Πρωτάθλημα U21 (4η αγων.): Τα αποτελέσματα και οι αγώνες (23/11, pics)

H 4η αγωνιστική του Πρωταθλήματος U21 έχει αρχίσει. Δείτε τα αποτελέσματα και τους αγώνες που έγιναν σήμερα (23/11).

1ος Όμιλος Νότου

25/11 22.00 ΟΙΟΝ Αγ. Στεφάνου-Εκπαιδευτήρια Πλάτωνα

25/11 22.00 Άρης Πετρούπολης-Αγ. Νικόλαος Παλλήνης

27/11 19.00 ΑΓΕ Χαλκίδος-ΓΑΟ Κουκουβαούνων

3/1 20.00 Γλυκά Νερά-Κορωπί

Η κατάταξη

1.Άρης Πετρούπολης 2-1

2.ΟΙΟΝ Αγ. Στεφάνου 2-1

3.ΑΓΕ Χαλκίδος 2-1

4.Γλυκά Νερά 2-1

5.ΓΣ Κορωπίου 2-1

6.Αγ. Νικόλαος Παλλήνης 1-2

7.ΓΑΟ Κουκουβαούνων 1-2

8.Εκπαιδευτήρια Πλάτων 0-3

Η επόμενη αγωνιστική (5η)

30/11 22.00 Κορωπί-ΟΙΟΝ Αγ. Στεφάνου

30/11 19.00 Αγ. Νικόλαος Παλλήνης-ΑΓΕ Χαλκίδος

2/12 21.30 Εκπαιδευτήρια Πλάτων-Άρης Πετρούπολης

2/12 20/00 ΓΑΟ Κουκουβαούνων-Γλυκά Νερά

2ος Όμιλος Νότου

Eurohoops Academy-Προοδευτική Νεολαία 78-37

Τρίτων-Νίκη Αμαρουσίου 75-116

Πρωτέας Σχηματαρίου-ΚΟ Χολαργού 64-80

Πανιώνιος-Καρέας 75-63

*27/11 (2η αγων.) 15.00 Τρίτων-Πανιώνιος

Οι αγώνες αναλυτικά:

Eurohoops Academy Λεόντειος – Προοδευτική Νεολαία 78-37
Διαιτητές: Καλογριάς, Πολάτογλου
Δεκάλεπτα: 17-12, 40-20, 65-28, 78-37
Eurohoops Academy Λεόντειος (Μουρμούρης): Κατσαντώνης, Μπέλλο 7(1), Σαλάππας 11(1), Τσορμπατζόγλου 7(1), Χρήστου 16(3), Λούκα 4, Ανοσίκιε 2, Μαγγανάς 9(1), Παντελίδης 12(2), Σπυριδόπουλος 2, Θωμόπουλος 6(2), Νικόπουλος 2
Προοδευτική Νεολαία (Λαμπράκης, Περδίκης): Ζαχαράτος 11, Τσαβδαρούδης 2, Παπανικολόπουλος 4, Πανταζόπουλος, Καλαφάτης, Βλαστάρας 2, Βελωνιάς, Μπάλαν 14, Καρμανιόλας 4

Πρωτέας Σχηματαρίου-Χολαργός 64-80

Διαιτητές: Καραμπιτσάκος-Μυτιληνάκης.

Δεκάλεπτα: 24-16, 38-41, 55-60, 64-80

Πρωτέας Σχηματαρίου (Χαντζής-Ευμορφοπούλου): Χαλάτσης 24 (3), Φαφούτης, Κατσάνης, Τυφαρίκης, Χαντζής 26 (4), Τσιώλης, Σταμπούρλος 4, Λουλακάς 4, Σεφέρης, Θεοδουλίδης, Σαράφογλου 4

