Κύπελλο Γυναικών 2019-2020

Κύπελλο Ελλάδας Γυναικών 2019-2020

Α’ Φάση

1ος Όμιλος

1η Αγωνιστική – Κυριακή 15/09/2019

01. ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ   68-34
02. ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ   55-89
03. ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ   44-51
04. ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ – ΑΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ   43-68
05. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ   68-47
06. ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ   20-0

2η Αγωνιστική – Κυριακή 22/09/2019

13.ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ   38-43
14.ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ   51-59

3η Αγωνιστική – Κυριακή 29/09/2019

17.ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ   47-53
18.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΑΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ   64-65

2ος Όμιλος

1η Αγωνιστική – Κυριακή 15/09/2019

07.ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ   54-60
08.ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ   50-46
09.ΜΕΝΤ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗΣ   47-49
10.ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ   41-66
11.ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ   45-69
12.ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ   63-76

2η Αγωνιστική – Κυριακή 22/09/2019

15.ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ   56-66
16.ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ   107-35

3η Αγωνιστική – Κυριακή 29/09/2019

19.ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗΣ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ   37-63
20.ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΑΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ   64-53

Β’Φάση, Κυριακή 06/10/2019

21. ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ   68-42
22.ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ   62-65
23.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ   115-60
24.ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   59-67
25.ΑΣ ΠΑΟΚ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ   60-65
26.ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ   65-61
27.ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ   79-41
28.ΑΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ   39-87

Γ’Φάση (Προημιτελικοί Αγώνες), Κυριακή 29/12/2019

29.ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ   65-81
30.ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ   76-77
31.ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ   39-77
32.ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ   53-82

Δ’Φάση (Ημιτελικοί Αγώνες), Τετάρτη 18/03/2020

33. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
34. ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ

 

Ε’Φάση (Τελικός), Κυριακή 22/03/2020

36. Νικητής Α33 – Νικητής Α34