Κεντρικό μενού
Κατηγορίες

Β’ Εθνική: Αποτελέσματα – Αγώνες – Κατάταξη (7/11)

Τα αποτελέσματα των σημερινών αγώνων της Β’ Εθνικής Ανδρών:

1ος όμιλος (4η αγωνιστική)
4η αγωνιστική
Τα αποτελέσματα

Παπάγου-Πανελευσινιακός 77-74
Αχαγιά 82-Εθνικός Πειραιά 73-83
ΑΠΑΣ «Τα Φανάρια»-Έσπερος Καλλιθέας 84-68
ΚΑΟ Κορίνθου-Ένωση Ιλίου 72-59
ΝΕΟ Ληξουρίου-Πεντέλη 74-62
ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ-ΑΕ Ν. Κηφισιάς 76-74
Ρεπό :  Αργοναύτης Ραφήνας

Οι αγώνες αναλυτικά:

Παπάγου-Πανελευσινιακός 77-74

Διαιτητές: Ουσταμπασίδης-Παπαφωτίου-Αναστασίου

Δεκάλεπτα: 12-24, 35-39, 50-58, 77-74

Παπάγου (Κουρής): Παπαζήσης 3 (1), Τσούτσος 4, Τρίχας 5 (1), Κόης 19 (3), Βούζας 13 (3), Καρούζος 9 (3), Μαράκης 12, Σολωμός 2, Σοφρωνάς 2, Δελίδης 8

Πανελευσινιακός (Καραχάλιος): Νίκου12 (2), Κούτουλας 5 (1), Καράμπελας 7 (1), Πούρης, Θεοδοσίου 8 (2), Κρασάκης 3, Μουμπάρακ 9 (3), Λεκάκης 3, Παπαφλωράτος 11 (2), Ρουκουνιώτης 16, Δενδρινός

Αχαγιά 82-Εθνικός 73-83

Διαιτητές: Σπυρόπουλος-Κιουλάφας-Αντωνιάδης

Δεκάλεπτα: 18-28, 39-49, 59-66, 73-83

Αχαγιά ’82 (Μπερδέσης): Καφέζας 16(2), Κωτσαδάμ, Οικονομόπουλος 5, Μπαρδάκης, Καλογιάννης, Σέρμπος 9(1), Φραντζής24(4),Τάρναρης 8(1),Δαβάνης, Λυμπέρης 12(2),Κατσογιάννης 5(1)

Εθνικός (Καράμπελας): Βαϊδάκης 3, Κατσοχειράκης, Γεωργιάδης 12(2), Μπασδέκης 33(7), Λιβανός, Καραφαντής, Κατσαμπάνης, Βασιλακάκης 2, Καρυστινός 15(3),Κασιούμης 10, Καραδημητρίου, Παπουτσής 8(1)

ΑΠΑΣ «Τα Φανάρια» Νάξου-Έσπερος Καλλιθέας 84-68

Διαιτητές: Τηγάνης-Παπαδόπουλος-Λεβεντάκος

Δεκάλεπτα: 22-14, 41-39, 69-49, 84-68

Τα Φανάρια (Τσαουσίδης-Γαρδίκης): Ποίτης, Δόγκλης, Ψαρόπουλος 13 (3), Μάκαρης 2, Προδρόμου 14 (1), Χάρος 3 (1), Βουτυρόπουλος, Σαρρής, Αναγνωστόπουλος 21, Σεϊντίνι, Κατσουλάκος 7, Μιλεντίγεβιτς 24 (2)

Έσπερος Καλλιθέας (Ταυρόπουλος): Κολιός 3 (1), Αγγελόπουλος, Οικονόμου 5, Καράβολας 14 (1), Αδαμόπουλος 3, Καψαμπέλης, Οικονομίδης 5 (1), Ολύμπιος 6 (2), Κάπρης 8 (1), Χαρούνι 4, Μαγιντόμπε 20 (3)

