Διαιτητές – Κομισάριοι Εθνικών Πρωταθλημάτων

Διαιτητές – Κομισάριοι Elite League Ερρίκος Ντυνάν

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 6ης αγωνιστικής της Elite League Ερρίκος Ντυνάν είναι οι:

Σάββατο 12/11

Υμηττού 17.00 Αμύντας-Ελευθερούπολη Τσιμπούρης-Χριστινάκης-Τεφτίκης (Παυλόπουλος)

Αγρινίου 17.00 Αγρίνιο-ΝΕ Μεγαρίδος Μπακάλης-Αγραφιώτης Ι.-Παπαθανασίου Κ. (Πατσαντζόπουλος)

Ψυχικού 17.00 Ψυχικό-Πανερυθραϊκός Μαγκλογιάννης-Τσώνος-Παπαδόπουλος Χρ. (Κουλούρης)

Στρέφη 17.00 Τρίτων-Χαρίλαος Τρικούπης Κατραχούρας-Καρπάνος-Κανελλόπουλος (Παπαδόπουλος Στ.)

Ιβανώφειο 17.00 Ηρακλής ΚΑΕ Λάρισα-ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ Σταματόπουλος-Ελευθεριάδης-Ντόγκας (Μήτσιου)

Αγ. Θωμά 17.00 Μαρούσι-Παπάγου Θεονάς-Ζιώγας-Τηγάνης (Μωϋσιάδης)

Κυριακή 13/11

Ήλιδας 15.00 Κόροιβος Αμαλιάδας-Ερμής Σχηματαρίου Σώμος-Μαρινάκης-Γεράνιος (Θεοδωρόπουλος)

Αλ. Δημόγλου 17.00 Καβάλα-Αίας Ευόσμου Ταρενίδης Σ.-Ευφραμίδης Σ.-Πράττος (Στουπίδης)

Διαιτητές – Κομισάριοι Β’ Εθνικής (6η αγων., 12-13/11)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 6ης αγωνιστικής της Β’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος Νότου

Σάββατο 12/11

Κάτω Αχαϊας 17.00 Αχαγιά 82-Δάφνη Δ. Νάστος-Ρίζος-Καραμπιτσάκος (Πίγκας)

Νάξου 18.00 Φανάρια Νάξου-Μίλων Κωνσταντινόπουλος-Φασόλης-Βελέντζας (Καραμπίνης)

Β’ ΚΓ Κακούρη 17.00 Ένωση Ιλίου-Αίολος Αγυιάς Παντελίδης-Χαϊνά-Ξυλάς (Κυρτάτας)

Π. Σαλπέας 17.00 Εθνικός-Παγκράτι Καραβίτης-Κούλης Χ.-Ναστούλης (Παλάτος)

Κυριακή 13/11

Ληξουρίου 13.30 ΝΕΟ Ληξουρίου-Ηλυσιακός Λιότσιος-Καμήτσος-Ελ Ενύ (Κοκορδάτος)

Παν. Χανιώτη 16.00 Μύκονος-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Καλογερόπουλος-Ορφανός Ιορδ.-Σκουλαρίκης (Κουνάνης)

2ος Όμιλος Νότου

Σάββατο 12/11

EAK Χανίων 15.30 ΑΟΚ Χανιά-Π. Φάληρο Αναστασίου-Ουσταμπασίδης-Λεβεντάκος (Χριστινάκης)

Τ. Βογιατζής 17.00 Πανελευσινιακός-Δούκας Δελαγραμμάτικας-Κιουλάφας-Χρηστίδης Π. (Ζαγκλής)

Στ. Βενέτης 17.00 Αιγάλεω-Διαγόρας Ρ. Δαρλαμήτσος-Καρακάσης-Λογοθέτης (Διμπινούδης)

Δ. Βικέλας 18.30 ΑΕ Ν. Κηφισιάς-Πανιώνιος Μηλαπίδης-Τζίμης-Αντωνιάδης (Μπίκας)

Γ. Γεννηματάς 16.30 Πρωτέας Β.-Έσπερος Τσαχάκης-Αργυρούδης-Σιδέρης (Τεφτίκης)

Κυριακή 13/11

ΒΑΚ 17.00 ΟΦΗ-Πεύκη Σκαλτσής-Χριστινάκης-Καλογριάς (Ναλετάκης Παν.)