Χολαργός (Θωμόπουλος-Κουρκουτσάκης): Τσανάϊ, Θεοδωρίτσης 2, Σωτηρόπουλος 9 (1), Αντωνόπουλος 13 (1), Κατσαφούρος 2, Μάχος 9 (1), Γιαννουλάκης 24 (1), Συμεωνίδης 12, Φεράκης 5

Πανιώνιος-Καρέας 75-63

Διαιτητές: Αναστασίου-Μαυρέλης

Πανιώνιος (Καλούδης, Μιχαηλίδης): Παναγιωτόπουλος 4 (1), Γκουνταρέλης 6 (2), Λάζαρης 20 (3), Χρήστου 6 (1), Αλεξίου 6, Σεργάκης 4, Λυκογιάννης 10 (2), Κολσούζογλου 7, Αφεντουλίδης 5

Καρέας (Σούφλας, Καραγιάννης): Πλουμής 4, Καραγκούνης 11 (1), Ταουξής, Καραγιάννης 2, Μπότσας 9, Σούφλας 3 (1), Λιάκρης 2, Παταργιάς 2, Κουμαρτζάκης 4, Παπαχρήστος 22 (3), Χαϊδης

Τρίτων U21 – Νίκη Αμαρουσίου 75-116

Διαιτητές: Διόλατζης, Μπον

Δεκάλεπτα 16-30,17-33,24-31,13-22

Τρίτων U21 (Λούντζης): Ζουμαδάκης 31 (4), Λάκα 11 (1), Ντεφίδης 7(1) Βελισσάρης 3(1), Νομικός 2 , Δράκος 3, Κουρρα 6 (1) Χαλκιόπουλος, Ματέο 12

Νίκη Αμαρουσίου (Αναστασίου): Χατζηχαραλάμπους 8 (2), Κοκορέλης 34 (4), Κωνσταντακόπουλος 9, Ζαβούρδος 13, Λυμπέρης 4, Κάκος, Κόπτσας 25 (1), Μακρογιαννάκης 14, Σταθόπουλος 2, Χρυσάκης 4, Αναστασιάδης 2

Η κατάταξη

1.ΚΟ Χολαργού 4-0

2.Eurohoops Academy Λεόντειος 3-1

3.Νίκη Αμαρουσίου 3-1

4.Πανιώνιος 2-1

5.Προοδευτική Νεολαία 0-4

6.Πρωτέας Σχηματαρίου 1-2

7.Τρίτων 1-2

8.ΑΟ Καρέα 0-3

Η επόμενη αγωνιστική (5η)

30/11 21.45 Νίκη Αμαρουσίου-Eurohoops Academy

30/11 21.45 ΑΟ Καρέα-ΚΟ Χολαργού

30/11 20.30 Πρωτέας Σχηματαρίου-Τρίτων

2/12 18.30 Προοδευτική Νεολαία-Πανιώνιος

3ος Όμιλος Νότου

Πανελλήνιος-Ένωση Ιλίου/Εύνικος 65-57

ΓΑΣ Κορυδαλλού-Ακαδημία Ανάπτυξης 42-53

28/12 20.00 Ολύμπια Αργολίδας-Προμηθέας Χαλανδρίου

Οι αγώνες αναλυτικά:

Πανελλήνιος ΓΣ- Ένωση Ιλίου/Εύνικος 65-57
Διαιτητές: Αντωνιάδης Α.-Αντωνόπουλος Π.

Πανελλήνιος ΓΣ (Καπετανάκης -Κέλλης): Νιβολιανίτης, Ρακόπουλος, Νάντι 25(1), Τσελεπιδης 7, Λικομέτι, Σκάρας 2, Αυγουστινάτος 23, Ευαγγελίου 8, Πλατουνάρης, Κάργκμπο, Κούκος

Ένωση Ιλίου/Εύνικος ( Αγγελόπουλος-Μπάρτζος): Μπούρλας 2, Καρατζας, Κοντούλης 1, Μπάρμπαρης 28, Κουτσούμπας 3 , Φωτεινάκης 5 (1), Μανούσος 6, Κοσμίδης 11, Κωνσταντόπουλος 1, Περδίκης, Χαμιτάι, Βήχος