ΚΑΟ Κορίνθου-Ένωση Ιλίου 72-59

Διαιτητές: Κανελλόπουλος-Τσακιράκη-Λάμπος

Δεκάλεπτα: 22-9, 43-25, 58-46, 72-69

ΚΑΟ Κορίνθου (Σορώτος): Γ.Μακρής 3, Πρεδάρης 9(2), Δ.Μακρής 11, Κοντραφούρης 7, Φακοπουλίδης 12(1), Δούκας 6, Τσιάκος 12, Κωνσταντίνου 4(1), Αδαμόπουλος, Λάκοβ 8(2)

Ένωση Ιλίου (Πανούλιας – Αγγελόπουλος): Κοντούλης,Δαρμής 2, Γεροκώστας 4, Φουντάς 16(2), Σπυρόπουλος 22(1), Μπέλλας Οδ. 10(3), Τσιουμπρής 4, Πανουσόπουλος Θ. 7(1), Καλύβας 2, Πανουσόπουλος Κ 2

ΝΕΟ Ληξουρίου-Πεντέλη 74-62

Διαιτητές: Παναγιώτου-Κωνσταντινίδου-Μαρινάκης

Δεκάλεπτα: 18-20, 37-37, 56-47, 74-62

ΝΕΟΛ: Αντωνάτος 3, Νιφόρας 22, Κασπίρης 13, Μαρούλης 2, Τρυφωνόπουλος 3, Βαβάτσικος 26, Λαμπρόπουλος 5, Χονδρογιάννης, Παππάς, Ματσούκης

ΑΕ Πεντέλης: Καρακατσάνης 12, Νάσης 3, Γιαννίκος 2, Γραμματικός 10, Χρυσός 14, Καστανιώτης 8, Ψαρόπουλος 13

ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ-ΑΕ Ν. Κηφισιάς 76-74

Διαιτητές: Ραχιώτης-Καρακωνσταντόπουλος-Καλογριάς

Δεκάλεπτα: 18-29, 37-45, 51-52, 68-68 (κ.α.), 74-72
ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ (Καρατζάς): Δικαιόπουλος, Καραμίντζος, Γιαννόπουλος, Καραλευθέρης 18 (3), Στεργιάκης 8, Κοντός 16 (1), Αφαλίδης 4, Λίτσος 9 (1), Μπίγγος, Καραχάλιος 11, Γεωργοπαπαδάκος 10 (2)
ΑΕ Ν. Κηφισιάς (Λαδικός): Ιωάννου 11 (2), Μοσχοβίτης 5 (1), Μακρυγιάννης 8 (2), Στεργίου, Χαρταβέλλας, Πετροδημόπουλος 12 (2), Μανούσος 22 (1), Χατζηνικόλας 13 (1), Κουκάκης 1, Καρακώτσας, Μαλέλης 2

Η βαθμολογία

1.Έσπερος Καλλιθέας (3-1) 7
2.ΦΕΑ (3-1) 7
3.ΚΑΟ Κορίνθου (3-1) 7
4.Παπάγου (3-1) 7
5.Εθνικός Πειραιά (2-2) 6
6.ΑΠΑΣ «Τα Φανάρια» (2-2) 6
7.Αχαγιά 82 (2-2) 6
8.ΝΕΟΛ* (2-1) 5
9.Ένωση Ιλίου (1-3) 5
10.Πεντέλη (1-3) 5
11.Αργοναύτης Ραφήνας* (1-2) 4
12.Νέα Κηφισιά* (1-2) 4
13.Πανελευσινιακός* (0-3) 3

*Έχουν κάνει το ρεπό τους

Η επόμενη αγωνιστική (14/11)

Πανελευσινιακός-Αχαγιά 82

Εθνικός-ΑΠΑΣ Νάξου «Τα Φανάρια»

Έσπερος Καλλιθέας-ΚΑΟ Κορίνθου

Ένωση Ιλίου-ΝΕΟ Ληξουρίου

Πεντέλη-Αργοναύτης Τριγλιας

ΑΕ Ν. Κηφισιάς-Παπάγου

2ος Όμιλος (4η αγωνιστική)

