Β’ Εθνική: Αποτελέσματα – Αγώνες – Βαθμολογίες (pics)

Το πρωτάθλημα της Β’ Εθνικής Ανδρών ολοκληρώθηκε σχεδόν (απομένει μία αγωνιστική στον 4ο όμιλο, εξ αναβολής αναμετρήσεις και οι αγώνες κατάταξης) και οι πρωταθλητές κάθε ομίλου έχουν αναδειχθεί: Ο Παπάγου κατέκτησε την κορυφή στον 1ο, η ΝΕ Μεγαρίδος στον 2ο, ο Ερμής Σχηματαρίου στον 3ο και ο Αίας Ευόσμου στον 4ο.

Δείτε αναλυτικά τους σημερινούς αγώνες και τις βαθμολογίες:

1ος Όμιλος (26η αγωνιστική)

Αποτελέσματα

Σάββατο 7 Μαϊου

ΝΕΟ Ληξουρίου-Φανάρια Νάξου 97-102

Κυριακή 8 Μαϊου

Εθνικός-Πανελευσινιακός 78-73

Έσπερος Καλλιθέας-ΑΕ Ν. Κηφισιάς 103-89

Ένωση Ιλίου-ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ 62-97

Πεντέλη-Παπάγου 77-94

Αργοναύτης Τρ.-Αχαγιά 82 54-58

Οι αγώνες αναλυτικά

Εθνικός-Πανελευσινιακός 78-73

Διαιτητές: Σκαλτσής-Τεφτίκης-Κούλης Χ.

Δεκάλεπτα: 17-12, 37-28, 50-38, 67-67, 78-73

Εθνικός (Χούμπαυλης): Ραπτόπουλος, Γεωργιάδης 10 (1), Λιβανός 13, Σιδέρης 10, Καρυστινός 8 (2), Παπουτσής 4 (1), Ρεμπάμπης, Βασιλόπουλος 22 (3), Σαούλης, Κασιούμης 11

Πανελευσινιακός (Βούλγαρης): Νίκου 14 (3), Πουρής, Καράμπελας 25( 8 ), Σεργιένκο 1, Θεοδοσίου 8 (1), Κρασάκης 4, Μουμπάρακ 5 (1), Λεγάκης, Παπαφλωράτος 11 (3), Ρεκουνιώτης 4, Μαυρομιχάλης, Δενδρινός

Έσπερος ΑΕ Ν. Κηφισιάς 103-89

Διαιτητές: Παπαφωτίου-Δελαγραμμάτικας-Αντωνιάδης

Δεκάλεπτα : 25-20, 51-44, 73-69, 103-89

ΠΟΚ Έσπερος (Ταυρόπουλος-Καραδήμας) : Κολιός 3, Αγγελόπουλος 21(3), Οικονόμου 15, Αδαμόπουλος 14, Γκαγκαλούδης 24(4), Ορφανουδάκης, Τόντουα, Τσολάκης, Ολύμπιος, Καπρής 13, Χαρούνι 11, Τσακίρης 2

ΑΕ Νέας Κηφισιάς (Λαδικός-Λαγοπόδης) : Ιωάννου 15(1), Μοσχοβίτης 7(1), Μακρυγιάννης 6(2), Στεργίου 4, Πετροδημόπουλος 8(2), Χατζηνικόλας 14, Κουκάκης 20, Μιχαλάκης 6, Κασούρης, Γιακουμής, Καρακώστας 9(1)