Πήγασος Κορυδαλλού – Ακαδημία Ανάπτυξης Αθλητών 42-53
Δεκάλεπτα: 14-17, 8-17,10-10,10-9
Διαιτητές: Τζίμης, Σινα
Πήγασος (Κόντος): Γιαννούλης 18, Αθανασίου, Αζαριάδης, Τσορμπατζόγλου, Σφλούγκος, Δημόπουλος, Παπαστεφανάτος 2, Ριζόπουλος, Κατούφας 20

Ακαδημία Ανάπτυξης Αθλητών (Χατζόπουλος): Κυριαζής(10), Ουζούνογλου, Γεωργίου, Κάλλιας(6), Δασκαλόπουλος(9), Ρουμελιώτης, Μέντζας(6), Ξυθάλης(20), Διαμαντοπουλος(2), Παλαιορουτας, Τασηνίκος

Η κατάταξη

1.Northeast 21 3-0

2.Πανελλήνιος 2-2

3.Προμηθέας Χαλανδρίου 2-1

4.Ένωση Ιλίου/Εύνικος 2-1

5.Ακαδημία Ανάπτυξης Αθλητών 1-2

6.Πήγασος Κορυδαλλού 0-4

7.Ολύμπια Αργολίδας 1-1

Η επόμενη αγωνιστική (5η)

30/11 20.00 Ένωση Ιλίου/Εύνικος-Ολύμπια Αργολίδας

30/11 20.15 Προμηθέας Χαλανδρίου-Northeast 21

30/11 21.45 Ακαδημία Ανάπτυξης-Πανελλήνιος

4ος Όμιλος Νότου

ΓΣ Κηφισιάς-Αίαντας Αυλίδας 44-49

Ερμής Αργυρούπολης-Λαύριο U21 46-97

ΓΣ Περάματος Ερμής-ΑΟ Φιλοθέης 70-59

25/11 22.00 Μίλων-ΔΑΣ Δραπετσώνας

Οι αγώνες αναλυτικά:

Κηφισιά-Αίαντας Αυλίδας 44-49

Διαιτητές: Παπανικολάου-Ψύχας

Δεκάλεπτα: 11-13, 22-18, 30-38, 44-49

Κηφισιά (Βογιατζόγλου): Σπύρου 7 (2), Φραγκούλης Π., Φραγκούλης Σ. 12 (2), Τσαγκάρης Τ., Τσαγκάρης Π., Μελέτης 15, Δεμέλης, Βάνης, Παναγίδης, Δικαιόπουλος 4, Γκανούρης 6 (1)

Αίαντας Αυλίδας (Σάλιαρης-Σαλταρίκος): Μπάλας, Δεληκώστας 2, Δημηρόπουλος 2, Κουμαρτζάκης 14 (4), Δενδρινός 5, Ανθής, Χατζηστάμου, Μπέγκα 17 (2), Κοροσίμα 9 (1)

ΓΣ Περάματος ΕρμήςΑΟ Φιλοθέης 70-59

Διαιτητές: Αυγούστογλου -Πέππας Γ.
ΓΣ Περάματος Ερμής (Μπούτζης): Ζαχαριάδης 5, Παλληκαράς 20(3), Γερμανάκος, Σπανός, Αλεβιζάκης Π. 6, Κοντάκος 16(2), Τοντούα 23
ΑΟ Φιλοθέης (Τασάκος): Σπανός 6, Λογοθέτης 2, Κυπριώτης 11(1), Βίγκος 5, Βίγκος Κυρ. 20(3), Παπαϊωάννου, Οικονόμου 13(1), Γρηγοράκης 2

