. ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ 69-71
23/10/22 17:00 ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ-ΟΦΗ 77-75
22/10/22 17:00 ΤΑΚΗΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ 104-77
22/10/22 15:00 ΔΙΑΓΟΡΑ ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 52-77
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
29/10/22 15:00 Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 82-80
29/10/22 18:30 ΔΗΜ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 68-64
30/10/22 17:00 ΒΑΚ ΟΦΗ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 76-77
29/10/22 15:30 ΕΑΚ ΧΑΝΙΩΝ ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ-ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ 60-84
29/10/22 17:00 ΤΑΚΗΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 86-72
29/10/22 17:30 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 63-98
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
30/11/22 18:45 Β' ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ 75-67
05/11/22 17:00 ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ-ΟΦΗ 70-50
05/11/22 16:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡ. ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ 84-43
05/11/22 20:00 ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ 59-64
06/11/22 17:00 ΔΙΑΓΟΡΑ ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 74-82
05/11/22 17:00 ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 82-61
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/11/22 17:00 ΒΑΚ ΟΦΗ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 85-75
12/11/22 15:30 ΕΑΚ ΧΑΝΙΩΝ ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ-ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 67-101
12/11/22 17:00 ΤΑΚΗΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 86-73
12/11/22 17:00 ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ-ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 68-56
12/11/22 18:30 ΔΗΜ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 61-77
12/11/22 16:30 Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 91-82
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/11/22 17:00 Β' ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ 86-58
19/11/22 17:00 ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ 72-77
19/11/22 17:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡ. ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ 72-79
19/11/22 15:00 ΔΙΑΓΟΡΑ ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 51-64
20/11/22 17:00 ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΟΦΗ 109-50
19/11/22 17:30 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ 79-83
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
26/11/22 17:00 ΤΑΚΗΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 88-68
26/11/22 17:00 ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ-ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 80-82
26/11/22 14:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡ. ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 76-86
26/11/22 15:00 ΕΑΚ ΧΑΝΙΩΝ ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 58-123
26/11/22 17:00 ΒΑΚ ΟΦΗ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 69-74
26/11/22 18:30 ΔΗΜ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 68-74
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
03/12/22 17:00 Β' ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ 71-78
03/12/22 17:00 ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 87-68
03/12/22 14:00 ΔΙΑΓΟΡΑ ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ-ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ 72-81
03/12/22 17:00 ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ 77-56
03/12/22 17:30 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ 86-55
04/12/22 17:00 Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΟΦΗ 82-75
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
17/12/22 20:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡ. ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 72-59
10/12/22 16:00 ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ-ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 94-68
04/01/23 19:30 ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 86-97
10/12/22 17:00 ΤΑΚΗΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 82-62
11/12/22 16:00 ΕΑΚ ΧΑΝΙΩΝ ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 72-106
11/12/22 17:00 ΒΑΚ ΟΦΗ-ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ 60-69
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/12/22 19:15 Β' ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 84-89
11/01/23 17:30 ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ-ΟΦΗ 79-81
21/12/22 18:00 ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 90-67
21/12/22 18:30 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ 100-86
21/12/22 16:30 Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ 69-73
21/12/22 16:30 ΔΗΜ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ 86-59
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
07/01/23 17:00 ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 81-70
07/01/23 17:00 ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 110-67
07/01/23 17:30 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 72-70
07/01/23 15:00 Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ 89-78
07/01/23 18:30 ΔΗΜ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ 76-67
08/01/23 17:00 ΒΑΚ ΟΦΗ-ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ 85-61
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
14/01/23 17:00 Β' ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 69-81
14/01/23 17:00 ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 95-91
25/01/23 21:15 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡ. ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 65-78
14/01/23 17:00 ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ-ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ 75-69
15/01/23 17:00 ΤΑΚΗΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΟΦΗ 86-72
15/01/23 14:00 ΕΑΚ ΧΑΝΙΩΝ ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ-ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 67-102
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/01/23 17:30 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 0-0
01/02/23 18:00 Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 0-0
21/01/23 18:30 ΔΗΜ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 59-78
22/01/23 17:00 ΒΑΚ ΟΦΗ-ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ 79-76
21/01/23 16:00 ΕΑΚ ΧΑΝΙΩΝ ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ 43-94
21/01/23 17:00 ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 105-56
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
28/01/23 17:00 Β' ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 0-0
28/01/23 17:00 ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ-ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ 0-0
29/01/23 14:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡ. ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΟΦΗ 0-0
28/01/23 14:00 ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ-ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ 0-0
29/01/23 14:00 ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ 0-0
28/01/23 17:00 ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 0-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
04/02/23 18:30 ΔΗΜ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 0-0
05/02/23 17:00 ΒΑΚ ΟΦΗ-ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 0-0
04/02/23 17:00 ΕΑΚ ΧΑΝΙΩΝ ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 0-0
05/02/23 17:00 ΤΑΚΗΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ 0-0
04/02/23 17:30 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 0-0
04/02/23 16:30 Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 0-0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/02/23 17:00 Β' ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΟΦΗ 0-0
11/02/23 17:00 ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ-ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ 0-0
11/02/23 17:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡ. ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ 0-0
11/02/23 17:00 ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ-ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ 0-0
11/02/23 17:00 ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ 0-0
11/02/23 17:30 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 0-0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
18/02/23 17:00 ΕΑΚ ΧΑΝΙΩΝ ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 0-0
18/02/23 17:00 ΤΑΚΗΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 0-0
18/02/23 17:00 ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 0-0
18/02/23 16:30 Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 0-0
19/02/23 17:00 ΒΑΚ ΟΦΗ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 0-0
18/02/23 18:30 ΔΗΜ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 0-0
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
04/03/23 17:00 Β' ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ 0-0
04/03/23 17:00 ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ-ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ 0-0
04/03/23 17:00 ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 0-0
04/03/23 17:00 ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ 0-0
04/03/23 17:30 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΟΦΗ 0-0
04/03/23 16:30 Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ 0-0
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/03/23 17:00 ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 0-0
11/03/23 17:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡ. ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 0-0
11/03/23 17:00 ΔΗΜ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 0-0
11/03/23 17:00 ΤΑΚΗΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 0-0
11/03/23 17:00 ΕΑΚ ΧΑΝΙΩΝ ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 0-0
11/03/23 17:00 ΒΑΚ ΟΦΗ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 0-0
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
18/03/23 17:00 Β' ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ-ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 0-0
18/03/23 17:00 ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ-ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 0-0
18/03/23 17:00 ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ 0-0
18/03/23 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ 0-0
18/03/23 17:00 Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ 0-0
18/03/23 17:00 ΔΗΜ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΟΦΗ 0-0
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
01/04/23 17:00 ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ-ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 0-0
01/04/23 17:00 ΒΑΚ ΟΦΗ-ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 0-0
01/04/23 17:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡ. ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 0-0
01/04/23 17:00 ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 0-0
01/04/23 17:00 ΤΑΚΗΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 0-0
01/04/23 17:00 ΕΑΚ ΧΑΝΙΩΝ ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ-ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ 0-0
Β Εθνική Κατ. Ανδρών 2022-2023 (3ος Όμιλος)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 22 12 10 2 0 1045 861 184   0   1   1,213
ΑΣ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 20 11 9 2 0 905 685 220   2   1   1,321
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 20 12 8 4 0 901 907 -6   1   1   0,993
ΤΡΙΚΑΛΑ BASKET 19 10 9 1 0 787 629 158   4   1   1,251
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 19 11 8 3 0 861 686 175   3   1   1,255
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 19 12 7 5 0 916 897 19   2   1   1,021
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 14 11 3 8 0 722 871 -149   0   1   0,828
ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ 13 11 2 9 0 686 900 -214   2   1   0,762
ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 13 12 1 11 0 846 991 -145   1   1   0,853
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 12 12 0 12 0 782 1024 -242   0   1   0,763


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
08/10/22 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΣ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 66-70
08/10/22 16:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ 95-74
08/10/22 17:00 Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩ 86-78
08/10/22 17:00 ΚΑΤΣΙΜΗΔΟΥ ΤΡΙΚΑΛΑ BASKET-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔ 90-50
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
15/10/22 17:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΣ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 84-68
15/10/22 17:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 70-78
15/10/22 17:00 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 71-89
15/10/22 18:00 ΜΙΚΡΑΣ Α' ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 71-90
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
22/10/22 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ 91-54
22/10/22 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩ 85-73
23/10/22 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ 96-54
22/10/22 17:00 Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔ 67-65
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
29/10/22 17:00 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 55-79
29/10/22 18:00 ΜΙΚΡΑΣ Α' ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 68-84
29/10/22 17:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΠΑΛΑΙ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 59-102
29/10/22 17:00 ΚΑΤΣΙΜΗΔΟΥ ΤΡΙΚΑΛΑ BASKET-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 81-70
29/10/22 17:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ-ΑΣ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 48-77
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/11/22 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ 78-49
05/11/22 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔ 83-65
05/11/22 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΤΡΙΚΑΛΑ BASKET 76-73
05/11/22 17:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΣ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩ 101-66
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/11/22 17:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΠΑΛΑΙ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 55-78
12/11/22 17:00 ΚΑΤΣΙΜΗΔΟΥ ΤΡΙΚΑΛΑ BASKET-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 66-61
12/11/22 14:30 ΜΙΚΡΑΣ Α' ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ-ΑΣ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 54-86
12/11/22 17:00 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ 88-68
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/11/22 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΤΡΙΚΑΛΑ BASKET 72-74
19/11/22 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 97-68
19/11/22 17:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΣ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔ 102-56
19/11/22 17:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ-ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ 85-86
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
26/11/22 17:00 Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 84-82
26/11/22 17:00 ΚΑΤΣΙΜΗΔΟΥ ΤΡΙΚΑΛΑ BASKET-ΑΣ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 75-74
26/11/22 17:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΠΑΛΑΙ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ 87-52
26/11/22 17:00 ΜΙΚΡΑΣ Α' ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩ 78-69
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
03/12/22 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 81-55
03/12/22 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 93-88
03/12/22 17:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ-ΤΡΙΚΑΛΑ BASKET 57-75
03/12/22 17:00 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔ 67-73
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/12/22 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 86-77
17/11/22 17:00 Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΑΣ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 63-81
10/12/22 17:00 ΚΑΤΣΙΜΗΔΟΥ ΤΡΙΚΑΛΑ BASKET-ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩ 80-56
10/12/22 17:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΠΑΛΑΙ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔ-ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ 75-66
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/12/22 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 86-53
21/12/22 17:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΣ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 83-53
21/12/22 18:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 80-93
18/12/22 18:00 ΜΙΚΡΑΣ Α' ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ-ΤΡΙΚΑΛΑ BASKET 48-82
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
07/01/23 17:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΣ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 85-65
07/01/23 17:00 ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 68-94
07/01/23 17:00 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 74-81
07/01/23 17:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΠΑΛΑΙ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔ-ΤΡΙΚΑΛΑ BASKET 65-91
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
14/01/23 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΣ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 71-62
14/01/23 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ 80-67
14/01/23 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩ 85-74
14/01/23 17:00 Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ 71-45
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/01/23 17:00 ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 59-80
21/01/23 17:00 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 75-86
21/01/23 17:00 ΜΙΚΡΑΣ Α' ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 67-84
21/01/23 17:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΠΑΛΑΙ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 72-73
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
28/01/23 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩ 0-0
28/01/23 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ 0-0
28/01/23 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔ 0-0
28/01/23 17:00 Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΤΡΙΚΑΛΑ BASKET 0-0
28/01/23 17:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΣ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ 0-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
04/02/23 17:00 ΜΙΚΡΑΣ Α' ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 0-0
04/02/23 17:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΠΑΛΑΙ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 0-0
04/02/23 17:00 ΚΑΤΣΙΜΗΔΟΥ ΤΡΙΚΑΛΑ BASKET-ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 0-0
04/02/23 17:00 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΑΣ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0-0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/02/23 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔ 0-0
11/02/23 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΤΡΙΚΑΛΑ BASKET 0-0
11/02/23 17:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΣ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ 0-0
11/02/23 17:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩ 0-0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
18/02/23 17:00 ΚΑΤΣΙΜΗΔΟΥ ΤΡΙΚΑΛΑ BASKET-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 0-0
18/02/23 17:00 Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 0-0
18/02/23 17:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΠΑΛΑΙ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔ-ΑΣ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0-0
18/02/23 17:00 ΜΙΚΡΑΣ Α' ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ 0-0
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
04/03/23 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 0-0
04/03/23 17:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΣ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΤΡΙΚΑΛΑ BASKET 0-0
04/03/23 17:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔ 0-0
04/03/23 17:00 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ 0-0
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/03/23 17:00 Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 0-0
11/03/23 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 0-0
11/03/23 17:00 ΚΑΤΣΙΜΗΔΟΥ ΤΡΙΚΑΛΑ BASKET-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ 0-0
11/03/23 17:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΠΑΛΑΙ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩ 0-0
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
18/03/23 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 0-0
18/03/23 17:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΣ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 0-0
18/03/23 17:00 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΠΡΩΤΕΑΣ ΦΟ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΤΡΙΚΑΛΑ BASKET 0-0
18/03/23 17:00 ΜΙΚΡΑΣ Α' ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔ 0-0
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
01/04/23 17:00 ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΑΚ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 0-0
01/04/23 17:00 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΣ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0-0
01/04/23 17:00 Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ 0-0
01/04/23 17:00 ΚΑΤΣΙΜΗΔΟΥ ΤΡΙΚΑΛΑ BASKET-ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ 0-0
Β Εθνική Κατ. Ανδρών 2022-2023 (4ος Όμιλος)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 23 13 10 3 0 932 846 86   0   1   1,101
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚ 22 13 9 4 0 939 829 110   0   1   1,132
ΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 21 12 9 3 0 861 707 154   5   1   1,217
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 21 12 9 3 0 821 722 99   5   1   1,137
ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 21 13 8 5 0 900 882 18   2   1   1,020
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. 21 13 8 5 0 827 761 66   0   1   1,086
ΧΑΝΘ 19 13 6 7 0 898 838 60   0   1   1,071
ΔΕΚΑ 18 12 6 6 0 805 843 -38   2   1   0,954
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 17 13 4 9 0 893 963 -70   1   1   0,927
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 14 13 1 12 0 909 1032 -123   0   1   0,880
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 13 13 0 13 0 694 1056 -362   0   1   0,657


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
08/10/22 17:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 82-78
08/10/22 17:00 Φ. ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 87-47
08/10/22 16:30 ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 87-89
08/10/22 18:00 ΛΑΖ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ-ΧΑΝΘ 69-84
08/10/22 18:00 11ο ΔΗΜ. ΕΥΟΣΜΟ ΔΕΚΑ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ 60-71
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
15/10/22 17:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 50-53
15/10/22 18:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 55-74
15/10/22 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. 86-62
15/10/22 17:00 Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 86-58
15/10/22 18:30 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 73-65
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
22/10/22 18:30 ΓΕΦΥΡΑΣ ΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 87-50
22/10/22 17:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 77-65
22/10/22 17:00 Φ. ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.-ΧΑΝΘ 52-50
22/10/22 16:30 ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ 75-93
22/10/22 18:00 ΛΑΖ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ-ΔΕΚΑ 80-82
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
29/10/22 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 51-73
29/10/22 19:00 Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 52-67
29/10/22 16:30 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. 65-53
29/10/22 18:00 11ο ΔΗΜ. ΕΥΟΣΜΟ ΔΕΚΑ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 78-68
29/10/22 18:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 55-73
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/11/22 18:30 ΓΕΦΥΡΑΣ ΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΧΑΝΘ 81-64
05/11/22 17:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ 76-67
05/11/22 17:00 Φ. ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.-ΔΕΚΑ 65-49
05/11/22 16:30 ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 82-84
05/11/22 17:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 60-56
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/11/22 18:30 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 72-70
12/11/22 18:00 11ο ΔΗΜ. ΕΥΟΣΜΟ ΔΕΚΑ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 78-70
12/11/22 18:00 ΛΑΖ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ-ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. 62-71
12/11/22 19:00 Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 67-79
12/11/22 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 85-66
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
30/11/22 19:30 ΓΕΦΥΡΑΣ ΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΔΕΚΑ 78-68
19/11/22 17:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 80-73
19/11/22 17:00 Φ. ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 78-63
19/11/22 17:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ 60-67
23/11/22 18:30 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΧΑΝΘ 44-95
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
26/11/22 18:00 ΛΑΖ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ-ΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 69-78
26/11/22 16:30 ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 56-73
26/11/22 18:00 11ο ΔΗΜ. ΕΥΟΣΜΟ ΔΕΚΑ-ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 51-78
26/11/22 18:30 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 84-43
26/11/22 19:00 Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 63-64
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
03/12/22 18:30 ΓΕΦΥΡΑΣ ΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 67-59
03/12/22 17:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. 55-48
03/12/22 17:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 80-62
03/12/22 18:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΔΕΚΑ 61-72
03/12/22 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ 62-51
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
10/12/22 17:00 Φ. ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.-ΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 66-61
10/12/22 16:30 ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 63-72
10/12/22 18:00 ΛΑΖ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 76-65
10/12/22 18:00 11ο ΔΗΜ. ΕΥΟΣΜΟ ΔΕΚΑ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 60-62
10/12/22 18:30 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΧΑΝΘ 66-73
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/12/22 19:30 ΓΕΦΥΡΑΣ ΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 82-62
21/12/22 17:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. 69-52
21/12/22 18:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 66-89
21/12/22 20:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 72-65
21/12/22 17:00 Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΔΕΚΑ 71-74
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
07/01/23 17:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 64-59
07/01/23 18:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. 45-75
07/01/23 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 86-78
07/01/23 17:00 Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 56-66
11/01/23 20:30 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΔΕΚΑ 86-58
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
14/01/23 18:30 ΓΕΦΥΡΑΣ ΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 55-58
14/01/23 17:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 83-59
14/01/23 17:00 Φ. ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 66-53
14/01/23 16:30 ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΧΑΝΘ 66-81
14/01/23 18:00 ΛΑΖ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ 69-65
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/01/23 18:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 38-76
21/01/23 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 69-74
24/01/23 19:00 Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. 56-52
21/01/23 18:30 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 79-65
25/01/23 19:00 11ο ΔΗΜ. ΕΥΟΣΜΟ ΔΕΚΑ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 75-53
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
28/01/23 18:30 ΓΕΦΥΡΑΣ ΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 0-0
30/01/23 20:30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΧΑΝΘ 0-0
28/01/23 17:00 Φ. ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ 0-0
01/02/23 19:30 ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΔΕΚΑ 0-0
28/01/23 17:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 0-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
04/02/23 19:00 Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 0-0
04/02/23 18:30 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 0-0
04/02/23 18:00 11ο ΔΗΜ. ΕΥΟΣΜΟ ΔΕΚΑ-ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. 0-0
04/02/23 18:00 ΛΑΖ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 0-0
04/02/23 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 0-0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/02/23 18:30 ΓΕΦΥΡΑΣ ΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ 0-0
11/02/23 17:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΔΕΚΑ 0-0
11/02/23 17:00 Φ. ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 0-0
11/02/23 17:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΧΑΝΘ 0-0
11/02/23 18:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 0-0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
18/02/23 18:00 11ο ΔΗΜ. ΕΥΟΣΜΟ ΔΕΚΑ-ΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 0-0
18/02/23 18:00 ΛΑΖ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 0-0
18/02/23 16:30 ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. 0-0
18/02/23 18:30 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 0-0
18/02/23 19:00 Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 0-0
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
04/03/23 18:30 ΓΕΦΥΡΑΣ ΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 0-0
04/03/23 17:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 0-0
04/03/23 17:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΔΕΚΑ 0-0
04/03/23 18:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ 0-0
04/03/23 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΧΑΝΘ 0-0
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/03/23 17:00 ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 0-0
11/03/23 17:00 Φ. ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 0-0
11/03/23 17:00 ΛΑΖ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ-ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 0-0
11/03/23 17:00 11ο ΔΗΜ. ΕΥΟΣΜΟ ΔΕΚΑ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 0-0
11/03/23 17:00 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 0-0
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
18/03/23 17:00 ΓΕΦΥΡΑΣ ΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ-ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ. 0-0
18/03/23 17:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 0-0
18/03/23 17:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 0-0
18/03/23 17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ-ΔΕΚΑ 0-0
18/03/23 17:00 Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ 0-0
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
01/04/23 17:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ-ΜΓΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 0-0
01/04/23 17:00 Φ. ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝ.-ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 0-0
01/04/23 17:00 ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 0-0
01/04/23 17:00 ΛΑΖ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ-ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 0-0
01/04/23 17:00 11ο ΔΗΜ. ΕΥΟΣΜΟ ΔΕΚΑ-ΧΑΝΘ 0-0
Γ Εθνική Κατ. Ανδρών 2022-2023 (1ος Όμιλος)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 25 14 11 3 0 1054 881 173   2   1   1,196
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙΜΩΝ 25 14 11 3 0 1069 1001 68   1   1   1,067
ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙΣΣΕΥΣ 24 14 10 4 0 1019 959 60   4   1   1,062
ΚΑΠ 24 14 10 4 0 1067 915 152   2   1   1,166
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 23 14 9 5 0 1007 918 89   2   1   1,096
ΑΕ ΓΛΑΥΚΟΥ ΕΣΠΕΡΟΥ 23 14 9 5 0 988 872 116   1   1   1,133
ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 22 14 8 6 0 919 895 24   0   1   1,026
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 20 14 6 8 0 862 986 -124   0   1   0,874
ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 17 14 3 11 0 960 994 -34   2   1   0,965
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ 17 14 3 11 0 907 1076 -169   1   1   0,842
ΑΟ ΑΧΑΪΑΣ "Η ΓΑΛΗΝΗ" 16 14 2 12 0 879 1027 -148   3   1,046   0,855
ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΥΡΕΑΣ 16 14 2 12 0 832 1039 -207   3   0,955   0,800


