Α1 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2019-2020
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ1     Βαθ2     Διαφ3     Διαφ4  
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 40 20 20 0 0 1908 1082 826   0   0   1   1,763
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 36 20 16 4 0 1409 1170 239   0   0   1   1,204
ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 34 20 14 6 0 1475 1387 88   2   0   1   1,063
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ 34 20 14 6 0 1428 1329 99   1   0   1   1,074
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 30 20 10 10 0 1425 1461 -36   0   0   1   0,975
ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 29 20 9 11 0 1387 1465 -78   0   0   1   0,946
ΑΣ ΠΑΟΚ 28 20 8 12 0 1360 1469 -109   3   3   1,034   0,925
ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 28 20 8 12 0 1330 1451 -121   3   3   0,966   0,916
ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 27 20 7 13 0 1239 1359 -120   3   3   1   0,911
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 27 20 7 13 0 1330 1521 -191   3   3   1   0,874
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 24 20 4 16 0 1313 1540 -227   0   0   1   0,852
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 23 20 3 17 0 1171 1541 -370   0   0   1   0,759


Βαθ1 & Βαθ2 = Επίλυση ισοβαθμίας με βαθμολογία στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ4 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/10/19 14:00 ΝΕΟ ΚΓ ΙΩΑΝΝΙΝΩ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 48-100
13/10/19 17:00 ΚΓ ΕΣΠΕΡΟΥ ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ 96-52
13/10/19 14:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 86-53
13/10/19 13:00 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ 77-79
13/10/19 14:00 ΕΑΚ ΧΑΝΙΩΝ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ-ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤ 81-55
13/10/19 13:00 ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 56-52
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/10/19 14:00 ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 69-56
20/10/19 14:00 ΚΓ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ 76-60
20/10/19 13:00 ΚΓ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 86-61
20/10/19 16:45 ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗ ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤ-ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 65-76
20/10/19 14:30 Π. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ-ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ 65-66
19/10/19 13:00 ΒΟΗΘ. ΣΕΦ(ΑΙΘ.5 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ-ΑΣ ΠΑΟΚ 83-40
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
27/10/19 14:00 ΝΕΟ ΚΓ ΙΩΑΝΝΙΝΩ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 70-60
27/10/19 17:00 ΚΓ ΕΣΠΕΡΟΥ ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ 67-61
27/10/19 14:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤ 68-41
27/10/19 14:30 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 54-64
27/10/19 12:00 ΕΑΚ ΧΑΝΙΩΝ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ-ΑΣ ΠΑΟΚ 78-65
26/10/19 15:00 ΒΟΗΘ. ΣΕΦ(ΑΙΘ.5 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ 104-46
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
03/11/19 13:00 ΚΓ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 85-74
03/11/19 16:45 ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗ ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ 85-55
03/11/19 14:30 Π. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 70-55
03/11/19 13:00 ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ-ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 77-81
02/11/19 16:00 ΕΑΚ ΧΑΝΙΩΝ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 45-76
03/11/19 14:00 ΚΓ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ 62-83
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
10/11/19 14:00 ΝΕΟ ΚΓ ΙΩΑΝΝΙΝΩ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤ 61-52
09/11/19 17:00 ΚΓ ΕΣΠΕΡΟΥ ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 65-70
09/11/19 16:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΣ ΠΑΟΚ 66-68
10/11/19 13:00 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ-ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ 74-65
09/11/19 13:00 ΒΟΗΘ. ΣΕΦ(ΑΙΘ.5 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 119-45
09/11/19 17:30 ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ 60-80
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
24/11/19 14:30 Π. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 83-65
24/11/19 12:00 ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ 71-62
24/11/19 12:00 ΕΑΚ ΧΑΝΙΩΝ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 67-57
23/11/19 17:00 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 75-81
24/11/19 16:45 ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗ ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ 71-65
24/11/19 13:00 ΚΓ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 96-66
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
01/12/19 14:00 ΝΕΟ ΚΓ ΙΩΑΝΝΙΝΩ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΑΣ ΠΑΟΚ 75-64
01/12/19 12:30 ΚΓ ΕΣΠΕΡΟΥ ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ-ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ 61-73
01/12/19 16:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 65-76
30/11/19 13:00 ΒΟΗΘ. ΣΕΦ(ΑΙΘ.5 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ 75-62
01/12/19 17:00 ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 48-55
01/12/19 14:00 ΚΓ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤ 56-68
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
08/12/19 14:00 ΕΑΚ ΧΑΝΙΩΝ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 71-61
08/12/19 13:00 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ 58-65
08/12/19 14:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 55-111
08/12/19 12:00 ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ 79-69
08/12/19 14:30 Π. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 76-39
08/12/19 16:45 ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗ ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ 78-69
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
15/12/19 14:00 ΝΕΟ ΚΓ ΙΩΑΝΝΙΝΩ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 69-74
15/12/19 12:30 ΚΓ ΕΣΠΕΡΟΥ ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 83-76
14/12/19 15:00 ΒΟΗΘ. ΣΕΦ(ΑΙΘ.5 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ-ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤ 89-51
15/12/19 15:00 ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ 63-86
15/12/19 14:00 ΚΓ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΑΣ ΠΑΟΚ 66-83
15/12/19 13:00 ΚΓ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 68-64
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
22/12/19 16:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 83-58
22/12/19 17:00 ΚΓ ΕΣΠΕΡΟΥ ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 49-103
22/12/19 13:00 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ 89-92
22/12/19 13:00 ΕΑΚ ΧΑΝΙΩΝ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 76-57
22/12/19 12:00 ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ 77-80
22/12/19 14:30 Π. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ-ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤ 60-49