Τα αποτελέσματα

Πρωτέας Βούλας-Δούκας 82-55

ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Άρης Νίκαιας 73-64

Κρόνος Αγ. Δημητρίου-ΟΦΗ 67-69

Αιγάλεω-ΝΕ Μεγαρίδος 77-72

Π. Φάληρο-Μανδραϊκός 55-58

Πανιώνιος-ΚΑΟ Μελισσίων 81-75

Ηλυσιακός-ΑΟΚ Χανιά 79-83

Οι αγώνες αναλυτικά:

Πρωτέας Β.-Δούκας 82-55

Διαιτητές: Καλογερόπουλος Φ.-Αργυρούδης-Χριστοδουλάκης

Δεκάλεπτα: 25-9, 44-23, 57-40, 82-55

Πρωτέας Βούλας: Δενδρινός 14 (2), Καραμολέγκος 7 (1), Τσακναρίδης 2, Κυριλής 11 (1), Μόρφης 12 (2), Βλάχος, Καλαμπόγιας, Ματσάγγος 8, Γάργαλης 9 (2), Συγκούνας 2, Σκορδάς 15, Βασνιέφσκι 2

ΑΣΕ Δούκα (Αγγέλου – Δανιήλ): Μαγουλάς 3 (1), Λαγός, Γαρμπής 12 (2), Αναστασόπουλος, Βασιλαντωνάκης, Ντιαλλό 8, Κορκόντζελος, Μουλάς 5 (1), Λάκκας 4, Σωτηράκης 6 (1), Μιχαήλ 4, Ματζιώρης 13 (1)

ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Άρης Νίκαιας 73-64

Διαιτητές: Στρέμπας-Χρηστίδης Π.-Ναστούλης

Δεκάλεπτα: 25-15, 38-41, 55-48, 73-64

ΕΦΑΟΖ (Μάνος, Ζωηρού): Μαυροειδάκος 6 (1), Μπαρμπαρής 20 (1),Βάρσος 24 (4), Μαγκουνής 7, Κριζέας, Καλαϊτζάκης 4, Ροζακέας 2, Μέξης 2, Σταύρου-Λειβαδίτης, Πουλυμενάκος, Χατζής 8 (1)

Άρης Νίκαιας (Παύλος, Μωϋσιάδης): Τσιότρας 9, Καππής 8, Καραβανάς 3 (1), Γρηγοροπούλος, Μπουρίτης, Τσάτας 8, Πρίτσος 16 (2), Κόλλιας 9, Λάτσης 4 (1), Πεταλάς 4, Βαρλάς 3 (1)

Κρόνος Αγ. Δημητρίου-ΟΦΗ 67-69

Διαιτητές: Καρακάσης-Ελ Ανύ-Μακρόπουλος

Δεκάλεπτα: 11-11,32-27,49-42,67-69

Κρόνος Αγ. Δημητρίου (Δεγαΐτας): Γκάτζο 15 (3), Δήμου 12(1), Νάτσος 2, Ξιούρας 7 (2), Δέδες 8 (2), Παναγής, Πιτούλης 8,Δρίβας 8, Βαρσαμούλης 3,Βαρνάβας,Ανδράκακος, Τσάβος 4

ΟΦΗ (Ράλλης – Καρλάφτης): Λιανός 8, Μποχωρίδης 9(3), Μητρόπαππας 15, Καρλάφτης 3(1),Μηλαθιανάκης 2, Αγαπιάδης 16 (2), Πρωτογεράκης 13, Πάλλης, Καψάλης, Λιουδάκης, Καμπάκας, Θεοδωρίδης 3 (1)

Αιγάλεω-ΝΕ Μεγαρίδος 77-72

Διαιτητές: Ζακεστίδης-Κονταράτος-Αυγερινός

Δεκάλεπτα: 20-21, 37-40, 57-56, 77-72

Αιγάλεω (Ζούμπος): Κουμπούρας 11(1), Ντακούλιας 22(4), Λούκας 5(1), Παπανδρέου 4, Πολέμης 3(1), Καρασταμάτης 15(3), Μαχαίρας 7, Ψημίτης 4, Παπαδολιάς 6

