Κεντρικό μενού
Κατηγορίες

Κύπελλο Γυναικών 2010-2011

ΣΗΜΕΙΩΣΗ: όπου στις παρακάτω φάσεις 1η και 2η υπάρχει ζεύγος με ομάδες διαφορετικών κατηγοριών, τότε γηπεδούχος, ανεξαρτήτως της κλήρωσης, θα είναι η ομάδα της κατώτερης κατηγορίας.

1η ΦΑΣΗ

1η Αγωνιστική (Κυριακή 03/10/2010)
1. ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΓΣ ΑΜΑΡΥΛΛΙΣ 20-0
2. ΑΚΟ ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΟ ΑΣΤΗΡ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ 59-68
3. ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 52-37
4. ΑΕ Ν.ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 48–42
5. ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 55–46
6. ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΒΟΥΡΕΙΟΣ – ΑΟΛ ΧΙΟΥ 47-39
7. ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ – ΦΣ ΑΡΙΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ 61-38
8. ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 69–39
9. ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣΙΟΥ 62-58
10. ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΦ ΣΥΚΕΩΝ 35-66
11. ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΜΕΝΤ 0-20
12. ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ – ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ 58–50

2η Αγωνιστική (Κυριακή 10/10/2010)
13. ΑΟ ΑΣΤΗΡ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ 57-52
14. ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 43-62
15. ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ 78-45
16. ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΦ ΣΥΚΕΩΝ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 49-58

3η Αγωνιστική (17/10/2010)
17. ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ 73-71
18. ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ – ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 63-41
19. ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 61-66
20. ΜΕΝΤ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 69-63

2η ΦΑΣΗ (Τετάρτη 20/10/2010)

21. ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 45-92
22. ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 20-0
23. ΑΕ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ 50-84
24. ΦΕΑ ΝΦ-ΝΧ – ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. 67-69
25. ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 74-94
26. ΜΕΝΤ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β. 1937 49-71
27. ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ 48-64
28. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΠΑΟΚ 66-57

3η ΦΑΣΗ (Κυριακή 24/10/2010)
29. ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣ 53-67
30. ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 57-46
31. ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ 78-71
32. ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β. 1937 – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 47-56

4η ΦΑΣΗ (FINAL FOUR)

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ (ΣΑΒΒΑΤΟ 2/4/2011)
33. ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 77 – 71
34. ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 85 – 53
ΤΕΛΙΚΟΙ (ΔΕΥΤΕΡΑ 4/04/2011)
35. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 73 – 68
36. ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ 61 – 64