Διαιτητές-Κομισάριοι Β’ Ανδρών (1η αγων., 11/10)

1ος Όμιλος

Κυριακή 11 Οκτωβρίου

ΔΑΚ Νάξου Δ. Περιστεράκης 14.30 ΑΠΑΣ Τα Φανάρια-ΑΕΝ Κηφισιάς Καρακάσης-Τσακαλογιάννης-Τσακιράκη

Β’ Κλειστό Γ. Κακούρης 17.00 ΑΟ Ένωση Ιλίου-ΑΕ Πεντέλης Σκαλτσής-Χρηστίδης Η.-Γεράνιος (Παπαδόπουλος Στ.)

Π. Σαλπέας 18.00 Εθνικός ΟΦΠΦ-ΑΟ Αχαγιά ’82 Σκανδαλάκης-Κατσαπρακάκης-Ξυλάς Δ. (Αλετράς)

Εσπέρου 17.00 ΠΟΚ Έσπερος-ΚΑΟ Κορίνθου Καρπάνος-Μαρινάκης-Ελ Ανύ (Φαλούκας)

Απ. Κόντου 17.00 ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ-ΑΟ Αργοναύτης Τριγλίας Κωνσταντινόπουλος-Ουσταμπασίδης-Γρίβα (Ζερδεβάς)

Ζαχ. Αλεξάνδρου 17.00 Ιωνικός ΑΣ ΝΦ-ΑΣ Παπάγου Στρέμπας-Σπυρόπουλος-Καρακωνσταντόπουλος (Κουλούρης)

Ληξουρίου 14.00 Νέο Ληξούριο-Πανελευσινιακός ΑΟΚ Ρίζος-Νάστος-Μπακετέα (Κοκορδάτος)

 

2ος Όμιλος

Κυριακή 11 Οκτωβρίου

Σοφία Μπεφόν 17.00 ΑΟ Π. Φαλήρου-ΑΕΟ Πρωτέας Βούλας Τηγάνης-Σιδέρης-Μαρτινάκος (Παλάτος)

Ζωγράφου 15.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Αιγάλεω Ραχιώτης-Ζιώγας-Σκουλαρίκης (Σταματόπουλος)

Αγ. Δημητρίου (Ν) 17.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Μανδραϊκός Αργυρούδης-Ορφανός Ιορδ.-Λαζαρίδης (Μπουρνάς)

2ο ΔΑΚΑΝ Νίκαιας 18.00 ΓΝΟ Άρης Νίκαιας-ΚΑΟ Μελισσίων Μπούκας-Φασόλης-Γιαννακόπουλος (Παππάς)

ΒΑΚ 17.00 ΟΦΗ-ΑΣΕ Δούκα Ντάνος-Χουγιάζος-Καραμπιτσάκος (Μαγκανάς)

8ου Δημ. Μεγάρων 16.00 ΝΕ Μεγαρίδος-ΑΟΚ Χανιά  Κωνσταντινίδου-Λιότσος-Μακρόπουλος (Τηγάνης)

Τετάρτη 21 Οκτωβρίου

Αντ. Φώτσης 18.00 Ηλυσιακός ΑΟ-Πανιώνιος ΓΣΣ Καραβίτης-Τσάτσης-Κούλης Κ. (Ντάβαρης)

 

4ος Όμιλος

Κυριακή 11 Οκτωβρίου

Αγ. Παύλου 17.00 ΚΑΟΧ Ευρώπη ‘ 87-ΑΟ Αρέτσου Καλαμαριάς Φακίτσας-Μαραμής-Κοντογιάννης (Θωμόπουλος)

Φ. Αμοιρίδης 17.00 ΑΟ Λεύκιππος Ξάνθης-ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Ευφραιμίδης-Ντόγκας-Χρυσάφης Σ. (Σαλικίδης)

Λαγκαδά 17.00 ΜΑΣ Ερμής Λαγκαδά-ΑΟ Πολύγυρου Δολγύρας-Παζώλης-Μπούγλος Π. (Τσιοπάνος Ι.)

Γέφυρας 17.00 ΚΣ Γέφυρας-ΠΣ Ευκαρπίας Θεοδώρου.-Αναστασιάδης-Τσάνταλη (Παπαγεωργίου Μ.)

Μ. Τσικίνας 17.00 ΧΑΝΘ-ΑΣ Μακεδονικός Σιταρίδης-Δέλλας-Κουκουλεκίδης (Παραλικίδης)

ΔΑΚ Κομοτηνής 17.00 ΓΑΣ Κομοτηνή-ΑΟΚ Ίκαροι Σερρών Γραικός-Τσιοπάνος Γ.-Βασιλόπουλος (Γκουρτσελίδης)