Κεντρικό μενού
Κατηγορίες

Διαιτητές – Κομισάριοι Β’ Εθνικής Ανδρών

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι των αγώνων της Β’ Εθνικής Ανδρών (21/11), είναι:

1ος Όμιλος (6η αγωνιστική)

Κυριακή 21 Νοεμβρίου

Νάξου 14.30 ΑΠΑΣ Νάξου Τα Φανάρια-Πανελευσινιακός Αργυρούδης-Χρηστίδης Ηλ.-Αυγερινός

Κορίνθου 17.00 ΚΑΟΚ-Εθνικός Κωνσταντινίδου-Λογοθέτης-Μακρόπουλος (Τρίγκα)

Ληξουρίου 13.00 ΝΕΟΛ-Έσπερος Καρακάσης-Τσακαλογιάννης-Καμήτσος (Κοκορδάτος)

Ραφήνας 17.00 Αγροναύτης Τρ.-Ένωση Ιλίου Καρακωνσταντόπουλος-Τζίμης-Λαζόγκα (Ζερβούδης)

Κάτω Αχαϊας 17.00 Αχαγιά 82 –ΑΕ Ν. Κηφισιάς Λιότσιος-Παπαφωτίου-Τεφτίκης (Κωστής)

Παπάγου 17.00 Παπάγου-ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ Σπυρόπουλος-Αποστολίδης Β.-Ζιώγας (Λιμνιάτης)

2ος Όμιλος (6η αγωνιστική)

Κυριακή 21 Νοεμβρίου

Αγ. Δημητρίου (Ν) 17.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Δούκας Τσάτσης-Χρηστίδης Π.-Καλογριάς (Μπουρνάς)

Στ. Βενέτης (κ.θ.) 17.00 Αιγάλεω-Άρης Νίκαιας Καραβίτης-Αντωνιάδης-Χριστοδουλάκης (Πετρίδης Ν.)

Σ. Μπεφόν 17.00 Π. Φάληρο-ΟΦΗ Ουσταμπασίδης-Κοντίλης-Μαρίγλη (Τηγάνης)

Α. Βαρίκας 17.00 Πανιώνιος-ΝΕ Μεγαρίδος Θεοδωρόπουλος-Αναστασίου-Λεβεντάκος (Ελευθεριάδης Γ.)

1ο Μάνδρας 17.00 Μανδραϊκός-ΚΑΟ Μελισσίων Ραχιώτης-Φασόλης-Ναστούλης (Μωϋσιάδης)

Ζωγράφου 17.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-ΑΟΚ Χανιά Ζακεστίδης-Νάστος-Ρίζος (Σταματόπουλος)

Γ. Γεννηματάς 17.00 Πρωτέας Β.-Ηλυσιακός Κονταράτος-Ορφανός Ιορδ.-Παπαδόπουλος Χ. (Ηπιώτης)

3ος Όμιλος (6η αγωνιστική)

Κυριακή 21 Νοεμβρίου

Παλαμά 17.00 Τιτάνες Παλαμά-Ίκαροι Τρικάλων Τσιαπλής-Κατωτικίδης-Παπανικολάου Γ. (Βαρνάς)

Καρδίτσας (Π) 17.00 Αναγέννηση Καρδίτσας-Αίολος Τρικάλων Κοϊμτζόγλου-Αγραφιώτης Ι.-Σαρακινίδης (Μανάσης)

Σχηματαρίου 17.00 Ερμής Σχ.-Έσπερος ΓΣ Λαμίας Δολγύρας-Καρακώστας-Μπουγλός Π. (Δεσάρτης)

Ιωαννίνων (Ν) 17.00 Ιωάννινα ΣΚ-Ολυμπιακός Β. Ντόγκας-Χατζημπαλίδης-Χρυσάφης (Καραδήμας)

Ν. Ιωνίας 17.00 Νίκη Βόλου-Πρωτέας Γρεβενών Ντούρας-Μαραμής-Γεωργούλης (Μηναρετζόπουλος)

Λευκάδας 17.00 Δόξα Λευκάδας-ΑΓΣ Ιωαννίνων Καρπάνος-Κανελλόπουλος-Ασημακάκη (Κανελλόπουλος)

4ος Όμιλος (7η αγωνιστική)

Κυριακή 21 Νοεμβρίου

Φ. Αμοιρίδης 17.00 Λεύκιππος Ξάνθης-Πολύγυρος Λόρτος-Σελεβός-Αγραφιώτης Γ. (Τσαλικίδης)

Κομοτηνής 17.00 Κομοτηνή-Μακεδονικός Παπαγερίδης-Μελανίδης-Χατζηκώστας (Γκουρτζελίδης)

Λαγκαδά 17.0 Ερμής Λαγκαδά-ΑΟ Αρετσού Καλαμαριάς Τσιρτσιμάλης-Βασιλόπουλος-Καντερές (Πολυχρονίδης)

Μ. Τσίκινας 19.00 ΧΑΝΘ-Μαχητές Πειραματικό Μπακάλης-Δέλλας-Ηλιόπουλος (Παπαδόπουλος Ν.)

Ευόσμου 17.00 Αίας Ευόσμου-ΚΑΟΧ Ευρώπη 87 Λουλουδιάδης-Εκίζογλου-Λαδάς (Γκούμας)

Γέφυρας 17.00 Γέφυρα-Ευκαρπία Πουρσανίδης Κ.-Θεοδώρου-Παπαθανασίου Κ. (Σιμητόπουλος Αλ.)