3ος Όμιλος

Σάββατο 12/11

Καρδίτσας (Π) 17.00 Αναγέννηση Κ.-Δόξα Λευκάδας Κοντογιάννης-Σελεβός-Σιταρίδης (Μανάσης)

Κατσιμήδου 17.00 Τρίκαλα Basket-Φίλιππος Β. Λουλουδιάδης-Ηλιόπουλος-Τσαρδούλιας (Γκαρτζονίκας)

Ιωαννίνων (Ν) 17.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων-Έσπερος ΓΣ Λαμίας Ταρενίδης Κ.-Χατζημπαλίδης-Τοπαλίδης (Τσιγγέλης)

Μίκρας Α’ 14.30 Ναύαρχος Βότσης-Βίκος Ιωαννίνων Παπαγερίδης-Χατζηχαρίσης-Χατζηκώστας (Φωτιάδης)

Γρεβενών 17.00 Πρωτέας ΦΟ Γρεβενών-Ολυμπιακός Βόλου Αγραφιώτης Γρ.-Καντερές-Κανελλίδης (Πλεξίδας)

Ρεπό: Νίκη Βόλου

4ος Όμιλος

Πεύκων 18.30 Μαχητές Πειραματικού-Γέφυρα Λόρτος-Δέλλας-Αναστασιάδης Β. (Παραλυκίδης)

11ο Ευόσμου 18.00 ΔΕΚΑ-Μακεδονικός Κοϊμτζόγλου-Σαρακενίδης-Τσάνταλη (Γκούμας)

Λ. Παπαδόπουλος 18.00 Σταυρούπολη-Λεύκιππος Ξάνθης Κατωτικίδης-Παπανικολάου-Λυγούρας (Παπαδόπουλος Ν.)

Μ. Τσίκινας 19.00 ΧΑΝΘ-Πανσερραϊκός Μαραμής-Γεωργούλης-Μπουγλός Π. (Δέλλας)

Λαγκαδά 17.00 Ερμής Λαγκαδά-Πολύγυρος Ντούρας-Εκίζογλου-Χρυσάφης (Αστρεινίδης)

Ρεπό: Ευκαρπία

Διαιτητές – Κομισάριοι Α1 Γυναικών (6η αγων., 12-13/11)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 6ης αγωνιστικής της Α1 Γυναικών, είναι:

Σάββατο 12/11

Κλαδισού 14.30 ΟΑ Χανίων-Ολυμπιακός Θεοδωρόπουλος-Γρίβα-Φραγκούλη (Πετράκης)

Κυριακή 13/11

Γ. Γεννηματάς 13.00 Πρωτέας Β.-Νίκη Λευκάδας Κωνσταντινίδου-Κώτσου-Μακρόπουλος (Ηπιώτης)

ΠΑΟΚ 13.00 ΠΑΟΚ-Εύνικος Ξενικάκης-Παζώλης-Νέδογλου (Δροσόπουλος)

Ιωαννίνων (Ν) 14.00 ΠΑΣ Γιάννινα-Παναθλητικός Γερακίνης-Κατωτικίδης-Δολγύρας (Καραδήμας)

Αγ. Δημητρίου (Π) 16.45 Δάφνη Αγ. Δημητρίου-Ελευθερία Μοσχάτου Στρέμπας-Μαρτινάκος-Χριστοδουλάκης (Ζώης)

Π. Γιαννακόπουλος 13.00 Παναθηναϊκός-Εσπερίδες Καλλιθέας Σπυρόπουλος-Κονταράτος-Τεφτίκης (Ορφανός)

Διαιτητές – Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (6η αγων. 12-13/11)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 6ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος

Κυριακή 13/11

Promitheas Park 15.00 ΕΑ Προμηθέας 2014-Νήαρ Ηστ Νικόλιας-Μπιτέρνας (Μάρκου)

Κορίνθου 17.00 Παλαίμων Κορίνθου-ΣΚ Καλαμάτα Βαγγάλης-Διολατζής (Πετρόπουλος)

Παναχαϊκής 17.00 Παναχαϊκή-ΑΕ Γλαύκου Εσπέρου Λιαρομμάτης-Λιόνας (Θεοδοσόπουλος)

Κοντόπευκου 17.00 ΚΑΠ-Πήγασος Θυρέας Τσάλας-Κατσέλη (Φαλούκας)

Τέντα 17.00 Καλαμάτα 1980-Γαλήνη Αχαϊας Γέρος-Περτδετζόγλου (Γιαλικάρης)