Ερμής Αργυρούπολης-Λαύριο U21 46-97

Διαιτητές: Κονταράτος-Καψαρίδης

Δεκάλεπτα : 41-27, 23-53, 33-79, 46-97

Ερμής Αργυρούπολης: Χατζηιωαννίδης 7, Μαυραντζιώτου 6, Καραλής, Κουκής 7, Μουφτάρη 3 (1), Αγγελόπουλος 4,Ευδοκιάδης 4, Λουτριώτης, Τουρλής 2, Αραπάκης 8 (2), Δέδες 5 (1), Μαρούσος
Λαύριο U21: Νικολαϊδης 24 (2), Κυβρικοσαίος 2, Καραμανλής 6, Σάρρας Α. 14 (2), Σακαρίκος 6, Σπρίτζιος 12 (2), Καρακώστας 23 (3), Μπράχος 2, Σάρρας Ν. 3 (1), Γεωργούλης 5 (1)

Η κατάταξη

1.Λαύριο U21 3-1

2.ΔΑΣ Δραπετσώνας 3-0

3.ΓΣ Κηφισιάς 2-2

4.Αίαντας Αυλίδας 1-3

5.ΓΣ Περάματος Ερμής 1-3

6.Ερμής Αργυρούπολης 1-3

7.Μίλων 2-0

8.ΑΟ Φιλοθέης 1-2

Η επόμενη αγωνιστική (5η)

30/11 20.00 Αίαντας Αυλίδας-ΓΣ Περάματος Ερμής

30/11 20.30 Λαύριο U21-Μίλων

30/11 22.00 ΑΟ Φιλοθέης-Ερμής Αργυρούπολης

2/12 22.00 ΔΑΣ Δραπετσώνας-ΓΣ Κηφισιάς

1ος Όμιλος Βορρά

4/12 14.00 Τρίκαλα 14-Σύμπραξη ΕΣΚΑΗ

4/12 15.00 Ιόνιος-ΠΑΣ ΓΙάννινα

Η κατάταξη

1.Βίκος 3-0

2.Τρίκαλα 14 1-1

3.Ιόνιος 0-2

4.ΠΑΣ Γιάννινα 0-1

5.Σύμπραξη ΕΣΚΑΗ 0-0

Η επόμενη αγωνιστική (5η)

18/12 17.00 Σύμπραξη ΕΣΚΑΗ-Βίκος ΑΣΙ

18/12 14.00 ΠΑΣ Γιάννινα-Τρίκαλα 14

2ος Όμιλος Βορρά

Ελπίς Αμπελοκήπων-Ναύαρχος Βότσης 65-72

Μαχητές Πειραματικού-Παναθλητικός 102-51

29/12 21.00 ΚΑΟΧ Πευκοχωρίου-Απόλλων Καλαμαριάς

Ρεπό: ΑΕΣ Μετεώρων Πολίχνης

Οι αγώνες αναλυτικά:

Ελπίδα Αμπελοκήπων-Ναύαρχος Βότσης 65-72

Διαιτητές: Τσαρδούλιας Χ.-Καμηλάρης

Δεκάλεπτα: 23-16, 36-42, 55-55, 65-72

Ελπίδα Αμπελοκήπων (Σπασέγκος): Στεάι 8(1), Γρίβας 2, Παπαδόπουλος 6, Τζιβεριώτης 14(1), Λάτος 18, Καψάλης, Μητρόπουλος 17(2), Κουντογιάννης

Ναύαρχος Βότσης (Καραμουσαλίδης): Παπαδόπουλος 5, Κωφοτόλης 4, Γιανναράς 9(1), Γκίζης 8, Βλασόπουλος 17(5), Μαυροχωρίδης 16, Κυρατζής, Γκάλιος, Καραγιώργος 13(1)

Μαχητές Πειραματικό Πεύκων-Παναθλητικός 102-51

Διαιτητές: Αναστασιάδης Γ.-Αβρονιδάκης

Δεκάλεπτα: 25-14, 49-25, 75-39, 102-51

Μαχητές Πειραματικό Πεύκων (Κουγιουμτζίδης- Αστεριάδης): Βαζούκης 13(1), Τσιμερίκας, Τζαμπαζλής 9(1), Φωτιάδης 15, Μισαηλίδης 16, Χαραλαμπίδης 2, Χαρίτογλου 14(3), Μπέτος 6, Αστεριάδης, Κακαλέτρης 8, Δάρατζης 17, Κυριακουλάκος.

