Κεντρικό μενού
Κατηγορίες

Διαιτητές –Κομισάριοι Β’ Εθνικής Ανδρών (7/11)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι των αγώνων Β’ Εθνικής Ανδρών είναι:

1ος Όμιλος – 4η αγωνιστική

Κυριακή 7 Νοεμβρίου

Παπάγου 17.00 Παπάγου-Πανελευσινιακός Ουσταμπασίδης-Παπαφωτίου-Αναστασίου (Αναστασίου)

Κάτω Αχαϊας 17.00 Αχαγιά 82-Εθνικός Σπυρόπουλος-Κιουλάφας-Αντωνιάδης (Θεοδοσόπουλος)

Νάξου 13.30 ΑΠΑΣ Νάξου «Τα Φανάρια»-Έσπερος Τηγάνης-Παπαδόπουλος Χ.-Λεβεντάκος (Παπαδημητρόπουλος)

Κορίνθου 17.00 ΚΑΟΚ-Ένωση Ιλίου Κανελλόπουλος-Τσακιράκη-Λάμπος (Πετρόπουλος)

Ληξουρίου 13.00 ΝΕΟ Ληξουρίου-Πεντέλη Παναγιώτου-Κωνσταντινίδου-Μαρινάκης (Θεοδωρόπουλος)

Απ. Κόντου 17.00 ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ-ΑΕ Ν. Κηφισιάς Ραχιώτης-Καρακωνσταντόπουλος-Καλογριάς (Ζερδεβάς)

2ος Όμιλος – 4η αγωνιστική

Κυριακή 7 Νοεμβρίου

Γ. Γεννηματάς 17.00 Πρωτέας Βούλας-Δούκας Καλογερόπουλος Φ.-Αργυρούδης-Χριστοδουλάκης (Παλάτος)

Ζωγράφου 17.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Άρης Νίκαιας Στρέμπας-Χρηστίδης Π.-Ναστούλης (Άκελ)

Αγ. Δημητρίου (Ν) 17.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-ΟΦΗ Καρακάσης-Ελ Ανύ-Μακρόπουλος (Ζώης)

Σταύρος Βενέτης 17.00 Αιγάλεω-ΝΕ Μεγαρίδος Ζακεστίδης-Κονταράτος-Αυγερινός (Διμπινούδης)

Σοφία Μπεφόν 17.00 Π. Φάληρο-Μανδραϊκός Καραβίτης-Τζίμης-Τεφτίκης (Σταματόπουλος)

Ανδρέας Βαρίκας 17.00 Πανιώνιος-ΚΑΟ Μελισσίων Παντελίδης-Αποστολίδης Β.-Σιδέρης (Μωϋσιάδης)

Α. Φώτσης 17.00 Ηλυσιακός-ΑΟΚ Χανιά Κοντίλης-Αγγελής-Καραμπιτσάκος (Τεφτίκης)

3ος Όμιλος – 4η αγωνιστική

Κυριακή 7 Νοεμβρίου

Λευκάδας 17.00 Δόξα Λευκάδας-Αίολος Τρικάλων Δαρλαμήτσος-Λογοθέτης-Γεράνιος (Κανελλόπουλος)

Παλαμά 17.00 Τιτάνες Παλαμά-Έσπερος ΓΣ Λαμίας Τσιαπλής-Πράττος-Παπανικολάου Γ. (Γκαρτζονίκας)

Καρδίτσας (Π) 17.00 Αναγέννηση Καρδίτσας-Ολυμπιακός Βόλου Θεοδώρου-Τζιοπάνος Γ.-Βασιλόπουλος (Βαρνάς)

Σχηματαρίου 17.00 Ερμής Σχηματαρίου-Νίκη Βόλου Ξέρας-Παζώλης-Γεωργούλης (Χριστοδούλου Γ.)

Ιωαννίνων (Ν) 17.00 Ιωάννινα ΣΚ-Πρωτέας Γρεβενών Παπαγερίδης-Μελανίδης-Χατζηχαρίσης (Τζιμογιάννης)

Μελίκης 17.00 Μελίκη-ΑΓΣ Ιωαννίνων Ευφραιμίδης-Χατζημπαλίδης-Χρυσάφης (Ντόγκας)

4ος Όμιλος – 5η αγωνιστική

Κυριακή 7 Νοεμβρίου

Φ. Αμοιρίδης 17.00 Λεύκιππος Ξάνθης-Ευκαρπία Ντούρας-Σαρακενίδης-Τσάνταλη (Σαλικίδης)

Κομοτηνής 17.00 Κομοτηνή-ΚΑΟΧ Ευρώπη 87 Ξενικάκης-Παπαθανασίου Στ.-Δέλλας (Γκουρτζελίδης)

Λαγκαδά 17.00 Ερμής Λαγκαδά-Πολύγυρος Πουρσανίδης Κ.-Ελευθεριάδης Πλ.-Λαδάς (Παραλυκίδης)

Μ. Τσίκινας 17.00 ΧΑΝΘ-Μακεδονικός Τσιρτσιμάλης-Αγραφιώτης Γρ.-Τσαρδούλιας (Τοζακίδης)

Ευόσμου 17.00 Αίας Ευόσμου-Πανσερραϊκός Παπαγεωργίου-Ντόγκας-Χατζηκώστας (Πολυχρονίδης)

ΜΕΝΤ 17.00 ΜΕΝΤ-Μαχητές Πειραματικού Μπακάλης-Λουλουδιάδης-Αναστασιάδης Β. (Δροσόπουλος)

Τετάρτη 10 Νοεμβρίου

ΜΕΝΤ 17.00 ΜΕΝΤ-Μακεδονικός Πουρσανίδης Κ.-Παπαθανασίου Κ.-Τσάνταλη (Δροσόπουλος)/από 3η αγωνιστική

Πολυγύρου 18.00 Πολύγυρος-ΧΑΝΘ Ντούρας-Πράττος-Τζιοπάνος Γ. (Μανιός)/από 4η αγωνιστική