Κεντρικό μενού
Κατηγορίες

Κύπελλο Γυναικών 2021-2022

Α’ ΦΑΣΗ 1η αγωνιστική                           Κυριακή 26/09/2021

ΟΜΙΛΟΣ ΝΟΤΟΥ

1.  ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 51 – 45                       

2.  ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΔΥΤ. ΠΡΟΑΣ. – ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 39 – 50                       

3.  ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 60 – 54

4.  ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ   33 – 77

5. ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ   87 – 57

6. ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ 45 – 63


ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΡΡΑ

7.  ΜΕΝΤ – ΑΚ ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ   37 – 58

8. ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ   33 – 106

9. ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ. – ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ   68 – 47

10.  ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ   20 – 0

11.  ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ  –

12. ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ   57 – 50

Σημείωση: Το σωματείο ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ δεν θα συμμετάσχει στο Κύπελλο Ελλάδας γυναικών, μπήκε στην κλήρωση εκ παραδρομής καθότι είχε αποσύρει την δήλωση συμμετοχής του. Επομένως το σωματείο ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ προκρίνεται άνευ αγώνα στην 2η αγωνιστική της Α’ φάσης.

Α’ Φάση 2η αγωνιστική                            Κυριακή 3/10/2021

ΟΜΙΛΟΣ ΝΟΤΟΥ

13. ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 51 – 43           

14. ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 54 – 60

15. ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 48 – 79

ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΡΡΑ

16. ΑΚ ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΙ ΠΑΝΘΗΡΕΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ. 56 – 59

17. ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ 66 – 37

18. ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ – ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ 64 – 41

Β΄ΦΑΣΗ                                                        Κυριακή 10/10/2021

19.  ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ – ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 42 – 82

20.  ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ. – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 52 – 77

21.  ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 74 – 70

22.  ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΣ ΠΑΟΚ 57 – 73

23.  ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 40 – 77

24.  ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ 69 – 87

25.  ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 43 – 75

26.  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 20 – 0

Σημείωση:  το Σωματείο ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ αποχώρησε από το Κύπελλο Ελλάδας Γυναικών, επομένως το Σωματείο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ προκρίνεται άνευ αγώνα στην Γ’ Φάση.

Η Γ’ ΦΑΣΗ (ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ) Κυριακή 19/12/2021

27.  OA ΧΑΝΙΩΝ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

28.  ΑΣ ΠΑΟΚ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

29.  ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ

30.  ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

Δ’ Φάση  – ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ          Τετάρτη 23/03/2022

31.  ………………………………………………. – ……………………………………………………

32. ……………………………………………….. – ……………………………………………………

Ε’ Φάση – ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ                 Κυριακή 27/03/2022

33.  ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 31 – ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 32