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
09/10/22 17:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ-ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΥΡΕΑΣ 82-57
09/10/22 17:00 ΤΕΝΤΑ ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΑΟ ΑΧΑΪΑΣ "Η ΓΑΛΗΝ 58-47
09/10/22 17:00 ΚΡΥΑ ΙΤΕΩΝ ΑΕ ΓΛΑΥΚΟΥ ΕΣΠΕΡΟΥ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ 66-54
09/10/22 17:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΠ-ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙ 78-80
09/10/22 17:00 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗΣ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ-ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 66-54
09/10/22 17:00 ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙ-ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 86-68
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
16/10/22 17:00 ΠΑΝ. ΑΛΕΞΙΩΤΤΙΣ ΑΟ ΑΧΑΪΑΣ "Η ΓΑΛΗΝ-ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 53-73
16/10/22 17:00 ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ-ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 59-62
16/10/22 17:00 ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙ-ΑΕ ΓΛΑΥΚΟΥ ΕΣΠΕΡΟΥ 69-65
16/10/22 17:00 ΤΕΝΤΑ ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980-ΚΑΠ 72-76
20/10/22 22:00 ΠΡΟΜΗΘΕΑ ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014-ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 62-75
16/10/22 17:00 ΑΣΤΡΟΥΣ ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΥΡΕΑΣ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙ 66-79
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
23/10/22 17:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ 85-57
23/10/22 17:00 ΤΕΝΤΑ ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙ 77-72
23/10/22 17:00 ΚΡΥΑ ΙΤΕΩΝ ΑΕ ΓΛΑΥΚΟΥ ΕΣΠΕΡΟΥ-ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 79-43
23/10/22 17:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΠ-ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 78-64
23/10/22 17:00 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗΣ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙ 70-75
23/10/22 17:00 ΑΣΤΡΟΥΣ ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΥΡΕΑΣ-ΑΟ ΑΧΑΪΑΣ "Η ΓΑΛΗΝ 69-78
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
26/10/22 17:00 ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙ-ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 69-66
26/10/22 17:00 ΤΕΝΤΑ ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980-ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 59-47
30/10/22 15:00 ΠΡΟΜΗΘΕΑ ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014-ΑΕ ΓΛΑΥΚΟΥ ΕΣΠΕΡΟΥ 59-64
30/10/22 17:00 ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙ-ΚΑΠ 84-76
30/10/22 17:00 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗΣ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ-ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΥΡΕΑΣ 79-54
30/10/22 17:00 ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ-ΑΟ ΑΧΑΪΑΣ "Η ΓΑΛΗΝ 71-64
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
06/11/22 17:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ-ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 60-41
06/11/22 17:00 ΤΕΝΤΑ ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 83-70
06/11/22 17:00 ΚΡΥΑ ΙΤΕΩΝ ΑΕ ΓΛΑΥΚΟΥ ΕΣΠΕΡΟΥ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙ 81-62
06/11/22 17:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΠ-ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 72-70
06/11/22 17:00 ΑΣΤΡΟΥΣ ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΥΡΕΑΣ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ 80-63
06/11/22 17:00 ΠΑΝ. ΑΛΕΞΙΩΤΤΙΣ ΑΟ ΑΧΑΪΑΣ "Η ΓΑΛΗΝ-ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙ 62-68
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/11/22 15:00 ΠΡΟΜΗΘΕΑ ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014-ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 58-68
13/11/22 17:00 ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙ-ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 75-71
13/11/22 17:00 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗΣ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ-ΑΕ ΓΛΑΥΚΟΥ ΕΣΠΕΡΟΥ 64-57
13/11/22 17:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΠ-ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΥΡΕΑΣ 93-48
13/11/22 17:00 ΤΕΝΤΑ ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980-ΑΟ ΑΧΑΪΑΣ "Η ΓΑΛΗΝ 93-83
13/11/22 17:00 ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ 95-81
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/11/22 17:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙ 73-68
20/11/22 17:00 ΤΕΝΤΑ ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 74-72
20/11/22 17:00 ΚΡΥΑ ΙΤΕΩΝ ΑΕ ΓΛΑΥΚΟΥ ΕΣΠΕΡΟΥ-ΚΑΠ 65-74
20/11/22 17:00 ΑΣΤΡΟΥΣ ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΥΡΕΑΣ-ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙ 55-77
23/11/22 19:00 ΠΑΝ. ΑΛΕΞΙΩΤΤΙΣ ΑΟ ΑΧΑΪΑΣ "Η ΓΑΛΗΝ-ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 77-75
20/11/22 17:00 ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ-ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 72-62
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
27/11/22 17:00 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗΣ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ-ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 71-62
27/11/22 17:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΠ-ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 61-48
27/11/22 17:00 ΚΡΥΑ ΙΤΕΩΝ ΑΕ ΓΛΑΥΚΟΥ ΕΣΠΕΡΟΥ-ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΥΡΕΑΣ 83-55
27/11/22 17:00 ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙ-ΑΟ ΑΧΑΪΑΣ "Η ΓΑΛΗΝ 80-69
27/11/22 15:00 ΠΡΟΜΗΘΕΑ ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ 96-53
27/11/22 17:00 ΤΕΝΤΑ ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980-ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙ 81-77
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
04/12/22 17:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ-ΚΑΠ 95-84
04/12/22 17:00 ΤΕΝΤΑ ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΑΕ ΓΛΑΥΚΟΥ ΕΣΠΕΡΟΥ 75-76
04/12/22 17:00 ΑΣΤΡΟΥΣ ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΥΡΕΑΣ-ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 59-63
04/12/22 19:00 ΠΑΝ. ΑΛΕΞΙΩΤΤΙΣ ΑΟ ΑΧΑΪΑΣ "Η ΓΑΛΗΝ-ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 62-75
04/12/22 17:00 ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙ 77-78
04/12/22 17:00 ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙ-ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 73-65
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/12/22 17:00 ΚΡΥΑ ΙΤΕΩΝ ΑΕ ΓΛΑΥΚΟΥ ΕΣΠΕΡΟΥ-ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 83-64
11/12/22 17:00 ΤΕΝΤΑ ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΥΡΕΑΣ 60-49
11/12/22 17:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΠ-ΑΟ ΑΧΑΪΑΣ "Η ΓΑΛΗΝ 77-53
11/12/22 17:00 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗΣ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ 73-65
11/12/22 17:00 ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙ-ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙ 84-75
11/12/22 15:00 ΠΡΟΜΗΘΕΑ ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014-ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 69-44
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
18/12/22 17:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ-ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 76-56
21/12/22 17:00 ΑΣΤΡΟΥΣ ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΥΡΕΑΣ-ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 62-75
18/12/22 17:00 ΠΑΝ. ΑΛΕΞΙΩΤΤΙΣ ΑΟ ΑΧΑΪΑΣ "Η ΓΑΛΗΝ-ΑΕ ΓΛΑΥΚΟΥ ΕΣΠΕΡΟΥ 50-66
18/12/22 17:00 ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ-ΚΑΠ 52-81
18/12/22 17:00 ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙ-ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 55-57
18/12/22 17:00 ΤΕΝΤΑ ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙ 77-76
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
08/01/23 17:00 ΑΣΤΡΟΥΣ ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΥΡΕΑΣ-ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 57-79
08/01/23 17:00 ΠΑΝ. ΑΛΕΞΙΩΤΤΙΣ ΑΟ ΑΧΑΪΑΣ "Η ΓΑΛΗΝ-ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 67-77
08/01/23 17:00 ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ-ΑΕ ΓΛΑΥΚΟΥ ΕΣΠΕΡΟΥ 83-69
08/01/23 17:00 ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙ-ΚΑΠ 70-62
08/01/23 17:00 ΤΕΝΤΑ ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980-ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 85-82
11/01/23 20:00 ΠΡΟΜΗΘΕΑ ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙ 64-76
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
15/01/23 17:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ-ΑΟ ΑΧΑΪΑΣ "Η ΓΑΛΗΝ 86-58
15/01/23 17:00 ΤΕΝΤΑ ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ 80-51
15/01/23 17:00 ΚΡΥΑ ΙΤΕΩΝ ΑΕ ΓΛΑΥΚΟΥ ΕΣΠΕΡΟΥ-ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙ 75-78
15/01/23 17:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΠ-ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 81-46
15/01/23 17:00 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗΣ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ-ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 81-67
15/01/23 17:00 ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙ-ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΥΡΕΑΣ 72-62
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
22/01/23 17:00 ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ-ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 69-85
22/01/23 17:00 ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙ-ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 61-51
22/01/23 17:00 ΤΕΝΤΑ ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980-ΑΕ ΓΛΑΥΚΟΥ ΕΣΠΕΡΟΥ 42-59
22/01/23 15:00 ΠΡΟΜΗΘΕΑ ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014-ΚΑΠ 68-74
22/01/23 17:00 ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙ-ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 74-72
22/01/23 17:00 ΠΑΝ. ΑΛΕΞΙΩΤΤΙΣ ΑΟ ΑΧΑΪΑΣ "Η ΓΑΛΗΝ-ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΥΡΕΑΣ 56-59
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
29/01/23 17:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ-ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙ 0-0
29/01/23 17:00 ΤΕΝΤΑ ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 0-0
31/01/23 21:00 ΚΡΥΑ ΙΤΕΩΝ ΑΕ ΓΛΑΥΚΟΥ ΕΣΠΕΡΟΥ-ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 0-0
29/01/23 17:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΠ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙ 0-0
29/01/23 17:00 ΑΣΤΡΟΥΣ ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΥΡΕΑΣ-ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 0-0
29/01/23 17:00 ΠΑΝ. ΑΛΕΞΙΩΤΤΙΣ ΑΟ ΑΧΑΪΑΣ "Η ΓΑΛΗΝ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ 0-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/02/23 17:00 ΤΕΝΤΑ ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980-ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0-0
07/02/23 18:00 ΠΡΟΜΗΘΕΑ ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014-ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 0-0
05/02/23 17:00 ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙ-ΑΕ ΓΛΑΥΚΟΥ ΕΣΠΕΡΟΥ 0-0
05/02/23 17:00 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗΣ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ-ΚΑΠ 0-0
05/02/23 17:00 ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ-ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΥΡΕΑΣ 0-0
05/02/23 17:00 ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙ-ΑΟ ΑΧΑΪΑΣ "Η ΓΑΛΗΝ 0-0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
14/02/23 20:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ-ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 0-0
12/02/23 17:00 ΤΕΝΤΑ ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙ 0-0
12/02/23 17:00 ΚΡΥΑ ΙΤΕΩΝ ΑΕ ΓΛΑΥΚΟΥ ΕΣΠΕΡΟΥ-ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 0-0
12/02/23 17:00 ΑΣΤΡΟΥΣ ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΥΡΕΑΣ-ΚΑΠ 0-0
12/02/23 17:00 ΠΑΝ. ΑΛΕΞΙΩΤΤΙΣ ΑΟ ΑΧΑΪΑΣ "Η ΓΑΛΗΝ-ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 0-0
12/02/23 17:00 ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ-ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙ 0-0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/02/23 17:00 ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙ-ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0-0
19/02/23 17:00 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗΣ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ-ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 0-0
19/02/23 17:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΠ-ΑΕ ΓΛΑΥΚΟΥ ΕΣΠΕΡΟΥ 0-0
19/02/23 17:00 ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙ-ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΥΡΕΑΣ 0-0
19/02/23 15:00 ΠΡΟΜΗΘΕΑ ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014-ΑΟ ΑΧΑΪΑΣ "Η ΓΑΛΗΝ 0-0
19/02/23 17:00 ΤΕΝΤΑ ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ 0-0
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/03/23 17:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ-ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 0-0
05/03/23 17:00 ΤΕΝΤΑ ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΚΑΠ 0-0
05/03/23 17:00 ΑΣΤΡΟΥΣ ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΥΡΕΑΣ-ΑΕ ΓΛΑΥΚΟΥ ΕΣΠΕΡΟΥ 0-0
05/03/23 17:00 ΠΑΝ. ΑΛΕΞΙΩΤΤΙΣ ΑΟ ΑΧΑΪΑΣ "Η ΓΑΛΗΝ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙ 0-0
05/03/23 17:00 ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ-ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 0-0
05/03/23 17:00 ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙ-ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 0-0
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/03/23 17:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΠ-ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0-0
12/03/23 17:00 ΚΡΥΑ ΙΤΕΩΝ ΑΕ ΓΛΑΥΚΟΥ ΕΣΠΕΡΟΥ-ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 0-0
12/03/23 17:00 ΤΕΝΤΑ ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980-ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΥΡΕΑΣ 0-0
12/03/23 17:00 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗΣ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ-ΑΟ ΑΧΑΪΑΣ "Η ΓΑΛΗΝ 0-0
12/03/23 17:00 ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ 0-0
12/03/23 17:00 ΠΡΟΜΗΘΕΑ ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014-ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙ 0-0
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/03/23 17:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ-ΑΕ ΓΛΑΥΚΟΥ ΕΣΠΕΡΟΥ 0-0
19/03/23 17:00 ΑΣΤΡΟΥΣ ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΥΡΕΑΣ-ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 0-0
19/03/23 17:00 ΠΑΝ. ΑΛΕΞΙΩΤΤΙΣ ΑΟ ΑΧΑΪΑΣ "Η ΓΑΛΗΝ-ΚΑΠ 0-0
19/03/23 17:00 ΕΡΜΙΟΝΗΣ ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ-ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 0-0
19/03/23 17:00 ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙ-ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙ 0-0
19/03/23 17:00 ΤΕΝΤΑ ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980-ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 0-0
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
02/04/23 17:00 ΤΕΝΤΑ ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0-0
02/04/23 17:00 ΠΡΟΜΗΘΕΑ ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014-ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΘΥΡΕΑΣ 0-0
02/04/23 17:00 ΚΡΥΑ ΙΤΕΩΝ ΑΕ ΓΛΑΥΚΟΥ ΕΣΠΕΡΟΥ-ΑΟ ΑΧΑΪΑΣ "Η ΓΑΛΗΝ 0-0
02/04/23 17:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΠ-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ 0-0
02/04/23 17:00 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗΣ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ-ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ Ο ΚΥΠΑΡΙ 0-0
02/04/23 17:00 ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΛΑΙ-ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 0-0
Γ Εθνική Κατ. Ανδρών 2022-2023 (2ος Όμιλος)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 26 14 12 2 0 1071 954 117   0   1   1,122
ΑΣ ΠΕΡΑ 25 14 11 3 0 1080 968 112   0   1   1,115
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 23 14 9 5 0 1028 985 43   0   1   1,043
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 22 14 8 6 0 1063 998 65   5   1   1,065
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 22 14 8 6 0 1057 1040 17   4   1   1,016
ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ 22 14 8 6 0 969 950 19   3   1   1,019
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 20 14 6 8 0 930 1011 -81   4   1   0,919
ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΚ 20 14 6 8 0 1009 994 15   3   1   1,015
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 20 14 6 8 0 981 998 -17   2   1   0,982
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 18 14 4 10 0 967 1092 -125   2   1   0,885
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 18 14 4 10 0 1036 1080 -44   1   1   0,959
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 16 14 2 12 0 911 1032 -121   0   1   0,882


