Διαιτητές – Κομισάριοι Β’ Εθνικής (7η αγων., 19-20/11)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 7ης αγωνιστικής της Β’ Εθνικής Ανδρών, είναι οι εξής:

1ος Όμιλος

Σάββατο 19/11

Μετς 17.00 Παγκράτι-Ένωση Ιλίου Γεράνιος-Τζίμης-Κούλης Κ. (Μπουρνάς)

Ζωγράφου 17.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Αχαγιά 82 Ασλανίδης-Κατσαπρακάκης-Χατζημάρκος (Παππάς)

Α΄Κροίσος Πέρσης 17.00 Μίλων-Εθνικός Σπυρόπουλος-Αργυρούδης-Αντωνιάδης (Κυρτάτας)

Κυριακή 20/11

Χ. Αγγουράκης 13.30 Δάφνη Δ.-Φανάρια Νάξου Σκανδαλάκης-Κουτσοδήμος-Ξυλάς (Παπαφωτίου

Αντ. Φώτσης 13.30 Ηλυσιακός-Μύκονος Νάστος-Ρίζος-Μπακετέα (Ζώης)

Παν. Αλεξιώτισσα 14.30 Αίολος Αγυιάς-ΝΕΟ Ληξουρίου Αποστολίδης Β.-Μπούκας-Βελέντζας (Δημόπουλος)

2ος Όμιλος

Σάββατο 19/11

Β’ Πεύκης 17.00 Πεύκη-ΑΟΚ Χανιά Καρακάσης-Λιότσιος-Ελ Ανύ (Ζερβούδης)

Σοφία Μπεφόν 17.00 Π. Φάληρο-Πανελευσινιακός Τηγάνης-Φραγκούλης-Μαρτινάκος (Ηπιώτης)

Αγ. Θωμά 17.00 Δούκας-Αιγάλεω Κούλης Χ.-Σιδέρης-Λεβεντάκος (Φαλούκας)

Διαγόρα 15.00 ΓΣ Διαγόρας Ρόδου-Πρωτέας Β. Στρέμπας-Κονταράτος-Παπαδόπουλος Χρ. (Ξάνθος)

Εσπέρου 17.30 Έσπερος Καλλιθέας-ΑΕ Ν. Κηφισιάς Καλογερόπουλος-Φασόλης-Τεφτίκης (Παυλόπουλος)

Κυριακή 20/11

Α. Βαρίκας 17.00 Πανιώνιος-ΟΦΗ Παντελίδης-Αγγελής-Καραμπιτσάκος (Τηγάνης)

3ος Όμιλος

Σάββατο 19/11

Λευκάδας 17.00 Δόξα Λευκάδας-Τρίκαλα Basket Καρπάνος-Κανελλόπουλος-Μακρόπουλος (Θεοδωρόπουλος)

Βικέλας Μακρ. 17.00 Φίλιππος Β.-ΑΓΣ Ιωαννίνων Δολγύρας-Γιαννούλης-Μπουγλός Ι. (Παπαδόπουλος Θ.)

Χαλκιοπούλειο 17.00 Έσπερος ΓΣ Λαμίας-Νίκη Βόλου Σαρακενίδης-Καντερές-Τσάνταλη (Χριστοδούλου Γ.)

Ιωαννίνων (Ν) 17.00 Βίκος Ιωαννίνων-Αναγέννηση Καρδίτσας Παπανικολάου-Σιταρίδης-Λυγούρας (Καραδήμας)

Βόλου 17.00 Ολυμπιακός Β.-Ναύαρχος Βότσης Ελευθεριάδης-Εκίζογλου-Θεοδωρίδης (Τσιργούλας)

Ρεπό: Πρωτέας ΦΟ Γρεβενών

4ος Όμιλος

Σάββατο 19/11

Μακεδονικού 17.00 Μακεδονικός-Σταυρούπολη Πουρσανίδης Κ.-Σελεβός-Κωνσταντινέλλης (Παπαδόπουλος Ι.)

Φ. Αμοιρίδης 17.00 Λεύκιππος Ξάνθης-Ευκαρπία Παπαγερίδης-Χατζηχαρίσης-Χατζηκώστας (Στουπίδης)

Σερρών 17.00 Πανσερραϊκός-Μαχητές Πειραματικό Ευφραιμίδης Σ.-Παπαγεωργίου-Χρυσάφης (Δραγκίογλου)

Tετάρτη 23/11

Πολυγύρου 18.30 Πολύγυρος-ΧΑΝΘ Ξενικάκης-Κατωτικίδης-Νέδογλου (Θωμόπουλος)

Τετάρτη 30/11

Γέφυρας 19.30 Γέφυρα-ΔΕΚΑ