Πανελλήνιο Παίδων Ενώσεων και Τοπικών Επιτροπών (Τελική Φάση)

Η τελική φάση των Πανελληνίων αγώνων παίδων Ενώσεων και Τοπικών Επιτροπών για την αγωνιστική περίοδο 2016-2017, διοργανώνεται από την  Ε.Ο.Κ., την  Ε.ΚΑ.Σ.ΚΕ.ΝΟ.Π. και το Δήμο Μονεμβασίας  και  θα διεξαχθεί στους Μολάους Λακωνίας,  από  19 έως 23 Ιουνίου 2017.

Επικεφαλής  Προπονητής  του  Τουρνουά  θα  είναι  ο Σύμβουλος Ανάπτυξης Ε.Ο.Κ., κ. Κώστας Πολίτης.

Υπεύθυνοι  Ομοσπονδιακοί  Προπονητές  θα  είναι  οι  κ.κ. Θεόδωρος  Αστεριάδης, Χρήστος  Σγουρίτσας  και  Γιάννης  Γιαννόπουλος.

Στους αγώνες θα λάβουν μέρος  4 μικτές ομάδες που θα συγκροτήσουν οι παρακάτω  Ενώσεις: ΕΣΚΑ, ΕΣΚΑΝΑ ,ΕΚΑΣΘ,ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ,ΕΣΚΑΒΔΕ, ΕΣΚΑΣΕ, ΕΚΑΣΑΜΑΘ, ΕΚΑΣΧ, ΕΚΑΣΔΥΜ  και  ΕΚΑΣΚΕΜ .

               

                                                                                ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ & ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ

 

ΤΡΙΤΗ 20 ΙΟΥΝΙΟΥ 2017-ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ

09.30 – 10.30                       ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ                                                                        ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ

10.30 – 11.30                       ΛΕΩΝΙΔΑΣ                                                                                    -//-

11.30 – 12.30                       ΑΓΗΣ                                                                                               -//-

12.30 – 13.30                       ΚΛΕΟΜΕΝΗΣ                                                                             -//-

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

17.30 – 19.00                                       ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ – ΛΕΩΝΙΔΑΣ                                               ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ

19.00 – 20.30                                       ΑΓΗΣ – ΚΛΕΟΜΕΝΗΣ                                              -//-

ΤΕΤΑΡΤΗ 21 ΙΟΥΝΙΟΥ 2017-ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ

09.30 – 10.30                       ΛΕΩΝΙΔΑΣ                                                                          ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ

10.30 – 11 30                       ΑΓΗΣ                                                                                             -//-

11.30 – 12.30                       ΚΛΕΟΜΕΝΗΣ                                                                            -//-

12.30 – 13.30                       ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ                                                                               -// 

2ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

17.30 – 19.00                                      ΛΕΩΝΙΔΑΣ – ΑΓΗΣ                                            ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ

19.00 – 20.30                                      ΚΛΕΟΜΕΝΗΣ – ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ                                 -//-

ΠΕΜΠΤΗ 22 ΙΟΥΝΙΟΥ 2017-ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ

09.30 – 10.30                       ΚΛΕΟΜΕΝΗΣ                                                                     ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ

10.30 – 11.30                       ΛΕΩΝΙΔΑΣ                                                                                 -//-

11.30 – 12.30                       ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ                                                                              -//-

12.30 – 13.30                       ΑΓΗΣ                                                                                          -//-

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

17.30 – 19.00                                      ΚΛΕΟΜΕΝΗΣ – ΛΕΩΝΙΔΑΣ                            ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ

19.00 – 20.30                                      ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ – ΑΓΗΣ                                               -//-

 

20.30 – 21.30                             TΕΛΕΤΗ  ΛΗΞΗΣ – ΑΠΟΝΟΜΕΣ

 

 

ΣΥΝΘΕΣΕΙΣ ΟΜΑΔΩΝ

 

 

ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ

ΑΡΙΘ. ΦΑΝ.

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤ.ΓΕΝ.