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/01/20 14:00 ΝΕΟ ΚΓ ΙΩΑΝΝΙΝΩ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ 77-69
04/01/20 18:30 ΣΕΦ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 81-51
05/01/20 14:00 ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 61-73
05/01/20 14:00 ΚΓ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 56-73
05/01/20 13:00 ΚΓ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ 75-73
05/01/20 14:00 ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗ ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤ-ΑΣ ΠΑΟΚ 57-68
Β! ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/01/20 15:00 ΒΟΗΘ. ΣΕΦ(ΑΙΘ.5 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 95-51
12/01/20 17:00 ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ 66-84
12/01/20 14:00 ΚΓ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 79-85
12/01/20 13:00 ΚΓ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 69-64
12/01/20 16:45 ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗ ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤ-ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ 60-73
12/01/20 14:30 Π. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ-ΑΣ ΠΑΟΚ 91-57
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/01/20 14:00 ΝΕΟ ΚΓ ΙΩΑΝΝΙΝΩ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ 84-90
19/01/20 17:00 ΚΓ ΕΣΠΕΡΟΥ ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 48-56
18/01/20 14:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ 76-66
19/01/20 13:00 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ-ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤ 59-58
19/01/20 13:00 ΔΑΚ ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 63-67
19/01/20 13:00 ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 52-100
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
26/01/20 14:00 ΚΓ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 79-68
26/01/20 13:00 ΚΓ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ 74-54
26/01/20 16:45 ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗ ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 75-56
26/01/20 14:30 Π. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ-ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 70-52
26/01/20 13:00 ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ-ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ 72-73
25/01/20 18:00 ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 66-114
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
02/02/20 14:00 ΝΕΟ ΚΓ ΙΩΑΝΝΙΝΩ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ 68-75
02/02/20 20:30 ΚΓ ΕΣΠΕΡΟΥ ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ-ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤ 69-64
02/02/20 14:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 71-84
02/02/20 13:00 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ-ΑΣ ΠΑΟΚ 70-65
02/02/20 14:30 ΒΟΗΘ. ΣΕΦ(ΑΙΘ.5 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ-ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ 91-65
02/02/20 17:00 ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 70-48
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
09/02/20 14:00 ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗ ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 69-55
09/02/20 14:30 Π. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ 73-60
09/02/20 13:00 ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 65-70
09/02/20 15:00 ΕΑΚ ΧΑΝΙΩΝ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ-ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 75-83
09/02/20 14:00 ΚΓ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 59-83
08/02/20 14:00 ΚΓ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ 83-78
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
16/02/20 13:00 ΝΕΟ ΚΓ ΙΩΑΝΝΙΝΩ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 65-88
16/02/20 14:00 ΚΓ ΕΣΠΕΡΟΥ ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ-ΑΣ ΠΑΟΚ 83-79
16/02/20 12:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ 78-80
15/02/20 15:00 ΒΟΗΘ. ΣΕΦ(ΑΙΘ.5 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ-ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 114-54
16/02/20 17:00 ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤ 67-61
16/02/20 14:00 ΚΓ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ 63-74
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
23/02/20 13:00 ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 78-65
23/02/20 12:00 ΕΑΚ ΧΑΝΙΩΝ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ 87-57
23/02/20 13:00 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 77-79
22/02/20 14:00 ΚΓ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 58-80
23/02/20 14:30 Π. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ 64-51
23/02/20 16:45 ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗ ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 67-40
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
01/03/20 12:00 ΝΕΟ ΚΓ ΙΩΑΝΝΙΝΩ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ 64-68
01/03/20 17:00 ΚΓ ΕΣΠΕΡΟΥ ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ-ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 74-71
29/02/20 15:00 ΒΟΗΘ. ΣΕΦ(ΑΙΘ.5 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 96-48
01/03/20 13:00 ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΑΣ ΠΑΟΚ 86-69
01/03/20 14:00 ΚΓ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 49-81
01/03/20 13:00 ΚΓ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤ 79-51
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
08/03/20 14:00 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 88-79
08/03/20 14:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ 79-69
08/03/20 14:00 ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗ ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 62-113
08/03/20 14:00 ΕΑΚ ΧΑΝΙΩΝ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ 63-48
08/03/20 14:00 ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 75-62
08/03/20 14:00 Π. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ 81-56
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
15/03/20 14:00 ΝΕΟ ΚΓ ΙΩΑΝΝΙΝΩ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 0-0
14/03/20 15:00 ΒΟΗΘ. ΣΕΦ(ΑΙΘ.5 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ 0-0
15/03/20 14:00 ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜ ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ-ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 0-0
15/03/20 14:00 ΚΓ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ 0-0
15/03/20 14:00 ΚΓ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ-ΑΣ ΠΑΟΚ 0-0
15/03/20 14:00 ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗ ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 0-0
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
29/03/20 14:00 ΚΓ ΕΣΠΕΡΟΥ ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙ-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 0-0
29/03/20 14:00 Π. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 0-0
29/03/20 14:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ 0-0
29/03/20 14:00 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 0-0
29/03/20 14:00 ΕΑΚ ΧΑΝΙΩΝ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ 0-0
29/03/20 14:00 ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ-ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤ 0-0