FIBA CAMP Παγκορασίδων U14

Στο πλαίσιο του Αναπτυξιακού Προγράμματος της Ε.Ο.Κ. και σε συνεργασία με τον Δήμο Αριστοτέλη και την Ε.ΚΑ.Σ.Χ., θα διεξαχθεί το FIBA CAMP U14 με αγώνες 3Χ3, το διάστημα 15-18/11/2018, στο κλειστό Γυμναστήριο της Αρναίας.

Οι αθλήτριες που συμμετέχουν στο CAMP, είναι γεννημένες το 2004,2005,

2006 και είναι οι εξής: 

 

ΕΣΚΑ 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟΕΤ. ΓΕΝ           ΥΨΟΣ  ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΔΑΥΛΑΚΟΥ ΕΒΕΛΙΝΑ            2004   1,65    ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ

ΜΗΤΣΑ ΓΕΩΡΓΙΑ       2004   1,71    ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ

ΧΑΤΗΡΑ ΛΥΔΙΑ          2006   1,72    ΓΣ.ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΜΠΛΙΘΙΚΙΩΤΗ ΕΡΗ  2005   1,77    ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ

ΑΛΕΞΙΑ ΔΙΑΜΑΝΤΩ. 2004   1,80    ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗ ΑΝΔΡΙΑΝΗ   2004   1,74    ΚΡΟΝΟΣ ΑΟ ΓΕΡΑΚΑ

 

ΕΚΑΣΚΕΜ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟΕΤ. ΓΕΝ.          ΥΨΟΣ  ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΠΕΚΙΑΡΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ      2004   1,70    ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

 

ΕΣΚΑΚ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟΕΤ. ΓΕΝ.          ΥΨΟΣ  ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΣΚΟΥΡΤΗ ΜΕΛΙΝΑ   2004   1,80    ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ

 

ΕΣΚΑΝΑ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟΕΤ. ΓΕΝ           ΥΨΟΣ  ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΣΤΑΜΟΥΛΟΥ ΜΑΡΚΕΛΛΑ    2005   1,80    ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 

ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ    2005   1,82    ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΛΥΜΠΕΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ  2004   1,73    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΤΣΟΥΡΤΗ ΛΥΔΙΑ       2004   1,74    ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ2005   1,66    Α.Ε.Ο. ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

ΖΙΑΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ       2006   1,77    ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

            

ΕΚΑΣΘ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟΕΤ. ΓΕΝ           ΥΨΟΣ  ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΔΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ           2004   1,64    ΑΣ ΑΡΗΣ

ΚΑΜΑΝΤΣΙΩΤΗ ΕΥΑ2004   1,72    ΑΣ ΠΑΟΚ

ΚΥΡΠΙΖΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ        2004   1,82    Α.Σ. ΑΡΗΣ

ΜΠΑΞΕΒΑΝΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ   2004   1,75    ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

ΣΟΦΙΑΝΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ  2004   1,67    ΑΣ ΑΡΗΣ

ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΣΟΦΙΑ2005   1,75    ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ

 

ΕΣΚΑΣΕ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟΕΤ. ΓΕΝ           ΥΨΟΣ  ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΚΑΡΑΚΙΚΕ ΑΘΗΝΑ    2005   1,75    ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ

            

ΕΚΑΣΚ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟΕΤ. ΓΕΝ.          ΥΨΟΣ  ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ      2004   1,77    ΚΥΔΩΝ ΑΟ

ΜΑΝΟΥΚΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ    2004   1,73    ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ          2005   1,72    Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΒΑΒΑΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ           2004   1,75    ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

 

ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟΕΤ. ΓΕΝ           ΥΨΟΣ  ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΜΙΧΑ ΑΓΓΕΛΙΝΑ        2004   1,70    ΓΕΑ ΑΜΙΛΛΑ 2000

ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ        2004   1,68    ΓΕΑ ΑΜΙΛΛΑ 2000

 

ΕΣΚΑΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟΕΤ. ΓΕΝ.          ΥΨΟΣ  ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΙΣΜΗΝΗ2004   1,70    ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ    2004   1,60    ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

ΜΠΟΥΣΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ            2004   1,70    ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ

 

ΕΚΑΣΑΜΑΘ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟΕΤ. ΓΕΝ           ΥΨΟΣ  ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΚΑΡΑΚΟΛΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ   2004   1,70    ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

ΚΕΛΕΜΕΝΗ ΣΟΦΙΑ   2004   1,76    Ε.Κ. ΚΑΒΑΛΑΣ

 

ΕΣΚΑΒΔΕ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟΕΤ. ΓΕΝ           ΥΨΟΣ  ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΠΕΤΡΟΒΑ ΜΑΡΙΑ      2004   1,84    ΦΙΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ

ΛΙΑΠΗ ΔΕΣΠΙΝΑ 1,68 2005 ΦΙΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ 

 

ΕΣΚΑΘ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟΕΤ. ΓΕΝ           ΥΨΟΣ  ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΤΣΟΥΜΠΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ    2004   1,86    ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΕΤΡΙΝΑ           2004   1,64    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

 

ΕΚΑΣΔΥΜ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟΕΤ. ΓΕΝ           ΥΨΟΣ  ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΒΛΑΧΟΥ ΜΑΡΙΑ         2004   1,86    ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ       2005   1,88    ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜ.