ΥΨΟΣ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

 

4

ΚΟΥΡΚΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2001

1,76

ΑΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΚΑΣΤΡΟ

5

ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

2002

1,82

ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

6

ΚΑΤΣΟΥΡΙΝΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ

2004

1,83

ΑΠΟΕΛ

7

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ

2002

1,84

Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ

8

ΝΕΤΖΙΛΠΟΓΛΟΥ  ΟΜΗΡΟΣ

2002

1,88

ΟΛΥΜΠΟΣ  ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ

9

ΠΡΑΠΑΣ  ΣΤΕΡΓΙΟΣ

2002

1,90

ΑΡΗΣ

10

ΤΟΛΙΑΣ  ΒΑΣΙΛΗΣ

2002

1,91

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

11

ΓΙΩΤΗΣ  ΜΑΡΙΟΣ

2002

1,91

ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ  ΚΟΡΩΝΑ

12

ΚΟΛΙΟΣ  ΛΕΩΝΙΔΑΣ

2003

1,94

ΑΡΓΟΣ  ΟΡΕΣΤΙΚΟ

13

ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΓΙΑΝΝΗΣ

2002

1,96

Γ.Σ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

14

ΤΣΟΛΑΚΗΣ  ΝΙΚΟΣ

2003

1,96

Γ.Σ. ΜΕΣΣΗΝΗΣ

15

ΒΟΥΚΣΕΒΙΤΣ  ΤΡΙΣΤΑΝ

2003

2,03

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

 

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ :  ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΓΟΥΡΙΤΣΑΣ (ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΚΟΣ)

ΒΟΗΘΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ:ΚΟΥΣΟΥΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ Ε.ΚΑ.Σ.ΚΕ.ΝΟ.Π.)

 

ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΑΡΙΘ. ΦΑΝ.

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤ.ΓΕΝ.

ΥΨΟΣ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

4

ΖΩΤΑΛΗΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ

2002

1,79

ΑΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΚΑΣΤΡΟ

5

ΤΖΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2004

1,81

ΑΠΟΕΛ

6

ΚΟΛΟΒΕΡΟΣ ΙΩΣΗΦ

2002

1,85

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

7

ΒΟΥΡΤΖΟΥΜΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

2002

1,85

ΑΡΗΣ

8

ΜΑΤΣΟΥΚΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ

2002

1,86

ΑΣΚ ΤΡΙΠΛΗ  ΚΟΡΩΝΑ

9

ΚΑΛΥΒΑΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ

2003

1,88

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

10

ΠΕΡΡΗΣ  ΑΝΔΡΕΑΣ

2002

1,91

ΕΥΟΣΜΟΣ  ΔΟΞΑ  ΕΛΠΙΔΟΣ

11

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  ΘΑΝΟΣ

2003

1,92

ΟΚΑ  ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ

12

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ  ΑΓΑΠΙΟΣ

2002

1,92

ΑΠΟΛΛΩΝ  ΔΡΑΜΑΣ

13

ΝΕΣΤΩΡΑΣ  ΤΑΣΟΣ

2003

1,92

ΑΡΓΟΣ  ΟΡΕΣΤΙΚΟ

14

ΝΑΝΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ

2002

1,93

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

15

ΦΙΛΙΠΠΟΥ  ΑΝΤΩΝΗΣ

2002

1,96

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΑΣΤΕΡΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΚΟΣ)

ΒΟΗΘΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ: ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ (Α.Σ. Ο ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ)

 

 

ΑΓΗΣ

ΑΡΙΘ. ΦΑΝ.

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤ.ΓΕΝ.

ΥΨΟΣ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

4

ΖΥΓΟΥΡΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

2003

1,71

ΑΣ Ο ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ

5

ΑΝΕΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2002

1,78

ΑΠΟΕΛ

6

ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ

2003

1,81

ΑΡΗΣ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ

7

ΦΙΛΟΞΕΝΙΔΗΣ  ΚΩΣΤΑΣ

2003

1,87

ΠΟ  ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ

8

ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ  ΒΑΣΙΛΗΣ

2002

1,87

Γ.Σ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

9

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ

2002

1,88

ΑΓΕΠ

10

ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ

2003

1,88

ΣΚ  ΑΝΟΙΞΗΣ

11

ΠΕΤΑΝΙΔΗΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ

2003

1,92

ΑΣ ΑΡΗΣ

12

ΠΑΠΑΣΑΒΟΓΛΟΥ  ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΣ

2002

1,93

ΕΥΟΣΜΟΣ  ΔΟΞΑ  ΕΛΠΙΔΟΣ

13

ΣΑΝΟΥΔΟΣ  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2002

1,94

Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ

14

ΒΗΣΣΑΡΙΟΥ  ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ

2002

1,97

Γ.Σ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

15

ΤΣΑΜΗΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2002

1,99

ΑΣΤΕΡΑΣ  ΚΑΒΑΛΑΣ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ :  ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΚΟΣ)

ΒΟΗΘΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ: ΜΠΙΡΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Α.Ο. ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΚΑΣΤΡΟ)

 

ΚΛΕΟΜΕΝΗΣ

ΑΡΙΘ. ΦΑΝ.

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΕΤ.ΓΕΝ.

ΥΨΟΣ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

4.

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2003

1,73

ΑΣ Ο ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ

5.

ΒΛΑΧΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

2004

1,78

ΑΠΟΕΛ

6.

ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ

2002

1,82

ΣΔΥ  ΤΡΙΠΟΛΗΣ

7.

ΒΑΖΟΥΚΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ

2002

1,87

ΠΡΩΤΕΑΣ  ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ

8.

ΤΖΙΟΒΑΡΑΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2002

1,88

ΠΙΕΡΙΚΟΣ

9.

ΚΑΛΑΗΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

2003

1,88

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ  ΠΑΠΑΓΟΥ

10.

ΣΠΥΡΟΓΛΟΥ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

2002

1,91

Α.Ε.Κ

11.

ΠΑΠΑΣΑΒΟΓΛΟΥ  ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

2002

1,93

ΕΥΟΣΜΟΣ  ΔΟΞΑ  ΕΛΠΙΔΟΣ

12.

ΓΙΑΝΝΟΥΛΤΣΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ

2002

1,94

ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ

13.

ΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΓΙΩΡΓΟΣ

2003

1,96

ΤΙΤΑΝΕΣ  ΔΡΑΜΑΣ

14

ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ  ΑΝΔΡΕΑΣ

2002

1,97

ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

15

ΤΟΛΑΣ  ΤΖΟΥΛΙΑΝΟ

2003

2,03

Α.Ε.Κ.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ :  ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΠΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ Ε.ΚΑ.Σ.ΚΕ.ΝΟ.Π.)

ΒΟΗΘΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ: ΑΘΑΝΑΣΑΚΟΣ  ΜΙΧΑΛΗΣ (Α.Π.Ο.Ε.Λ.)

         

       ΕΙΔΙΚΕΣ  ΟΔΗΓΙΕΣ  ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΗΣ

      

 Οι  αθλητές  των Ενώσεων  ΕΚΑΣΘ, ΕΚΑΣΑΜΑΘ,ΕΚΑΣΧ, ΕΚΑΣΔΥΜ,ΕΚΑΣΚΕΜ  θα μετακινηθούν  με  το  πούλμαν που  θα  αναχωρήσει  από  τη Θεσσαλονίκη, Καυταντζόγλειο  Στάδιο, την  Δευτέρα 19 Ιουνίου 2017, στις  07.00 και  μετά από  συνεννόηση με το μέλος της Επιτροπής Ανάπτυξης  κ. Άρη  Γραμμενίδη (τηλ.6944-224413).

 

     Οι  αθλητές  των Ενώσεων  ΕΣΚΑ, ΕΣΚΑΝΑ, θα μετακινηθούν  με  το  πούλμαν  που  θα  αναχωρήσει από τα  γραφεία της Ε.Ο.Κ. στο  Ο.Α.Κ.Α. την Δευτέρα 19 Ιουνίου στις  14.00.

 

   Επίσης οι  αθλητές  των Ενώσεων, ΕΣΚΑΒΔΕ, ΕΣΚΑΣΕ και ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ, θα  μετακινηθούν κατόπιν  συνεννοήσεως, με  το Γραφείο Ανάπτυξης της Ε.Ο.Κ.,(υπεύθυνος κ. Αντώνης  Μάρης τηλ.210-6828241 και 6984-764503).

      Οι αποστολές των ομάδων θα καταλύσουν στις εγκαταστάσεις  της Μαθητικής Εστίας του Δήμου  Μονεμβασίας, στους  Μολάους, Λακωνίας.