Κυπαρισσίας 17.00 Δίων ο Κυπαρισσεύς-Ερμιονίδα Πλέγας-Κωστής (Δημόπουλος)

2ος Όμιλος

Κυριακή 13/11

Βυζαντινό Α.Κ. 17.00 Πέρα-Πορφύρας Μπον-Παπαδόπουλος Ανδ. (Παπαφωτίου)

Ν. Πεντέλης 13.00 Πεντέλη-Πανναξιακός Κουτσοδήμος-Μπαβέλας (Λιμνιάτης)

Λίντο 17.00 Εργοτέλης-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Πετρόπουλος Γ.-Βαλουξής (Σκανδαλάκης)

Ν. Πέρκιζας 17.00 ΑΟΚ Χαλάνδρι-ΚΑΟ Μελισσίων Αλεξόπουλος Π.-Γαραντζιώτης (Ζερβούδης)

Μ. Λοϊζος 13.15 Άρης Νίκαιας-ΑΣΑ Αναγέννηση Καλαβρός-Τζαγκατζής (Αλετράς)

Γ. Παπασιδέρης 17.00 Κορωπί-Ηλιούπολη Αλεξόπουλος Χρ. –Σίμα (Αναστασίου)

3ος Όμιλος

Κυριακή 13/11

Π. Σαλπέας 17.00 Φοίνιξ Πειραιά-Ποσειδών Ν. Ψυχικού Μπερέτσος-Αναστασόπουλος Β. (Βαμβακάς)

Μιχ. Μουρούτσος 17.00 Δάφνη-Πικέρμι Αυγερινός-Γεωργόπουλος Χρ. (Μπουρνάς)

Χίου 16.30 ΦΟ Βροντάδου-Αιολικός Μυτιλήνης Πετράκης Ιωάν.-Κηπώσης (Μάρης)

Καλύμνου 14.00 Ένωση Αττάλου Καλ.-Ελευθερία Μοσχάτου Αδαμόπουλος-Κουλουμπαρίτσης

Κοκκινιάς 17.00 Νίκη Αμαρουσίου-Μανδραϊκός Κούλης Κ.-Τούσης (Κυριόγλου)

Εσπέρου 17.00 Ίκαρος Καλ.-Αργοναύτης Τρ. Ραχιώτης-Μαυρέλης (Ντάβαρης)

4ος Όμιλος

Κυριακή 13/11

Σοφάδων 17.00 ΓΣ Σοφάδων-Τρίκαλα Κοϊμτζόγλου-Βασιλόπουλος (Βαρνάς)

Παλαμά 17.00 Τιτάνες Παλαμά-Αχέρων Καναλακίου Αβραμίδου-Παπαγιώτης (Τέγα)

ΕΑΚ Βόλου 17.00 Ανόρθωσις Βόλου-Νίκαια 2012 Σαρακενίδης-Αθανασιάδης Βλ. (Γκουντέλιας)

Χρ. Καμπεράκης 17.00 ΓΑΣ Άμφισσας-Αγριά Γεωργούλης-Γιατρόπουλος (Χαράτσης)

Αμπελώνα 17.00 Αμπελώνας 1986-Ιωάννινα ΣΚ Γιαννούλης-Μπουγλός Ι. (Αθανασόπουλος)

Παραμυθιάς 17.00 ΚΑΕ Παραμυθιάς-Αλμυρός Παπανικολάου-Αναστασιάδης Π. (Τσιγγέλης)

5ος Όμιλος

Κυριακή 13/11

Κιλκίς 17.00 ΚούΠα Κιλκίς-Αρετσού Καλαμαριά Χατζηχαρίσης-Αγραφιώτης Β. (Γκαντίδης)

Ιωνίας 17.00 Ιωνικός Ιων.-Αλεξάνδρεια Λυγούρας-Ισιγώνης (Θεοδώρου)

ΣΣ Κατερίνης 17.00 Πιερικός Αρχέλαος-Εθνικός Κοζάνης Κωνσταντινέλλης-Αναστασιάδης Γ. (Βάτσιος)

Ελευθερίου 17.00 Όλυμπος ΕΚΕ-ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας Τοπαλίδης-Ράπτης (Λαζαρίδης)

Μελίκης 17.00 Μελίκη-Καστοριά Τσαρδούλιας-Γκαρτζονίκας (Ντόγκας)

