Πανελλήνιο Παίδων: Το πρόγραμμα της Β’ Φάσης

Το πρόγραμμα της Β’ Φάσης του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Παίδων είναι το εξής:

Α’ Όμιλος (Κιλκίς)

ΣΩΜΑΤΕΙΑ

  1. ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
  2. ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
  3. ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
  4. ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87
ΗΜ/ΝΙΕΣΓΗΠΕΔΟΩΡΕΣΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
  13/05/22ΝΕΟ ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ17.00 19.30ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΑΒ. – ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ Ν.
  14/05/22ΝΕΟ ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ16.00 18.30ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ Ν.– ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ Κ.
  15/05/22ΝΕΟ ΔΑΚ ΚΙΛΚΙΣ13.00 15.30ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΜΠΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ Ν.– ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

Β’ Όμιλος (Σχηματάρι)

ΣΩΜΑΤΕΙΑ

  1. ΑΟ ΝΕΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
  2. ΑΛΦΑ 93 ΑΓΡΙΝΙΟΥ
  3. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ
  4. ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
ΗΜ/ΝΙΕΣΓΗΠΕΔΟΩΡΕΣΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
  13/05/22  ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ17.00
19.30
ΑΛΦΑ 93 ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΘΛ. ΛΕΣΧΗ ΜΥΤ.
ΑΚ. ΣΧΗΜ. ΠΡΩΤΕΑΣ- ΑΟΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΡ.
  14/05/22  ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ16.00
18.30
ΑΟΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΡ. – ΑΛΦΑ 93 ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΑΘΛ. ΛΕΣΧΗ ΜΥΤ. – ΑΚ. ΣΧΗΜ. ΠΡΩΤΕΑΣ
  15/05/22  ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ12.00
14.30
ΑΟΝ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΡ. – ΑΘΛ. ΛΕΣΧΗ ΜΥΤ.
ΑΛΦΑ 93 ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΚ. ΣΧΗΜ. ΠΡΩΤΕΑΣ

Γ’ Όμιλος (Κόρινθος)

ΣΩΜΑΤΕΙΑ

  1. ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
  2. ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ
  3. ΑΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
  4. ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΗΜ/ΝΙΕΣΓΗΠΕΔΟΩΡΕΣΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
  13/05/22  ΚΟΡΙΝΘΟΥ16.00
18.30
ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΑΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ – ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ
  14/05/22  ΚΟΡΙΝΘΟΥ16.00
18.30
ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ – ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΑΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ
  15/05/22  ΚΟΡΙΝΘΟΥ10.30
13.00
ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ
ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ – ΑΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

Δ’ Όμιλος (Αρχάνες)

ΣΩΜΑΤΕΙΑ

  1. ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
  2. ΑΟ ΑΝΔΡΟΥ
  3. ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ
  4. ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ
ΗΜ/ΝΙΕΣΓΗΠΕΔΟΩΡΕΣΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
  13/05/22  ΑΡΧΑΝΩΝ  16.00    ΑΟ ΑΝΔΡΟΥ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ  
  14/05/22  ΑΡΧΑΝΩΝ  16.00  ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ  
  15/05/22  ΑΡΧΑΝΩΝ  11.00  ΑΟ ΑΝΔΡΟΥ – ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ ΚΩ  

*Ο Πρωταθλητής ΤΕ ΣΑΜΟΥ:  ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ δήλωσε αδυναμία συμμετοχής.

Ε’ Όμιλος (Πεύκη)

ΣΩΜΑΤΕΙΑ

  1. ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
  2. ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. 2ος ΕΚΑΣΘ
ΗΜ/ΝΙΕΣΓΗΠΕΔΟΩΡΕΣΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
  13/05/22  ΠΕΥΚΗΣ  21.00  ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  
  14/05/22  ΠΕΥΚΗΣ  18.00  ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – 2ος ΕΚΑΣΘ  
  15/05/22  ΠΕΥΚΗΣ  16.00  2ος ΕΚΑΣΘ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