ΝΕ Μεγαρίδος (Μάνταλος, Υφαντής): Παλαιοχωρίτης 9(1) Γκόντγουιν 2 Αγγελόπουλος 17(2) Γερομιχαλός 21(1) Εζόμο 0 Μπέμπης 3 (1) Νικολακόπουλος 0 Τζάιδας 0 Καλλινικίδης 0 Χάσα 4 Γκάτζιας 16(3)

Π. Φάληρο-Μανδραϊκός 55-58

Διαιτητές: Καραβίτης-Τζίμης-Τεφτίκης

Δεκάλεπτα : 12-10, 28-24, 50-44, 55-58

Παλαιό Φάληρο (Παπαδάτος, Καμαριώτης): Σκόρδος 10, Παπαδάτος 5 (1), Λιουδάκης, Σταθόπουλος 11 (1), Βλασσόπουλος 6, Καλλιανιώτης 9, Μπολάτογλου 12 (2), Μπόσκοβιτς, Χαρούνι 2, Ανδρεάτος

Μανδραϊκός (Σταθούλης): Πανόπουλος, Σταματίου 19, Οικονομόπουλος, Τσάμης, Θανάσαινας, Κωστόπουλος 9 (3), Κοψιάς 17 (2), Λιούνης 2, Δομπρογιάννης, Τσιπίδης 11

Πανιώνιος-ΚΑΟ Μελισσίων 81-75

Διαιτητές: Παντελίδης-Αποστολίδης Β.-Σιδέρης

Δεκάλεπτα : 17-11, 40-30, 60-47, 81-75

Πανιώνιος (Μπιτζάνης) : Βαλιώτης, Μήτσιαλος 1, Μπελίτσης 7, Κανελλόπουλος 9 (3), Λιαράκος 2, Κολσούζογλου 5 (1), Κυρίτσης 20 (1), Ρουμελιώτης 31 (8), Λυκογιάννης 6

Μελίσσια (Δάγλας) : Πρόφκα 16, Στεργίου 5 (1), Οικονομόπουλος 18 (3), Δοξάκης, Σεργιένκο 13, Μπακέας 10 (2), Σπηλιόπουλος 6 (2), Μαλτέζος 5, Κοντός 3, Δουρουντούς

Ηλυσιακός-ΑΟΚ Χανιά 79-83

Διαιτητές: Κοντίλης-Αγγελής-Καραμπιτσάκος

Δεκάλεπτα: 17-24, 36-47, 62-67, 79-83

Ηλυσιακός (Λιτόπουλος): Ιορδάνογλου 2, Γραμματίκας 8 (1), Φώτσης 21 (3), Μπινιάκου, Καλδής 13 (2), Υμερι 2, Κεφαλάς 11 (2), Στασινόπουλος 16, Μπάζιος 2, Παπαδής 4

ΑΟΚ Χανιά (Κεσαπίδης): Χουχούμης 25 (3), Βαζούκης 3 (1), Στογιάνοβιτς 7, Ψάρας 13 (3), Σανδραμάνης 11 (2), Νέσσης, Κουρέπης 15, Παναρετάκης 2, Τσιρογιάννης 3 (1), Παπαδάκης 4

Η βαθμολογία

1.Αιγάλεω (4-0) 8
2.Πρωτέας Βούλας (3-1) 7
3.Μεγαρίδα (3-1) 7
4.Πανιώνιος (3-1) 7
5.ΟΦΗ (3-1) 7
6.Χανιά (2-2) 6
7.ΕΦΑΟΖ (2-2) 6
8.Ηλυσιακός (2-2) 6
9.Μελίσσια (1-3) 5
10.Παλαιό Φάληρο (1-3) 5
11.Κρόνος Αγίου Δημητρίου (1-3) 5
12.Δούκας (1-3) 5
13.Μανδραϊκός (1-3) 5
14.Άρης Νίκαιας (1-3) 5

Η επόμενη αγωνιστική (14/11)

