Κεντρικό μενού
Κατηγορίες

Διαιτητές – Κομισάριοι Πανελληνίων Πρωταθλημάτων Παίδων/ Κορασίδων (Β΄ Φάση)

Πανελλήνιο Παίδων

Α’ Όμιλος/Θεσσαλονίκη (ΔΑΚ Ηλιούπολης)

Σάββατο 17 Ιουλίου

16.00 Κεραυνός Λάρισας-Ζαφειράκης Κώνης-Τσαρδούλιας

18.30 ΑΓΣ Ιωαννίων –Διόσκουροι Κοζάνης Αγραφιώτης Β.-Καντερές

21.00 ΚΑΟΧ Ευρώπη 87 – Ίκαροι Σερρών Δικταπανίδης-Αναστασιάδης Π.

Κυριακή 18 Ιουλίου

16.00 Ίκαροι Σερρών-ΑΓΣ Ιωαννίνων Κώνης-Αναστασιάδης Π.

18.30 Διόσκουροι Κοζ.-Κεραυνός Λάρ. Βασιλόπουλος-Αγραφιώτης Β.

21.00 Ζαφειράκης-ΚΑΟΧ Ευρώπη 87 Αθανασιάδης Αθ.-Κλεπουσνιώτου

Δευτέρα 19 Ιουλίου

16.00 Κεραυνός Λάρ.-Ίκαροι Σερρών Τσαρδούλιας – Κωνσταντινέλης

18.30 ΑΓΣ Ιωαννίνων-ΚΑΟΧ Ευρώπη 87 Βασιλόπουλος – Ηλιόπουλος

21.00 Ζαφειράκης-Διόσκουροι Κοζ. Τσάνταλη-Σκρίνος

Τρίτη 20 Ιουλίου

16.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων-Ζαφειράκης

18.30 ΚΑΟΧ Ευρώπη 87-Κεραυνός Λάρ.

21.00 Ίκαροι Σερρών-Διόσκουροι Κοζ.

Τετάρτη 21 Ιουλίου

15.00 Κεραυνός Λάρ.-ΑΓΣ Ιωαννίνων

17.30 Διόσκουροι Κοζ.-ΚΑΟΧ Ευρώπη 87

20.00 Ζαφειράκης-Ίκαροι Σερρών

Β’ Όμιλος/Κόρινθος

Σάββατο 17 Ιουλίου

18.00 Δίων ο Κυπαρισσεύς-Προμηθέας Π. Δόλγυρας-Σπυρόπουλος

Κυριακή 18 Ιουλίου

18.00 Έσπερος Λαμίας-Δίων ο Κυπαρισσεύς Κωνσταντινίδου-Κωστής

Δευτέρα 19 Ιουλίου

14.00 Έσπερος Λαμίας-Προμηθέας Π. Τσιμπούρης-Μπακετέα

Γ΄ Όμιλος/Αθήνα (ΚΓ Πανελληνίου)

Σάββατο 17 Ιουλίου

17.00 Βούρειος ΑΟΛ-Ηράκλειο Αργυρούδης-Τεφτίκης

Κυριακή 18 Ιουλίου

16.00 Βούρειος ΑΟΛ-Σαντορίνη Σκούτας-Θεοδωρόπουλος

Δευτέρα 19 Ιουλίου

16.00 Σαντορίνη-Ηράκλειο Τεφτίκης – Γεράνιος

Πανελλήνιο Κορασίδων

Α’ Όμιλος/Θεσσαλονίκη (ΔΑΚ Επταπυργίου)

Σάββατο 17 Ιουλίου

17.00 Σπάρτακος Λάρ.-Πιερικός Αρχέλαος Αναστασιάδης Β.-Καραβάς

19.30 Ιερισσός 99-Απόλλων Πτ. Κλεπουσνιώτου-Σκρίνος

Κυριακή 18 Ιουλίου

17.00 Απόλλων Πτ.-Σπάρτακος Λάρ. Δικταπανίδης-Κωνσταντινίδης

19.30 Πιερικός Αρχέλαος-Ολυμπιάδα Αλεξ. Καραβάς-Κουρόγλου

Δευτέρα 19 Ιουλίου

17.00 Ολυμπιάδα Αλεξ.-Απόλλων Πτ. Αγραφιώτης Β.-Κλεπουνσιώτου

19.30 Σπάρτακος Λάρ.-Ιερισσός 99 Αθανασιάδης Αθ.-Κουρόγλου

Β’ Όμιλος/Κόρινθος

Δευτέρα 19 Ιουλίου

17.00 ΓΕ Άμιλλα 2000-ΑΚ Σχηματαρίου Πρωτέας Κανελλόπουλος-Λιόνας

Τρίτη 20 Ιουλίου

16.00 ΑΚ Σχηματαρίου Πρωτέας-Προμηθέας Π. Ρίζος-Σκούτας

Τετάρτη 21 Ιουλίου

13.00 Προμηθέας Π.-ΓΕ Άμιλλα 2000 Τσιμπούρης-Δολγύρας

Γ’ Όμιλος/Αθήνα (Μετς)

Σάββατο 17 Ιουλίου

17.00 ΑΟ Άνδρου-Ηρακλής 2000 Χρηστίδης Ηλ.-Λαζόγκα

20.00 ΓΣ Ολυμπιας-ΟΦΗ Σκουλαρίκης-Σπυρλιδάκης

Κυριακή 18 Ιουλίου

16.00 Ηρακλής 2000-ΓΣ Ολυμπιας Λαζόγκα-Γαρίνη

19.00 ΟΦΗ-ΑΟ Άνδρου Καλογερόπουλος Φ.-Βελέντζας

Δευτέρα 19 Ιουλίου

10.00 ΓΣ Ολυμπιας-ΑΟ Άνδρου Κούλης Κ.-Σκούτας

13.00 Ηρακλής 2000-ΟΦΗ Αποστολίδης-Στρέμπας