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
09/10/22 17:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 78-66
09/12/22 18:30 ΔΑΚ ΝΑΞΟΥ Δ.ΠΕΡ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΚ-ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 62-69
09/10/22 17:00 ΝΕΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 79-71
09/10/22 17:00 Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 75-67
09/10/22 17:00 ΛΙΝΤΟ ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 61-74
09/10/22 17:00 Ν. ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΑΣ ΠΕΡΑ 95-100
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
16/10/22 17:00 ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ 80-70
16/10/22 13:45 Α' ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΚ 84-79
16/10/22 17:00 Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 81-75
16/10/22 13:15 Μ. ΛΟΪΖΟΣ ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 88-54
16/10/22 17:00 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ. ΑΣ ΠΕΡΑ-ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 93-70
16/10/22 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 50-69
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
23/10/22 17:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ-ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 60-69
23/10/22 15:00 ΔΑΚ ΝΑΞΟΥ Δ.ΠΕΡ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΚ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 68-94
23/10/22 17:00 ΝΕΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 89-58
22/10/22 16:00 Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΑΣ ΠΕΡΑ 65-71
23/10/22 17:00 ΛΙΝΤΟ ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 57-65
23/10/22 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 67-75
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
30/10/22 17:00 Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ 69-75
30/10/22 13:15 Μ. ΛΟΪΖΟΣ ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΚ 75-69
30/10/22 17:00 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ. ΑΣ ΠΕΡΑ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 76-71
30/10/22 17:00 Ν. ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 73-78
30/10/22 17:00 ΛΙΝΤΟ ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 71-88
29/10/22 14:00 Α' ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 67-71
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
06/11/22 17:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ-ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 57-59
21/12/22 14:00 ΔΑΚ ΝΑΞΟΥ Δ.ΠΕΡ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΚ-ΑΣ ΠΕΡΑ 71-73
06/11/22 17:00 ΝΕΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 83-78
06/11/22 17:00 Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 63-65
06/11/22 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 79-84
06/11/22 17:00 ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 78-70
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/11/22 17:00 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ. ΑΣ ΠΕΡΑ-ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ 89-76
13/11/22 13:00 Ν. ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΚ 54-69
13/11/22 17:00 ΛΙΝΤΟ ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 70-73
13/11/22 17:00 Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 65-53
13/11/22 13:15 Μ. ΛΟΪΖΟΣ ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 69-91
13/11/22 17:00 Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 71-77
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/11/22 17:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 54-75
19/11/22 19:00 ΔΑΚ ΝΑΞΟΥ Δ.ΠΕΡ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΚ-ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 65-50
20/11/22 17:00 ΝΕΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 76-65
20/11/22 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 89-80
20/11/22 17:00 ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΑΣ ΠΕΡΑ 81-74
20/11/22 17:00 Α' ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 89-87
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
27/11/22 17:00 ΛΙΝΤΟ ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ 57-60
27/11/22 13:00 Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΚ 77-75
27/11/22 17:00 ΝΕΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 105-65
27/11/22 17:00 Ν. ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 75-70
27/11/22 17:00 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ. ΑΣ ΠΕΡΑ-ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 65-73
27/11/22 13:15 Μ. ΛΟΪΖΟΣ ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 93-82
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
04/12/22 19:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ-ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 73-52
04/12/22 13:30 ΔΑΚ ΝΑΞΟΥ Δ.ΠΕΡ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΚ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 70-65
04/12/22 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 78-77
04/12/22 17:00 ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 83-62
04/12/22 17:00 Α' ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 75-67
04/12/22 17:00 Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΑΣ ΠΕΡΑ 55-73
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/12/22 17:00 ΝΕΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ 75-85
06/01/23 15:00 ΔΑΚ ΝΑΞΟΥ Δ.ΠΕΡ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΚ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 71-58
11/12/22 17:00 Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 66-79
11/12/22 14:30 ΛΙΝΤΟ ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 70-69
21/12/22 17:30 Ν. ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 64-62
11/12/22 19:30 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ. ΑΣ ΠΕΡΑ-ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 68-70
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
18/12/22 14:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ-ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΚ 70-61
18/12/22 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΑΣ ΠΕΡΑ 61-81
18/12/22 17:00 ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 74-62
18/12/22 17:00 Α' ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 79-60
18/12/22 16:00 Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 97-91
18/12/22 13:15 Μ. ΛΟΪΖΟΣ ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 82-74
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
08/01/23 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ 71-88
08/01/23 17:00 ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΚ 80-78
08/01/23 17:00 Α' ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 58-60
08/01/23 17:00 Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 61-64
08/01/23 13:15 Μ. ΛΟΪΖΟΣ ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 72-66
08/01/23 17:00 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ. ΑΣ ΠΕΡΑ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 78-56
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
15/01/23 17:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ-ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 70-66
15/01/23 13:30 ΔΑΚ ΝΑΞΟΥ Δ.ΠΕΡ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΚ-ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 84-72
15/01/23 17:00 ΝΕΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 71-74
15/01/23 17:00 Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 83-80
15/01/23 17:00 ΛΙΝΤΟ ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΑΣ ΠΕΡΑ 61-68
15/01/23 17:00 Ν. ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 74-80
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
22/01/23 17:00 Α' ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ 61-53
22/01/23 13:15 Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΚ 73-87
22/01/23 19:00 Μ. ΛΟΪΖΟΣ ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 73-79
22/01/23 17:00 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ. ΑΣ ΠΕΡΑ-ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 71-63
22/01/23 17:00 Ν. ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 62-60
22/01/23 17:00 ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 74-62
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
29/01/23 17:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 0-0
29/01/23 13:30 ΔΑΚ ΝΑΞΟΥ Δ.ΠΕΡ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΚ-ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 0-0
29/01/23 17:00 ΝΕΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΑΣ ΠΕΡΑ 0-0
29/01/23 17:00 Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 0-0
29/01/23 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 0-0
29/01/23 17:00 ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/02/23 13:15 Μ. ΛΟΪΖΟΣ ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ 0-0
05/02/23 17:00 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ. ΑΣ ΠΕΡΑ-ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΚ 0-0
05/02/23 17:00 Ν. ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 0-0
05/02/23 17:00 ΛΙΝΤΟ ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 0-0
05/02/23 17:00 Α' ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 0-0
05/02/23 17:00 Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 0-0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/02/23 17:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ-ΑΣ ΠΕΡΑ 0-0
12/02/23 17:00 ΔΑΚ ΝΑΞΟΥ Δ.ΠΕΡ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΚ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 0-0
12/02/23 17:00 ΝΕΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 0-0
12/02/23 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 0-0
12/02/23 17:00 ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 0-0
12/02/23 17:00 Α' ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 0-0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/02/23 17:00 Ν. ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ 0-0
19/02/23 17:00 ΛΙΝΤΟ ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΚ 0-0
19/02/23 17:00 Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 0-0
19/02/23 17:00 Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 0-0
19/02/23 17:00 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ. ΑΣ ΠΕΡΑ-ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 0-0
19/02/23 13:15 Μ. ΛΟΪΖΟΣ ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0-0
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/03/23 17:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ-ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 0-0
05/03/23 17:00 ΔΑΚ ΝΑΞΟΥ Δ.ΠΕΡ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΚ-ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 0-0
05/03/23 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 0-0
05/03/23 17:00 ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 0-0
05/03/23 17:00 Α' ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΣ ΠΕΡΑ 0-0
05/03/23 17:00 Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 0-0
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/03/23 17:00 Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ 0-0
12/03/23 17:00 ΝΕΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΚ 0-0
12/03/23 17:00 Μ. ΛΟΪΖΟΣ ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 0-0
12/03/23 17:00 ΛΙΝΤΟ ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 0-0
12/03/23 17:00 Ν. ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0-0
12/03/23 17:00 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ. ΑΣ ΠΕΡΑ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 0-0
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/03/23 17:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 0-0
19/03/23 17:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΚ 0-0
19/03/23 17:00 ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 0-0
19/03/23 17:00 Α' ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 0-0
19/03/23 17:00 Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 0-0
19/03/23 17:00 Μ. ΛΟΪΖΟΣ ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΑΣ ΠΕΡΑ 0-0
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
02/04/23 17:00 ΔΑΚ ΝΑΞΟΥ Δ.ΠΕΡ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΚ-ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ 0-0
02/04/23 17:00 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛ. ΑΣ ΠΕΡΑ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 0-0
02/04/23 17:00 ΝΕΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 0-0
02/04/23 17:00 Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0-0
02/04/23 17:00 ΛΙΝΤΟ ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 0-0
02/04/23 17:00 Ν. ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 0-0
Γ Εθνική Κατ. Ανδρών 2022-2023 (3ος Όμιλος)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 27 14 13 1 0 1172 959 213   0   1   1,222
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ 25 14 11 3 0 1057 920 137   2   1   1,148
ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 25 14 11 3 0 1121 1000 121   1   1   1,120
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 23 14 9 5 0 1051 899 152   0   1   1,169
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 22 13 9 4 0 934 847 87   0   1   1,102
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 21 14 7 7 0 1094 1059 35   0   1   1,033
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ 19 14 5 9 0 990 999 -9   0   1   0,990
ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 18 13 5 8 0 985 1066 -81   2   1   0,924
ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙΛ. 18 14 4 10 0 874 1036 -162   1   1   0,843
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ 17 13 4 9 0 914 1067 -153   0   1   0,856
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΤΤΑΛΟΥ ΚΑΛΥΜΝ 16 13 3 10 0 896 988 -92   0   1   0,906
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ 15 14 1 13 0 870 1118 -248   0   1   0,778


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
09/10/22 19:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ Ν. ΨΥΧ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ 70-73
09/10/22 17:00 ΔΙΩΝΗΣ ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ-ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ 81-70
09/10/22 17:00 ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙ-ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ 60-79
09/10/22 17:00 ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΤΤΑΛΟΥ Κ-ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑ 58-64
08/10/22 18:00 ΧΙΟΥ ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 78-71
09/10/22 17:00 ΜΙΧ. ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ-ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙ 98-66
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
16/10/22 17:00 1ο ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ Ν. ΨΥΧ 77-84
16/10/22 17:00 ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ-ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 71-65
16/10/22 15:30 ΕΣΠΕΡΟΥ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙ 74-52
16/10/22 16:00 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΜ. ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΤΤΑΛΟΥ Κ 74-40
16/10/22 15:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙ-ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 65-71
16/10/22 17:00 Α' ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 67-72
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
23/10/22 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ Ν. ΨΥΧ-ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ 70-74
23/10/22 17:00 ΔΙΩΝΗΣ ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ-ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑ 82-71
22/10/22 17:30 ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 54-67
23/10/22 16:00 ΚΩ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΤΤΑΛΟΥ Κ-ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙ 83-70
23/10/22 17:00 ΧΙΟΥ ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ-ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 73-86
23/10/22 17:00 Α' ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ 83-72
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
30/10/22 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ Ν. ΨΥΧ 78-71
30/10/22 17:00 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΜ. ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 90-71
30/10/22 15:30 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙ-ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙ 85-75
30/10/22 16:00 ΜΙΧ. ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΤΤΑΛΟΥ Κ 84-73
30/10/22 17:00 ΧΙΟΥ ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ 79-87
30/10/22 17:00 ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ-ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ 68-56
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
06/11/22 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ Ν. ΨΥΧ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 60-78
06/11/22 17:00 ΔΙΩΝΗΣ ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ-ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙ 92-72
06/11/22 17:00 ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙ-ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 75-88
16/12/22 19:30 ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΤΤΑΛΟΥ Κ-ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 88-90
06/11/22 17:00 Α' ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ 77-86
06/11/22 17:00 1ο ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑ 59-79
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/11/22 17:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ Ν. ΨΥΧ 69-62
13/11/22 17:00 ΜΙΧ. ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ-ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 99-82
13/11/22 16:30 ΧΙΟΥ ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ-ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙ 77-55
13/11/22 14:00 ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΤΤΑΛΟΥ Κ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ 69-76
13/11/22 17:00 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΜ. ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ 80-50
13/11/22 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ 76-61
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/11/22 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ Ν. ΨΥΧ-ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 65-80
20/11/22 15:30 ΔΙΩΝΗΣ ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ-ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 88-71
20/11/22 11:30 ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΤΤΑΛΟΥ Κ 65-63
20/11/22 17:00 Α' ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑ 73-68
20/11/22 17:00 1ο ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙ 68-75
20/11/22 17:00 ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 73-54
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
27/11/22 15:00 ΧΙΟΥ ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ Ν. ΨΥΧ 58-67
27/11/22 15:00 ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΤΤΑΛΟΥ Κ-ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 75-74
27/11/22 12:00 ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ 58-80
27/11/22 17:00 ΜΙΧ. ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ-ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ 82-62
27/11/22 17:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙ-ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ 52-67
27/11/22 17:00 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΜ. ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑ 57-62
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
04/12/22 11:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ Ν. ΨΥΧ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΤΤΑΛΟΥ Κ 82-71
04/12/22 15:00 ΔΙΩΝΗΣ ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ-ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙ 68-78
04/12/22 17:00 Α' ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 74-66
04/12/22 13:00 1ο ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 73-66
04/12/22 17:00 ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ-ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 80-71
04/12/22 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙ 87-69
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/12/22 16:00 ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ Ν. ΨΥΧ 61-58
22/12/22 20:00 ΔΙΩΝΗΣ ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ 74-77
06/01/23 15:30 ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΤΤΑΛΟΥ Κ-ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ 67-54
11/12/22 16:00 ΧΙΟΥ ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ-ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ 102-92
21/12/22 20:00 ΜΙΧ. ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ-ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑ 59-49
11/12/22 17:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 63-80
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
18/12/22 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ Ν. ΨΥΧ-ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 86-82
18/12/22 19:00 Α' ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙ 110-80
18/12/22 14:30 1ο ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙ 76-86
18/12/22 13:00 ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΤΤΑΛΟΥ Κ 84-62
18/12/22 15:30 ΕΣΠΕΡΟΥ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 99-70
18/12/22 17:00 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΜ. ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 77-84
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
08/01/23 17:00 Α' ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ Ν. ΨΥΧ 90-65
08/01/23 17:00 1ο ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 65-83
08/01/23 13:00 ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ-ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙ 79-42
03/02/23 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΤΤΑΛΟΥ Κ 0-0
08/01/23 15:30 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΜ. ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 99-76
08/01/23 19:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙ-ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 55-86
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
15/01/23 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ Ν. ΨΥΧ-ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ 91-34
15/01/23 17:00 ΔΙΩΝΗΣ ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ-ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ 74-69
15/01/23 16:30 ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙ-ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑ 58-62
15/01/23 12:00 ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΤΤΑΛΟΥ Κ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 59-78
08/02/23 15:30 ΧΙΟΥ ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ-ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙ 0-0
15/01/23 17:00 ΜΙΧ. ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ 87-61
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
22/01/23 17:00 ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ Ν. ΨΥΧ 74-59
22/01/23 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 65-78
22/01/23 14:00 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΜ. ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙ 80-55
22/01/23 13:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΤΤΑΛΟΥ Κ 93-88
22/01/23 14:30 ΜΙΧ. ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ-ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 96-74
22/01/23 17:00 1ο ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ 54-93
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
29/01/23 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ Ν. ΨΥΧ-ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑ 0-0
29/01/23 17:00 ΔΙΩΝΗΣ ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0-0
29/01/23 17:00 ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙ-ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙ 0-0
29/01/23 13:00 ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΤΤΑΛΟΥ Κ-ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 0-0
29/01/23 15:00 Α' ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 0-0
29/01/23 17:00 1ο ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ 0-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/02/23 17:00 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΜ. ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ Ν. ΨΥΧ 0-0
05/02/23 17:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙ-ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 0-0
05/02/23 17:00 ΜΙΧ. ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ-ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙ 0-0
05/02/23 17:00 ΧΙΟΥ ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΤΤΑΛΟΥ Κ 0-0
05/02/23 17:00 ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ 0-0
05/02/23 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ 0-0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/02/23 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ Ν. ΨΥΧ-ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙ 0-0
12/02/23 17:00 ΔΙΩΝΗΣ ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ-ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 0-0
12/02/23 17:00 ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙ-ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 0-0
12/02/23 17:00 Α' ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΤΤΑΛΟΥ Κ 0-0
12/02/23 17:00 1ο ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0-0
12/02/23 17:00 ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ-ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑ 0-0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/02/23 17:00 ΜΙΧ. ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ Ν. ΨΥΧ 0-0
19/02/23 17:00 ΧΙΟΥ ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ-ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 0-0
19/02/23 17:00 ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΤΤΑΛΟΥ Κ-ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙ 0-0
19/02/23 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ 0-0
19/02/23 17:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙ-ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ 0-0
19/02/23 17:00 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΜ. ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ 0-0
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/03/23 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ Ν. ΨΥΧ-ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 0-0
05/03/23 17:00 ΔΙΩΝΗΣ ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΤΤΑΛΟΥ Κ 0-0
05/03/23 17:00 Α' ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙ 0-0
05/03/23 17:00 1ο ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 0-0
05/03/23 17:00 ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ-ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙ 0-0
05/03/23 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0-0
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/03/23 17:00 ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΤΤΑΛΟΥ Κ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ Ν. ΨΥΧ 0-0
12/03/23 17:00 ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙ-ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 0-0
12/03/23 17:00 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΜ. ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ 0-0
12/03/23 17:00 ΧΙΟΥ ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ-ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ 0-0
12/03/23 17:00 ΜΙΧ. ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ-ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ 0-0
12/03/23 17:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙ-ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑ 0-0
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/03/23 17:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ Ν. ΨΥΧ-ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙ 0-0
19/03/23 17:00 Α' ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 0-0
19/03/23 17:00 1ο ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΤΤΑΛΟΥ Κ 0-0
19/03/23 17:00 ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ-ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 0-0
19/03/23 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 0-0
19/03/23 17:00 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΜ. ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙ 0-0
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
02/04/23 17:00 ΔΙΩΝΗΣ ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟ Ν. ΨΥΧ 0-0
02/04/23 17:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ 0-0
02/04/23 17:00 ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΑΕΠΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΜΥΤΙ-ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ 0-0
02/04/23 17:00 ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΤΤΑΛΟΥ Κ-ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ 0-0
02/04/23 17:00 ΧΙΟΥ ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ-ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑ 0-0
02/04/23 17:00 ΜΙΧ. ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0-0
Γ Εθνική Κατ. Ανδρών 2022-2023 (4ος Όμιλος)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ 26 14 12 2 0 1197 938 259   2   1   1,276
ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 26 14 12 2 0 1139 940 199   1   1   1,211
ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ 25 14 11 3 0 1097 952 145   1   1   1,152
ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ 24 14 10 4 0 1061 948 113   2   1   1,119
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 24 14 10 4 0 1089 998 91   0   1   1,091
ΚΑΕ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 22 14 8 6 0 891 852 39   0   1   1,045
ΜΓΣ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟΥ 20 14 6 8 0 1044 1059 -15   0   1   0,985
ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 19 14 5 9 0 838 948 -110   3   1,108   0,883
ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ 19 14 5 9 0 962 1017 -55   3   0,901   0,945
ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ 17 14 3 11 0 880 1063 -183   0   1   0,827
ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ "ΑΧΕΡΩΝ" 15 14 1 13 0 766 1078 -312   0   1   0,710
ΑΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012 12 14 1 10 3 744 915 -171   0   1   0,813


