Κεντρικό μενού
Κατηγορίες

Πανελλήνια Πρωταθλήματα Παίδων, Εφήβων, Κορασίδων, Νεανίδων

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ B’ ΦΑΣΗΣ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ 2020-2021 

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

ΣΩΜΑΤΕΙΑ

                                             1.  ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ ΜΓΣ

                                             2.  ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΚΑΣΔΥΜ

                                             3.  ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΚΑΣΚΕΜ

                                             4.  ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΣΚΑΘ

                                             5.  ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

         6.  ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΣΚΑΒΔΕ

ΗΜ/ΝΙΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΕΣ

ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

 

13/07/20

 

 

ΝΕΑΠΟΛΗΣ

16.30

18.30

20.30

ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ ΜΓΣ – ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΚΕΜ

ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΒΔΕ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΘ – ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΔΥΜ

 

14/07/20

 

 

ΝΕΑΠΟΛΗΣ

16.30

18.30

20.30

ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΔΥΜ – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΒΔΕ

ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ ΜΓΣ

ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΚΕΜ – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΘ

 

15/07/20

 

 

ΝΕΑΠΟΛΗΣ

16.30

18.30

20.30

ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ ΜΓΣ – ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΔΥΜ

ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΒΔΕ – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΘ

ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΚΕΜ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

 

16/07/20

 

 

ΝΕΑΠΟΛΗΣ

16.30

18.30

20.30

ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΒΔΕ – ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΚΕΜ

ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΘ – ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ ΜΓΣ

ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΔΥΜ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

 

17/07/20

 

 

ΝΕΑΠΟΛΗΣ

12.30

14.30

16.30

ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ ΜΓΣ – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΒΔΕ

ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΘ

ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΚΕΜ – ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΔΥΜ

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΣ

 

ΣΩΜΑΤΕΙΑ

                                             1. ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΣΚΑΗ 

                                             2. ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

                                             3. ΚΑΟΚ ΠΑΛΑΙΜΩΝ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 

                                             4. ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΣΚΑΣΕ 

 

ΗΜ/ΝΙΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΕΣ

ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

 

15/07/20

 

ΚΟΡΙΝΘΟΥ

 

17.00

20.00

 

ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΗ – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΣΕ

ΚΑΟΚ ΠΑΛ. ΚΟΡ. – ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΚΑΛ.

 

 

16/07/20

 

ΚΟΡΙΝΘΟΥ

 

16.00

19.00

 

ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΚΑΛ.- ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΗ

ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΣΕ – ΚΑΟΚ ΠΑΛ. ΚΟΡ.

 

 

17/07/20

 

ΚΟΡΙΝΘΟΥ

 

12.00

15.00

 

ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΗ – ΚΑΟΚ ΠΑΛ. ΚΟΡ.

ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΚΑΛ. – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΣΕ

 

 

Γ΄  ΟΜΙΛΟΣ

ΑΘΗΝΑ

 

ΣΩΜΑΤΕΙΑ

1. ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  

2. ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ  

3. ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΣΚΚ  

4.  ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ 

5. ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΤΕ ΣΑΜΟΥ 

ΗΜ/ΝΙΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΕΣ

ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

 

15/07/20

 

16.30

19.30

ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ – ΠΡΩΤ. ΤΕ ΣΑΜΟΥ

ΠΡΩΤ. ΕΣΚΚ – ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ

 

16/07/20

 

16.30

19.30

ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΠΡΩΤ. ΤΕ ΣΑΜΟΥ – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΚ

 

17/07/20

 

15.00

18.00

ΠΡΩΤ. ΕΣΚΚ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ

ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΡΩΤ. ΤΕ ΣΑΜΟΥ

 

18/07/20

 

12.00

15.00

ΠΡΩΤ. ΤΕ ΣΑΜΟΥ – ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ Ρ.

ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ – ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

 

19/07/20

 

10.00

13.00

ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΚ

ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ Ρ. – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ

 

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Β’ ΦΑΣΗΣ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΕΦΗΒΩΝ 2019-2020 

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

 

ΣΩΜΑΤΕΙΑ

                                             1.  ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ

                                             2.  ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗΣ

                                             3.  ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ

                                             4.  ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΣΚΑΘ

         5.  ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

         6.  ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΗΜ/ΝΙΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΕΣ

ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

20/07/2020

ΝΕΑΠΟΛΗΣ

16.30

18.30

20.30

ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝ. – ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ.

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧ.

ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΘ – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

21/07/2020

ΝΕΑΠΟΛΗΣ

16.30

18.30

20.30

ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧ. – ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝ.

ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ. – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΘ

22/07/2020

ΝΕΑΠΟΛΗΣ

16.30

18.30

20.30

ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝ. – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΘ

ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ. – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡ.

23/07/2020

ΝΕΑΠΟΛΗΣ

16.30

18.30

20.30

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ.

ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΘ – ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝ.

ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87 – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧ.

24/07/2020

ΝΕΑΠΟΛΗΣ

12.30

14.30

16.30

ΓΑΣ ΑΡΙΩΝ ΞΑΝ. – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧ. – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΘ

ΑΣ ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ. – ΚΑΟΧ ΕΥΡΩΠΗ 87

 

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΣ

 

ΣΩΜΑΤΕΙΑ

                                             1.  ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΣΚΑΗ

                                             2.  ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

                                             3.  ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ

                                             4.  ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΣΚΑΣΕ

 

ΗΜ/ΝΙΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΕΣ

ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

 

24/07/2020

 

 

ΚΟΡΙΝΘΟΥ

 

17.00

20.00

 

ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΚΑΛ. – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΣΕ

ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΗ

 

25/07/2020

 

 

ΚΟΡΙΝΘΟΥ

 

16.00

19.00

 

ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΗ – ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΚΑΛ.

ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΣΕ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ

 

26/07/2020

 

 

ΚΟΡΙΝΘΟΥ

 

12.00

15.00

 

ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΚΑΛ. – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ

ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΗ – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΣΕ

 

Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΘΗΝΑ

 

ΣΩΜΑΤΕΙΑ

                                                                                      1. ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

                                                                                      2. ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΣΚΚ

                                                                                      3. ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ

                                                                                      4. ΕΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 

                                                                                      5. ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ

 

ΗΜ/ΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΕΣ

ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

 

22/07/20

 

17.00

19.00

ΠΡΩΤ. ΕΣΚΚ – ΕΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΜΥΤ.

ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

 

23/07/20

 

16.00

18.00

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Σ.

ΕΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΜΥΤ. – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

 

24/07/20

 

14.00

16.00

ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΚ

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Σ. – ΕΓΣ ΑΙΟΛΟΣ Μ.

 

25/07/20

 

12.00

14.00

ΕΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΜΥΤ. – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΠΡΩΤ. ΕΣΚΚ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Σ.

 

26/07/20

 

10.00

12.00

ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Σ. – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΚ

 

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ B’ ΦΑΣΗΣ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2019-2020

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

 

ΣΩΜΑΤΕΙΑ

1.  ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

2.  ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ

3.  ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΚΑΣΚΕΜ

4.  ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΣΚΑΘ

5.  ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99

6.  ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΗΜ/ΙΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΕΣ

ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

 

13/07/20

 

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

16.30

18.30

20.30

ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚ. – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ.

ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΚΕΜ – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΘ

 

14/07/20

 

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

16.30

18.30

20.30

ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΘ – ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. – ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΚΕΜ

 

15/07/20

 

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

16.30

18.30

20.30

ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚ. – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΘ

ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 – ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΚΕΜ

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

 

16/07/20

 

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

16.30

18.30

20.30

ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99 – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΚΕΜ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚ.

ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΘ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ.