Ένωση Ιλίου-ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ 62-97

Διαιτητές: Θεοδωρόπουλος-Χριστοδουλάκης-Λεβεντάκος

Δεκάλεπτα: 13-25, 31-48, 47-75, 62-97

Ένωση Ιλίου (Πανούλιας): Σπυρόπουλος 8, Γεροκώστας 7, Φουντάς 13 (2), Μπαρμπαρής 2, Δαρμής 6 (1), Μπέλλας 3 (1), Γκουντόπουλος 2, Δουρουντούς 5, Τσιούμπρης 7, Πανουσόπουλος 5, Κοσμίδης 4, Παπανδρέου
ΦΕΑ Ν.Φ./Ν.Χ. (Καρατζάς): Καραμίντζος 9 (1), Γιαννόπουλος 6 (2), Δικαιόπουλος 2, Στεργιάκης 22 (2), Αφαλίδης 4, Ζήρος 6 (2), Λίτσος 9 (1), Κοντός 11 (1), Μπίγγος 5 (1), Καραχάλιος 15, Καραλευθέρης 4, Γεωργοπαπαδάκος 4

Πεντέλη-Παπάγου 77-94

Διαιτητές: Μπούκας-Κοτσίρης-Βελέντζας

Δεκάλεπτα: 14-29, 38-41, 77-94

Πεντέλη (Κιτσούλης): Μεσσίνι 23 (3), Νάσσης 29 (2), Ευαγγέλου 6 (2), Μυτσικός 2, Παπαθεοδώρου 2, Θεοχάρης, Λεοντίδης 3 (1), Μαργαρίτης, Νικολάου 2, Αντωνάκης, Tουρτουρόπουλος 8, Γάσπαρης 2

Παπάγου (Κουρής): Παπαζήσης 12 (2), Τρίχας 16 (5), Κόης 15 (5), Μαράκης 7 (1), Υφαντής 2, Κασαπίδης 2, Οικονόμου 11, Παυλίδης 2, Κώτσης 16 (1), Καπόπουλος 11

Αργοναύτης Τρ.-Αχαγιά 82 54-58

Διαιτητές: Χριστινάκης-Κατσαπρακάκης-Ξυλάς

Δεκάλεπτα: 17-19, 34-31, 45-47, 54-59

Αργοναύτης: Σγούρος 3, Λίτσο 13 (4), Γεραμάνης 11, Ντούσιας, Ζακυνθινός 4, Κορομηλιάς, Μανταλβάνος 7, Μητσάκης 4, Σβάρνας 2, Μπαλαμπάνης, Σταμέλος 8 (2).

Αχαγιά΄82 (Θανάσης Λιόνας): Καφέζας 24 (2), Κωτσαδάμ, Νεόφυτος 13 (1), Καλογιάννης 6 (2), Φραντζής 5, Ταρνάρης, Δαβάνης 7, Λυμπέρης, Ανδρ. Οικονομόπουλος 4

Βαθμολογία

(τελική)

1.Παπάγου (21-3) 45

——————————–
2.ΦΕΑ (19-5) 44
3.Έσπερος Καλλιθέας (16-8) 40
4.ΑΠΑΣ «Τα Φανάρια» (15-9) 39
5.Πανελευσινιακός (12-12) 6
6.ΝΕΟΛ (11-13) 35
7.Εθνικός Πειραιά (11-13) 35
8.Νέα Κηφισιά (11-13) 35
9.Ένωση Ιλίου (11-13) 35
10.Αχαγιά 82 (10-14) 34

———————————
11.Αργοναύτης Ραφήνας (10-14) 34
12.ΚΑΟ Κορίνθου (7-17) 31
13.Πεντέλη (2-21) 25

2ος Όμιλος (26η αγωνιστική)

Αποτελέσματα

Άρης Νίκαιας-ΑΣΕ Δούκα ΑΝΑΒΟΛΗ

Αιγάλεω-ΚΑΟ Μελισσίων 98-82

ΟΦΗ-ΑΟΚ Χανιά ΑΝΑΒΟΛΗ

ΝΕ Μεγαρίδος-Ηλυσιακός ΑΝΑΒΟΛΗ

Μανδραϊκός-Πρωτέας Βούλας 74-71

Πανιώνιος-ΕΦΑΟ Ζωγράφου 85-86

Π. Φάληρο-Κρόνος Αγ. Δημητρίου 63-56

Οι αγώνες αναλυτικά:

Αιγάλεω-ΚΑΟ Μελισσίων 98-82

Διαιτητές: Μαυρέλης-Ουσταμπασίδης-Τζίμης

Δεκάλεπτα: 32-19, 54-42, 79-62, 98-82

Αιγάλεω (Ζαβός): Μόρφος, Βάσσης, Ντακούλιας 6(2), Νικολιδάκης 2, Ψημίτης 11(1), Πολέμης 21(1), Καρασταμάτης 20(6), Μαχαίρας 17, Βλάχος 2, Παπαδολιάς 9(1), Ετζιάκα 10(1)

Μελίσσια: Πρόφκα 12(1), Στεργίου Μ 11(1), Πανέρης, Στεργίου Δ 5, Κοντός Ι, Κοντός Γ 4, Μαλτέζος 13(1), Μπακέας 25(6), Ντζαμαρας, Βαλιώτης 3(1), Δοξάκης 9(1), Πολιτόπουλος:

Μανδραϊκός-Πρωτέας 74-71

Διαιτητές: Βούλας Καραβίτης-Χρηστίδης Π.-Αυγερινός

Μανδραϊκός (Σπανός-Κωνσταντώνης): Σταματίου 4, Κοψιάς 19 (2), Αλεξανδρόπουλος 13, Τσάμης 9 (1), Θανάσαινας 5 (1), Κωστόπουλος 7 (1), Νουρτσελλάρι 8 (1), Λιούνης 3, Δομπρογιάννης 6

Πρωτέας Βούλας (Τερζής): Δενδρινός 9 (1), Τσακναρίδης 5, Κυρίλης 17 (4), Ματσάγγος 9 (2), Γάργαλης 4 (1), Σκορδάς 11, Μακρής, Καραμαλέγκος 7, Βλάχος 7, Βισνιέβσκι 2

Πανιώνιος ΓΣΣ –  ΕΦΑΟ Ζωγράφου :  85-86

Διαιτητές :  Τσαχάκης, Καλογριάς, Παπαδόπουλος

Δεκάλεπτα : 20-23, 43-44, 61-61, 85-86.

Πανιώνιος ΓΣΣ (Παντελάκης, Μαρούδης):  Μπένος  11,  Κολσούζογλου,  Λάζαρης 2, Μπελίτσης 9(1), Σκαρμούτσος, Κυρίτσης 38(1), Ρουμελιώτης 9(3),  Λυκογιάννης Χ. 9(1), Λιαράκος, Βασιλακάκης 5(1), Αλεξάκης 2, Τρύφωνας

ΕΦΑΟ Ζωγράφου (Μάνος, Ζωηρού): Τουμαζάτος, Μπιλάλης 10(1), Βάρσος 18(3), Μαγκουνής 13(1), Κριζέας 9(3), Καλλιτζάκης 19(4), Ροζακέας, Μέξης 8,  Σταύρου-Λειβαδίτης, Ανδρεόπουλος 3, Χατζής 6(2), Βασιλάκης

Π. Φάληρο-Κρόνος Αγ. Δημητρίου 63-56

Διαιτητές: Φασόλης-Σιδερής-Κούλης Κ.

Δεκάλεπτα: 14-16, 32-28, 48-44, 63-56

Π. Φάληρο: Λιτόπουλος19, Σκόρδος 1, Αγγελόπουλος 5 (1), Κομποδιέτας 11 (3), Σταθόπουλος, Βλασσόπουλος 3 (1), Καλιανιώτης 2, Μπολάτογλου 15 (2), Χαρούνι 7, Καλάβριας

Κρόνος Αγ. Δημητρίου: Γκάτζο 7, Μάραντος 6, Ξιούρας 6 (2), Οικονομίδης 9 (1), Τσαβός 10, Βαρσαμούλης 4, Νάτσος 11 (2), Πιτούλης 1, Δρίβας 2

Βαθμολογία

(σε 26 αγώνες)

