Κεντρικό μενού
Κατηγορίες

Κύπελλο Ανδρών 2019-2020

Α’ Φάση – 1η Αγωνιστική – Τετάρτη 18/09/2019

1ος ΟΜΙΛΟΣ
01. ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ   70-64
02. ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ   84-98
03. ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ   79-81
04. ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ   73-68
05. ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΟΦΗ   / 20 Σεπτεμβρίου / 84-65
06. ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ   72-49
07. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ   73-68
08. ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ   64-77

2ος ΟΜΙΛΟΣ
09. ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ   93-83
10. ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ   73-44
11. ΧΑΝΘ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ   68-83
12. ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ   71-62
13. ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ   66-73
14. ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ   74-83
15. ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ   89-76
16. ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ   56-68

Α’ Φάση – 2η Αγωνιστική – Κυριακή 22/09/2019

17. ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ   77-94
18. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ- ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ   63-111
19. ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ   60-76
20. ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ   74-79
21. ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ- ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ   49-85
22. ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ   65-82
23. ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ- ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ   62-58
24. ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ   20-0
25. ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ   60-73
26. ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ   56-90
27. ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ   73-79
28. ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ   81-71
29. ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ   73-88
30. ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ   60-45
31. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΚΑΕ  58-64
32. ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ   83-82

Α’ Φάση – 3η Αγωνιστική – Τετάρτη 25/09/2019

33. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΚΑΕ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ   76-91
34. ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ   93-89
35. ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ   77-66
36. ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ   93-96
37. ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ   80-87
38. ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ   64-91
39. ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ   65-59
40. ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ   71-77

B’ Φάση – 1η Αγωνιστική, Τετάρτη 02/10/2019

41. ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΡΟΔΟΥ   73-79
42. ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – ΓΣ ΚΥΜΗΣ(ΛΑΥΡΙΟ)   56-79
43. ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ.   67-77
44. ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ   87-76
45. ΑΡΗΣ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ   63-64
46. ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ   62-81
47. ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ   71-80
48. ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ   90-73

B’ Φάση – 2η Αγωνιστική, Τετάρτη 16/10/2019

49. ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ   93-72
50. ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΡΟΔΟΥ – ΓΣ ΚΥΜΗΣ(ΛΑΥΡΙΟ) / Δευτέρα 14-10-19 /  73-56
51. ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ. / Τρίτη 15-10-19 /  63-83
52. ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ / Τρίτη 15-10-19 /  81-70

B’ Φάση – 3η Αγωνιστική, Τετάρτη 30/10/2019

53. ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΡΟΔΟΥ – 6/11/2019-  75-65
54. ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ.  95-75

Γ’ Φάση – Προημιτελικοί Αγώνες – Κυριακή 10/11/2019

55. ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ – ΠΑΟΚ   81-66
56. ΑΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ   81-79
57. ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΓ. ΕΥΘ. ΚΕΡ. «Ο ΦΑΡΟΣ» (ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ)   57-51
58. ΑΕΚ – ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ   71-61

Δ’ Φάση – Ημιτελικοί Αγώνες – Τετάρτη 12/02/2020

59.  ΑΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ – ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ   67-61
60.  ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ – ΑΕΚ   71-89

Ε’ Φάση – Τελικός – Κυριακή 16/02/2020 

61. ΑΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ – ΑΕΚ  57-61