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
09/10/22 17:00 ΚΑΤΣΙΜΗΔΟΥ ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ-ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ 72-58
09/10/22 17:00 ΔΑΚ ΚΑΝΑΛΛΑΚΙΟΥ ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ "ΑΧΕ-ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ 47-73
09/10/22 17:00 Ι. ΠΑΤΑΚΗΣ (ΝΙΚ ΑΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012-ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 75-88
09/10/22 17:00 ΧΡ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ-ΚΑΕ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 63-56
09/10/22 17:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΜΓΣ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟ-ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 72-74
09/10/22 17:00 ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ 79-83
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
16/10/22 17:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ-ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ 73-69
16/10/22 17:00 ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ-ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ "ΑΧΕ 81-49
16/10/22 17:00 ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΚΑΕ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ-ΑΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012 64-51
16/10/22 17:00 ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986-ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ 78-79
16/10/22 17:00 ΣΟΦΑΔΩΝ ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ-ΜΓΣ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟ 100-75
16/10/22 17:00 ΑΓΡΙΑΣ ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 76-84
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
23/10/22 17:00 ΚΑΤΣΙΜΗΔΟΥ ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ-ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 79-72
23/10/22 17:00 ΔΑΚ ΚΑΝΑΛΛΑΚΙΟΥ ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ "ΑΧΕ-ΚΑΕ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 53-67
23/10/22 17:00 Ι. ΠΑΤΑΚΗΣ (ΝΙΚ ΑΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012-ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 73-66
23/10/22 17:00 ΧΡ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ-ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ 61-77
23/10/22 17:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΜΓΣ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 74-80
23/10/22 17:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ-ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ 74-63
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
30/10/22 17:00 ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΚΑΕ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ-ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ 70-71
30/10/22 17:00 ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986-ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ "ΑΧΕ 69-53
30/10/22 17:00 ΣΟΦΑΔΩΝ ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ-ΑΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012 104-76
30/10/22 17:00 ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ 75-70
30/10/22 17:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΜΓΣ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟ-ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ 87-73
30/10/22 17:00 ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ-ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ 92-67
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
06/11/22 17:00 ΜΠΑΡΑΣ ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ-ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 74-58
06/11/22 17:00 ΔΑΚ ΚΑΝΑΛΛΑΚΙΟΥ ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ "ΑΧΕ-ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ 45-71
06/11/22 17:00 Ι. ΠΑΤΑΚΗΣ (ΝΙΚ ΑΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 72-82
06/11/22 17:00 ΧΡ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ-ΜΓΣ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟ 69-74
06/11/22 17:00 ΑΓΡΙΑΣ ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ-ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 53-93
06/11/22 17:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ-ΚΑΕ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 65-67
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/11/22 17:00 ΣΟΦΑΔΩΝ ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ-ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ 79-72
13/11/22 17:00 ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ "ΑΧΕ 97-53
13/11/22 17:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΜΓΣ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟ-ΑΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012 78-68
13/11/22 17:00 ΧΡ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ-ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ 68-64
13/11/22 17:00 ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986-ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ 52-96
13/11/22 17:00 ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΚΑΕ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ-ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 84-86
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/11/22 17:00 ΚΑΤΣΙΜΗΔΟΥ ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 76-62
20/11/22 17:00 ΔΑΚ ΚΑΝΑΛΛΑΚΙΟΥ ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ "ΑΧΕ-ΜΓΣ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟ 64-80
20/11/22 17:00 Ι. ΠΑΤΑΚΗΣ (ΝΙΚ ΑΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012-ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ 64-75
20/11/22 17:00 ΑΓΡΙΑΣ ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ-ΚΑΕ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 55-69
07/12/22 17:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ-ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ 77-74
20/11/22 17:00 ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ-ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 81-65
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
27/11/22 17:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΜΓΣ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟ-ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ 65-80
27/11/22 17:00 ΧΡ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ-ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ "ΑΧΕ 82-57
27/11/22 17:00 Ι. ΠΑΤΑΚΗΣ (ΝΙΚ ΑΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012-ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ 65-73
27/11/22 17:00 ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ 74-64
14/12/22 18:00 ΣΟΦΑΔΩΝ ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ-ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 98-75
27/11/22 17:00 ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986-ΚΑΕ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 68-62
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
04/12/22 17:00 ΚΑΤΣΙΜΗΔΟΥ ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ-ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ 86-73
04/12/22 17:00 ΔΑΚ ΚΑΝΑΛΛΑΚΙΟΥ ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ "ΑΧΕ-ΑΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012 61-58
04/12/22 17:00 ΑΓΡΙΑΣ ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ-ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 64-49
14/12/22 17:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ-ΜΓΣ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟ 80-76
04/12/22 17:00 ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 106-82
04/12/22 17:00 ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΚΑΕ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ-ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ 65-67
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/12/22 17:00 Ι. ΠΑΤΑΚΗΣ (ΝΙΚ ΑΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012-ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ 78-94
11/12/22 17:00 ΔΑΚ ΚΑΝΑΛΛΑΚΙΟΥ ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ "ΑΧΕ-ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ 45-64
11/12/22 17:00 ΧΡ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ-ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ 64-77
22/12/22 18:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΜΓΣ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟ-ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 74-82
11/12/22 17:00 ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΚΑΕ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 80-60
11/12/22 17:00 ΣΟΦΑΔΩΝ ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ-ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 96-43
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
18/12/22 17:00 ΚΑΤΣΙΜΗΔΟΥ ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ-ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ "ΑΧΕ 86-54
18/12/22 17:00 ΑΓΡΙΑΣ ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ-ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ 59-100
18/12/22 17:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ-ΑΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012 70-64
18/12/22 17:00 ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ-ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ 85-75
18/12/22 17:00 ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΚΑΕ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ-ΜΓΣ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟ 73-69
18/12/22 17:00 ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 54-66
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
08/01/23 17:00 ΑΓΡΙΑΣ ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ-ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ 53-84
08/01/23 17:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ-ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ "ΑΧΕ 92-55
08/01/23 ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ-ΑΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012 20-0
08/01/23 17:00 ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΚΑΕ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ-ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ 66-59
08/01/23 17:00 ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986-ΜΓΣ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟ 67-73
08/01/23 17:00 ΣΟΦΑΔΩΝ ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 92-63
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
25/01/23 19:00 ΚΑΤΣΙΜΗΔΟΥ ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ-ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ 80-69
15/01/23 17:00 ΔΑΚ ΚΑΝΑΛΛΑΚΙΟΥ ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ "ΑΧΕ-ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 65-90
15/01/23 Ι. ΠΑΤΑΚΗΣ (ΝΙΚ ΑΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012-ΚΑΕ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 0-20
15/01/23 17:00 ΧΡ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ-ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 59-75
15/01/23 17:00 ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟ-ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ 83-73
15/01/23 17:00 ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ 89-54
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
22/01/23 17:00 ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ-ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ 88-74
22/01/23 17:00 ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΚΑΕ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ-ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ "ΑΧΕ 68-65
22/01/23 ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986-ΑΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012 20-0
22/01/23 17:00 ΣΟΦΑΔΩΝ ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ-ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ 83-65
22/01/23 17:00 ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΜΓΣ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟ 76-64
22/01/23 17:00 ΑΓΡΙΑΣ ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ-ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ 71-84
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
29/01/23 17:00 ΚΑΤΣΙΜΗΔΟΥ ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ-ΚΑΕ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 0-0
29/01/23 17:00 ΔΑΚ ΚΑΝΑΛΛΑΚΙΟΥ ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ "ΑΧΕ-ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 0-0
29/01/23 Ι. ΠΑΤΑΚΗΣ (ΝΙΚ ΑΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012-ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ 0-0
29/01/23 17:00 ΧΡ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 0-0
29/01/23 17:00 ΑΓΡΙΑΣ ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ-ΜΓΣ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟ 0-0
29/01/23 17:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ-ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 0-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/02/23 17:00 ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986-ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ 0-0
05/02/23 17:00 ΣΟΦΑΔΩΝ ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ-ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ "ΑΧΕ 0-0
05/02/23 ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΑΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012 0-0
05/02/23 17:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΜΓΣ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟ-ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ 0-0
05/02/23 17:00 ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ-ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ 0-0
05/02/23 17:00 ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΚΑΕ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ-ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ 0-0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/02/23 17:00 ΚΑΤΣΙΜΗΔΟΥ ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ-ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ 0-0
12/02/23 17:00 ΔΑΚ ΚΑΝΑΛΛΑΚΙΟΥ ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ "ΑΧΕ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 0-0
12/02/23 Ι. ΠΑΤΑΚΗΣ (ΝΙΚ ΑΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012-ΜΓΣ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟ 0-0
12/02/23 17:00 ΑΓΡΙΑΣ ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ-ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ 0-0
12/02/23 17:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ-ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 0-0
12/02/23 17:00 ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ-ΚΑΕ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 0-0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/02/23 17:00 ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ 0-0
19/02/23 17:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΜΓΣ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟ-ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ "ΑΧΕ 0-0
19/02/23 ΧΡ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ-ΑΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012 0-0
19/02/23 17:00 ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΚΑΕ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ-ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ 0-0
19/02/23 17:00 ΣΟΦΑΔΩΝ ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ-ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ 0-0
19/02/23 17:00 ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986-ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 0-0
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/03/23 17:00 ΚΑΤΣΙΜΗΔΟΥ ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ-ΜΓΣ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟ 0-0
05/03/23 17:00 ΔΑΚ ΚΑΝΑΛΛΑΚΙΟΥ ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ "ΑΧΕ-ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ 0-0
05/03/23 ΑΓΡΙΑΣ ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ-ΑΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012 0-0
05/03/23 17:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 0-0
05/03/23 17:00 ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ-ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ 0-0
05/03/23 17:00 ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΚΑΕ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ-ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 0-0
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/03/23 17:00 ΧΡ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ-ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ 0-0
12/03/23 Ι. ΠΑΤΑΚΗΣ (ΝΙΚ ΑΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012-ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ "ΑΧΕ 0-0
12/03/23 17:00 ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986-ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ 0-0
12/03/23 17:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΜΓΣ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟ-ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ 0-0
12/03/23 17:00 ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 0-0
12/03/23 17:00 ΣΟΦΑΔΩΝ ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ-ΚΑΕ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 0-0
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/03/23 ΚΑΤΣΙΜΗΔΟΥ ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ-ΑΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012 0-0
19/03/23 17:00 ΑΓΡΙΑΣ ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ-ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ "ΑΧΕ 0-0
19/03/23 17:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ-ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ 0-0
19/03/23 17:00 ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ-ΜΓΣ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟ 0-0
19/03/23 17:00 ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΚΑΕ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ 0-0
19/03/23 17:00 ΑΜΠΕΛΩΝΑ ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986-ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ 0-0
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
02/04/23 17:00 ΔΑΚ ΚΑΝΑΛΛΑΚΙΟΥ ΑΕ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ "ΑΧΕ-ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ 0-0
02/04/23 17:00 ΣΟΦΑΔΩΝ ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ-ΓΣ ΑΓΡΙΑΣ 0-0
02/04/23 Ι. ΠΑΤΑΚΗΣ (ΝΙΚ ΑΣ ΝΙΚΑΙΑ 2012-ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ 0-0
02/04/23 17:00 ΧΡ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ ΓΑΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ-ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 0-0
02/04/23 17:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΜΓΣ ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΒΟΛΟ-ΚΑΕ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 0-0
02/04/23 17:00 ΠΑΛΑΜΑ ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ-ΓΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ 1986 0-0
Γ Εθνική Κατ. Ανδρών 2022-2023 (5ος Όμιλος)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 24 12 12 0 0 916 773 143   0   1   1,184
ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ 22 13 9 4 0 943 908 35   0   1   1,038
ΜΕΝΤ 20 12 8 4 0 934 811 123   2   1   1,151
ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 20 12 8 4 0 881 810 71   1   1   1,087
ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 19 13 6 7 0 862 878 -16   2   1   0,981
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 19 12 7 5 0 827 761 66   1   1   1,086
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 17 13 4 9 0 965 1071 -106   5   1   0,901
ΑΣ ΑΚ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΑΘΛ 17 13 4 9 0 884 961 -77   4   1   0,919
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ 17 13 4 9 0 908 914 -6   3   1   0,993
ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ 16 12 4 8 0 752 848 -96   2   1   0,886
ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 16 13 3 10 0 882 1019 -137   1   1   0,865


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
09/10/22 17:00 2ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΑΣ ΑΚ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ 74-64
09/10/22 17:00 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 55-60
09/10/22 17:00 ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 89-48
09/10/22 17:00 ΣΙΔΗΡ. ΣΤΑΘΜΟΥ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ 67-74
09/10/22 17:00 ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 58-54
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
16/10/22 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑ ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ-ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡ 65-72
16/10/22 19:00 ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΑΣ ΑΚ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 74-50
16/10/22 17:00 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 69-75
16/10/22 17:00 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ-ΜΕΝΤ 71-75
16/10/22 17:00 ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 75-68
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
23/10/22 17:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 78-56
23/10/22 17:00 2ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΑΣ ΑΚ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 84-81
23/10/22 17:00 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ 82-76
23/10/22 17:00 ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 80-60
23/10/22 17:00 ΣΙΔΗΡ. ΣΤΑΘΜΟΥ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 81-74
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
30/10/22 17:00 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡ 72-77
30/10/22 17:00 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ-ΑΣ ΑΚ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 61-58
30/10/22 17:00 ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 85-67
30/10/22 17:00 ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΜΕΝΤ 46-44
30/10/22 17:00 ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ 49-57
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
06/11/22 17:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ 89-57
06/11/22 17:00 2ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΑΣ ΑΚ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 60-68
06/11/22 17:00 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ-ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 65-76
16/11/22 19:30 ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 75-73
06/11/22 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑ ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 86-78
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/11/22 17:00 ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡ 73-77
13/11/22 17:00 ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΑΣ ΑΚ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 81-62
13/11/22 17:00 ΣΙΔΗΡ. ΣΤΑΘΜΟΥ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 77-49
13/11/22 17:00 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ-ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ 78-63
13/11/22 17:00 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 94-70
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/11/22 17:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡ-ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 66-59
20/11/22 17:00 2ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΑΣ ΑΚ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 70-83
20/11/22 17:00 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ-ΜΕΝΤ 81-108
20/11/22 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑ ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 68-63
20/11/22 17:00 ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ 69-76
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
27/11/22 17:00 ΣΙΔΗΡ. ΣΤΑΘΜΟΥ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡ 75-79
27/11/22 17:00 ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ-ΑΣ ΑΚ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 87-78
27/11/22 17:00 ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ 70-53
27/11/22 17:00 ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 85-64
27/11/22 17:00 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 73-70
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
04/12/22 17:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡ-ΜΕΝΤ 63-60
04/12/22 17:00 2ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΑΣ ΑΚ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 69-64
04/12/22 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑ ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 56-66
04/12/22 17:00 ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 62-53
04/12/22 17:00 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 61-82
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/12/22 17:00 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ-ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡ 71-81
11/12/22 17:00 ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ-ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ 85-55
11/12/22 17:00 ΣΙΔΗΡ. ΣΤΑΘΜΟΥ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 53-66
11/12/22 17:00 ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 103-51
11/12/22 17:00 ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ 84-77
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
18/12/22 17:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡ-ΑΣ ΑΚ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 80-66
18/12/22 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑ ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ-ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 70-66
18/12/22 17:00 ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΜΕΝΤ 71-78
18/12/22 17:00 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 84-82
18/12/22 17:00 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ-ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 80-68
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
08/01/23 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑ ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ-ΑΣ ΑΚ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 59-65
11/01/23 19:00 ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 85-60
08/01/23 17:00 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΜΕΝΤ 93-87
08/01/23 17:00 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 63-52
08/01/23 17:00 ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 80-62
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
15/01/23 17:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡ-ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ 82-56
15/01/23 17:00 2ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΑΣ ΑΚ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 67-73
15/01/23 17:00 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 82-78
15/01/23 17:00 ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ 66-72
15/01/23 17:00 ΣΙΔΗΡ. ΣΤΑΘΜΟΥ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 68-72
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
22/01/23 17:00 ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡ 63-72
22/01/23 17:00 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΑΣ ΑΚ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 86-81
22/01/23 17:00 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ-ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 85-65
08/02/23 18:30 ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΜΕΝΤ 0-0
22/01/23 17:00 ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 77-63
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
29/01/23 17:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 0-0
29/01/23 17:00 2ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΑΣ ΑΚ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ 0-0
29/01/23 17:00 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 0-0
29/01/23 17:00 ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ-ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 0-0
29/01/23 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑ ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 0-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/02/23 17:00 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ-ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡ 0-0
05/02/23 17:00 ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΣ ΑΚ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 0-0
05/02/23 17:00 ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-0
05/02/23 17:00 ΣΙΔΗΡ. ΣΤΑΘΜΟΥ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΜΕΝΤ 0-0
05/02/23 17:00 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ 0-0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/02/23 17:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 0-0
12/02/23 17:00 2ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΑΣ ΑΚ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 0-0
12/02/23 17:00 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 0-0
12/02/23 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑ ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ 0-0
12/02/23 17:00 ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 0-0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/02/23 17:00 ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡ 0-0
19/02/23 17:00 ΣΙΔΗΡ. ΣΤΑΘΜΟΥ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΣ ΑΚ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 0-0
19/02/23 17:00 ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ-ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-0
19/02/23 17:00 ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ 0-0
19/02/23 17:00 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 0-0
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/03/23 17:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 0-0
05/03/23 17:00 2ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΑΣ ΑΚ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΜΕΝΤ 0-0
05/03/23 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑ ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ-ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 0-0
05/03/23 17:00 ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 0-0
05/03/23 17:00 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ 0-0
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/03/23 17:00 ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ-ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡ 0-0
12/03/23 17:00 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ-ΑΣ ΑΚ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 0-0
12/03/23 17:00 ΣΙΔΗΡ. ΣΤΑΘΜΟΥ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ 0-0
12/03/23 17:00 ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 0-0
12/03/23 17:00 ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 0-0
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/03/23 17:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡ-ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 0-0
19/03/23 17:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑ ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ-ΜΕΝΤ 0-0
19/03/23 17:00 ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 0-0
19/03/23 17:00 ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 0-0
19/03/23 17:00 ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 0-0
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
02/04/23 17:00 2ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΑΣ ΑΚ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡ 0-0
02/04/23 17:00 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ-ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ 0-0
02/04/23 17:00 ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ-ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 0-0
02/04/23 17:00 ΣΙΔΗΡ. ΣΤΑΘΜΟΥ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ 0-0
02/04/23 17:00 ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ 0-0
Γ Εθνική Κατ. Ανδρών 2022-2023 (6ος Όμιλος)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 23 13 10 3 0 944 802 142   0   1   1,177
ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ 22 12 10 2 0 802 685 117   0   1   1,170
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 21 13 8 5 0 977 943 34   3   1   1,036
ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 21 13 8 5 0 974 966 8   3   1   1,008
ΑΓΣ ΤΟ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗΡ. 20 13 7 6 0 919 851 68   0   1   1,079
ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΓΑΣ 19 12 7 5 0 845 804 41   2   1   1,050
ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 19 13 6 7 0 864 933 -69   1   1   0,926
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 18 13 5 8 0 895 927 -32   2   1   0,965
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 18 13 5 8 0 858 856 2   1   1   1,002
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 16 12 4 8 0 815 844 -29   0   1   0,965
ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ 13 13 0 13 0 800 1082 -282   0   1   0,739