1.Μεγαρίδα* (22-3) 47

————————————-
2.Αιγάλεω (21-5) 47
3.ΕΦΑΟΖ (19-7) 45
4.Πρωτέας Βούλας (19-7) 45
5.Χανιά* (15-10) 40
6.Παλαιό Φάληρο (13-13) 39
7.Πανιώνιος (11-15) 37
8.Δούκας** (12-12) 36
9.Ηλυσιακός** (9-15) 33
10.ΟΦΗ** (9-15) 33

————————————
11.Άρης Νίκαιας** (9-15) 33
12.Κρόνος Αγίου Δημητρίου (6-20) 32
13.Μανδραϊκός* (6-19) 31
14.Μελίσσια* (5-20) 30

*Έχουν αγώνα λιγότερο

3ος Όμιλος (26η αγωνιστική)

Αποτελέσματα

Αίολος Τρικάλων-Ίκαροι Τρικάλων 77-72

Αναγέννηση Καρδίτσας-Πρωτέας Γρεβενών 63-56

΄Έσπερος ΓΣ Λαμίας-ΑΓΣ Ιωαννίνων 68-63

Ολυμπιακός Βόλου-Μελίκη 76-43

Ιωάννινα ΣΚ-Δόξα Λευκάδας 65-71

Ερμής Σχηματαρίου-Τιτάνες Παλαμά 77-66

Οι αγώνες αναλυτικά:

Αίολος Τρικάλων-Ίκαροι Τρικάλων 77-72

Διαιτητές: Κατωτικίδης – Τσιρισιμάνης – Αγραφιώτης
Δεκάλεπτα: 26-13, 45-36, 62-51, 77-72.
Αίολος Τρικάλων (Φόρος): Μόσιαλος 12 (1), Παππάς 10 (1), Ζώρζος, Κολότσιος 6 (1), Τσιγγενόπουλος 6, Μοσχόπουλος, Ιωάννου 6, Θέος 22 (2), Δέσπος 15.
Ίκαροι Τρικάλων(Γιασσάρης): Τσιαβές 13, Παπαχρήστος 11, Κατσαρές 9 (2), Κάδρας 8, Μπουργανός 5 (1), Τριανταφύλλου 19 (2), Αμβράζης 6.

Ιωάννινα ΣΚ-Δόξα Λευκάδας 65-71
Διαιτητές: Παπαγερίδης, Ντόγκας, Χατζηχαρίσης
Δεκάλεπτα: 18-20, 37-43, 55-61, 65-71
Ιωάννινα ΣΚ (Παπαδόπουλος-Χαντέλης): Τσατάλας 18(1), Ξιούρας 18(3), Σπηλιόπουλος 11(3), Πάντσιος 9, Κωνσταντινίδης 4, Γκλίναβος 3(1), Μπαρτζώκας 2, Σφουγγάρης, Καραμπίνης
Δόξα Λευκάδας (Ζαφειρούδης): Τζακόπουλος 4, Κατωπόδης 3(1), Αργυρός 3(1), Βαγενάς 10(1), Κουρτίδης 22(2), Κεραμάρης 9(3), Καραγιαννίδης 16, Κοντούδης 4, Λαζάρου

Έσπερος Λαμίας- Α.Γ.Σ.Ιωαννίνων 68-63
Διαιτητές: Γερακίνης, Μαράμης, Γεωργούλης
Δεκάλεπτα: 12-16, 30-35, 54-45, 68-63
Έσπερος (Σοφογιαννης Ι,Τσουκαλαδελης Ν.): Ρούζιος 4(1), Λάππας 17(3), Τσεσμετζίδης 1, Ευθυμίου, Φύκας 7(1), Πάππος 11(2), Μπακολιάς, Τεπετίδης 18(6), Νέστορας 4, Παπαργυρόπουλος 6, Μαγγελάκης, Αργύρης
Α.Γ.Σ. Ιωαννίνων (Μητρόπουλος ): Νικόπουλος 12(3), Γκέτακης 8(2), Ιωαννιδης 3(1), Μάντζιος 24, Ψαλτου 16

