Κεντρικό μενού
Κατηγορίες

Διαιτητές – Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (31/10)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της Γ’ Εθνικής Ανδρών είναι:

1ος Όμιλος – 2η αγωνιστική

Κυριακή 31 Οκτωβρίου

Αιγίου 17.00 Ήφαιστος Αχιλλέας – Παναχαϊκή Γρίβα-Χρόνης (Μάρκου)

Παν. Αλεξιώτισσας 13.00 Αίολος Αγυιάς-Διαγόρας Ρόδου Γρίβα-Χρόνης (Παπαδόπουλος Γ.)

Τρίπολης 17.00 ΣΔΥ Τρίπολης-Δίων ο Κυπαρισσεύς Πλέγας-Λιόνας (Γιαλικάρης)

Αμαλιάδας 13.00 ΣΦΗΚΑ Αμαλιάδας-Εργοτέλης Μπακετέα-Μπαβέλας (Θεοδωρόπουλος)

Τέντα 17.00 Καλαμάτα-Γλαύκος Κούλης Χ.-Αδαμόπουλος (Ηλιόπουλος)

2ος Όμιλος – 2η αγωνιστική

Κυριακή 31 Οκτωβρίου

Διώνης 15.30 Πικέρμι-Παπάδος Γέρας Χαϊνά-Τσάλλας (Ζερδεβάς)

Χίου 15.00 Βούρειος ΑΟΛ-Τελεθριακός Μαρίγλη-Τζαγκατζής (Μάρης)

Μ.Μουρούτσος 15.00 Δάφνη-Βροντάδου Ξυλάς-Δημητρόπουλος Κων. (Σταματόπουλος)

Α’ Κροίσος Πέρσης 17.00 Μίλων-Πορφύρας Χρηστίδης Π.-Λεβεντάκος (Ελευθεριάδης)

Γ. Παπασιδερης 17.00 Κορωπί-Ίκαρος Καλλιθέας Ζακεστίδης-Εφραιμίδης Θεοδ. (Κυρτάτας)

3ος Όμιλος – 3η αγωνιστική

Κυριακή 31 Οκτωβρίου

Γ.Γαλανόπουλος 12.00 Ποσειδών Λουτρακίου-Μύκονος Κοτσίρης-Δημουλάς (Τρίγκα)

Βυζαντινό Αθλ. Κ. 17.00 Πέρα-ΚΑΠ Καρακωνσταντόπουλος-Κιουλάφας (Μωϋσιάδης)

Ερμιόνης 12.00 Ερμιονίδα-ΑΕ Δικαίου Κω Ροδόπουλος-Κηπώσης (Ζάρκος)

Β’ Πεύκης 17.00 Πεύκη-ΑΣ Τηρων Αγ. Θεοδώρων Κωστής-Λιαρομάτης (Κυριόγλου Κυρ.)

Α’ Μοσχάτου 17.00 Ελευθερία Μοσχάτου-Νίκη Αμαρουσίου Φασόλης-Ναστούλης (Χασάλης)

4ος Όμιλος – 2η αγωνιστική

Κυριακή 31 Οκτωβρίου

Ι. Πατάκης 17.00 Νίκαια 2012-Αγριά Καρακώστας-Τοπαλίδης Κ. (Αθανασόπουλος)

Αλμυρού 17.00 Αλμυρός-ΓΣ Σοφάδων Γιατρόπουλος-Λυτροσυγκούνης (Μόρφη)

Καναλακίου 17.00 Καναλάκι Αχέρων-Σπάρτακος Ιωαννίνων Λογοθέτης-Θεοδοσόπουλος (Τσιγγέλης)

Αμπελώνα 17.00 Αμπελώνας 1986-Τρίκαλα Βίννης-Κάννης (Σταμάτης)

Αερογέφυρας 17.00 Αγρίνιο-Αναγέννηση Λαμίας Ασημακάκη-Διαμαντής (Πατσαντζόπουλος)

5ος Όμιλος – 2η αγωνιστική

Κυριακή 31 Οκτωβρίου

Αριδαίας 17.00 Αριδαία-Ανατόλια Τσαρδούλιας-Καρυπίδης Ι. (Ανδρίτσος)

Βικέλας 17.00 Αετοί Βέροιας-Ναύαρχος Βότσης Λυγούρας-Αβραμίδου (Ντόγκας)

Καστοριάς 17.00 Καστοριά-Γαλάζιοι Δικταπανίδης-Αναστασιάδης Π. (Πλεξίδας)

Έλλη Μυστακίδου 17.00 Ίκαροι Γιαννιτσών-ΔΕΚΑ Τσιρτσιμάλης-Αθανασιάδης Βλ. (Αστρεινίδης)

Κυριακή 14 Νοεμβρίου

Φλώρινας 19.00 Αριστοτέλης-ΑΟΚ Βέροιας Αγραφιώτης Β.-Αθανασιάδης Αθ. (Σιμητόπουλος Ι.)

6ος Όμιλος – 2η αγωνιστική

Κυριακή 31 Οκτωβρίου

Αμπελοκήπων 17.00 Ελπίς Αμπελοκήπων-Αρίων Ξάνθης Βασιλόπουλος-Ράπτης (Σακελλαρίου)

Ιωνίας 17.00 Ιωνικός Ιωνίας-ΚΑΟ Δράμας Σαρακενίδης-Κώνης (Παπαδόπουλος Ν.)

Πολυγύρου 15.00 Γαλάτιστα-ΒΑΟ Ντούρας-Ζαχαριάδης (Μανιός)

Χρ. Χριστοδούλου 17.00 Ασπίς Ξάνθης-Απόλλων Καλαμαριάς Νέδογλου-Καντζουρίδης-Σαλικίδης)

Λ. Παπαδόπουλος 17.00 Σταυρούπολη-Ζέφυρος 02 Αγραφιώτης Γρ.-Αναστασιάδης Γ. (Πολυχρονίδης)