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
09/10/22 17:00 ΚΟΛ. ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 77-84
09/10/22 17:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 70-51
09/10/22 17:00 Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 48-79
09/10/22 17:00 ΔΑΚ ΞΑΝΘΗΣ ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠ 58-86
09/10/22 17:00 ΚΡΑΧΤΙΔΗ ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ-ΑΓΣ ΤΟ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗ 61-49
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
16/10/22 17:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 83-80
16/10/22 17:00 ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΥΔΟΥΛ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 54-61
16/10/22 17:00 ΕΑΚ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠ-ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 63-47
16/10/22 17:00 ΔΑΚ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡ ΑΓΣ ΤΟ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗ-ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ 82-55
16/10/22 17:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ 45-59
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
23/10/22 17:00 ΚΟΛ. ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 66-59
23/10/22 17:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠ 74-49
23/10/22 17:00 Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87-ΑΓΣ ΤΟ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗ 49-72
23/10/22 17:00 ΔΑΚ ΞΑΝΘΗΣ ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 67-79
23/10/22 17:00 ΔΑΚ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ-ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 86-69
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
30/10/22 17:00 ΕΑΚ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 75-86
30/10/22 17:00 ΔΑΚ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡ ΑΓΣ ΤΟ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 61-55
30/10/22 17:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 75-82
30/10/22 17:00 ΚΡΑΧΤΙΔΗ ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ-ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 64-56
30/10/22 17:00 ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΥΔΟΥΛ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 61-67
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
06/11/22 17:00 ΚΟΛ. ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΓΣ ΤΟ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗ 75-69
06/11/22 17:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 83-59
06/11/22 17:00 ΔΑΚ ΞΑΝΘΗΣ ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ-ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ 53-66
06/11/22 17:00 ΔΑΚ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 61-73
06/11/22 17:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ-ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠ 75-62
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/11/22 17:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 83-88
13/11/22 17:00 ΚΡΑΧΤΙΔΗ ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ-ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 69-49
13/11/22 17:00 ΔΑΚ ΞΑΝΘΗΣ ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ-ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 69-80
13/11/22 17:00 ΔΑΚ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡ ΑΓΣ ΤΟ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗ-ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 75-74
13/11/22 17:00 ΕΑΚ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 78-72
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/11/22 17:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ 62-55
20/11/22 17:00 Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87-ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ 85-64
20/11/22 17:00 ΔΑΚ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ-ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠ 81-62
23/11/22 21:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 71-66
20/11/22 17:00 ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΥΔΟΥΛ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΓΣ ΤΟ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗ 65-64
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
27/11/22 17:00 ΚΡΑΧΤΙΔΗ ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 66-51
27/11/22 17:00 ΔΑΚ ΞΑΝΘΗΣ ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 52-90
27/11/22 17:00 Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87-ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 62-81
27/11/22 17:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 72-60
27/11/22 17:00 ΔΑΚ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡ ΑΓΣ ΤΟ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗ-ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠ 94-65
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
04/12/22 17:00 ΚΟΛ. ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ 97-70
04/12/22 17:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 89-67
04/12/22 17:00 ΔΑΚ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ-ΑΓΣ ΤΟ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗ 68-60
04/12/22 17:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ-ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ 64-80
04/12/22 17:00 ΕΑΚ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 76-75
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/12/22 17:00 Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 79-72
11/12/22 17:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 62-60
11/12/22 17:00 ΔΑΚ ΞΑΝΘΗΣ ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 79-89
11/12/22 17:00 ΚΡΑΧΤΙΔΗ ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 66-59
11/12/22 17:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΑΓΣ ΤΟ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗ 73-68
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
18/12/22 17:00 ΚΟΛ. ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 80-72
18/12/22 17:00 ΔΑΚ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 56-53
18/12/22 17:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ-ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 73-69
18/12/22 17:00 ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΥΔΟΥΛ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ 80-60
18/12/22 17:00 ΕΑΚ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠ-ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ 66-67
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
08/01/23 17:00 ΔΑΚ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 55-63
08/01/23 17:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 88-78
08/01/23 17:00 ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΥΔΟΥΛ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 67-78
08/01/23 17:00 ΕΑΚ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠ-ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ 84-51
08/01/23 17:00 ΔΑΚ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡ ΑΓΣ ΤΟ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗ-ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ 71-70
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
15/01/23 17:00 ΚΟΛ. ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 83-80
15/01/23 17:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 76-61
15/01/23 17:00 Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87-ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠ 75-64
15/01/23 17:00 ΔΑΚ ΞΑΝΘΗΣ ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΓΣ ΤΟ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗ 67-89
15/01/23 17:00 ΚΡΑΧΤΙΔΗ ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 79-60
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
22/01/23 17:00 ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΥΔΟΥΛ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 68-59
22/01/23 17:00 ΕΑΚ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 65-72
22/01/23 17:00 ΔΑΚ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡ ΑΓΣ ΤΟ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗ-ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 65-74
22/01/23 17:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ 75-55
22/01/23 17:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ-ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 90-77
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
29/01/23 17:00 ΚΟΛ. ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠ 0-0
29/01/23 17:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΑΓΣ ΤΟ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗ 0-0
29/01/23 17:00 Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 0-0
29/01/23 17:00 ΔΑΚ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ-ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ 0-0
29/01/23 17:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 0-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/02/23 17:00 ΔΑΚ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡ ΑΓΣ ΤΟ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 0-0
05/02/23 17:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 0-0
05/02/23 17:00 ΚΡΑΧΤΙΔΗ ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ-ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ 0-0
05/02/23 17:00 ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΥΔΟΥΛ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 0-0
05/02/23 17:00 ΕΑΚ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠ-ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 0-0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/02/23 17:00 ΚΟΛ. ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 0-0
12/02/23 17:00 Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87-ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ 0-0
12/02/23 17:00 ΔΑΚ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ-ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ 0-0
12/02/23 17:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ-ΑΓΣ ΤΟ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗ 0-0
12/02/23 17:00 ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΥΔΟΥΛ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠ 0-0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/02/23 17:00 ΚΡΑΧΤΙΔΗ ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 0-0
19/02/23 17:00 ΔΑΚ ΞΑΝΘΗΣ ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ-ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 0-0
19/02/23 17:00 ΕΑΚ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠ-ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 0-0
19/02/23 17:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 0-0
19/02/23 17:00 ΔΑΚ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡ ΑΓΣ ΤΟ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 0-0
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/03/23 17:00 ΚΟΛ. ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ 0-0
05/03/23 17:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ 0-0
05/03/23 17:00 ΔΑΚ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ-ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 0-0
05/03/23 17:00 ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΥΔΟΥΛ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 0-0
05/03/23 17:00 ΕΑΚ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠ-ΑΓΣ ΤΟ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗ 0-0
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/03/23 17:00 ΔΑΚ ΞΑΝΘΗΣ ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 0-0
12/03/23 17:00 Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 0-0
12/03/23 17:00 ΔΑΚ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡ ΑΓΣ ΤΟ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗ-ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 0-0
12/03/23 17:00 ΚΡΑΧΤΙΔΗ ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ-ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 0-0
12/03/23 17:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠ 0-0
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/03/23 17:00 ΚΟΛ. ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ-ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 0-0
19/03/23 17:00 ΔΑΚ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ-ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 0-0
19/03/23 17:00 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ-ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ 0-0
19/03/23 17:00 ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΥΔΟΥΛ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ-ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ 0-0
19/03/23 17:00 ΔΑΚ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡ ΑΓΣ ΤΟ ΡΟΥΠΕΛ ΣΙΔΗ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 0-0
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
02/04/23 17:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ 0-0
02/04/23 17:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 0-0
02/04/23 17:00 Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87-ΑΟ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ 0-0
02/04/23 17:00 ΔΑΚ ΞΑΝΘΗΣ ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ 0-0
02/04/23 17:00 ΚΡΑΧΤΙΔΗ ΚΑΟ ΔΡΑΜΑΣ-ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠ 0-0
Α1 Εθνική Κατ. Γυναικών 2022-2023
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 33 17 16 1 0 1306 940 366   0   1   1,389
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 32 16 16 0 0 1363 945 418   0   1   1,442
ΑΣ ΠΑΟΚ 27 17 10 7 0 1159 1165 -6   0   1   0,994
ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 26 16 10 6 0 1050 1027 23   4   1   1,022
ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 26 17 9 8 0 1115 1170 -55   2   1   0,952
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ 25 17 8 9 0 1095 1215 -120   4   1   0,901
ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 25 17 8 9 0 1034 1112 -78   2   1   0,929
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 24 17 7 10 0 1163 1206 -43   0   1   0,964
ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ 22 17 5 12 0 1056 1188 -132   2   1   0,888
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 22 17 5 12 0 1136 1250 -114   1   1   0,908
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ 21 17 4 13 0 1007 1143 -136   0   1   0,881
ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20 17 3 14 0 1085 1208 -123   0   1   0,898


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
09/10/22 13:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ 66-45
10/10/22 21:30 3ο Α.ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ 55-62
09/10/22 15:00 ΣΕΦ ΑΙΘ.5 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ 77-66
09/10/22 16:45 ΠΑΛΑΙΟ ΑΓ. ΔΗΜΗ ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ-ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ 62-71
09/10/22 14:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 50-76
08/10/22 13:00 ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 78-75
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
16/10/22 12:30 ΕΣΠΕΡΟΥ ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 63-52
16/10/22 15:00 ΣΕΦ ΑΙΘ.5 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ-ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ 70-59
16/10/22 14:00 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ 67-66
16/10/22 14:30 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ-ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ 75-67
16/10/22 13:00 Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 87-78
16/10/22 14:00 Α' ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΑΣ ΠΑΟΚ 54-50
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
22/10/22 13:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 56-69
23/10/22 13:00 3ο Α.ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ-ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ 69-62
22/10/22 15:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 49-78
23/10/22 16:45 ΠΑΛΑΙΟ ΑΓ. ΔΗΜΗ ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 72-51
23/10/22 14:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΑΣ ΠΑΟΚ 84-90
23/10/22 14:00 Α' ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ 65-51
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
29/10/22 16:00 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 69-55
30/10/22 14:30 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ-ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ 68-50
30/10/22 13:00 Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ 78-71
29/10/22 13:00 ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ-ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ 75-62
30/10/22 14:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ 68-73
29/10/22 18:30 ΣΕΦ ΑΙΘ.5 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ 103-63
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
06/11/22 13:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 55-76
06/11/22 13:00 3ο Α.ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 63-74
06/11/22 14:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ-ΑΣ ΠΑΟΚ 57-79
06/11/22 15:15 ΠΑΛΑΙΟ ΑΓ. ΔΗΜΗ ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 85-89
05/11/22 17:00 Α' ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 47-88
16/11/22 16:30 ΕΣΠΕΡΟΥ ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ-ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ 65-59
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/11/22 13:00 Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 56-65
13/11/22 13:00 ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ-ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ 80-72
13/11/22 14:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ 74-52
13/11/22 16:45 ΠΑΛΑΙΟ ΑΓ. ΔΗΜΗ ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ 63-77
13/11/22 13:00 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ 74-45
12/11/22 14:30 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 48-86
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/11/22 13:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΣ ΠΑΟΚ 62-55
19/11/22 15:00 3ο Α.ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 61-46
19/11/22 15:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ-ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ 61-56
19/11/22 17:00 Α' ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ 83-62
19/11/22 13:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 74-65
19/11/22 13:00 ΣΕΦ ΑΙΘ.5 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 89-74
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
30/11/22 15:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 61-70
30/11/22 16:45 ΠΑΛΑΙΟ ΑΓ. ΔΗΜΗ ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ-ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ 81-61
30/11/22 17:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ 64-56
30/11/22 15:00 ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ 84-80
30/11/22 20:30 Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 59-90
30/11/22 17:00 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ-ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ 85-40
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
04/12/22 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ 66-55
04/12/22 13:00 3ο Α.ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ 60-53
03/12/22 17:00 Α' ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 58-84
04/12/22 12:30 ΕΣΠΕΡΟΥ ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 96-55
03/12/22 15:30 ΣΕΦ ΑΙΘ.5 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ-ΑΣ ΠΑΟΚ 91-35
04/12/22 14:00 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 58-62
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/12/22 14:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 72-44
11/12/22 13:00 3ο Α.ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ 62-60
11/12/22 16:45 ΠΑΛΑΙΟ ΑΓ. ΔΗΜΗ ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ 65-69
10/12/22 15:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 64-95
10/12/22 13:00 ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ-ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ 65-69
10/12/22 14:00 Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 55-67
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
18/12/22 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ 69-56
18/12/22 14:00 Α' ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 80-73
18/12/22 12:30 ΕΣΠΕΡΟΥ ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ 55-44
17/12/22 13:00 ΣΕΦ ΑΙΘ.5 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ-ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ 81-74
18/12/22 14:00 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 55-86
18/12/22 14:30 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ-ΑΣ ΠΑΟΚ 69-53
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
28/12/22 17:00 Α' ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 75-54
28/12/22 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ-ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ 84-61
28/12/22 18:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 57-87
28/12/22 15:00 ΕΑΚ ΧΑΝΙΩΝ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ-ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ 63-59
28/12/22 17:00 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 68-47
28/12/22 15:00 Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΣ ΠΑΟΚ 74-55
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
04/01/23 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ 64-59
30/12/22 14:00 3ο Α.ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 58-81
03/01/23 17:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ-ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ 51-69
30/12/22 16:45 ΠΑΛΑΙΟ ΑΓ. ΔΗΜΗ ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 56-67
04/01/23 15:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 77-84
04/01/23 15:00 ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ 76-66
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
07/01/23 16:00 ΣΕΦ ΑΙΘ.5 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 66-50
08/01/23 14:00 ΕΑΚ ΧΑΝΙΩΝ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ-ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ 88-86
08/01/23 14:30 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ 76-43
08/01/23 13:00 Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ 87-50
07/01/23 13:00 ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 81-60
08/01/23 12:30 ΕΣΠΕΡΟΥ ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ 58-70
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
15/01/23 13:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ 72-75
15/01/23 13:00 3ο Α.ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 58-78
15/01/23 14:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 82-58
15/01/23 16:45 ΠΑΛΑΙΟ ΑΓ. ΔΗΜΗ ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ-ΑΣ ΠΑΟΚ 85-73
15/01/23 14:00 Α' ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 72-57
15/01/23 12:30 ΕΣΠΕΡΟΥ ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 59-98
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
18/01/23 17:00 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 99-64
18/01/23 20:30 Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ 64-76
18/01/23 15:00 ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ 62-56
18/01/23 15:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ 73-42
16/02/23 20:00 ΣΕΦ ΑΙΘ.5 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ 0-0
18/01/23 14:00 ΕΑΚ ΧΑΝΙΩΝ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ 64-71
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
22/01/23 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 70-61
22/01/23 13:00 3ο Α.ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ-ΑΣ ΠΑΟΚ 49-68
22/01/23 14:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 63-67
22/01/23 13:00 Α' ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ 69-51
22/01/23 12:30 ΕΣΠΕΡΟΥ ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 61-92
21/01/23 15:45 ΣΕΦ ΑΙΘ.5 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ-ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ 92-76
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
28/01/23 13:00 ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 0-0
29/01/23 14:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ 0-0
29/01/23 16:00 ΠΑΛΑΙΟ ΑΓ. ΔΗΜΗ ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ 0-0
28/01/23 14:00 ΕΑΚ ΧΑΝΙΩΝ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ 0-0
29/01/23 13:00 Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ 0-0
29/01/23 14:30 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 0-0
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
04/02/23 17:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 0-0
04/02/23 15:30 3ο Α.ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ-ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ 0-0
04/02/23 12:30 Α' ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ 0-0
04/02/23 13:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ-ΑΣ ΠΑΟΚ 0-0
04/02/23 17:00 ΣΕΦ ΑΙΘ.5 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 0-0
04/02/23 14:00 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 0-0
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/02/23 14:00 ΠΑΛΑΙΟ ΑΓ. ΔΗΜΗ ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 0-0
19/02/23 14:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ-ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ 0-0
19/02/23 14:00 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ 0-0
19/02/23 14:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ 0-0
19/02/23 14:00 ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 0-0
19/02/23 14:00 Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ 0-0
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
22/02/23 14:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ 0-0
22/02/23 14:00 Α' ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ 0-0
22/02/23 14:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ-ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ 0-0
22/02/23 14:00 ΣΕΦ ΑΙΘ.5 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 0-0
22/02/23 14:00 ΕΑΚ ΧΑΝΙΩΝ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ-ΑΣ ΠΑΟΚ 0-0
22/02/23 14:00 Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ-ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 0-0
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
26/02/23 14:00 3ο Α.ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 0-0
26/02/23 14:00 Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ 0-0
26/02/23 14:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ 0-0
26/02/23 14:00 ΠΑΛΑΙΟ ΑΓ. ΔΗΜΗ ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 0-0
26/02/23 14:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ 0-0
26/02/23 14:00 ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 0-0
Α2 Εθνική Κατ. Γυναικών 2022-2023 (1ος Όμιλος)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ 23 12 11 1 0 780 611 169   0   1   1,276
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 22 12 10 2 0 792 597 195   0   1   1,326
ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ 21 12 9 3 0 720 645 75   0   1   1,116
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 19 11 8 3 0 671 524 147   0   1   1,280
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 17 12 5 7 0 640 636 4   0   1   1,006
ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ 16 11 5 6 0 566 576 -10   0   1   0,982
ΕΣΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 13 11 2 9 0 562 688 -126   2   1   0,816
ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 13 11 2 9 0 551 657 -106   1   1   0,838
ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 12 12 0 12 0 493 841 -348   0   1   0,586