Ερμής Σχηματαρίου-Τιτάνες Παλαμά 77-66
Διαιτητές: Χουγιάζος-Καραμπιτσάκος-Τσάλας.
Δεκάλεπτα: 26-14, 41-38, 60-49, 77-66.
Ερμής Σχηματαρίου (Οικονόμου-Γιαννακόπουλος): Κυριακόπουλος 3 (1), Καρακατσάνης 2, Δουρούκης, Ζαρμακούπης 24 (3), Χατζηγιαννάκης 5 (1), Καλημέρης 8, Βεσκούκης 11 (1), Καρακωνσταντάκης 5 (1), Χάλιος, Δημητριάδης 14 (1), Μπακέας 5 (1), Ζορμπάνος.
Τιτάνες Παλαμά (Πανάρας): Τσούμας Γ. 3 (1), Μάνος 9 (1), Σφακιανός 5 (1), Ξένος, Φιλιάκης 3 (1), Μανδαλάκης 25 (1), Αρχοντούλης 6, Βλάχος, Κρεμμύδας 2, Τσούμας Σ. 13 (1)

Ολυμπιακός Βόλου-Μελίκη 77-43
Διαιτητές: Ευφραιμίδης, Τσιακλής, Παπανικολάου
Δεκάλεπτα: 20-11, 47-22, 67-26, 77-43.
Ολυμπιακός Βόλου (Βλιώρας): Αγκρής, Νίκολης 4, Γκοντόπουλος 10 (2), Μουρατίδης 17 (2), Αναγνωστόπουλος, 6 (2) Καραμήτσος 6, Ίλτσογλου 8 (2), Σταθούρος 5 (1), Παρασκευάς 8, Γουάμπα 13.
Μελίκη (Θ. Τοπούζης): Μόρας 11, Μωυσίδης, Τζιοβάρας 8 (2), Κυριάκου 8 (2), Στοΐτσης 5 (1), Ντόβας, Εσέρπογλου 2, Ρογγότης, Πεϊμανίδης 9 (3), Αμανατίδης, Αλευρίδης, Γατόπουλος.

Αναγέννηση Καρδίτσας – Πρωτέας Γρεβενών 63-56
Διαιτητές: Παζώλης-Δολγύρας-Γιαννούλης
Δεκάλεπτα: 17-13, 31-25, 48-36, 63-56
Αναγέννηση Καρδίτσας (Κρομμύδας): Τουφεξής, Ψυχογυιός 5(1), Πανταζής 2, Γεωργαντζάς 9, Αρκούδας 4, Παπαστολόπουλος 2, Παπακώστας, Οικονόμου 2, Αργύρης 13(3), Αντωνίου 11(3), Καλλιάρας 15
Πρωτέας Γρεβενών: Τζιουβάρας 2, Γρίψιος 9, Κλωνάρας 16, Παλάσκας, Παπαδόπουλος, Σιπητάνος 8(2), Κωνσταντίνου 12(3), Μπόζιαρης 5(1), Μαλιούρας 2, Κυρατζής 2

Βαθμολογία (τελική)

1.Ερμής Σχηματαρίου 45 21-3
2.Αίολος Τρικάλων Γόμφοι 44 20-4
3.Έσπερος Λαμίας 40 16-8
4.Δόξα Λευκάδας 40 16-8
5.Ίκαροι Τρικάλων 40 16-8
6.ΑΓΣ Ιωαννίνων 38 14-10
7.Νίκη Βόλου 35 11-13
8.Πρωτέας Γρεβενών 33 9-15
9.Αναγέννηση Καρδίτσας 33 9-15
10.Ολυμπιακός Βόλου 33 9-15
11.ΣΚ Ιωάννινα 31 7-17
12.Τιτάνες Παλαμά 31 7-17
13.ΓΑΣ Μελίκης 26 2-22

