Διαιτητές εξ αναβολής αγώνων (16/3-6/4)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι των εξ αναβολής αγώνων στο διάστημα από 16/3 ως και 6/4 είναι οι εξής:

Τετάρτη 16 Μαρτίου

Π. Γιαννακόπουλος 18.30 Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός Κάρδαρης-Τσολάκος-Ζακεστίδης (Μαύρος)

Α’ Μοσχάτου 18.00 Ελευθερία Μ.-Νίκη Λευκάδας Δαρλαμήτσος-Τσακαλογιάννης-Μακρόπουλος (Τεφτίκης)

Αγριάς 17.00 Αγριά-Αχέρων Καναλακίου Τσαρδούλιας-Κωνσταντινέλλης (Γκουντέλιας)

Πέμπτη 17 Μαρτίου

Καλαμαριάς 18.30 Απόλλων Καλαμαριάς-Βυζαντινός ΑΟ Μιχέλης Θ.-Αναστασιάδης Γ. (Σιμητόπουλος Ι.)

Παρασκευή 18 Μαρτίου

Μ. Λοϊζος 16.00 Άρης Ν.-ΟΦΗ Καρακάσης-Μαρινάκης-Λάμπος (Μπουρνάς)/ΑΝΑΒΟΛΗ

Τρίτη 22 Μαρτίου

ΣΕΦ (αίθ. 5) 15.00 Ολυμπιακός-ΟΑ Χανίων Κωνσταντινίδου-Κανελλόπουλος-Μακρόπουλος (Παλάτος)

Τετάρτη 23 Μαρτίου

Κυπαρισσίας (κ.θ.) 18.00 Δίων Κυπαρισσεύς-Γλαύκος Λιότσιος-Ασημακάκη (Γιαλικάρης)

ΔΑΚ Τρίπολης 18.00 ΣΔΥ Τρίπολης-Ήφαιστος Αχιλλέας Ρίζος-Τσουβάλης (Ηλιόπουλος)

Πολυγύρου 21.30 Γαλάτιστα-Ελπίς Αμπελοκήπων Ξενικάκης-Ράπτης Χρ. (Θωμόπουλος)

ΔΑΠΠΟΣ 17.00 Σαντορίνη-Αμύντας Κουλουμπαρίτσης-Λεβεντάκος (Παπαδημητρόπουλος)

Γρεβενών 18.00 Πρωτέας Γρ.-Ιωάννινα ΣΚ Παπαγεωργίου-Εκίζογλου-Λαδάς (Πλεξίδας)

Τετάρτη 30 Μαρτίου

Μεσολογγίου 17.00 Χαρ. Τρικούπης-Ελευθερούπολη Μαγκλογιάννης-Μηλαπίδης-Τηγάνης (Πατσαντζόπουλος)

Αγρινίου 16.00 Αγρίνιο-Φίλιππος Βέρ. Μαγκλογιάννης-Ζακεστίδης-Τηγάνης (Πατσαντζόπουλος)

Χαλκιοπούλειο 16.00 Έσπερος ΓΣ Λαμίας-Ερμής Σχηματαρίου Παπαφωτίου-Γρίβα-Τεφτίκης (Κοτσίμπος)

Κλαδισού 17.00 ΑΟΚ Χανιά-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Καραβίτης-Στρέμπας-Χατζημάρκος (Πετράκης)

Αλ. Δημόγλου 17.00 Καβάλα-Τρίτων Πουρσανίδης Κ.-Λουλουδιάδης-Ντούρας (Στουπίδης)

Γ. Γεννηματάς 18.00 Πρωτέας Β.-Μανδραϊκός Θεοδωρόπουλος-Κούλης Χ.-Τεφτίκης (Παλάτος)

Δύο Αοράκια 15.00 Εργοτέλης-ΓΑΕΤ Δίων Κυπαρισσεύς Κοτσίρης-Σίμα (Μαγγανάς)

Τρίτη 5 Απριλίου

Γλαύκου 15.30 Γλαύκος-Διαγόρας Ρόδου Αυγερινός-Ανδρεόπουλος (Κοκορδάτος)

Τετάρτη 6 Απριλίου

Στρέφη 17.00 Τρίτων-Ψυχικό Τσώνος-Ζακεστίδης-Σκαλτσής (Ηπιώτης)

Δεν έχουν οριστεί ακόμη

Καρδίτσας (Ν) 17.00 Καρδίτσα-Δάφνη Δ. Δολγύρας-Ντόγκας-Χρυσάφης (Τέγα)

Μ. Λοϊζος 13.30 Άρης Ν.-Αιγάλεω Σπυρόπουλος-Καρακωνσταντόπουλος-Βελέντζας (Δραμεσιώτης)

Μελισσίων 17.00 ΚΑΟ Μελισσίων-Μανδραϊκός Τσώνος-Φραγκούλη-Δελαγραμμάτικας (Κυριόγλου)

Αμαλιάδας 17.00 Σφήκα Αμαλιάδας-Παναχαϊκή Μακρόπουλος-Ελ Ανύ (Θεοδοσόπουλος)

Ιβανώφειο 17.00 Γαλάζιοι ΚΟΘ-Ναύαρχος Βότσης Κόνης-Κωνσταντινέλης (Φωτιάδης)

Κρομμυώνιο 17.00 ΑΣ Τήρων Αγ. Θεοδώρων-Χαλάνδρι Μπακετέα-Μπαβέλας (Πετρόπουλος)

Π. Σαλπέας 18.00 Εθνικός-ΚΑΟ Κορίνθου Καρπάνος-Μαρινάκης-Αγγελής (Μπουρνάς)

Α. Βαρίκας 17.00 Πανιώνιος-Μανδραϊκός Καραβίτης-Κονταράτος-Χρηστίδης Ηλ. (Ζαγκλής)