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
16/10/22 17:30 Γ. ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 60-51
16/10/22 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 86-54
16/10/22 18:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ-ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ 46-59
16/10/22 13:00 ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΕΣΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ-ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟ 46-60
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
23/10/22 17:00 Γ. ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ-ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 66-49
23/10/22 15:00 ΤΕΝΤΑ ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 32-74
23/10/22 13:30 Δ. ΚΑΛΤΣΑΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 69-61
23/10/22 17:00 ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟ-ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ 62-51
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
29/10/22 15:00 ΠΡΟΜΗΘΕΑ ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014-ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 70-45
30/10/22 13:00 ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ 53-60
30/10/22 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟ 66-65
30/10/22 19:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ-ΕΣΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ 67-45
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
06/11/22 13:30 Δ. ΚΑΛΤΣΑΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 78-48
06/11/22 17:00 ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 54-36
06/11/22 13:00 ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΕΣΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 34-57
06/11/22 15:00 ΤΕΝΤΑ ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 29-56
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/11/22 15:00 ΠΡΟΜΗΘΕΑ ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014-ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟ 64-71
13/11/22 14:00 ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΕΣΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ 62-55
13/11/22 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ 66-42
13/11/22 17:00 Γ. ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ-ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ 45-46
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/11/22 13:00 ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΕΣΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ-ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 64-42
20/11/22 13:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 43-47
20/11/22 17:00 ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟ-ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 64-55
20/11/22 13:30 Δ. ΚΑΛΤΣΑΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 69-33
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
26/11/22 15:00 ΠΡΟΜΗΘΕΑ ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014-ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ 37-43
27/11/22 14:00 ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 47-61
27/11/22 17:00 Γ. ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ-ΕΣΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ 75-53
27/11/22 15:00 ΤΕΝΤΑ ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟ 43-46
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
04/12/22 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 63-51
04/12/22 16:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ-ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 57-58
04/12/22 14:30 ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΕΣΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ-ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 57-41
04/12/22 17:00 ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟ-ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ 65-52
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
10/12/22 15:00 ΠΡΟΜΗΘΕΑ ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 37-46
04/01/23 21:15 Γ. ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 52-61
10/12/22 15:00 ΤΕΝΤΑ ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ 45-73
21/12/22 19:00 Δ. ΚΑΛΤΣΑΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΕΣΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ 83-64
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
18/12/22 17:00 ΑΝΔΡ.ΒΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 40-58
18/12/22 15:00 ΤΕΝΤΑ ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 34-84
18/12/22 13:30 Δ. ΚΑΛΤΣΑΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ 78-48
18/12/22 17:00 ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟ-ΕΣΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ 84-60
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
18/01/23 17:00 ΠΡΟΜΗΘΕΑ ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014-ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 44-59
08/01/23 14:00 ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 78-53
08/01/23 19:00 ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ 52-59
08/01/23 16:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ-ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟ 49-43
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
15/01/23 15:00 ΤΕΝΤΑ ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 54-61
15/01/23 13:30 Δ. ΚΑΛΤΣΑΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 59-48
15/01/23 17:00 ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 42-65
15/01/23 13:00 ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΕΣΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ-ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ 36-47
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/01/23 15:00 ΠΡΟΜΗΘΕΑ ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014-ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ 48-68
22/01/23 14:00 ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟ 58-64
22/01/23 17:00 ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΕΣΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ 70-48
22/01/23 17:00 Γ. ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ-ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 87-30
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
29/01/23 17:00 ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟ-ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 0-0
29/01/23 17:00 ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΕΣΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 0-0
29/01/23 13:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 0-0
29/01/23 13:30 Δ. ΚΑΛΤΣΑΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0-0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/02/23 15:00 ΠΡΟΜΗΘΕΑ ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014-ΕΣΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ 0-0
05/02/23 14:00 ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ 0-0
05/02/23 17:00 Γ. ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ-ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟ 0-0
05/02/23 15:00 ΤΕΝΤΑ ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ 0-0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/02/23 13:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ-ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 0-0
12/02/23 13:00 ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 0-0
12/02/23 13:00 ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΕΣΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ-ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0-0
12/02/23 13:00 ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣ ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟ-ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 0-0
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/02/23 13:00 ΠΡΟΜΗΘΕΑ ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014-ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 0-0
19/02/23 13:00 Γ. ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ-ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ 0-0
19/02/23 13:00 ΤΕΝΤΑ ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΕΣΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ 0-0
19/02/23 13:00 Δ. ΚΑΛΤΣΑΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ-ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟ 0-0
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/03/23 13:00 ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 0-0
05/03/23 13:00 ΥΜΗΤΤΟΥ (ΠΥΡΚΑΛ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ-ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 0-0
05/03/23 13:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ-ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 0-0
05/03/23 13:00 ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΕΣΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ-ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ 0-0
Α2 Εθνική Κατ. Γυναικών 2022-2023 (2ος Όμιλος)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20 11 9 2 0 682 544 138   2   1   1,253
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 20 11 9 2 0 624 477 147   1   1   1,308
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕ 18 11 7 4 0 601 551 50   4   1   1,090
ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 18 11 7 4 0 620 605 15   2   1   1,024
ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥΤ.ΠΡΟ 15 11 4 7 0 596 587 9   3   1,175   1,015
ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 15 11 4 7 0 479 527 -48   3   0,850   0,908
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙΑ 13 11 4 5 2 537 565 -28   0   1   0,950
ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ 11 11 0 11 0 504 787 -283   0   1   0,640


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
23/10/22 18:30 Μ. ΛΙΟΥΓΚΑΣ ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ-ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥ 50-45
22/10/22 17:00 ΧΙΟΥ ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 44-87
23/10/22 19:30 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙ 73-68
23/10/22 17:00 ΖΑΧ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν. ΦΙΛΑ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 53-57
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
30/10/22 14:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ 58-32
30/10/22 13:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙ-ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ 63-34
30/10/22 17:00 ΝΕΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 67-60
30/10/22 17:00 ΖΑΧ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν. ΦΙΛΑ-ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥ 52-34
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
06/11/22 18:30 Μ. ΛΙΟΥΓΚΑΣ ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ-ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙ 59-52
06/11/22 16:00 ΧΙΟΥ ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 48-74
06/11/22 19:30 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν. ΦΙΛΑ 42-50
06/11/22 14:30 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 52-66
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/11/22 17:00 ΝΕΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ 38-30
13/11/22 13:00 ΖΑΧ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν. ΦΙΛΑ-ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ 62-46
13/11/22 19:30 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥ 46-38
13/11/22 13:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 67-61
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/11/22 18:30 Μ. ΛΙΟΥΓΚΑΣ ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν. ΦΙΛΑ 45-52
20/11/22 16:00 ΧΙΟΥ ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ-ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 51-67
20/11/22 14:30 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥ-ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙ 62-63
20/11/22 14:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 47-61
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
22/12/22 21:15 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ 48-44
04/12/22 16:00 ΧΙΟΥ ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ-ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥ 43-63
04/12/22 17:00 ΖΑΧ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν. ΦΙΛΑ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 40-51
04/12/22 17:00 ΝΕΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙ 71-42
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/12/22 13:00 Μ. ΛΙΟΥΓΚΑΣ ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ-ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ 67-53
22/12/22 22:00 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 61-57
04/01/23 20:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 57-44
11/12/22 13:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν. ΦΙΛΑ 41-53
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
18/12/22 14:30 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥ-ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ 62-41
13/01/23 18:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ 63-32
18/12/22 17:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙ-ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 53-64
18/12/22 14:00 ΝΕΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν. ΦΙΛΑ 58-47
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
08/01/23 18:30 Μ. ΛΙΟΥΓΚΑΣ ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 48-56
08/01/23 16:00 ΧΙΟΥ ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ-ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙ 48-88
08/01/23 19:30 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 64-62
08/01/23 14:30 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν. ΦΙΛΑ 69-51
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
15/01/23 13:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙ-ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ 0-20
15/01/23 13:00 ΝΕΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ 74-49
15/01/23 17:00 ΖΑΧ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν. ΦΙΛΑ-ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 62-52
15/01/23 14:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥ 58-57
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
22/01/23 18:30 Μ. ΛΙΟΥΓΚΑΣ ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 43-63
22/01/23 16:00 ΧΙΟΥ ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν. ΦΙΛΑ 56-79
22/01/23 14:30 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥ-ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 53-60
22/01/23 14:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙ 20-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/02/23 13:00 ΖΑΧ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν. ΦΙΛΑ-ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ 0-0
05/02/23 13:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ 0-0
05/02/23 13:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙ-ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥ 0-0
05/02/23 13:00 ΝΕΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 0-0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/02/23 13:00 Μ. ΛΙΟΥΓΚΑΣ ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ-ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0-0
19/02/23 13:00 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥ-ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ 0-0
19/02/23 13:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν. ΦΙΛΑ 0-0
19/02/23 13:00 ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ 0-0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/03/23 13:00 ΧΙΟΥ ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ-ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΓΛΥΦΑ 0-0
05/03/23 13:00 ΝΕΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤ-ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥ 0-0
05/03/23 13:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 0-0
05/03/23 13:00 ΖΑΧ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν. ΦΙΛΑ-ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ ΠΕΙΡΑΙ 0-0
Α2 Εθνική Κατ. Γυναικών 2022-2023 (3ος Όμιλος)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ 24 12 12 0 0 961 445 516   0   1   2,159
ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ 19 12 7 5 0 663 662 1   2   1   1,001
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 19 12 7 5 0 699 635 64   1   1   1,100
ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ 18 11 7 4 0 586 557 29   2   1   1,052
ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ 18 12 6 6 0 670 669 1   1   1   1,001
ΧΑΝΘ 16 11 5 6 0 511 598 -87   4   1   0,854
ΣΑΚ ΑΣΤΕΡΑΣ 16 12 4 8 0 558 737 -179   2   1   0,757
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν. ΡΥΣΙ 15 11 4 7 0 531 630 -99   0   1   0,842
ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ 8 11 0 8 3 380 626 -246   0   1   0,607


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
16/10/22 13:00 ΝΕΑΠΟΛΗ ΛΑΡ. ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν. 69-49
16/10/22 12:30 ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ ΣΑΚ ΑΣΤΕΡΑΣ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ 34-94
16/10/22 14:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 62-50
16/10/22 17:00 Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜ 45-44
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
23/10/22 13:00 Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν.-ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ 53-46
23/10/22 13:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ-ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ 72-48
23/10/22 14:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΣΑΚ ΑΣΤΕΡΑΣ 60-33
23/10/22 18:00 1ο-2ο ΓΕΛ ΠΤΟΛ. ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜ-ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ 50-41
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
30/10/22 13:00 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ 41-110
30/10/22 13:00 ΝΕΑΠΟΛΗ ΛΑΡ. ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 67-77
30/10/22 15:00 ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ ΣΑΚ ΑΣΤΕΡΑΣ-ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜ 56-48
30/10/22 17:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ-ΧΑΝΘ 48-55
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
06/11/22 14:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ 74-56
06/11/22 13:00 1ο-2ο ΓΕΛ ΠΤΟΛ. ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜ-ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ 49-54
06/11/22 17:00 Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΣΑΚ ΑΣΤΕΡΑΣ 49-42
06/11/22 13:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ-ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν. 104-56
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/11/22 13:00 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ-ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜ 54-77
13/11/22 13:00 ΝΕΑΠΟΛΗ ΛΑΡ. ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΧΑΝΘ 55-39
13/11/22 14:30 ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ ΣΑΚ ΑΣΤΕΡΑΣ-ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ 50-42
13/11/22 13:00 Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν.-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 60-58
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/11/22 19:00 Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ 45-38
20/11/22 14:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ-ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ 54-50
20/11/22 15:00 1ο-2ο ΓΕΛ ΠΤΟΛ. ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜ-ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν. 62-43
20/11/22 14:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ 56-80
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
27/11/22 13:00 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ-ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ 49-69
27/11/22 13:00 ΝΕΑΠΟΛΗ ΛΑΡ. ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΣΑΚ ΑΣΤΕΡΑΣ 55-35
27/11/22 13:00 Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν.-ΧΑΝΘ 60-48
27/11/22 13:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ-ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜ 78-40
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
04/12/22 12:30 ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ ΣΑΚ ΑΣΤΕΡΑΣ-ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ 64-53
04/12/22 14:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ-ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν. 60-46
04/12/22 17:00 Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ 48-87
04/12/22 13:00 1ο-2ο ΓΕΛ ΠΤΟΛ. ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 60-49
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/12/22 13:00 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ-ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ 43-74
11/12/22 13:00 Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν.-ΣΑΚ ΑΣΤΕΡΑΣ 53-55
11/12/22 13:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ-ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ 71-34
11/12/22 14:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΧΑΝΘ 71-40
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
18/12/22 13:00 Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν.-ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ 51-55
18/12/22 13:30 ΜΙΚΡΑΣ Α' ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ-ΣΑΚ ΑΣΤΕΡΑΣ 96-17
18/12/22 14:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ 58-66
18/12/22 18:00 1ο-2ο ΓΕΛ ΠΤΟΛ. ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜ-ΧΑΝΘ 59-53
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
08/01/23 13:00 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ-ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν. 0-20
08/01/23 13:00 ΝΕΑΠΟΛΗ ΛΑΡ. ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ 31-76
08/01/23 12:30 ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ ΣΑΚ ΑΣΤΕΡΑΣ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 53-59
08/01/23 14:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ-ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜ 65-43
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
15/01/23 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ-ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ 20-0
15/01/23 14:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ 67-58
15/01/23 13:00 1ο-2ο ΓΕΛ ΠΤΟΛ. ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜ-ΣΑΚ ΑΣΤΕΡΑΣ 74-70
15/01/23 15:00 Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ 35-45
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
22/01/23 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 0-20
22/01/23 13:00 ΝΕΑΠΟΛΗ ΛΑΡ. ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜ 54-57
22/01/23 12:30 ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ ΣΑΚ ΑΣΤΕΡΑΣ-ΧΑΝΘ 49-54
22/01/23 13:00 Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν.-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ 40-73
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
29/01/23 1ο-2ο ΓΕΛ ΠΤΟΛ. ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜ-ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ 0-0
29/01/23 13:30 ΜΙΚΡΑΣ Α' ΧΑΝΘ-ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ 0-0
28/01/23 14:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ-ΣΑΚ ΑΣΤΕΡΑΣ 0-0
29/01/23 14:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν. 0-0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/02/23 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ-ΧΑΝΘ 0-0
05/02/23 13:00 ΝΕΑΠΟΛΗ ΛΑΡ. ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ 0-0
05/02/23 13:00 Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν.-ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜ 0-0
05/02/23 13:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 0-0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/02/23 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ-ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ 0-0
12/02/23 12:30 ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ ΣΑΚ ΑΣΤΕΡΑΣ-ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ 0-0
12/02/23 13:00 Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν. 0-0
12/02/23 13:00 1ο-2ο ΓΕΛ ΠΤΟΛ. ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ 0-0
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/02/23 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ-ΣΑΚ ΑΣΤΕΡΑΣ 0-0
19/02/23 13:00 Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν.-ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ 0-0
19/02/23 13:00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ-ΧΑΝΘ 0-0
19/02/23 13:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜ 0-0
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/03/23 ΝΕΑΠΟΛΗ ΛΑΡ. ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ 0-0
05/03/23 12:30 ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ ΣΑΚ ΑΣΤΕΡΑΣ-ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν. 0-0
05/03/23 13:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ 0-0
05/03/23 13:00 Μ. ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 0-0
Α2 Εθνική Κατ. Γυναικών 2022-2023 (4ος Όμιλος)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΝΓΣΘ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 21 11 10 1 0 688 508 180   0   1   1,354
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ 20 12 8 4 0 622 562 60   4   1   1,106
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 20 12 8 4 0 787 643 144   2   1   1,223
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 19 11 8 3 0 677 540 137   2   1   1,253
ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΑΚ ΚΑΒΑΛΑΣ 19 12 7 5 0 762 613 149   1   1   1,243
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 17 11 6 5 0 688 597 91   0   1   1,152
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗΣ 15 12 3 9 0 545 655 -110   0   1   0,832
ΝΕΑΠΟΛΗ ΑΚΠΚ 13 11 2 9 0 433 649 -216   0   1   0,667
ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 12 12 0 12 0 459 894 -435   0   1   0,513