4ος Όμιλος (29η αγωνιστική)

Αποτελέσματα

Λεύκιππος Ξάνθης-Ερμής Λαγκαδά 78-63

Αίας Ευόσμου-ΧΑΝΘ 67-39

Πανσερραϊκός-ΜΕΝΤ 68-50

Ευκαρπία-Μαχητές Πειραματικό 75-88

ΚΑΟΧ Ευρώπη 87-Αρετσού Καλαμαριάς 43-112

Πολύγυρος-Μακεδονικός 72-74

Οι αγώνες αναλυτικά:

Λεύκιππος Ξάνθης – Ερμής Λαγκαδά 78-63
Διαιτητές: Nτούρας, Ζαχαριάδης, Νέδογλου
Δεκάλεπτα: 11-18, 33-41 , 58-51, 78-63
Λεύκιππος (Bοϊβατόπουλος-Δώδος): Μαραβέγιας 8(2), Kατσαμούρης, Παλλάκης 5(1), Mακαρατζής, Τσιλόγλου 2, Μαυρογιάννης 14(1), Δεληγιάννης 2, Μιντζαρίδης 4, Μανάκας 22(1), Παπαδήμας, Bοιβατόπουλος 3, Χρήστου 18(3)
Eρμής Λαγκαδά (Kυρούδης): Μήνου 7(1), Μητρόπουλος 5(1), Πλιούκας 15(2), Φυλάκης, Kωνσταντινίδης, Γκέλιος 12(1), Καμαριώτης 11(2), Λογοθέτης 12, Μπακάλης 1

Πανσερραϊκός – ΜΕΝΤ 68-50
Διαιτητές: Ελευθεριάδης, Βασιλόπουλος, Ηλιόπουλος
Δεκάλεπτα: 21-12, 32-24, 56-41, 68-50
Πανσερραϊκός (Μασλαρινός): Στεφανίδης 14(1), Ντίνος 7, Δατσιάδης 7(1), Γεωργιανός 4, Χριστοδούλου 10, Δημητρακάς 2, Κεραμάρης 3, Ασημάκης 5(1), Γούνας 1, Μπίλιος 12(2), Χαρίτογλου, Παγωνίδης 3
ΜΕΝΤ (Γιοβάννης): Φούρναρης, Ζεϊμπέκης 10(2), Ψευτόγκας 6(1), Ζωγράφος 3, Μιχαηλίδης 10, Αποστολίδης, Τριανταφύλλου, Τοπουζίδης, Πασχαλίδης 12, Κασούρας 9, Νεοχωρίτης

Αίας Ευόσμου-ΧΑΝΘ 67-39
Διαιτητές:
Πράττος, Δέλλας, Τσαρδούλιας
Δεκάλεπτα: 22-17, 37-25, 50-30, 67-39
Αίας Ευόσμου (Κωστόπουλος): Μπαλτζόπουλος 3(1), Αναστασόπουλος 3(1),Γαλανίδης 5(1), Μάρουσιτς 2, Κιγμέτογλου 21, Κάντζος 5(1), Καλαμπάκας 6, Παπαδόπουλος 11, Ρουστένης, Δεληγιώργης 2, Κοτσάνος 9
ΧΑΝΘ (Κεραμεύς-Κοκκινόπουλος): Μαργαριτόπουλος 8(1), Επαμεινώνδας, Κυλαντωνίδης 2, Ζιάκκας 4, Ρουκουνάκης 2, Ιωαννίδης 10, Σαρρής, Χιτικούδης 4, Παπαπασχάλης 5, Ιωάννου 4, Δημητρίου, Αλεμζάρ

