Κεντρικό μενού
Κατηγορίες

Πανελλήνιο Εφήβων (Β’ Φάση, Α’ Όμιλος, 21-22/8)

Σάββατο 21/8 16.00 ΑΚ Καρδίτσας-ΑΕΚ Βατανιακού Σάρισας Δέλλας-Αγραφιώτης 17.30 Διόσκουροι Κοζάνης-ΣΚ Ιωάννινα Πράττος-Σελεβός Κυριακή 22/8 15.00 ΣΚ Ιωάννινα-ΑΚ Καρδίτσας Πράττος-Δικταπανίδης 17.30 Λεύκιππος Ξάνθης-Διόσκουροι Κοζάνης Αγραφιώτης

Περισσότερα »

Πανελλήνια Πρωταθλήματα Εφήβων/Νεανίδων (Β’ Φάση)

Πανελλήνιο Εφήβων Β’ Φάση A’ Όμιλος (Θεσσαλονίκη, Νεάπολη) Τετάρτη 18 Αυγούστου 16.00 ΣΚ Ιωάννινα-ΑΕΚ Βατανιακού Αγραφιώτης Γρ.-Βασιλόπουλος 18.30 ΑΚ Καρδίτσας-Λεύκιππος Ξ. Σαρακενίδης-Πράττος Πέμπτη 19 Αυγούστου

Περισσότερα »

Διαιτητές – Κομισάριοι Πανελληνίων Πρωταθλημάτων Παίδων/ Κορασίδων (Β΄ Φάση)

Πανελλήνιο Παίδων Α’ Όμιλος/Θεσσαλονίκη (ΔΑΚ Ηλιούπολης) Σάββατο 17 Ιουλίου 16.00 Κεραυνός Λάρισας-Ζαφειράκης Κώνης-Τσαρδούλιας 18.30 ΑΓΣ Ιωαννίων –Διόσκουροι Κοζάνης Αγραφιώτης Β.-Καντερές 21.00 ΚΑΟΧ Ευρώπη 87 –

Περισσότερα »

Πανελλήνιο Εφήβων (Β’ Φάση, Α’ Όμιλος, 21-22/8)

Σάββατο 21/8 16.00 ΑΚ Καρδίτσας-ΑΕΚ Βατανιακού Σάρισας Δέλλας-Αγραφιώτης 17.30 Διόσκουροι Κοζάνης-ΣΚ Ιωάννινα Πράττος-Σελεβός Κυριακή 22/8 15.00 ΣΚ Ιωάννινα-ΑΚ Καρδίτσας Πράττος-Δικταπανίδης 17.30 Λεύκιππος Ξάνθης-Διόσκουροι Κοζάνης Αγραφιώτης

Πανελλήνια Πρωταθλήματα Εφήβων/Νεανίδων (Β’ Φάση)

Πανελλήνιο Εφήβων Β’ Φάση A’ Όμιλος (Θεσσαλονίκη, Νεάπολη) Τετάρτη 18 Αυγούστου 16.00 ΣΚ Ιωάννινα-ΑΕΚ Βατανιακού Αγραφιώτης Γρ.-Βασιλόπουλος 18.30 ΑΚ Καρδίτσας-Λεύκιππος Ξ. Σαρακενίδης-Πράττος Πέμπτη 19 Αυγούστου

Διαιτητές 5ης αγωνιστικής Πανελληνίου Κορασίδων

Οι διαιτητές της 5ης αγωνιστικής της τελικής φάσης του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Κορασίδων είναι: Τετάρτη 28 Ιουλίου 10.00 Άμιλλα 2000-Παναθηναϊκός Σκούτας-Τεφτίκης 13.00 ΟΦΗ-Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Κρόνος Αγ.

Διαιτητές Πανελληνίου Κορασίδων (24-28/7)

Οι διαιτητές των τριών πρώτων αγωνιστικών της τελικής φάσης του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Κορασίδων που θα διεξαχθεί στο ΚΓ «Γ. Μελισσηνός» στην Καισαριανή, είναι: Σάββατο 24

Διαιτητές – Κομισάριοι Πανελληνίων Πρωταθλημάτων Παίδων/ Κορασίδων (Β΄ Φάση)

Πανελλήνιο Παίδων Α’ Όμιλος/Θεσσαλονίκη (ΔΑΚ Ηλιούπολης) Σάββατο 17 Ιουλίου 16.00 Κεραυνός Λάρισας-Ζαφειράκης Κώνης-Τσαρδούλιας 18.30 ΑΓΣ Ιωαννίων –Διόσκουροι Κοζάνης Αγραφιώτης Β.-Καντερές 21.00 ΚΑΟΧ Ευρώπη 87 –