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
16/10/22 14:00 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΝΓΣΘ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 48-105
16/10/22 15:00 ΔΑΚ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 66-72
16/10/22 14:45 ΗΛ.ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ-ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΑΚ ΚΑΒΑΛΑ 67-60
16/10/22 13:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ 62-37
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
23/10/22 15:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΝΓΣΘ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908-ΝΕΑΠΟΛΗ ΑΚΠΚ 51-43
23/10/22 13:00 ΣΙΔΗΡ. ΣΤΑΘΜΟΥ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 61-43
23/10/22 12:30 ΑΛ.ΔΗΜΟΓΛΟΥ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΑΚ ΚΑΒΑΛΑ-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 50-48
23/10/22 13:00 ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΥΔΟΥΛ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ-ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 48-45
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
30/10/22 14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗ ΑΚΠΚ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 41-61
30/10/22 14:00 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΑΚ ΚΑΒΑΛΑ 36-102
30/10/22 15:00 ΔΑΚ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ 66-40
30/10/22 14:45 ΗΛ.ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ-ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 46-69
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
06/11/22 12:30 ΑΛ.ΔΗΜΟΓΛΟΥ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΑΚ ΚΑΒΑΛΑ-ΝΕΑΠΟΛΗ ΑΚΠΚ 58-24
06/11/22 14:00 ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΥΔΟΥΛ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 52-35
06/11/22 13:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 52-58
06/11/22 12:00 ΣΙΔΗΡ. ΣΤΑΘΜΟΥ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΝΓΣΘ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 26-47
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/11/22 14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗ ΑΚΠΚ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ 42-34
13/11/22 14:00 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 43-77
13/11/22 15:00 ΔΑΚ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 72-76
13/11/22 15:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΝΓΣΘ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908-ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΑΚ ΚΑΒΑΛΑ 64-46
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/11/22 13:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΝΕΑΠΟΛΗ ΑΚΠΚ 72-41
20/11/22 14:45 ΗΛ.ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 107-32
20/11/22 13:00 ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΥΔΟΥΛ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ-ΝΓΣΘ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 44-68
20/11/22 12:30 ΑΛ.ΔΗΜΟΓΛΟΥ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΑΚ ΚΑΒΑΛΑ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 35-52
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
27/11/22 14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗ ΑΚΠΚ-ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 24-78
27/11/22 14:00 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 42-90
27/11/22 15:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΝΓΣΘ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908-ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 61-51
27/11/22 14:00 ΣΙΔΗΡ. ΣΤΑΘΜΟΥ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ 51-42
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
04/12/22 15:00 ΔΑΚ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΝΕΑΠΟΛΗ ΑΚΠΚ 82-45
04/12/22 14:45 ΗΛ.ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ-ΝΓΣΘ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 66-68
04/12/22 13:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 60-42
04/12/22 13:00 ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΥΔΟΥΛ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ-ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΑΚ ΚΑΒΑΛΑ 61-76
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/12/22 14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗ ΑΚΠΚ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 44-42
11/12/22 15:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΝΓΣΘ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 56-65
11/12/22 13:00 ΣΙΔΗΡ. ΣΤΑΘΜΟΥ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 43-55
11/12/22 12:30 ΑΛ.ΔΗΜΟΓΛΟΥ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΑΚ ΚΑΒΑΛΑ-ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 65-72
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
18/12/22 15:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΝΓΣΘ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 59-33
17/12/22 13:00 ΣΙΔΗΡ. ΣΤΑΘΜΟΥ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 47-43
18/12/22 12:30 ΑΛ.ΔΗΜΟΓΛΟΥ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΑΚ ΚΑΒΑΛΑ-ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 74-42
18/12/22 13:00 ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΥΔΟΥΛ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ-ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 40-52
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
08/01/23 14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗ ΑΚΠΚ-ΝΓΣΘ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 41-63
08/01/23 14:00 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 40-65
08/01/23 15:00 ΔΑΚ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΑΚ ΚΑΒΑΛΑ 68-64
08/01/23 14:45 ΗΛ.ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ 58-53
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
15/01/23 13:00 ΣΙΔΗΡ. ΣΤΑΘΜΟΥ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΝΕΑΠΟΛΗ ΑΚΠΚ 57-44
15/01/23 12:30 ΑΛ.ΔΗΜΟΓΛΟΥ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΑΚ ΚΑΒΑΛΑ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 81-35
15/01/23 14:00 ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΥΔΟΥΛ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 43-70
15/01/23 13:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 54-48
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
22/01/23 14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗ ΑΚΠΚ-ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΑΚ ΚΑΒΑΛΑ 44-51
22/01/23 14:00 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ 30-51
22/01/23 15:00 ΔΑΚ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 59-56
22/01/23 15:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΝΓΣΘ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 46-45
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
29/01/23 15:00 ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΥΔΟΥΛ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ-ΝΕΑΠΟΛΗ ΑΚΠΚ 0-0
29/01/23 13:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 0-0
29/01/23 14:45 ΗΛ.ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 0-0
29/01/23 12:30 ΑΛ.ΔΗΜΟΓΛΟΥ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΑΚ ΚΑΒΑΛΑ-ΝΓΣΘ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 0-0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/02/23 14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗ ΑΚΠΚ-ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 0-0
05/02/23 14:00 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 0-0
05/02/23 15:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΝΓΣΘ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ 0-0
05/02/23 13:00 ΣΙΔΗΡ. ΣΤΑΘΜΟΥ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΑΚ ΚΑΒΑΛΑ 0-0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/02/23 13:00 ΗΛ.ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ-ΝΕΑΠΟΛΗ ΑΚΠΚ 0-0
12/02/23 13:00 ΔΑΚ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 0-0
12/02/23 13:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΝΓΣΘ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 0-0
12/02/23 13:00 ΧΡ. ΧΡΙΣΤΟΥΔΟΥΛ ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 0-0
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/02/23 13:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗ ΑΚΠΚ-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 0-0
19/02/23 13:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΝΓΣΘ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908-ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 0-0
19/02/23 13:00 ΣΙΔΗΡ. ΣΤΑΘΜΟΥ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 0-0
19/02/23 13:00 ΑΛ.ΔΗΜΟΓΛΟΥ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΑΚ ΚΑΒΑΛΑ-ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝ 0-0
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/03/23 13:00 ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΝΕΑΠΟΛΗ ΑΚΠΚ 0-0
05/03/23 13:00 ΔΑΚ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΝΓΣΘ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 0-0
05/03/23 13:00 ΗΛ.ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙ ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 0-0
05/03/23 13:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΑΚ ΚΑΒΑΛΑ 0-0
Πρωτάθλημα Ν.Ανδρών ΕΟΚ U21 2022-2023 (1ος Όμ. Βορρά)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΒΙΚΟΣ ΑΣΙ 6 3 3 0 0 236 189 47   0   1   1,248
ΤΡΙΚΑΛΑ 14 3 2 1 1 0 151 159 -8   0   1   0,949
ΙΟΝΙΟΣ ΑΣ 3 3 0 3 0 201 240 -39   0   1   0,837


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
06/11/22 14:00 ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚΑΛΑ 14-ΙΟΝΙΟΣ ΑΣ 89-74
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/11/22 15:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΙΟΝΙΟΣ ΑΣ-ΒΙΚΟΣ ΑΣΙ 67-74
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/11/22 13:00 ΕΑΝΚΙ ΒΙΚΟΣ ΑΣΙ-ΤΡΙΚΑΛΑ 14 85-62
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
29/01/23 14:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΙΟΝΙΟΣ ΑΣ-ΤΡΙΚΑΛΑ 14 0-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
22/01/23 14:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΒΙΚΟΣ ΑΣΙ-ΙΟΝΙΟΣ ΑΣ 77-60
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/02/23 15:00 ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚΑΛΑ 14-ΒΙΚΟΣ ΑΣΙ 0-0
Πρωτάθλημα Ν.Ανδρών ΕΟΚ U21 2022-2023 (2ος Όμ. Βορρά)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚ 21 11 10 1 0 760 546 214   0   1   1,391
ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ 15 9 6 3 0 613 486 127   0   1   1,261
ΚΑΟΧ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ 12 6 6 0 0 426 309 117   2   1   1,378
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ 10 9 1 8 0 408 672 -264   2   1   0,607
ΑΕΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 10 8 2 6 0 397 527 -130   1   1   0,753
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 9 10 3 3 4 379 433 -54   5   1   0,875
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 9 7 2 5 0 485 495 -10   2   1   0,979


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
01/11/22 21:30 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ 71-67
02/11/22 21:30 ΔΑΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΕΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ 61-52
02/11/22 15:45 ΕΑΚ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ 56-62
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/11/22 21:45 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 37-72
09/11/22 21:30 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΑΕΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧ 75-42
08/11/22 21:00 Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΚΑΟΧ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ-ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠ 80-70
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
15/11/22 19:30 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ 46-76
16/11/22 21:30 ΔΑΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΕΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧ-ΚΑΟΧ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ 57-85
15/11/22 21:15 ΜΙΚΡΑΣ Β' ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ 88-46
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
26/01/23 21:00 Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΚΑΟΧ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 20-0
23/11/22 15:45 ΕΑΚ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠ-ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ 65-72
23/11/22 21:30 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ 102-51
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
30/11/22 21:30 ΔΑΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΕΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧ-ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠ 63-90
29/11/22 21:15 ΜΙΚΡΑΣ Β' ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ 64-74
29/11/22 21:45 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ-ΚΑΟΧ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ 0-0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
07/12/22 15:45 ΕΑΚ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 84-73
07/12/22 21:30 ΔΑΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΕΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧ-ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ 59-90
06/12/22 21:00 Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΚΑΟΧ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ 84-64
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
23/01/23 19:30 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΑΕΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧ 0-20
03/02/23 21:00 ΜΙΚΡΑΣ Α' ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ-ΚΑΟΧ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ 0-0
29/01/23 20:45 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ-ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠ 0-0
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/12/22 21:15 ΜΙΚΡΑΣ Β' ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 20-0
20/12/22 21:45 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ-ΑΕΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧ 60-49
21/12/22 21:30 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠ 72-50
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
03/01/23 21:30 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ 61-21
03/01/23 21:30 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ 46-75
30/01/23 15:45 ΕΑΚ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠ-ΚΑΟΧ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ 0-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/01/23 21:30 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 20-0
10/02/23 21:00 Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΚΑΟΧ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ-ΑΕΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧ 0-0
10/01/23 21:45 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ-ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ 30-81
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
17/01/23 21:30 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΚΑΟΧ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ 56-68
17/01/23 21:15 ΜΙΚΡΑΣ Β' ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ-ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠ 73-70
18/01/23 21:45 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ 49-69
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
25/01/23 15:45 ΕΑΚ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠ-ΑΕΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧ 0-0
25/01/23 21:30 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ 71-58
24/01/23 21:00 Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΚΑΟΧ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ 89-62
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
31/01/23 21:30 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠ 0-0
31/01/23 21:15 ΜΙΚΡΑΣ Β' ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ-ΑΕΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧ 0-0
01/02/23 21:30 ΔΑΚ ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΚΑΟΧ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ 0-0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
08/02/23 21:30 ΔΑΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΕΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ 0-0
07/02/23 21:00 Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΚΑΟΧ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ-ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗ 0-0
08/02/23 15:45 ΕΑΚ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥ 0-0
Πρωτάθλημα Ν.Ανδρών ΕΟΚ U21 2022-2023 (3ος Όμ. Βορρά)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 14 7 7 0 0 636 442 194   0   1   1,438
ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 11 7 4 3 0 526 493 33   0   1   1,066
ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ 10 7 3 4 0 456 446 10   4   1   1,022
ΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 10 6 4 2 0 418 359 59   0   1   1,164
ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤ 9 8 1 7 0 429 614 -185   2   1   0,698
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕ 9 7 2 5 0 409 520 -111   0   1   0,786


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
02/11/22 21:45 ΔΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝ-ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ 74-41
02/11/22 21:30 ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙ 90-38
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
09/11/22 21:30 ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙ-ΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝ 51-64
09/11/22 21:00 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΛΙ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 51-97
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
16/11/22 21:45 ΔΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝ-ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΛΙ 71-50
15/11/22 21:45 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡ-ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ 75-61
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
16/12/22 21:30 ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡ 95-70
23/11/22 21:30 ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙ-ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ 55-78
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
30/11/22 21:45 ΔΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 78-83
29/11/22 21:30 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡ-ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙ 93-50
29/11/22 21:00 25ο ΔΗΜ.ΘΕΣ/ΝΙΚ ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ-ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΛΙ 75-49
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
07/12/22 21:45 ΔΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝ-ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡ 70-69
07/12/22 21:00 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΛΙ-ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙ 49-60
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
30/01/23 18:30 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡ-ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΛΙ 0-0
31/01/23 21:00 25ο ΔΗΜ.ΘΕΣ/ΝΙΚ ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 0-0
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
02/02/23 21:00 25ο ΔΗΜ.ΘΕΣ/ΝΙΚ ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ-ΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝ 0-0
21/12/22 21:30 ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 53-82
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
08/02/23 21:45 ΔΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝ-ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙ 0-0
04/01/23 21:30 ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΛΙ 98-76
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
18/01/23 21:00 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΛΙ-ΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝ 65-61
23/01/23 19:15 25ο ΔΗΜ.ΘΕΣ/ΝΙΚ ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ-ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡ 63-65
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
17/01/23 21:30 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡ-ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 76-91
17/01/23 21:00 25ο ΔΗΜ.ΘΕΣ/ΝΙΚ ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ-ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙ 80-59
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
25/01/23 21:30 ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝ 0-0
25/01/23 21:30 ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙ-ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡ 63-78
25/01/23 21:00 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΛΙ-ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ 69-58
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
31/01/23 21:30 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡ-ΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝ 0-0
01/02/23 21:30 ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙ-ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΛΙ 0-0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
08/02/23 21:00 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΛΙ-ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡ 0-0
08/02/23 21:30 ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ 0-0
Πρωτάθλημα Ν.Ανδρών ΕΟΚ U21 2022-2023 (4ος Όμ. Βορρά)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΧΑΝΘ 20 10 10 0 0 821 548 273   0   1   1,498
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 18 10 8 2 0 676 551 125   0   1   1,226
ΓΣ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 16 10 6 4 0 688 622 66   0   1   1,106
ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ 16 10 6 4 0 768 729 39   0   1   1,053
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΑΘ 15 9 6 3 0 586 515 71   0   1   1,137
ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 14 11 3 8 0 590 728 -138   0   1   0,810
ΑΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 13 12 1 11 0 610 937 -327   0   1   0,651
ΑΣ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 9 12 2 5 5 461 570 -109   0   1   0,808


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
02/11/22 21:45 ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΣ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ 71-79
02/11/22 21:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΓΣ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 57-66
06/11/22 21:00 ΔΑΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΧΑΝΘ-ΑΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 114-46
02/11/22 21:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 52-85
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
08/11/22 19:30 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ -ΑΣ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 69-61
09/11/22 21:30 ΔΑΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ-ΓΣ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 63-75
09/11/22 21:30 ΛΑΖ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ-ΧΑΝΘ 53-59
09/11/22 21:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ 69-81
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
16/11/22 21:45 ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΣ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΑΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 80-40
16/11/22 21:15 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΓΣ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 46-55
16/11/22 21:30 Μ.ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 87-54
16/11/22 19:45 ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΖΗΣΙΔ ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ-ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 75-82
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
23/11/22 21:30 ΛΑΖ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ-ΑΣ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 75-64
23/11/22 21:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ-ΓΣ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 47-65
02/12/22 21:45 Μ.ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ 87-70
23/11/22 21:30 ΔΑΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ-ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 59-69
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
30/11/22 21:45 ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΣ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 58-57
30/11/22 21:15 ΟΜΟΝΟΙΑΣ ΓΣ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΧΑΝΘ 76-92
30/11/22 19:45 ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΖΗΣΙΔ ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ-ΑΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 110-55
29/11/22 19:30 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ -ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 59-78
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
07/12/22 21:00 Μ.ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΑΣ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 20-0
07/12/22 21:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΓΣ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ 73-58
07/12/22 21:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ-ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 64-62
07/12/22 21:30 ΛΑΖ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ-ΑΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 88-63
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
29/12/22 18:00 ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΣ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΓΣ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 59-72
03/02/23 19:45 ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΖΗΣΙΔ ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 0-0
02/02/23 17:00 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ -ΧΑΝΘ 0-0
23/01/23 21:30 ΔΑΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ-ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 39-62
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/12/22 19:45 ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΖΗΣΙΔ ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ-ΑΣ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 78-68
03/02/23 19:30 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ -ΓΣ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 0-0
21/12/22 21:30 ΔΑΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ-ΧΑΝΘ 72-89
08/01/23 20:30 ΛΑΖ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ-ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 79-52
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
04/01/23 21:45 ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΣ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 0-20
16/01/23 21:15 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΓΣ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΑΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 75-37
04/01/23 14:30 Μ.ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 78-56
05/02/23 19:45 ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΖΗΣΙΔ ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ-ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 0-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/01/23 21:30 ΔΑΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ-ΑΣ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 20-0
11/01/23 21:30 ΛΑΖ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ-ΓΣ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 87-78
11/01/23 21:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ-ΧΑΝΘ 55-101
10/01/23 19:30 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ -ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ 66-69
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
18/01/23 21:45 ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΣ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 0-20
18/01/23 21:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΓΣ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 71-58
18/01/23 19:45 ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΖΗΣΙΔ ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ-ΧΑΝΘ 66-94
17/01/23 19:30 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ -ΑΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 93-52
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
25/01/23 21:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ-ΑΣ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 20-0
07/02/23 21:30 Μ.ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΓΣ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 0-0
25/01/23 21:30 ΔΑΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ 64-82
29/01/23 17:30 ΛΑΖ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ-ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 0-0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
01/02/23 21:45 ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΣ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΧΑΝΘ 0-0
01/02/23 19:45 ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΖΗΣΙΔ ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ-ΓΣ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 0-0
31/01/23 19:30 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ -ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 0-0
01/02/23 21:30 ΔΑΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 0-0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
08/02/23 20:00 ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ ΓΣ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ-ΑΣ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 0-0
08/02/23 21:30 ΛΑΖ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΕΚΕ 0-0
08/02/23 21:00 Μ.ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 0-0
08/02/23 21:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ-ΑΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 0-0
Πρωτάθλημα Ν.Ανδρών ΕΟΚ U21 2022-2023 (1ος Όμ. Νότου)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 19 10 9 1 0 652 517 135   2   1   1,261
ΑΓΣ ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 19 11 8 3 0 877 776 101   1   1   1,130
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 16 11 5 6 0 674 720 -46   0   1   0,936
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 15 10 5 5 0 669 683 -14   0   1   0,979
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤΩΝ 13 11 2 9 0 725 829 -104   5   1,060   0,874
ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 13 9 4 5 0 690 717 -27   3   1   0,962
ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 11 11 5 1 5 501 532 -31   8   1   0,941
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 11 9 3 5 1 636 650 -14   5   0,943   0,978


