Κεντρικό μενού
Κατηγορίες

Διαιτητές – Κομισάριοι Β’ Εθνικής Ανδρών (14/11)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της Β’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος (5η αγωνιστική)

Κυριακή 14 Νοεμβρίου

Τάκης Βογιατζής 17.00 Πανελευσινιακός-Αχαγιά 82 Ασλανίδης-Κουτσοδήμος-Καραμπιτσάκος (Τηγάνης)

Π. Σαλπέας 13.30 Εθνικός-ΑΠΑΣ Νάξου «Τα Φανάρια» Καρπάνος-Καρακάσης-Τσακαλογιάννης (Παυλόπουλος)

Εσπέρου 17.00 Έσπερος-ΚΑΟ Κορίνθου Παναγιώτου-Καμήτσος-Ελ Ανύ (Ντίνος)

Β’ Κλειστό Κακούρης 13.30 Ένωση Ιλίου-ΝΕΟ Ληξουρίου Παντελίδης-Νάστος-Ρίζος (Κουλούρης)

Ν. Πεντέλης 17.00 Πεντέλη-Αργοναύτης Τριγλιας Φασόλης-Αργυρούδης-Κούλης Κ. (Άκελ)

Δ. Βικέλας 16.30 ΑΕ Ν. Κηφισιάς-Παπάγου Θεοδωρόπουλος-Αποστολίδης Β.-Αυγερινός (Λιμνιάτης)

2ος Όμιλος (5η αγωνιστική)

Κυριακή 14 Νοεμβρίου

Δαϊς 17.00 Δούκας-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Αναστασίου-Γεράνιος-Βελέντζας (Ορφανός)

2ο ΔΑΚΑΝ 17.00 Άρης Νίκαιας-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Ραχιώτης-Ουσταμπασίδης-Σιδερης (Τεφτίκης)

ΒΑΚ 17.00 ΟΦΗ-Αιγάλεω Μαλαμάς-Μηλαπίδης-Τεφτίκης (Ευαγγελινός)

ΝΕΜ BC Arena 17.00 NE Mεγαρίδος-Π.Φάληρο Τσαχάκης-Φραγκούλη-Παπαδόπουλος Χ. (Παπαδόπουλος Στ.)

1ο Μάνδρας 17.00 Μανδραίκός-Πανιώνιος Κωνσταντινόπουλος-Ζιώγας-Μαρτινάκος (Αναστασίου)

Μελισσίων 17.00 ΚΑΟ Μελισσίων-Ηλυσιακός Καραβίτης-Χρηστίδης Ηλ.-Λεβεντάκος (Ζερβούδης)

Κλαδισού 17.00 ΑΟΚ Χανιά-Πρωτέας Βούλας Σκανδαλάκης-Καλογερόπουλος Φ.-Καρακωνσταντόπουλος (Χριστινάκης)

3ος Όμιλος-5η αγωνιστική

Κυριακή 14 Νοεμβρίου

Μπάρας 17.00 Ίκαροι Τρικάλων-Δόξα Λευκάδας Σταματόπουλος Κ.-Ξέρας-Δόλγυρας (Γκαρτζονίκας)

Κατσιμήδου 17.00 Αίολος Τρικάλων-Τιτάνες Παλαμά Παζώλης-Τζιοπάνος Γ.-Γεωργούλης (Χλωρός)

Χαλκιοπούλειο 17.00 Έσπερος ΓΣ Λαμίας-Αναγέννηση Καρδίτσας Γερακίνης-Χατζημπαλίδης-Χρυσάφης (Κοτσιμπός)

Βόλου 17.00 Ολυμπιακός Βόλου-Ερμής Σχηματαρίου Κοϊμτζόγλου-Λουλουδιάδης-Σελεβός (Τσιργούλας)

Ν. Ιωνίας 17.00 Νίκη Βόλου-Ιωάννινα ΣΚ Τσιαπλής-Καρακώστας-Παπανικολάου Γ. (Αθανασόπουλος)

Σιάτιστας 17.00 Πρωτέας Γρεβενών-Μελίκη Παπαθανασίου Κ.-Λυγούρας-Κολοκυθάς (Βόντζας)

4ος Όμιλος (6η αγωνιστική)

Κυριακή 14 Νοεμβρίου

Ν. Μουδανιών 17.00 Ευρώπη 87-Λεύκιππος Ξάνθης Κατωτικίδης-Τσαρδούλιας-Βασιλόπουλος (Μανιός)

Πολυγύρου 17.00 Πολύγυρος-Κομοτηνή Παπαγερίδης-Ντόγκας-Χατζηχαρίσης (Θωμόπουλος)

Μακεδονικού 17.00 Μακεδονικός-Ερμής Λαγκαδά Θεοδώρου-Πράττος-Αναστασιάδης Β. (Παπαδόπουλος Ν.)

Καλαμαριάς 17.00 Αρετσού Καλαμαριάς-ΧΑΝΘ Παπαθανασίου Σ.-Χατζηκώστας-Τσάνταλη (Φωτιάδης)

Ευκαρπίας 17.00 Ευκαρπία-Αίας Ευόσμου Τσιρτσιμάλης-Αγραφιώτης Γρ.-Δέλλας (Παραλυκίδης)

Σερρών 17.00 Πανσερραϊκός-Γέφυρα Ελευεθριάδης-Ντούρας-Εκίζογλου (Δραγκίογλου)/ΑΝΑΒΟΛΗ – 1/12, 18.00

Τετάρτη 10 Νοεμβρίου

ΜΕΝΤ 18.00 ΜΕΝΤ-Μακεδονικός Πουρσανίδης Κ.-Παπαθανασίου Κ.-Τσάνταλη (Δροσόπουλος)/από 3η αγωνιστική

Πολυγύρου 18.00 Πολύγυρος-ΧΑΝΘ Ντούρας-Πράττος-Τζιοπάνος Γ. (Μανιός)/από 4η αγωνιστική

Τετάρτη 17 Νοεμβρίου (εξ αναβολής από 4η αγωνιστική)

Καλαμαριάς 19.00 Αρετσού Καλαμαριάς-ΜΕΝΤ Θεοδώρου-Αγραφιώτης Ι.-Δέλλας (Δέλλας)