Παναθλητικός Συκεών (Σαριδάκης-Καρακασίδης ) : Μποζίνης 2, Μπουτσιούκης 3(1), Στεφανίδης 13, Χατζηνικολάου 7(1), Φίξης 8, Χορόζης 8, Σαρβανίδης, Διαμαντόπουλος 3, Μπέτας 5(1), Ζλάκιος 2, Καριώτης.

Η κατάταξη

1. Μαχητές Πειραματικού Πεύκων 4-0

2. Ναύαρχος Βότσης 3-1

3. ΚΑΟΧ Πευκοχωρίου 3-0

4. Απόλλων Καλαμαριάς 2-1

5.Ελπίς Αμπελοκήπων 1-3

6.ΑΕΣ Μετεώρων Πολίχνης 1-2

7.Παναθλητικός Συκεών 0-4

8.Μέγας Αλέξανδρος 0-3*

*Ο Μέγας Αλέξανδρος αποχώρησε από τη διοργάνωση

Η επόμενη αγωνιστική (5η)

29/11 21.15 Ναύαρχος Βότσης-Μαχητές Πειραματικού

29/11 21.45 Παναθλητικός-ΚΑΟΧ Πευκοχωρίου

30/11 21.30 ΑΕΣ Μετεώρων Πολίχνης-Ελπίς Αμπελοκήπων

3ος Όμιλος Βορρά

ΜΑΠΟ Κεραυνός-ΜΑΣ Αετός 55-78

16/12 21.30 Ευκαρπία-ΑΟ Αρετσού Καλαμαριά

Ο αγώνας αναλυτικά:

Κεραυνός Ωραιοκάστρου-Αετός 55-78

Διαιτητές: Αναστασιάδης Γ.-Αβρονιδάκης

Δεκάλεπτα: 10-24, 31-43, 44-63, 55-78

Κεραυνός Ωραιοκάστρου (Μόσχου-Κυρκόπουλος): Πατσιαβούρας, Χαλβατζής 2, Πουρνάρας 2, Κόβιανιτς 2, Μπεκίρι 13(1), Κεσόπουλος 11, Βεβές 3(1), Κεφαλαδέλης 11, Γεωργιάδης 11, Ιτσόπουλος.

Αετός (Γιαννουζάκος): Βρεττός 3, Ζαρίμπας 6, Παπαποστόλου Αθ., Παπαποστόλου Α. 9(1), Μπουρλόγλου, Κοκκαλιάρης 18(2), Δρόσος 3, Γκέγκας 2, Παπαστογιαννίδης 7(1), Παράσχης 24, Καστίδης 3(1), Βουλτσίδης 3(1).

Η κατάταξη

1.Πρωταθλητές Πανοράματος 3-0

2.Ευκαρπία 2-0

3. Αετός 1-2

4. Κεραυνός Ωραιοκάστρου 0-3

5. ΑΟ Αρετσού Καλαμαριάς 1-0

6. Κένταυρος Καλλικράτειας 0-2

Η επόμενη αγωνιστική (5η)

29/11 21.00 Αετός-Κένταυρος Καλλικράτειας

29/11 21.30 ΑΟ Αρετσού Καλαμαριά-Κεραυνός Ωραιοκάστρου

30/11 21.45 Πρωταθλητές Πανοράματος-Ευκαρπία

4ος Όμιλος Βορρά

Σταυρούπολη-Αετός Φιλύρου 75-64

Ασβεστοχώρι-Ίκαροι Σερρών 47-65

Αετοί Πολίχνης-Ελληνική Ακαδημία 59-69

2/12 21.45 ΧΑΝΘ-Όλυμπος ΕΚΕ

Οι αγώνες αναλυτικά:

ΕΚ Σταυρούπολη-ΑΣ Αετός Φιλύρου 75-64

Διαιτητές: Τσιαρδούλιας, Κατσιαμπάς
Δεκάλεπτα: 14-15, 28-35, 55-42, 75-64
ΕΚ Σταυρούπολη (Παπαβασιλείου): Μπίλιος 1, Βουρτζούμης 10(2), Μητρόπουλος 17, Μαυρομιχάλης 7, Ντολόπουλος 10(1), Κυλαντωνίδης Π. 8(1), Κυλαντωνίδης Χ. 2, Παπαδόπουλος 15, Καρτάλης 2, Γεωργίου 4, Πολυχρονιάδης 1, Σαχινίδης 2

Αετός Φιλύρου(Αλεξανδρής, Αντεδάκης): Ευθυμιάδης Α., Γοβέσνος, Καλαιτζής 1, Κακνής 14, Μοχωρίδης 9, Παπανικολάου 20(2), Μειτανίδης 2, Ζιανδάρης 2, Δρανοβάλης 5, Παπανικολάου 5, Ευθυμιάδης Θ. 2, Κωνσταντινίδης 4

Ασβεστοχώρι-Ίκαροι Σερρών 47-65

Διαιτητές: Μιχέλη Ε.-Καραούλας

Δεκάλεπτα: 16-14, 28-32, 36-50, 47-65

Ασβεστοχώρι (Μητριτζίκης): Τουραπίδης 12(2), Πανούδης 2, Λασκαρίδης 2, Χαραλαμπίδης 7(1), Τσουκαλάς 8, Τσίμπουρης 5(1), Κουτσουκίδης, Λυμπιτσούνης 2, Αναγννωστόπουλος 2, Λύτρας 7, Μπόσκος.

Ίκαροι Σερρών (Μπουτάκογλου-Αθανασίου): Λόγυρος 19(2), Αθανασίου, Σουρέλης 2, Θεοδοσιάδης 19(1), Χασάπης 10, Δούκας 3, Βάιου 2, Σιδηρόπουλος 2, Μυλωνίδης 8(2).

Αετοί Πολίχνης-GBA 59-69

Διαιτητές: Δώνης-Κουκουσεράκης

Δεκάλεπτα: 8-21, 22-31, 39-50, 59-69

Αετοί Πολίχνης (Γραμματόγλου): Σωμαράκης 7(1), Στανέλος 7, Μωραϊτης 3(1), Κεσκερίδης 8(2), Γερασιμόπουλος 14(2), Θάνος 1, Λυτοβόλης 10(2).

GBA (Δεμερτζής): Φωτακίδης, Κισόγλου 10(2), Χατζηπέτρου 5(1), Γκουτζαμάνης 9(1), Μουστάκης 10(1), Βασιλειάδης 28, Μπακάλης 7. 

Η κατάταξη

1.Ελληνική Ακαδημία Καλαθ. 4-0

2.ΧΑΝΘ 3-0

3.Ίκαροι Σερρών 2-2

4.Σταυρούπολη 3-1

5.Όλυμπος ΕΚΕ 2-1

6.Αετός ΦΙλύρου 1-3

7.Ασβεστοχώρι 0-4

8.Αετοί Πολίχνης 0-4

H επόμενη αγωνιστική (5η)

29/11 19.30 Ελληνική Ακαδημία-Σταυρούπολη

30/11 21.45 Αετός Φιλύρου-Ασβεστοχώρι

30/11 20.00 Ίκαροι Σερρών-ΧΑΝΘ

30/11 Κορδελιού Όλυμπος ΕΚΕ-Αετοί Πολίχνης