Δούκας-ΕΦΑΟ Ζωγράφου

Άρης Νίκαιας-Κρόνος Αγ. Δημητρίου

ΟΦΗ-Αιγάλεω

ΝΕ Μεγαρίδος-Π. Φάληρο

Μανδραϊκός-Πανιώνιος

ΚΑΟ Μελισσίων-Ηλυσιακός

ΑΟΚ Χανιά-Πρωτέας Βούλας

3ος Όμιλος (4η αγωνιστική)

Δόξα Λευκάδας-Αίολος Τρικάλων 79-67 (παρ.)

Τιτάνες Παλαμά-Έσπερος ΓΣ Λαμίας 70-64

Αναγέννηση Καρδίτσας-Ολυμπιακός Βόλου 53-49

Ερμής Σχηματαρίου-Νίκη Βόλου 84-71

Ιωάννινα ΣΚ-Πρωτέας Γρεβενών 66-60

Μελίκη-ΑΓΣ Ιωαννίνων 64-91

Οι αγώνες αναλυτικά:

Δόξα Λευκάδας-Αίολος Τρικάλων 79-67

Διαιτητές: Δαρλαμήτσος-Λογοθέτης-Γεράνιος

Δεκάλεπτα: 7-15, 25-33, 49-50, 65-65(κ.α.), 79-67

Δόξα Λευκάδας (Ζαφειρούδης): Σταματέλος, Αργυρός, Κοντούδης, Κατωπόδης 22(5), Βαγενάς 8(2), Μούτσα, Καφές, Μάλφας, Κουρτίδης 25(3), Τζακόπουλος 7(1), Καραγιαννίδης 15(2), Λαζάρου 2

Αίολος Τρικάλων Γόμφοι (Φόρος): Ζώρζος, Ευαγγελακόπουλος, Μόσιαλος 6(1), Παππάς 18(4), Χατζής, Τσιγγενόπουλος 2, Κολότσιος 5(1), Ψύρρας 6(2), Θέος 13(1), Δέσπος 17

Τιτάνες Παλαμά-Έσπερος ΓΣ Λαμίας 70-64

Διαιτητές: Τσιαπλής-Πράττος-Παπανικολάου Γ.

Δεκάλεπτα: 16-18, 34-30, 55-48, 70-64

Τιτάνες Παλαμά (Χατζιάρας): Τσούμας Γ. 4,  Μάνος 7(1), Καραδήμας 7, Ξένος, Τσούμας Σ. 10(2), Φαλιάκης 2, Μανδαλάκης 33(3), Μούμογλου 7 (1), Αρχοντούλης, Βλάχος

Έσπερος Λαμίας (Σοφογιάννης): Παπαργυρόπουλος 14, Λάππας 2, Τσεζμετζιδης 2, Στεφάνου 2, Ρουμελιώτης 20(2), Ευθυμίου 7, Παπασπύρος, Μαγκελακης 5(1), Ιωαννίδης, Αργύρης 6, Τεπετιδης 6, Νέστορας

Αναγέννηση Καρδίτσας-Ολυμπιακός Βόλου 53-49

Διαιτητές: Θεοδώρου-Τζιοπάνος Γ.-Βασιλόπουλος

Δεκάλεπτα: 8-13, 25-25, 43-38, 53-49

Αναγέννηση Καρδίτσας (Κρομμύδας): Ψυχογιός 10(2), Πανταζής 7(2), Γεωργαντζάς 10(3)), Αρκούδας, Παπαστολόπουλος, Παπακώστας, Κρεμμύδας 12(2), Αντωνίου 6, Καλλιάρας 8, Τουφεξής, Οικονόμου

Ολυμπιακός Βόλου (Βλιώρας): Γκοντόπουλος 11(2), Ιλτσογλου 9(1), Αγκρής, Αναγνωστόπουλος, Καραμήτσος 3, Ευαγγελινός 2, Σταθούρος 2, Σιμάκης 15(3), Παρασκευάς 7, Γιαννίκος

Ερμής Σχηματαρίου-Νίκη Βόλου 84-71

Διαιτητές: Ξέρας-Παζώλης-Γεωργούλης

Δεκάλεπτα: 24-20, 41-35, 67-53, 84-71.

