Κεντρικό μενού
Κατηγορίες

Διαιτητές – Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (27-28/11)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι των αγώνων της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος (5η αγωνιστική)

Σάββατο 27 Νοεμβρίου

Βενετόκλειο 16.00 Διαγόρας Ρόδου-Γλαύκος Αυγερινός-Κουλουμπαρίτσης (Βιντζηλαίος)

Κυριακή 28 Νοεμβρίου

Παναχαϊκής 17.00 Παναχαϊκή-ΣΦΗΚΑ Αμαλιάδας Χρηστίδης Π.-Αδαμόπουλος (Παπαδόπουλος Γ.)/ΑΝΑΒΟΛΗ

Κυπαρισσίας 13.00 Δίων ο Κυπαρισσεύς-Εργοτέλης Κανελλόπουλος-Κωστής (Γιαλικάρης)

Τέντα 17.00 Καλαμάτα-Αίολος Αγυιάς Καραβίτης-Τσάτσης (Ηλιόπουλος)

Αιγίου 17.00 Ήφαιστος Αχιλλέας-ΣΔΥ Τρίπολης Γρίβα-Εφραιμίδης (Κωστής)

2ος Όμιλος (5η αγωνιστική)

Κυριακή 28 Νοεμβρίου

Μυτιλήνης 17.00 Παπάδος Γέρας-Μίλων Γεράνιος-Καψιώχας (Τσεκούρας)

Ιστιαίας 14.00 Τελεθριακός-Ίκαρος Καλλιθέας Καραμπιτσάκος-Χρόνης (Αλεξίου)

Χίου 16.00 ΦΟ Βροντάδου-Πορφύρας Αργυρούδης-Τζαγκατζής (Μάρης)

Διώνης 17.00 Πικέρμι-Δάφνη Ραχιώτης-Ανδρεόπουλος (Φαλούκας)

*Ο αγώνας Κορωπί – Βούρειος ΑΟΛ(Χαϊνά-Τσάλας/Αναστασίου) αναβλήθηκε και θα διεξαχθεί στις 3/12 στις 16.00 στη Χίο. Ο επαναληπτικός θα διεξαχθεί στο Γ. Παπασιδέρης στις 20/2/2022 στις 15.00.

3ος Όμιλος (7η αγωνιστική)

Κυριακή 28 Νοεμβρίου

Γ. Γαλανόπουλος 17.00 Ποσειδών Λουτρακίου-Νίκη Αμαρουσίου Κιουλάφας-Τζιμινίδης (Μαυραντζάς)

Βυζαντινό ΑΚ 17.00 Πέρα-Ελευθερία Μοσχάτου Αναστασίου-Ραπτογιάννης (Σταματόπουλος)

Ερμιόνης 17.00 Ερμιονίδα-Πεύκη Βελέντζας-Μπαβέλας (Τρίγκα)

Ν. Πέρκιζας 17.00 Χαλάνδρι-Τηρων Αγ. Θεοδώρων Κωνσταντινίδου-Τσακιράκη (Μπίκας)

Π. Χανιώτη 20.30 Μύκονος-ΑΕ Δικαίου Κω Χριστοδουλάκης-Σπυρλιδάκης (Κουνάνης)

Τετάρτη 1 Δεκεμβρίου (εξ αναβολής, 5η αγωνιστική)

Ερμιόνης 18.00 Ερμιονίδα-Νίκη Αμαρουσίου Μπακετέα-Τσουβάλης (Γιαλικάρης)

4ος Όμιλος (5η αγωνιστική)

Κυριακή 28 Νοεμβρίου

Αγριάς 17.00 Αγριά-Αμπελώνας 1986 Πιτσίλκας-Χρυσάφης (Γκουντέλιας)

Σοφάδων 17.00 Σοφάδες-Αναγέννηση Λαμίας Μπούγλος Ι.-Αβραμίδου (Τέγα)

ΕΑΝΚΙ 17.00 Σπάρτακος Ιωαννίνων-Τρίκαλα Τζιοπάνος Γ.-Μπιτσιντζάνος (Τσιγγέλης)

Αερογέφυρας 17.00 Αγρίνιο-Αλμυρός Λιόνας-Πλέγας (Πατσαντζόπουλος)

Ι.Πατάκης 17.00 ΑΣ Νίκαια 2012-Αχέρων Καναλακίου Μπούγλος Ι.-Δημητρόπουλος Κ. (Βαρνάς)

5ος Όμιλος (5η αγωνιστική)

Κυριακή 28 Νοεμβρίου

Ανατόλια 17.00 Ανατόλια-Καστοριά Ζαχαριάδης-Ράπτης (Αργυρού)

Βικέλας 19.00 ΑΟΚ Βέροιας-ΔΕΚΑ Τοπαλίδης-Γιατρόπουλος (Παπαδόπουλος Θ.)

Μίκρας Α’ 17.30 Ναύαρχος Βότσης-Γαλάζιοι ΚΟΘ Ηλιόπουλος-Φίλλιος (Κασαπίδης)

Έλλη Μυστακίδου 17.00 Ίκαροι Γιαννιτσών-ΦΣΦ Ο Αριστοτέλης Βασιλόπουλος-Βιννής (Παραλυκίδης)

Αριδαίας 17.00 Αριδαία-Αετοί Βέροιας Σελεβός-Λυτροσυγκούνης (Παπαδόπουλος Ι.)

6ος Όμιλος (5η αγωνιστική)

Κυριακή 28 Νοεμβρίου

Ξάνθης 17.00 Αρίων Ξάνθης-Ασπίς Ξάνθης Αγραφιώτης Β.-Παπαδόπουλος Γρ. (Σαλικίδης)

Κραχτίδη 17.00 ΚΑΟ Δράμας-Ζέφυρος 02 Νέδογλου-Καντζουρίδης (Στουπίδης)

Μ. Γκράτσιος 17.00 Βυζαντινός ΑΟ-Απόλλων Καλαμαριάς Δικταπανίδης-Κώνης (Γκούμας)

Λάζ. Παπαδόπουλος 17.00 Σταυρούπολη-Ιωνικός Ιωνίας Δέλλας-Καντερές (Παπαδόπουλος Ν.)

Αμπελοκήπων 17.00 Ελπίς Αμπελοκήπων-Γαλάτιστα Λυγούρας-Σταμπουλής (Πολυχρονίδης)