Κεντρικό μενού
Κατηγορίες

Πανελλήνιο Παίδων/Κορασίδων: Τα οριστικά προγράμματα

Μετά την αποχώρηση ομάδων τα προγράμματα των Πανελληνίων Πρωταθλημάτων Παίδων και Κορασίδων διαμορφώνονται ως εξής:

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΑΙΔΩΝ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ/ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΗΜ/ΝΙΕΣΓΗΠΕΔΟΩΡΕΣΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
  17/07/21    ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ16.00 18.30 21.00ΑΟ Ν. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΡ.–ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ Ν. ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ. ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
  18/07/21    ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ16.00 18.30 21.00ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ. – ΑΟ Ν. ΚΕΡΑΥΝΟΣ Λ. ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ Ν. – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87
  19/07/21    ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ16.00 18.30 21.00ΑΟ Ν. ΚΕΡΑΥΝΟΣ Λ. – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ Ν. – ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ.
  20/07/21    ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ16.00 18.30 21.00ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ Ν. ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΑΟ Ν. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΡ. ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ.
  21/07/21    ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ15.00 17.30 20.00ΑΟ Ν. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΛΑΡ. – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ. – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ Ν. – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ/ΚΟΡΙΝΘΟΣ

ΗΜ/ΝΙΕΣΓΗΠΕΔΟΩΡΕΣΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
  17/07/21  ΚΟΡΙΝΘΟΥ  18.00    ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ ΚΥΠΑΡ. – ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ Ρεπό ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
  18/07/21  ΚΟΡΙΝΘΟΥ  18.00  ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ Λ. – ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ ΚΥΠΑΡ. Ρεπό ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
  19/07/21  ΚΟΡΙΝΘΟΥ  14.00  ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜ. – ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ Ρεπό ΓΑΕΤ ΔΙΩΝ ΚΥΠΑΡ.

*Το πρόγραμμα διαμορφώθηκε λόγω επιβεβαιωμένων κρουσμάτων Covid 19 σε

αθλητές του σωματείου ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ που αποχώρησε από τη διοργάνωση.

Γ΄  ΟΜΙΛΟΣ/ΑΘΗΝΑ
ΗΜ/ΝΙΕΣΓΗΠΕΔΟΩΡΕΣΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
17/07/21ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ17.00ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ Ρεπό ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ
18/07/21ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ16.00  ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ – ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ Ρεπό ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
19/07/21ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ16.00  ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ Ρεπό ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ

*Το πρόγραμμα διαμορφώθηκε μετά την αποχώρηση του ΑΟ Κολοσσού Ρόδου και με τη σύμφωνη γνώμη των άλλων ομάδων.

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ/ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΗΜ/ΙΕΣΓΗΠΕΔΟΩΡΕΣΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
  17/07/21  ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ17.00 19.30  ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΛΑΡ. – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ Α. ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. ΡΕΠΟ: ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠ.
  18/07/21  ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ17.00 19.30  ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. – ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΛΑΡ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ Α. – ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΛ. ΡΕΠΟ: ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99
  19/07/21  ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ17.00 19.30  ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΛ. – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΛΑΡ. – ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 ΡΕΠΟ: ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ
  20/07/21  ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ17.00 19.30  ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 – ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΛΕΞ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧ. ΡΕΠΟ: ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
  21/07/21  ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ16.00 18.30  ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α. – ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Λ. ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧ. – ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 ΡΕΠΟ: ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ/ΚΟΡΙΝΘΟΣ

ΗΜ/ΝΙΕΣΓΗΠΕΔΟΩΡΕΣΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
  19/07/2021  ΚΟΡΙΝΘΟΥ  17.00    ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 – ΑΚ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΡΕΠΟ: ΑΕ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014
  20/07/2021  ΚΟΡΙΝΘΟΥ  16.00    ΑΚ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ – ΑΕ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΡΕΠΟ: ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000
  21/07/2021  ΚΟΡΙΝΘΟΥ  13.00    ΑΕ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014 – ΓΕ ΑΜΙΛΛΑ 2000 ΡΕΠΟ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ

Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ/ΑΘΗΝΑ

ΗΜ/ΝΙΕΣΓΗΠΕΔΟΩΡΕΣΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
  17/07/2021  ΜΕΤΣ17.00 20.00ΑΟ ΑΝΔΡΟΥ – ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2000 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘ. ΛΕΣΒ. – Ο.Φ.Η.
  18/07/2021  ΜΕΤΣ16.00 19.00ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2000 – ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘ. Λ. Ο.Φ.Η. – ΑΟ ΑΝΔΡΟΥ
  19/07/2021  ΜΕΤΣ10.00 13.00ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘ. ΛΕΣΒΟΥ – ΑΟ ΑΝΔΡΟΥ ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2000 – Ο.Φ.Η.