Κεντρικό μενού
Κατηγορίες

Διαιτητές – Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (24/10)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος (1η αγωνιστική)

Κυριακή 24 Οκτωβρίου

Παναχαϊκής 17.00 Παναχαϊκή-Καλαμάτα Αποστολίδης Β.-Εφραιμίδης (Θεοδωρόπουλος Γ.)

Βενετόκλειο 14.00 Διαγόρας Ρόδου-Ήφαιστος Αχιλλέας Καψιώχας-Αδαμόπουλος (Ξάνθος)

Κυπαρισσίας 17.00 Δίων ο Κυπαρισσεύς-Αίολος Αγυιάς Πατρών Μπούκας-Δημουλάς (Γιαλικάρης)

Λίντο 16.00 Εργοτέλης-ΣΔΥ Τρίπολης Κοτσίρης-Αναστασόπουλος (Μαγγανάς)

Γλαύκου 17.00 Γλαύκος-Σφήκα Αμαλιάδας Μαγκλογιάννης-Τσιμπούρης (Μάρκου Ανδρ.)

2ος Όμιλος (1η αγωνιστική)

Κυριακή 24 Οκτωβρίου

Μυτιλήνης 15.30 Παπάδος Γέρας-Κορωπί Περδετζόγλου-Παπαδόπουλος Ανδρ. (Σαλαβός)

Ιστιαίας 14.00 Τελεθριακός-Πικέρμι Παπαφωτίου-Σπυρλιδάκης (Κάλφα)

Χίου 17.00 Βροντάδου-Βούρειος ΑΟΛ Χίου Καραμπιτσάκος-Τσάλας (Παντελής)

Π. Σαλπέας 17.00 Πορφύρας-Δάφνη Σκαλτσής-Γρίβα (Πετρίδης)

Εσπέρου 17.00 Ίκαρος Καλλιθέας-Μϊλων Θεοδωρόπουλος-Χρόνης (Βαμβακάς)

3ος Όμιλος (2η αγωνιστική)

Ν. Πέρκιζας 17.00 Χαλάνδρι-Ποσειδών Λουτρακίου Λιαρομάτης-Πλέγας (Ζερβούδης

Π. Χανιώτη 14.00 Μύκονος-Πέρα Κούλης Κ.-Ραπτογιάννης

Κοντόπευκου 17.00 ΚΑΠ-Ερμιονίδα Κοντίλης-Ροδίτης (Λιμνιάτης)

Κω 17.00 ΑΕ Δικαίου Κω-Πεύκη Κούλης Χ.-Παπαγεωργίου Δ. (Πλατέλλα)

Κρομμυώνιο 17.00 ΑΣ Τηρων Αγ. Θεοδώρων-Ελευθερία Μοσχάτου Κουτσοδήμος-Μπαβέλας (Τρίγκα)

4ος Όμιλος (1η αγωνιστική)

Αγριάς 18.00 Αγριά-Αγρίνιο Μελανίδης-Καρυπίδης Ι. (Μόρφη)

Σοφάδων 17.00 Σοφάδες-Νίκαια 2012 Μπούγλος Π.-Μπούγλος Ι. (Χλωρός)

ΕΑΝΚΙ 17.00 Σπάρτακος Ιωαννίνων-Αλμυρός Τσακιράκη-Κωστής (Χαραλάμπης)

Κατσιμήδου 17.00 Τρίκαλα-Καναλάκι Αχέρων Γιατρόπουλος-Λυτροσυγκούνης (Γκαρτζονίκας)

Χαλκιοπούλειο 19.00 Αναγέννηση Λαμίας-Αμπελώνας 1986 Λιόνας-Θεοδοσόπουλος (Κοτσιμπός)

5ος Όμιλος (1η αγωνιστική)

Κυριακή 24 Οκτωβρίου

Ανατόλια 17.00 Ανατόλια-Ίκαροι Γιαννιτσών Τζιοπάνος Ν.-Καραβάς (Αργυρού)

Δ. Βικέλας 17.00 ΑΟΚ Βέροιας-Αριδαία Λυγούρας-Σταμπουλής (Καλότσης)

Μίκρας Α 17.30 Ναύαρχος Βότσης-Αριστοτέλης Νέδογλου-Καντζουρίδης (Φωτιάδης)

Βικέλας 14.15 Αετοί Βέροιας-Γαλάζιοι Τσαρδούλιας-Αναστασιάδης Γ. (Ντόγκας)

11ο Ευόσμου 18.00 ΔΕΚΑ – Καστοριά Συμεωνίδης-Ντόντης (Μήτσιου)

6ος Όμιλος (1η αγωνιστική)

ΔΑΚ Ξάνθης 17.00 Αρίων Ξάνθης-Σταυρούπολη Παπαθανασίου Στ.-Μιχέλης Θεμ. (Στουπίδης)

Κραχτίδη 17.00 ΚΑΟ Δράμας-Ελπίς Αμπελοκήπων Αναστασιάδης Β.-Αγραφιώτης Β. (Μπρίγκος)

Μ. Γκράτσιος 17.00 ΒΑΟ-Ιωνικός Ιωνίας Κωνσταντινέλλης-Δικταπανίδης (Δέλλας)

Καλαμαριάς 17.00 Απόλλων Καλαμαριάς-Γάλατιστα Μπακάλης-Ράπτης (Κασαπίδης)

Μηχανιώνας 18.00 Ζέφυρος 02-Ασπίς Ξάνθης Ζέφυρος 02-Ασπίς Ξάνθης Γιαννούλης-Τοπαλίδης Κ. (Αστρεινίδης)