ΠΣ Ευκαρπίας-Μαχητές Πειραματικό Πεύκων 75-88
Διαιτητές
: Παπαθανασίου Κ.-Αναστασιάδης Β.-Τσάνταλη
Δεκάλεπτα: 17-25, 41-43, 63-65, 75-88
ΠΣ Ευκαρπίας (Νίκου): Χαρτόπουλος 8, Κρίτσικας 2, Βογιατζής 7 (1), Τουλούπης 15(1), Φόρογλου 20(4), Βρεττάς 5, Γκαβέζος 13(2), Βουρτζούμης 3(1), Μούμογλου 2.
Μαχητές Πειραματικό Πεύκων (Χατζούλης): Γεωργίου 12(2), Ματενίδης 8(2), Παπασάββογλου 10(1), Πετράκης 12(2), Νώτης 18, Καραγιώργος 8(2), Βαιντερλής, Κόνσουλας 12(1), Μπάδης 5(1), Βαζούκης 3(1), Μισαηλίδης.

ΚΑΟ Χαλκιδικής-ΑΟ Αρετσού Καλαμαριάς 43-112
Διαιτητές:
Σελεβός-Κολοκυθάς-Καντερές
Δεκάλεπτα: 16-23, 26-56, 32-81, 43-112
ΚΑΟΧ (Παναγιωτόπουλος): Παναγιωτόπουλος 14(1), Προβατίδης 3(1), Χατζής, Τσαρούχας 2, Μαντζίνος 8, Μπούτσας, Πούλος, Γιαννακόπουλος, Ελευθερούδης 5, Ταμπούρλος 6, Μαυρίδης 3
Αρετσού (Πετρόπουλος): Φλιώνης 2, Βαρίτσης 10(2), Κυφωνίδης 27(1), Καπώνης 16(1), Φουρθιώτης 14(3), Μαυροχορίδης 15(1), Παπανικολάου 6, Βάννη; 16(2), Παπαδόπουλος 8.

ΑΟ Πολυγύρου-Μακεδονικός 72-74
Διαιτητές:
Παπαγεωργίου-Εκίζογλου-Λαδάς
Δεκάλεπτα: 18-20, 29-43, 52-59, 72-74
Πολύγυρος (Τσούρμας): Πιπιλιάρης 9(1), Χαλάτσης 7(1), Βαφειάδης 11, Κουτουξίδης 27(4), Ντινάκης 3(1), Καρασίμος 7(1), Μπόλδογλου, Καντάρκος 8, Κατηρτζίδης, Ιγγλέζος.
Μακεδονικός (Γεροφώτης): Δημητριάδης 16, Αμπαράς 15(1), Ρόπουτης 2, Βαρδής 5(1), Αζίζης 15(4), Στόλης 2, Φωταρούδης, Φλιάτης Ι. 6, Φλιάτης Γ. 6, Γεωργάκης 7.

Βαθμολογία
1.Αίας Ευόσμου 47 22-3
2.ΚΣ Γέφυρας 44 20-4
3.Μακεδονικός 44 18-8
4.Λεύκιππος Ξάνθης 43 18-7
5.Μαχητές Πειραματικό Πεύκων 43 18-7
6.Ερμής Λαγκαδά 41 16-9
7.ΠΣ Ευκαρπίας 40 15-10
8.Πανσερραϊκός 39 13-13
9.ΑΟ Πολυγύρου 35 10-15
10.ΧΑΝΘ 35 10-15
11.ΑΟ Αρετσού Καλαμαριάς 31 7-17
12.ΓΑΣ Κομοτηνή 29 4-21
13.ΜΕΝΤ 28 3-22
14.ΚΑΟ Χαλκιδικής 26 1-24

Η επόμενη αγωνιστική (30η αγωνιστική, 15/5)

Κομοτηνή-Λεύκιππος Ξ.

Ερμής Λαγκαδά-Αίας Ευόσμου

ΧΑΝΘ-Γέφυρα

ΜΕΝΤ-Ευκαρπία

Μαχητές Πειραματικό-ΚΑΟΧ Ευρώπη 87

Αρετσού Καλαμαριά-Πολύγυρος

(συνεχής ενημέρωση…)