Ρεπό: ΜΕΝΤ

6ος Όμιλος

Κυριακή 13/11

Καλαμαριάς 17.00 Απόλλων Καλ.-Ανατόλια Κολοκυθάς-Κασούμης (Τσιρτσιμάλης)

Αγ Παύλου 17.00 Διγενής Λακκώματος-Κομοτηνή Αθανασιάδης Αθ.- Μιχέλης (Θωμόπουλος)

Κραχτίδη 17.00 ΚΑΟ Δράμας-ΚΑΟΧ Ευρώπη 87 Ντόντης-Κούρογλου (Μπρίγκος)

Ξάνθης 17.00 Αρίων Ξ.-Βασιλικά Θεσσαλονίκης Θεοδωρίδης-Καρυπίδης (Σαλικίδης)

Σιδηροκάστρου 17.00 Ρούπελ Σιδ.-Γαλάτιστα Δικταπανίδης-Σκρίνος (Δραγκίογλου)

Αμπελοκήπων 17.00 Ελπίς Αμπελοκήπων-Ασπίς Ξάνθης Παπαγεωργίου-Καντζουρίδης (Αναστασίου)

Διαιτητές – Κομισάριοι Α2 Γυναικών (12-13/11)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της Α2 Γυναικών είναι:

1ος Όμιλος (5η αγωνιστική)

Σάββατο 12/11

Promitheas Park 15.00 ΕΑ Προμηθέας-Δαναοί Άργους Δημουλάς-Τριανταφύλλου (Δημόπουλος)

Κυριακή 13/11

Α. Βαρίκας 14.00 Πανιώνιος-Ατρόμητος Πειραιά Καψαρίδης-Ιωάννου (Δραμεσιώτης)

Υμηττού 17.00 Αμύντας-Πορφύρας Σάλτας-Ραπτογιάννης (Σταματόπουλος)

Γ. Στεφανόπουλος 17.00 ΠκΑΟ Άμιλλα-Αθηναϊκός Παπαγεωργίου Δημ.-Ψύχας (Παππάς)

Ρεπό: Άρις Καλαμάτας

2ος Όμιλος (4η αγωνιστική)

Κυριακή 13/11

Αγ. Δημητρίου (Ν) 17.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Τερψιθέα Σπυρλιδάκης-Κουτίβης (Τηγάνης)

Ζ. Αλεξάνδρου 13.00 Ιωνικός ΝΦ-Αιγέας Χίου Γεωργιλάκης-Τσικριτζάκη (Κουλούρης)

Κοντόπευκου 19.30 Αγ. Παρασκευή-ΑΕΚ Περιστερίου Χρόνης-Παπανικολάου (Φαλούκας)

Π. Σαλπέας 13.00 Φοίνιξ Πειραιά-ΚΑΟ Μελισσίων Οικονόμου-Τζιμινίδης (Φιλίππου)

3ος Όμιλος (5ης αγωνιστική)

Κυριακή 13/11

Κοζάνης 13.00 Λασσάνης-Απόλλων Πτ. Διαμαντής-Καννής (Βόντζας)

Νεάπολης 13.00  Ολύμπια Λάρισας-ΧΑΝΘ Πάνος-Μπούγλος Π. (Σταμάτης)

Ποταμουδιών 14.30 ΣΑΚ Αστέρας-Ιωάννινα ΣΚ Μπαράκου-Τογανίδου (Στουπίδης)

Ν. Ρύσιου 13.00 Αναγέννηση Ν.Ρ.-Απόλλων Καλαμαριάς Κλεπουσνιώτου-Δώνης (Αργυρού)

Ρεπό: Άρης Θεσσαλονίκης

4ος Όμιλος (5η αγωνιστική)

Κυριακή 13/11

Νεάπολης 14.00 Νεάπολη-Ασπίς 2001 Ξάνθης Δημούδης-Νικολαϊδης (Σιμητόπουλος Ι.)

Κατερίνης 14.00 ΑΓΕ Πιερίας-Πανσερραϊκός Πλιάκος-Θώμος (Σαμάλης)

Φιλύρου 15.00 Πυλαία-Πανόραμα Λαμπρέλλης-Τσαρδούλιας Χρ. (Πανταζής)

Ιβανώφειο 15.00 Ηρακλής 1908-Πάνθηρες Καβάλας Χατζηκώστας-Χάνος (Μοσχοτόγλου)

Ρεπό: Πιερικός Αρχέλαος