Πρόγραμμα Β’ Φάσης Πανελληνίων Πρωταθλημάτων Εφήβων/Νεανίδων

Τα προγράμματα της Β’ Φάσης των Πανελληνίων Πρωταθλημάτων Εφήβων και Νεανίδων είναι τα εξής:

Εφήβων

Α’ Όμιλος (Σέρρες)

ΗΜ/ΝΙΕΣΓΗΠΕΔΟΩΡΕΣΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
  15/04/22  ΚΟΙΛΑΔΑΣ17.00
19.30
ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΑΘΛΟΣ Α. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ ΑΣ
ΑΕ ΣΕΡΡΕΣ – ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗΣ
  16/04/22  ΚΟΙΛΑΔΑΣ16.00
18.30
ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗΣ- ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87
ΑΘΛΟΣ Α. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ ΑΣ- ΑΕ ΣΕΡΡΕΣ
  17/04/22  ΚΟΙΛΑΔΑΣ13.00
15.30
ΑΘΛΟΣ Α. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ ΑΣ – ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ.
ΑΕ ΣΕΡΡΕΣ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

Β’ Όμιλος (Θήβα)

ΗΜ/ΝΙΕΣΓΗΠΕΔΟΩΡΕΣΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
  15/04/22  ΘΗΒΑΣ17.00
19.30
ΑΟ Ν. ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ
ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ – ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
  16/04/22  ΘΗΒΑΣ16.00
18.30
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΑΟ Ν. ΚΕΡΑΥΝΟΣ
ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ – ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ
  17/04/22  ΘΗΒΑΣ12.00
14.30
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ
ΑΟ Ν. ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

Γ’ Όμιλος (Κόρινθος)

ΗΜ/ΝΙΕΣΓΗΠΕΔΟΩΡΕΣΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
  15/04/22  ΚΟΡΙΝΘΟΥ16.00
18.30
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 80 – ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΒΑΟΛ – ΚΑΟΚ ΠΑΛΑΙΜΩΝ
  16/04/22  ΚΟΡΙΝΘΟΥ16.00
18.30
ΚΑΟΚ ΠΑΛΑΙΜΩΝ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 80
ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΒΑΟΛ
  17/04/22  ΚΟΡΙΝΘΟΥ10.00
12.30
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 80 – ΒΑΟΛ
ΚΑΟΚ ΠΑΛΑΙΜΩΝ – ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

Δ’ Όμιλος (Αθήνα)

ΗΜ/ΝΙΕΣΓΗΠΕΔΟΩΡΕΣΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
  15/04/22«ΜΙΧ. ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ»19.30
21.30
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ – ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
  16/04/22«ΜΙΧ. ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ»12.30
14.30
ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
  17/04/22«ΜΙΧ. ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ»12.30
14.30
ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΑΠΑΣ ΝΑΞΟΥ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

Ε’ Όμιλος (Αθήνα)

ΗΜ/ΝΙΕΣΓΗΠΕΔΟΩΡΕΣΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
  15/04/22«ΚΡΟΙΣΟΣ ΠΕΡΣΗΣ»19.00ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
  16/04/22«ΚΡΟΙΣΟΣ ΠΕΡΣΗΣ»19.30ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  17/04/22«ΚΡΟΙΣΟΣ ΠΕΡΣΗΣ»16.30ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Νεανίδων

Α’ Όμιλος (Λιτόχωρο)

ΗΜ/ΝΙΕΣΓΗΠΕΔΟΩΡΕΣΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
  15/04/22ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ18.00ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧ. – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
  16/04/22ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ17.00ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΚΚ ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ
  17/04/22ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ17.00ΑΚΚ ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧ.

Β’ Όμιλος (Ιωάννινα)

ΗΜ/ΝΙΕΣΓΗΠΕΔΟΩΡΕΣΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
  15/04/22NEO ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ20.00ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ – ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔΑΣ
  16/04/22NEO ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ12.00ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝ. – ΑΚ. ΣΧΗΜ. ΠΡΩΤΕΑΣ
  17/04/22NEO ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ13.00ΑΚ. ΣΧΗΜ. ΠΡΩΤΕΑΣ – ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ

Γ’ Όμιλος (Μεσσήνη)

ΗΜ/ΝΙΕΣΓΗΠΕΔΟΩΡΕΣΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
  15/04/22  ΜΕΣΣΗΝΗΣ17.00
19.00
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ – ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014
  16/04/22  ΜΕΣΣΗΝΗΣ15.00
17.00
ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ
ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ
  17/04/22  ΜΕΣΣΗΝΗΣ11.00
13.00
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ – ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ
ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 – ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

Δ’ Όμιλος (Αθήνα)

ΗΜ/ΝΙΕΣΓΗΠΕΔΟΩΡΕΣΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
  15/04/22ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ15.30ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
  16/04/22ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ16.00ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΤΕ ΣΑΜΟΥ
  17/04/22ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ12.00ΤΕ ΣΑΜΟΥ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

Ε’ Όμιλος (Θεσσαλονίκη)

ΗΜ/ΝΙΕΣΓΗΠΕΔΟΩΡΕΣΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
  15/04/22  ΜΙΚΡΑΣ  20.00  ΑΡΗΣ – 2ος ΕΣΚΑΝΑ *
  16/04/22  ΜΙΚΡΑΣ  13.00  2ος ΕΣΚΑΝΑ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ *
  17/04/22  ΜΙΚΡΑΣ  13.00  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ

* Οι αγώνες δεν θα διεξαχθούν.