Ερμής Σχηματαρίου (Οικονόμου-Γιαννακόπουλος): Κυριακόπουλος 21 (4), Ανδρέου, Δουρούκης 5 (1), Ζαρμακούπης 9, Χατζηγιαννάκης, Μπόρσης, Καλημέρης 8, Μπακέας 3 (1), Χάλιος, Κωνσταντακάκης 9 (1), Μπότσης, Δημητριάδης 29 (2).

Νίκη Βόλου (Μαύρος): Νίκολης 3 (1), Βερτζάγιας 7 (1), Σπανόπουλος, Σκουφέζης, Ζησόπουλος, Κουτίνας 21 (3), Λόλας 5, Μπουσκολίτης, Δελεντζές, Ξενιτίδης 9 (1), Καλλές 7, Σαριμπαλίδης 19 (4)

Ιωάννινα ΣΚ-Πρωτέας Γρεβενών 66-60

Διαιτητές: Παπαγερίδης-Μελανίδης-Χατζηχαρίσης

Δεκάλεπτα: 14-12, 29-33, 42-47, 66-60

ΣΚ Ιωάννινα (Παπαδόπουλος-Χαντέλης): Μουρατίδης 23(2), Τσατάλας 11(1), Κωνσταντινίδης 3, Καραμπίνης 9(2), Σπηλιόπουλος 16(2), Σταμίρης 2, Σωτηρίου, Παπαγιάννης, Ρούζιος 4, Σφουγγάρης. 

Πρωτέας Γρεβενών (Χασιώτης): Γρίψιος 4, Κλωνάρας 8, Παλάσκας 9(2), Παπαδόπουλος Ν. 6, Σιπιτάνος 12(2), Κωνσταντίνου 11(3), Μπόζιαρης 5, Μαλιούρας 6

Μελίκη-ΑΓΣ Ιωαννίνων 64-91

Διαιτητές: Ευφραιμίδης-Χατζημπαλίδης-Χρυσάφης

Δεκάλεπτα: 15-16, 23-45, 45-67, 64-91

ΓΑΣ Μελίκης (Ασλανίδης): Ντόβας, Μπαρζού 16(3), Μωϋσίδης 7(1), Καλογεράτος 10(1), Κυριάκου 5, Τζιοβάρας, Ματράκας, Μανούσος 16(1), Εσέρπογλου, Πεϊμανίδης 8(2), Αλευρίδης, Ρογγότης 2

ΑΓΣ Ιωαννίνων (Τσουκανέλης): Νικολόπουλος 33(8), Γυφτάκης 17(1), Μπαζάκας 10, Κάννης 15(3), Βαγγέλης 2, Ιωαννίδης, Αντωνίου, Παππάς, Μητρόπουλος, Ψάλτου 14

H βαθμολογία

1.Ερμής Σχηματαρίου (4-0) 8
2.Ίκαροι Τρικάλων* (3-0) 6
3.Νίκη Βόλου (2-2) 6
4.ΣΚ Ιωάννινα (2-2) 6
5.Δόξα Λευκάδας (2-2) 6
6.Τιτάνες Παλαμά (2-2) 6
7.Αναγέννηση Καρδίτσας (2-2) 6
8.Αίολος Γόμφων* (2-1) 5
9.Έσπερος Λαμίας* (2-1) 5
10.ΑΓΣ Ιωαννίνων (1-3) 5
11.Πρωτέας Γρεβενών (1-3) 5
12.Ολυμπιακός Βόλου* (1-2) 4
13.ΓΑΣ Μελίκης  (0-4) 4

*Έχουν κάνει το ρεπό τους

Η επόμενη αγωνιστική (14/11)

