Κεντρικό μενού
Κατηγορίες

Διαιτητές-Κομισάριοι Β΄ Εθνικής Ανδρών (24/10)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της Β’ Εθνικής Ανδρών:

1ος Όμιλος (2η αγωνιστική)

Κυριακή 24 Οκτωβρίου

Δ. Βικέλας 16.30  ΑΕ Ν. Κηφισιάς-Πανελευσιανικός Tσολάκος-Σιδέρης-Παπαδόπουλος Χρ. (Ζερδεβάς)

Απ. Κόντου 17.00 ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ-Εθνικός Ουσταμπασίδης-Χρηστίδης Π.-Λεβεντάκος (Ελευθεριάδης)

Παπάγου 17.00 Παπάγου-Έσπερος Παντελίδης-Τηγάνης-Αυγερινός (Κορασίδης)

Κάτω Αχαϊας 17.00 Αχαγιά 82-Ένωση Ιλίου Κωνσταντινόπουλος-Γεράνιος-Λαζόγκα (Κωστής)

Δ. Περιστεράκης 13.30 ΑΠΑΣ Νάξου Τα Φανάρια-Πεντέλη Καραβίτης-Καρακωνσταντόπουλος-Τζίμης

Κορίνθου 17.00 ΚΑΟΚ-Αργοναύτης Τριγλίας Νάστος-Ρίζος-Μπακετέα (Ελένης)

Τετάρτη 27 Οκτωβρίου (1η αγωνιστική)

Εσπέρου 20.30 Έσπερος-ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ Στρέμπας-Ραχιώτης-Χριστοδουλάκης (Βαμβακάς)

2ος Όμιλος (2η αγωνιστική)

Κυριακή 24 Οκτωβρίου

Κλαδισού 17.00 ΑΟΚ Χανιά-Δούκας Ζακεστίδης-Κατσαπρακάκης-Βελέντζας (Χριστινάκης)

Γ. Γεννηματάς 17.00 Πρωτέας Β.-ΟΦΗ Καλδίρης-Κουκουλεκίδης-Μαρίγλη (Τεφτίκης)

Ζωγράφου 17.00 ΕΦΑΟΖ-ΝΕ Μεγαρίδος Μηλαπίδης-Αργυρούδης-Τεφτίκης (Κυρτάτας)

Αγ. Δημητρίου (Ν) 17.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Μανδραϊκός Αναστασίου-Χρηστίδης Ηλ.-Αντωνιάδης (Σταματόπουλος)

Στ. Βενέτης 17.00 Αιγάλεω-Πανιώνιος Καλογερόπουλος Φ.-Σπυρόπουλος-Χριστοδουλάκης (Μωϋσιάδης)

Μελισσίων 17.00 ΚΑΟ Μελισσίων-Π. Φάληρο Ανδρικόπουλος-Φασόλης-Καλογριάς (Μπίκας)

Τετάρτη 27 Οκτωβρίου

2ο ΔΑΚΑΝ 16.00 Άρης Νίκαιας-ΑΟΚ Χανιά Φάκαρος-Τσακαλογιάννης-Μακρόπουλος (Αναστασίου)

Πέμπτη 4 Νοεμβρίου

Αντ. Φώτσης 18.30 Ηλυσιακός-Άρης Νίκαιας Θεοδωρόπουλος-Κονταράτος-Κούλης Χ. (Τηγάνης)

3ος Όμιλος (2η αγωνιστική)

Κυριακή 24 Οκτωβρίου

Ιωαννίνων (Ν) 17.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων-Ίκαροι Τρικάλων Ευφραιμίδης-Χατζημπαλίδης-Χατζηχαρίσης (Τζιμογιάννης)

Μελίκης 17.00 Μελίκη-Αίος Τρικάλων Γερακίνης-Καρακώστας-Γεωργούλης (Γιαμούζης)

Λευκάδας 17.00 Δόξα Λευκάδας-Ολυμπιακός Βόλου Λογοθέτης-Καρακάσης-Ελ Ανύ (Κανελλόπουλος)

Καρδίτσας 17.00 Αναγέννηση Καρδίτσας-Ιωάννινα ΣΚ Παπαγερίδης-Μαραμής-Χατζηκώστας (Μανάσης)

Σιάτιστας 17.00 Πρωτέας Γρ.-Ερμής Σχηματαρίου Ελευθεριάδης-Κατωτικίδης-Χρυσάφης (Βόντζας)

Παλαμά 17.00 Τιτάνες-Νίκη Βόλου Τσιαπλής-Παπαγεωργίου-Παπανικολάου Γ. (Τέγα)

4ος Όμιλος (3η αγωνιστική)

Κυριακή 24 Οκτωβρίου

Φ. Αμοιρίδης 17.00 Λεύκιππος Ξάνθης-Γέφυρα Ντούρας-Τζιοπάνος Γ.-Ζαχαριάδης (Σαλικίδης)

Κομοτηνής 17.00 Κομοτηνή-Πανσερραϊκός Θεοδώρου-Βασιλόπουλος-Αγραφιώτης Γρηγ. (Γκουρτζελίδης)

Λαγκαδά 17.00 Ερμής Λαγκαδά-Ευκαρπία Σελεβός-Δέλλας-Ηλιόπουλος (Παπαδόπουλος Ν.)

Μ.Τσίκινας 17.00 ΧΑΝΘ-ΚΑΟΧ Ευρώπη 87 Ντόγκας-Σαρακενίδης-Καντερές (Σακελλαρίου)

Eκπ. Φρυγανιώτη.17.00 Μαχητές Πειραματικού-Αρετσού Καλαμαριάς Τσιρτσιμάλης-Κοϊμτζόγλου-Τσάνταλη (Σιμητόπουλος Α.)

Tετάρτη 10 Νοεμβρίου

ΜΕΝΤ 18.00 ΜΕΝΤ-Μακεδονικός Πουρσανίδης Κ.-Πράττος-Παπαθανασίου Κ. (Δροσόπουλος)