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
02/11/22 22:00 Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛ 66-64
04/11/22 21:30 ΟΛΥΜΠΙΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤ-ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 57-67
06/11/22 20:30 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 87-66
04/11/22 22:00 ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΓΣ ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ-ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 72-63
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
09/11/22 21:30 Κ.ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 54-71
11/11/22 18:30 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ-ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤ 92-79
11/11/22 20:00 ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ-ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 70-68
11/11/22 22:00 ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΓΣ ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ-ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛ 93-77
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
16/11/22 17:00 Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 66-72
18/11/22 21:30 ΟΛΥΜΠΙΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤ-ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 78-83
18/11/22 22:00 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΑΓΣ ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ 88-76
16/11/22 21:30 Κ.ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛ-ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 72-69
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
03/01/22 20:00 ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 71-73
25/11/22 22:00 ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΓΣ ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ-ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤ 84-74
25/11/22 22:00 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛ 82-88
27/11/22 19:00 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ-ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 98-67
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
30/11/22 22:00 Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΑΓΣ ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ 80-75
02/12/22 21:30 ΟΛΥΜΠΙΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤ-ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 88-83
30/11/22 19:00 ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 65-84
02/12/22 20:00 Κ.ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ-ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 71-65
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
25/01/23 22:00 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 0-20
09/12/22 21:30 ΟΛΥΜΠΙΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤ-ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛ 70-78
09/12/22 22:00 ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΓΣ ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ-ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 83-69
11/12/22 17:30 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 20-0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
14/12/22 22:00 Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤ 100-67
14/12/22 21:45 ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛ-ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 82-78
16/12/22 20:00 Κ.ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ-ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 51-73
22/01/23 21:00 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ-ΑΓΣ ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ 0-20
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
08/02/23 21:45 ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 0-0
23/12/22 20:00 Κ.ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ-ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤ 69-56
28/12/22 21:00 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ-ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 89-68
23/12/22 20:00 ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ-ΑΓΣ ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ 86-80
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
04/01/23 22:00 Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 67-57
06/01/23 21:30 ΟΛΥΜΠΙΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 20-0
28/01/23 15:15 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 0-0
04/01/23 21:45 ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛ-ΑΓΣ ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ 86-95
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/01/23 19:00 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 0-20
13/01/23 20:00 ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ-ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤ 76-70
13/01/23 22:00 ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΓΣ ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ-ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 102-87
11/01/23 21:45 ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ-ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛ 80-78
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
18/01/23 22:00 Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 89-57
20/01/23 21:30 ΟΛΥΜΠΙΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤ-ΑΓΣ ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ 66-97
05/02/23 16:45 ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛ-ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 0-0
18/01/23 19:00 Κ.ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 20-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
27/01/23 22:00 ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΓΣ ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 0-0
27/01/23 22:00 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤ 0-0
25/01/23 19:00 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ-ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛ 0-0
27/01/23 20:00 ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ-ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 0-0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
01/02/23 22:00 Γ.ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ-ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 0-0
01/02/23 21:45 ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛ-ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤ 0-0
01/02/23 21:30 Κ.ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ-ΑΓΣ ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ 0-0
01/02/23 19:00 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ-ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 0-0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
10/02/23 21:30 ΟΛΥΜΠΙΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΠΛΑΤ-ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 0-0
10/02/23 20:00 ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ-ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛ 0-0
10/02/23 22:00 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ-ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 0-0
10/02/23 19:00 ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΓΣ ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 0-0
Πρωτάθλημα Ν.Ανδρών ΕΟΚ U21 2022-2023 (2ος Όμ. Νότου)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 22 12 10 2 0 980 815 165   0   1   1,202
ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 21 12 9 3 0 947 764 183   0   1   1,239
EUROHOOPS ACADEMY ΛΕΟΝΤ 18 11 7 4 0 666 595 71   4   1   1,119
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 18 10 8 2 0 763 664 99   0   1   1,149
ΑΟ ΚΑΡΕΑ 16 12 4 8 0 830 880 -50   2   1   0,943
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 16 12 4 8 0 933 946 -13   0   1   0,986
ΑΚ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ 13 10 3 7 0 656 713 -57   0   1   0,920
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ 10 11 0 10 1 510 908 -398   0   1   0,561


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
02/11/22 21:45 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΜ. ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΟ ΚΑΡΕΑ 84-79
04/11/22 22:00 ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙ-ΑΚ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΠΡΩ 56-73
02/11/22 22:00 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 88-77
02/11/22 19:00 ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ EUROHOOPS ACADEMY -ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 60-51
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
09/11/22 20:30 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΑΚ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΠΡΩ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 77-83
11/11/22 18:30 ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙ-ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 34-101
27/11/22 15:00 ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 82-93
09/11/22 19:00 ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ EUROHOOPS ACADEMY -ΑΟ ΚΑΡΕΑ 75-61
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
16/11/22 22:00 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 80-70
18/11/22 18:30 ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 82-91
16/11/22 19:00 ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-EUROHOOPS ACADEMY 61-56
28/12/22 21:45 ΤΑΚΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓ ΑΟ ΚΑΡΕΑ-ΑΚ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΠΡΩ 71-62
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
23/11/22 20:30 ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 75-116
23/11/22 19:00 ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ EUROHOOPS ACADEMY -ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙ 78-37
23/11/22 22:00 ΑΝΔΡ.ΒΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΑΟ ΚΑΡΕΑ 75-63
23/11/22 20:30 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΑΚ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΠΡΩ-ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 64-80
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
30/11/22 19:45 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΜ. ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-EUROHOOPS ACADEMY 75-57
30/11/22 22:00 ΑΝΔΡ.ΒΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙ 84-54
30/11/22 21:45 ΤΑΚΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓ ΑΟ ΚΑΡΕΑ-ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 64-79
30/11/22 20:30 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΑΚ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΠΡΩ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 66-58
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
06/01/23 22:00 ΑΝΔΡ.ΒΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 77-76
07/12/22 21:45 ΤΑΚΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓ ΑΟ ΚΑΡΕΑ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙ 95-58
29/01/22 17:30 ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ EUROHOOPS ACADEMY -ΑΚ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΠΡΩ 0-0
07/12/22 22:00 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 94-83
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
14/12/22 21:45 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΜ. ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙ 96-48
14/12/22 21:45 ΤΑΚΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓ ΑΟ ΚΑΡΕΑ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 69-89
12/02/23 19:00 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΑΚ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΠΡΩ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 0-0
14/12/22 19:00 ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ EUROHOOPS ACADEMY -ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 61-53
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/12/22 21:45 ΤΑΚΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓ ΑΟ ΚΑΡΕΑ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 63-75
30/12/22 20:30 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΑΚ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΠΡΩ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙ 83-45
23/12/22 22:00 ΑΝΔΡ.ΒΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 69-61
19/12/22 19:30 ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-EUROHOOPS ACADEMY 66-74
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
04/01/23 20:00 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΜ. ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΚ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΠΡΩ 76-53
04/01/23 22:00 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙ 92-42
22/01/23 19:30 ΑΝΔΡ.ΒΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 85-64
04/01/23 21:45 ΤΑΚΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓ ΑΟ ΚΑΡΕΑ-EUROHOOPS ACADEMY 60-83
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/01/23 21:45 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΜ. ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 74-70
11/01/23 20:30 ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙ 95-54
11/01/23 22:00 ΑΝΔΡ.ΒΑΡΙΚΑΣ EUROHOOPS ACADEMY -ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 43-69
11/01/23 20:30 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΑΚ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΠΡΩ-ΑΟ ΚΑΡΕΑ 59-61
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
18/01/23 21:45 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΜ. ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 93-77
20/01/23 18:30 ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙ-EUROHOOPS ACADEMY 0-20
18/01/23 21:45 ΤΑΚΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓ ΑΟ ΚΑΡΕΑ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 77-73
18/01/23 20:00 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΑΚ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΠΡΩ 81-59
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
25/01/23 19:00 ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ EUROHOOPS ACADEMY -ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 59-62
27/01/23 18:30 ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 0-0
25/01/23 22:00 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΑΟ ΚΑΡΕΑ 68-67
25/01/23 20:00 ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΑΚ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΠΡΩ 102-60
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
01/02/23 21:45 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΜ. ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 0-0
03/02/23 18:30 ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙ-ΑΟ ΚΑΡΕΑ 0-0
01/02/23 20:30 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΑΚ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΠΡΩ-EUROHOOPS ACADEMY 0-0
01/02/23 20:30 ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 0-0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
10/02/23 18:30 ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0-0
08/02/23 20:30 ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ-ΑΟ ΚΑΡΕΑ 0-0
08/02/23 20:00 ΑΝΔΡ.ΒΑΡΙΚΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΑΚ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΠΡΩ 0-0
08/02/23 22:00 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-EUROHOOPS ACADEMY 0-0
Πρωτάθλημα Ν.Ανδρών ΕΟΚ U21 2022-2023 (3ος Όμ. Νότου)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
NORTHEAST 21 20 10 10 0 0 741 552 189   0   1   1,342
ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ/ΕΥΝΙΚΟΣ 16 9 7 2 0 688 565 123   3   1   1,217
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 16 10 6 4 0 692 583 109   3   1   1,186
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 15 11 4 7 0 679 742 -63   2   1   0,915
ΑΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 14 9 5 4 0 649 635 14   4   1   1,022
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛΗ 11 9 2 7 0 479 576 -97   2   1   0,831
ΓΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΗΓΑΣΟΣ 10 10 0 10 0 483 758 -275   1   1   0,637


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
02/11/22 20:15 ΜΑΡΚΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛΑΝ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ 52-47
02/11/22 20:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ NORTHEAST 21-ΓΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΗΓ 78-50
02/11/22 20:00 ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΓΟΛΙ-ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 78-75
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/11/22 21:45 ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ-ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ/ΕΥΝΙΚΟ 65-80
09/11/22 22:15 ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΗΓ-ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛΑΝ 52-64
09/11/22 21:30 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ-NORTHEAST 21 46-57
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
16/11/22 22:00 3ο ΚΛ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ/ΕΥΝΙΚΟ-ΓΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΗΓ 79-50
16/11/22 20:15 ΜΑΡΚΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛΑΝ-ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 41-73
16/11/22 20:30 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ NORTHEAST 21-ΑΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΓΟΛΙ 77-76
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
23/11/22 21:30 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ-ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ/ΕΥΝΙΚΟ 65-57
28/12/22 20:00 ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΓΟΛΙ-ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛΑΝ 89-64
23/11/22 22:15 ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΗΓ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ 42-53
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
30/11/22 20:00 3ο ΚΛ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ/ΕΥΝΙΚΟ-ΑΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΓΟΛΙ 83-69
30/11/22 20:15 ΜΑΡΚΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛΑΝ-NORTHEAST 21 47-72
30/11/22 22:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ-ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 55-64
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
07/12/22 20:30 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ NORTHEAST 21-ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ/ΕΥΝΙΚΟ 71-65
07/12/22 20:00 ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΓΟΛΙ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ 83-48
07/12/22 21:30 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ-ΓΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΗΓ 78-43
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
14/12/22 22:00 3ο ΚΛ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ/ΕΥΝΙΚΟ-ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛΑΝ 84-75
14/12/22 20:30 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ-NORTHEAST 21 46-87
14/12/22 20:00 ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΗΓ-ΑΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΓΟΛΙ 49-63
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/12/22 22:00 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΜ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ-ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛΑΝ 60-64
21/12/22 22:15 ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΗΓ-NORTHEAST 21 49-95
23/12/22 21:00 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ-ΑΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΓΟΛΙ 88-48
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
04/01/23 22:00 3ο ΚΛ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ/ΕΥΝΙΚΟ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ 55-48
04/01/23 20:15 ΜΑΡΚΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛΑΝ-ΓΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΗΓ 85-48
04/01/23 20:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ NORTHEAST 21-ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 67-60
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/01/23 22:15 ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΗΓ-ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ/ΕΥΝΙΚΟ 51-106
11/01/23 21:30 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ-ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛΑΝ 72-58
11/01/23 20:00 ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΓΟΛΙ-NORTHEAST 21 59-76
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
18/01/23 22:00 3ο ΚΛ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ/ΕΥΝΙΚΟ-ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 79-71
18/01/23 20:00 ΜΑΡΚΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛΑΝ-ΑΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΓΟΛΙ 75-84
21/01/23 21:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ-ΓΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΗΓ 57-49
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/02/23 19:00 ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΓΟΛΙ-ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ/ΕΥΝΙΚΟ 0-0
25/01/23 20:30 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ NORTHEAST 21-ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛΑΝ 61-54
25/01/23 21:30 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ 0-0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
01/02/23 22:00 3ο ΚΛ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ/ΕΥΝΙΚΟ-NORTHEAST 21 0-0
01/02/23 20:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ-ΑΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΓΟΛΙ 0-0
01/02/23 22:15 ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΗΓ-ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 0-0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
08/02/23 20:15 ΜΑΡΚΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΧΑΛΑΝ-ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ/ΕΥΝΙΚΟ 0-0
08/02/23 20:30 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ NORTHEAST 21-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ 0-0
08/02/23 20:00 ΔΑΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΑΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΓΟΛΙ-ΓΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΗΓ 0-0
Πρωτάθλημα Ν.Ανδρών ΕΟΚ U21 2022-2023 (4ος Όμ. Νότου)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 18 9 9 0 0 717 521 196   0   1   1,376
ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 13 9 4 5 0 589 634 -45   2   1   0,929
ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 13 10 3 7 0 589 689 -100   0   1   0,854
ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ 12 10 2 8 0 493 691 -198   0   1   0,713
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ 11 6 5 1 0 520 373 147   4   1   1,394
ΛΑΥΡΙΟ U21 11 6 5 1 0 464 343 121   0   1   1,352
ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ 10 10 2 6 2 470 591 -121   0   1   0,795


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
02/11/22 20:00 ΒΑΘΕΟΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΛΑΥΡΙΟ U21 52-76
02/11/22 22:00 ΟΚΑΛ(ΛΙΟΣΙΑ) ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ-ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 64-80
02/11/22 22:00 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ-ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 48-49
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/11/22 20:30 ΑΡ.ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ Δ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ 104-41
19/12/22 22:00 ΚΡΟΙΣΟΣ ΠΕΡΣΗΣ ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ-ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 111-51
09/11/22 22:00 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ-ΛΑΥΡΙΟ U21 42-81
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
16/11/22 20:00 ΒΑΘΕΟΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ 52-88
16/11/22 22:00 ΟΚΑΛ(ΛΙΟΣΙΑ) ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ-ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 80-65
16/11/22 20:30 ΛΑΥΡΙΟΥ ΛΑΥΡΙΟ U21-ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 66-73
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
23/11/22 20:00 ΖΗΡΙΝΕΙΟ Α ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ 44-49
23/11/22 22:00 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ-ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 70-59
25/11/22 22:00 ΚΡΟΙΣΟΣ ΠΕΡΣΗΣ ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ-ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 65-69
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
30/11/22 20:00 ΒΑΘΕΟΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ 49-65
25/01/23 20:30 ΛΑΥΡΙΟΥ ΛΑΥΡΙΟ U21-ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ 0-0
02/12/22 22:00 ΑΡ.ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ Δ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ-ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 80-67
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
08/01/23 20:30 ΟΚΑΛ(ΛΙΟΣΙΑ) ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ-ΛΑΥΡΙΟ U21 0-0
11/01/23 22:00 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ-ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 58-81
07/12/22 21:45 ΖΗΡΙΝΕΙΟ Α ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ 62-82
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
22/01/23 17:00 ΒΑΘΕΟΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 77-85
14/12/22 20:30 ΛΑΥΡΙΟΥ ΛΑΥΡΙΟ U21-ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 76-56
16/12/22 22:00 ΚΡΟΙΣΟΣ ΠΕΡΣΗΣ ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ-ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ 89-60
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/12/22 20:00 ΛΑΥΡΙΟΥ ΛΑΥΡΙΟ U21-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ 90-58
23/12/22 20:00 ΑΡ.ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ Δ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ-ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 78-74
21/12/22 21:45 ΖΗΡΙΝΕΙΟ Α ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ 68-65
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
04/01/23 20:00 ΒΑΘΕΟΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 39-76
05/01/23 22:00 ΟΚΑΛ(ΛΙΟΣΙΑ) ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ-ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ 79-85
04/01/23 20:30 ΛΑΥΡΙΟΥ ΛΑΥΡΙΟ U21-ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ 75-62
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/01/23 20:00 ΚΡΟΙΣΟΣ ΠΕΡΣΗΣ ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ 0-0
11/01/23 21:45 ΖΗΡΙΝΕΙΟ Α ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 68-77
10/02/23 22:00 ΑΡ.ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ Δ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ-ΛΑΥΡΙΟ U21 0-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
18/01/23 20:00 ΒΑΘΕΟΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 56-63
18/01/23 22:00 ΟΚΑΛ(ΛΙΟΣΙΑ) ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ-ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ 20-0
01/02/23 22:00 ΑΡ.ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ Δ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ-ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ 0-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
25/01/23 20:00 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ 0-20
27/01/23 22:00 ΚΡΟΙΣΟΣ ΠΕΡΣΗΣ ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ-ΛΑΥΡΙΟ U21 0-0
25/01/23 21:45 ΖΗΡΙΝΕΙΟ Α ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 47-76
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
01/02/23 20:30 ΛΑΥΡΙΟΥ ΛΑΥΡΙΟ U21-ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 0-0
03/02/23 22:00 ΑΡ.ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ Δ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ-ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ 0-0
03/02/23 22:00 ΚΡΟΙΣΟΣ ΠΕΡΣΗΣ ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ-ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 0-0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
08/02/23 22:00 ΟΚΑΛ(ΛΙΟΣΙΑ) ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ 0-0
08/02/23 21:45 ΖΗΡΙΝΕΙΟ Α ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΛΑΥΡΙΟ U21 0-0
08/02/23 22:00 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ-ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ 0-0