ΑΜΑΝΑΤΙΔΟΥ ΑΝΝΑ2005   1,71    ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

 

ΕΚΑΣΧ  

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟΕΤ. ΓΕΝ.          ΥΨΟΣ  ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΠΑΣΧΑΛΑ ΛΥΔΙΑ        2004   1,70    Σ.Κ. ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99

ΚΟΡΝΑΡΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ          2005   1,72    ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

 

Τ.Ε. ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟΕΤ. ΓΕΝ.          ΥΨΟΣ  ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΜΙΛΙΚΟΒΙΤΣ ΣΑΡΑ    2005   1,82    ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

ΣΑΡΡΗ ΕΛΛΗ ΠΑΤΡΙΣΙΑ       2005   1,78    ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2000

 

Τ.Ε. ΣΑΜΟΥ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟΕΤ. ΓΕΝ           ΥΨΟΣ  ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΚΑΛΑΜΠΟΓΙΑ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ            2005   1,68    ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ

 

Τ.Ε. ΧΙΟΥ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟΕΤ. ΓΕΝ.          ΥΨΟΣ  ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ            2004   1,83    ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ

 

ΕΣΚΚ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟΕΤ. ΓΕΝ.          ΥΨΟΣ  ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΒΟΙΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ   2004   1,75    ΤΑΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΩΝΑ

 

Τ.Ε. ΛΕΣΒΟΥ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟΕΤ. ΓΕΝ.          ΥΨΟΣ  ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΠΑΣΙΝΙΟΥ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ      2004   1,62    ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ

 

Συντονιστής προπονητής: Μπακογεώργος Τάκης (Ομοσπονδιακός).

Προπονήτριες-τες: Γιασεμή Μαγδαληνή (ΤΕ ΧΙΟΥ), Καρλάφτης Σπύρος (ΕΚΑΣΚ), και Γαρμπιδάκης Παναγιώτης (ΤΕ ΛΕΣΒΟΥ).

Παρακαλούμε, όπως ενημερώσετε τις αθλήτριες, που ανήκουν στις Ενώσεις σας, και τις Τοπικές Επιτροπές για τη συμμετοχή στο CAMP και την μετακίνησή τους.

Οι αθλήτριες των Ενώσεων της ΕΣΚΑ, ΕΣΚΑΝΑ, ΕΣΚΑΗ, ΕΣΚΑΚ ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ, ΕΚΑΣΚ, Τ.Ε. ΛΕΣΒΟΥ, Ε.Σ.Κ. ΚΥΚΛΑΔΩΝ και Τ.Ε. ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ (Μιλίκοβιτς), θα αναχωρήσουν με το πούλμαν στις 15/11/2018, ώρα 09:00 από τα γραφεία της Ομοσπονδίας (ΟΑΚΑ, Κηφισίας 37, Μαρούσι).

Οι αθλήτριες της ΕΣΚΑΣΕ, της ΕΣΚΑΘ, και της ΕΣΚΑΒΔΕ θα μετακινηθούν κατόπιν συνεννόησης με το Γραφείο Ανάπτυξης.

Οι αθλήτριες των Ενώσεων ΕΚΑΣΘ, ΕΚΑΣΑΜΑΘ, ΤΕ ΣΑΜΟΥ, Τ.Ε. ΧΙΟΥ και Τ.Ε. ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ (ΣΑΡΡΗ), θα αναχωρήσουν με το πούλμαν στις 15/11/2018, και ώρα 16:30 από τα γραφεία της ΕΚΑΣΘ (Καυτατζόγλειο Στάδιο). Υπεύθυνος επικοινωνίας Κ. Άρης Γραμμενίδης, μέλος Επιτροπής Ανάπτυξης Ε.Ο.Κ. Τηλ: 6944224413.

Οι αθλήτριες της ΕΚΑΣΔΥΜ και της ΕΚΑΣΚΕΜ, θα μετακινηθούν κατόπιν συνεννοήσεως με τον οδηγό του πούλμαν Κ. Μπλιάτκα Αντώνη, (τηλ:6936767527).

Οι αθλήτριες της ΕΚΑΣΧ θα μετακινηθούν με δική τους ευθύνη.

Η επιστροφή θα γίνει στις 18/11/2018.

Τηλέφωνα επικοινωνίας είναι: 2106828241 και 6984764503 (Υπεύθυνος: Μάρης Αντώνης).