Ίκαροι Τρικάλων-Δόξα Λευκάδας

Αίολος Τρικάλων-Τιτάνες Παλαμά

Έσπερος ΓΣ Λαμίας-Αναγέννηση Καρδίτσας

Ολυμπιακός Β.-Ερμής Σχηματαρίου

Νίκη Βόλου-Ιωάννινα ΣΚ

Πρωτέας Γρεβενών-Μελίκη

4ος Όμιλος (5η αγωνιστική)

Τα αποτελέσματα

Λεύκιππος Ξάνθης-Ευκαρπία 76-78

Κομοτηνή-ΚΑΟΧ Ευρώπη 87 59-58

Ερμής Λαγκαδά-Πολύγυρος 62-54

ΧΑΝΘ-Μακεδονικός 41-56

Αίας Ευόσμου-Πανσερραϊκός 69-73

ΜΕΝΤ-Μαχητές Πειραματικού 61-81

Οι αγώνες αναλυτικά:

Λεύκιππος Ξάνθης-Ευκαρπία 76-78

Διαιτητές: Ντούρας-Σαρακενίδης-Τσάνταλη

Δεκάλεπτα: 20-18, 44-45, 56-59, 76-78

Λεύκιππος Ξάνθης (Λεμονίδης): Μαραβέγιας 21, Παλλάκης 2, Μακαρατζής 2, Περρής 4, Τσίλογλου, Μαυρογιάννης 7, Στουρνάρας, Μηντζαρίδης 3, Μανάκας 12, Βοϊβατόπουλος 2, Χρήστου 23

ΠΣ Ευκαρπίας (Νίκου-Δαδάλας): Βογιατζής 6, Τουλούπης 24, Φόρογλου, Μελαδιανός 7, Βρεττάς 12, Χολέβας 13, Πλεξίδας 3, Γκαβέζος 6, Ζαφειρούδης 5, Βουρτζούμης, Κρίτσικας, Χαρτόπουλος 2

Κομοτηνή-ΚΑΟΧ Ευρώπη 87 59-58

Διαιτητές: Ξενικάκης-Παπαθανασίου Στ.-Δέλλας

Δεκάλεπτα: 12-22, 25-37, 41-45, 59-58

ΓΑΣ Κομοτηνή (Φωτεινάκης): Καρκατσέλης, Κάφκε 13(1), Μαλανδρής 14,  Παπανδρεόπουλος 8(1), Ζεκιριέ 7, Μπορμπίδης, Κάλτσος 4, Ναλμπάντης 5, Γκιουζελίδης 5, Χαλήλ 3, Ρίννης

ΚΑΟ Χαλκιδικής (Παναγιωτόπουλος-Βέτσος):  Σερέτης, Ράντονιτς, Φιλοξενίδης 18, Δεληγιώργης 19(4), Νταρατάνας, Γκατζιούρας 12, Τύπος 2, Δήμου 4, Ντούνι 3

Ερμής Λαγκαδά-Πολύγυρος 62-54

Διαιτητές: Πουρσανίδης Κ.-Ελευθεριάδης Πλ.-Λαδάς

Δεκάλεπτα: 16-12, 29-23, 46-37, 62-54

Ερμής Λαγκαδά (Κυρούδης): Μήνου 15(3), Καμπέρης, Μητρόπουλος, Πλιούκας 4, Χρυσόπουλος 17(4), Φυλάκης , Πεχλιβανίδης, Γκέλιος 10(1), Καμαριώτης 5, Ταουσάνης, Λογοθέτης 11

ΑΟ Πολυγύρου (Τσούρμας): Πιπιλιάρης 7,  Βαφειάδης 16(3), Κουτουξίδης 13, Καρασίμος 2, Μπόλδογλου 4, Καντάρκος 4, Καντιρτζίδης, Ντινάκης 8(2)

ΧΑΝΘ-Μακεδονικός

Διαιτητές: Τσιρτσιμάλης-Αγραφιώτης Γρ.-Τσαρδούλιας

Δεκάλεπτα: 10-11, 17-28, 25-40, 41-56

ΧΑΝΘ (Κεραμεύς-Κοκκινόπουλος): Μαργαριτόπουλος 2, Απαζίδης, Αλτίνης 6, Κυλαντωνίδης Π., Ζιάκας 3, Συμεωνίδης 8, Δημητρίου 11(1), Ρουκουνάκης 2, Ιωαννίδης, Τσιριλάκης 3, Χιτικούδης, Ιωάννου 4

