Κεντρικό μενού
Κατηγορίες

Πανελλήνιο Παίδων: Β΄ Φάση – Γ΄ Όμιλος (3η μέρα)

Κατά την τρίτη μέρα των αγώνων του Γ΄ ομίλου για την Β΄ φάση του Πανελληνίου Παίδων, σημειώθηκαν τα παρακάτω αποτελέσματα:

 

Κάλυμνος – Περιστεριώνας 59-45

Δεκάλεπτα: 20-20, 34-24, 41-34, 59-45

Διαιτητές: Ραχιώτης, Μαρτινάκος

Κάλυμνος (Καλαϊτζίδης): Τρικοίλης Ν., Χειλάς, Κουλιανός 15, Σισώης 2, Πελεκάνος, Οικονόμου 3(1), Ηλιάδης, Ρογαλίδης 24(4), Κουρσιώτης, Λαμπρινός, Πλάτσης 2, Τρικοίλης Σ. 13(3).

Περιστεριώνας (Βιδάλης): Βιδάλης 3, Πάντζι, Σακελαρόπουλος, Χάλαρης, Καμολίνος, Χαρικιόπουλος 9(1), Μπον Σ., Σπεντζάρης 7(1), Δεσύπρης 2, Τσουλάι 6, Μπον Ν. 1, Τζες 15(3).

 

Ηράκλειο ΟΑΑ – Ίωνες 54-46

Δεκάλεπτα: 19-14, 31-21, 42-32, 54-46

Διαιτητές: Παπαφωτίου, Γρίβα

Ηράκλειο ΟΑΑ (Μακράκης): Βογιατζάκης, Καραδεμήρης, Περαντωνάκης 13(3), Κουβαράκης, Θαλασσινός 18(3), Γκίζης 20, Καραπάνος, Κατσαράκης , Καραμβάλης, Καρεφυλάκης 1, Κοντογεωργής, Γενιτσαρίδης 2. 

Ίωνες (Λαγός): Γεόμελος 3, Πατελίδας, Καρατζάννος 25(1), Κουφοπαντελής 3(1), Στακιάς 7, Ντίμπρα, Σεραφείμ 6(1), Σουσουρής 2, Μανές, Ψαλτάκης.

 

Αίολος – Αναγέννηση 41-45

Δεκάλεπτα: 13-6, 27-16, 37-24, 41-45

Διαιτητές: Καλογερόπουλος, Αναγέννηση

Αίολος (Γιαννίκος ): Κουτσκούδης Δ., Ζερβάκης 3, Τζωρτζάτος 3(1), Τσίκλος 9(3), Μισαηλίδης 10(1), Κουτσκούδης Σ., Λημναίος 4, Τοκμακίδης, Χατζηγιάννης, Τσουκαλοχωρίτης, Λαμπρινίδης 11, Δουμούζης 1.  

Αναγέννηση (Μαραθοκαμπίτης): Αστυπαλιώτης, Ρώση, Μαραθοκαμπίτης 2, Χρυσάκης, Παπαθεοφάνους, Κουκουλής 2, Τσιβεριώτης 20(2), Βακιάρος 3(1), Πασάι, Τσώνης 11, Μηχαϊλίδης 7(1), Τριανταφύλλου. 

 

Το πανόραμα των αγώνων

15/6

Ηράκλειο-Αναγέννηση 72-79

Κάλυμνος-Αίολος 34-57

Ίωνες-Περιστεριώνας 71-42

 

16/6

Περιστεριώνας-Ηράκλειο 48-57

Αναγέννηση-Κάλυμνος 58-61

Αίολος-Ίωνες 46-37

 

17/6

Κάλυμνος-Περιστεριώνας 59-45

Ηράκλειο-Ίωνες 54-46

Αίολος-Αναγέννηση 41-45

 

18/6

11.00 Ηράκλειο-Αίολος

13.00 Ίωνες-Κάλυμνος

15.00 Περιστεριώνας-Αναγέννηση

 

19/6

10.00 Κάλυμνος-Ηράκλειο

12.00 Αναγέννηση-Ίωνες

14.00 Αίολος-Περιστεριώνας

 

Βαθμολογία

1. Αναγέννηση 5 

2. Αίολος 5

3. Κάλυμνος 5

4. Ηράκλειο 5

5. Ίωνες 4

6. Περιστεριώνας 3