 

17/07/20

 

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

12.30

14.30

16.30

ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚ. – ΣΚ ΙΕΡΙΣΣΟΣ 99

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. – ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΚΕΜ

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΘ

 

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΣ

 

ΣΩΜΑΤΕΙΑ

1.  ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014

2.  ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980

3.  ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ

4.  ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΣΚΑΣΕ

 

ΗΜ/ΝΙΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΕΣ

ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

 

13/07/2020

 

ΚΟΡΙΝΘΟΣ

 

16.00

19.00

 

ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014-ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ

ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 80 – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΣΕ

 

14/07/2020

 

ΚΟΡΙΝΘΟΣ

 

15.00

18.00

 

ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΣΕ – ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 80

 

15/07/2020

 

ΚΟΡΙΝΘΟΣ

 

10.00

13.00

 

ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 80

ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑΣΕ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ

 

Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΘΗΝΑ

 

ΣΩΜΑΤΕΙΑ

1.  ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΟΝΑ

2.  ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

3.  ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ

4.   ΓΦΠΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ

5.  ΑΕΣ ΑΘΛΕΩΝ

 

ΗΜ/ΝΙΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΕΣ

ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

 

15/07/2020

 

ΜΕΤΣ

17.00

19.30

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΓΦΠΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜ.

ΑΕΣ ΑΘΛΕΩΝ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

 

16/07/2020

 

ΜΕΤΣ

16.00

18.30

ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ

ΓΦΠΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜ. – ΑΕΣ ΑΘΛΕΩΝ

 

17/07/2020

 

ΜΕΤΣ

15.00

17.30

ΑΕΣ ΑΘΛΕΩΝ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΟΝΑ

ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ – ΓΦΠΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜ.

 

18/07/2020

 

ΜΕΤΣ

12.00

14.30

ΓΦΠΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΛΩΜ.- ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ

 

19/07/2020

 

ΜΕΤΣ

09.30

12.00

ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ – ΑΕΣ ΑΘΛΕΩΝ

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ B’ ΦΑΣΗΣ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2019-2020

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

 

ΣΩΜΑΤΕΙΑ

                                             1.  ΣΑΚ ΑΣΤΕΡΑΣ

                                             2.  ΑΦΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

                                             3.  ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ

                                             4.  ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ

                                             5.  ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

 

ΗΜ/ΝΙΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΕΣ

ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

 

20/07/20

 

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ

 

17.30

19.30

ΑΦΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.Γ.-ΣΑΚ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧ.-ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ Λ.

 

 

21/07/20

 

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ

 

17.30

19.30

ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ Λ.-ΑΦΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.Γ

ΣΑΚ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

 

 

22/07/20

 

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ

 

17.30

19.30

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡ.

ΑΦΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.Γ.-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ

 

 

23/07/20

 

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ

 

17.30

19.30

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡ.-ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡ.-ΣΑΚ ΑΣΤΕΡΑΣ

 

 

24/07/20

 

ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ

 

16.00

18.00

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΦΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Γ.

ΣΑΚ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧ.

 

 

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ

 

      ΣΩΜΑΤΕΙΑ

                                             1.  ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

                                             2.  ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

                                             3.  ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ

 

ΗΜ/ΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΕΣ

ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

 

24/07/20

 

Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ

 

20.00

 

ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ Λ. ΑΙΔ. – ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛ.

 

 

25/07/20

 

Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ

 

20.00

 

ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛ. – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

 

 

26/07/20

 

Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ

 

20.00

 

ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ Λ. ΑΙΔ.

 

 

Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΘΗΝΑ (ΜΕΤΣ)

 

ΣΩΜΑΤΕΙΑ

                                                                                             1. ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

                                                                                             2. ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ

                                                                                             3. ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΟΥΔΑΣ

 

ΗΜ/ΝΙΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΕΣ

ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

 

22/07/2020

 

ΜΕΤΣ

 

14.30

 

ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ – ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝ.

 

 

23/07/2020

 

ΜΕΤΣ

 

14.30

 

ΑΕΣ ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΝ. – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

 

 

24/07/2020

 

ΜΕΤΣ

 

13.30

 

ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