Μακεδονικός (Ντολόπουλος): Δημητριάδης 6, Αμπαράς 11(1), Ρόπουτης 3(1), Βαρδής, Γκύζης 7(1), Αζίζης 7(1), Φωτιάδης, Κομμάτας, Φλιάτης Ι. 5, Πέργουλης, Φλιάτης Γ. 15(1), Γεωργάκης 6

Αίας Ευόσμου-Πανσερραϊκός

Διαιτητές: Παπαγεωργίου-Ντόγκας-Χατζηκώστας

Δεκάλεπτα: 25-22, 33-40, 55-56, 69-73

Αίας Ευόσμου (Κωστόπουλος): Αναστασόπουλος 3(1), Λαζαρίδης, Κοτσάνος 14, Γαλανίδης 8, Μάρουσιτς 21(2), Παναγιώτου, Μπαλτζόπουλος 2, Κιγμέτογλου 10(1), Κάτζος 3(1), Καλαμπάκας 8

Πανσερραϊκός (Μασλαρινός): Στεφανίδης 1,4(1) Ντίνος 14(1), Δατσιάδης 11(1), Γκούτζιας, Ασημάκης 13(2), Μπίλιος 21(4), Κουμανιώτης

ΜΕΝΤ-Μαχητές Πειραματικού 61-81

Διαιτητές: Μπακάλης-Λουλουδιάδης-Αναστασιάδης Β.

Δεκάλεπτα: 13-15, 30-33, 50-60, 61-81

ΜΕΝΤ (Τζιβάνης-Γιοβάννης): Ζεϊμπέκης Α. 4, Ζεϊμπέκης Σ., Ψευτογκάς 3(1), Μιχαηλίδης 17, Κατσαμούρης 10(1), Τοπουζίδης 2, Τριανταφύλλου , Στόλης 10, Πασχαλίδης 10, Κάσουρας 5(1), Σανγκαρέ

Μαχητές Πειραματικό Πεύκων (Χατζούλης): Γεωργίου 16(2), Κόκκινος 4, Μισαηλίδης, Πετράκης 11(2), Νότης 15(1), Καραγιώργος 12(4), Κουτσοκώστας 4, Παπασάβογλου 6(2), Κόνσουλας 7(1), Κυργάκης, Μπάδης 4, Βαϊντερλής 2

Η βαθμολογία

1.Ερμής Λαγκαδά (4-1) 9

2.Μαχητές Πευκών* (3-1) 7

3.Αίας Εύσομου* (3-1) 7

4.ΠΣ Ευκαρπίας* (3-1) 7

5.Πανσερραϊκός (2-3) 7

6.Μακεδονικός* ++ (3-0) 6

7.ΚΣ Γέφυρας* (2-2) 6

8.Λεύκιππος Ξάνθης* (2-2) 6

9.ΧΑΝΘ* (2-2) 6

10.Κομοτηνή (1-4) 6

11.Πολύγυρος ++ (1-2) 5

12.ΜΕΝΤ* ++ (1-2) 4

13.ΚΑΟ Χαλκιδικής* (0-4) 4

14.Αρετσού Καλαμαριάς* ++ (0-2) 2

*Έχουν κάνει το ρεπό τους +Έχουν αγώνες λιγότερους

Η επόμενη αγωνιστική (14/11)

ΚΑΟΧ Ευρώπη 87-Λεύκιππος Ξάνθης

Πολύγυρος-Κομοτηνή

Μακεδονικός-Ερμής Λαγκαδά

Αρετσού Καλαμαριάς-ΧΑΝΘ

Ευκαρπία-Αίας Ευόσμου

Πανσερραϊκός-Γέφυρα

(Περισσότερα σε λίγο…)