Κεντρικό μενού
Κατηγορίες

Πανελλήνιο Εφήβων: Πρόγραμμα Β’ Φάσης και Τελικής Φάσης

1.ΑΠΣ Ασπίς Ξάνθης

2.ΦΟ Πρωτέας Γρεβενών

3.ΣΦΚ Πιερικός Αρχέλαος

4.Πρωταθλητής ΕΣΚΑΘ

5.ΠΟ Ν. Μουδανιών

6.ΣΚ Νικόπολη Πρέβεζας

20 Απριλίου

Πρωτέας Γρ.-Ασπίς Ξ.

Πρωταθλητής ΕΣΚΑΘ-Πιερικός Αρχέλαος

Νικόπολη-Ν. Μουδανιά

21 Απριλίου

Ν. Μουδανιά-Πρωταθλητής ΕΣΚΑΘ

Πιερικός Αρχέλαος-Πρωτέας Γρ.

Ασπίς Ξ.-Νικόπολη

22 Απριλίου

Πρωτέας Γρ.-Ν. Μουδανιά

Πρωταθλητής ΕΣΚΑΘ-Νικόπολη

Ασπίς Ξ.-Πιερικός Αρχέλαος

23 Απριλίου

Πρωταθλητής ΕΣΚΑΘ-Ασπίς Ξ.

Νικόπολη-Πρωτέας Γρ.

Ν. Μουδανιά-Πιερικός Αρχέλαος

24 Απριλίου

Πρωτέας Γρ.-Πρωταθλητής ΕΣΚΑΘ

Πιερικός Αρχέλαος-Νικόπολη

Ασπίς Ξ.-Ν. Μουδανιά

Β’ Όμιλος (Ερμιόνη)

1.ΑΣΠ Προμηθέας Π.

2.ΚΟΜ Πελασγός

3.ΑΟ Ερμιόνης

4.Ακαδημίες Καλαθοσφαίρισης Χαλκίδας

Το πρόγραμμα

20 Απριλίου

Πελασγός-Ερμιόνη

ΑΚ Χαλκίδας-Προμηθέας

21 Απριλίου

Προμηθέας Π.-Πελασγός

Ερμιόνη-ΑΚ Χαλκίδας

22 Απριλίου

Πελασγός-ΑΚ Χαλκίδας

Προμηθέας Π.-Ερμιόνη

Γ’ Όμιλος (Π. Φάληρο «Σοφία Μπεφόν»)

1.ΑΟΝΑ Ηρόδοτος

2.ΤΑΚ Περιστεριώνας Τήνου

3.ΑΟ Κολοσσός Ρόδου

4.Ίωνες ΑΟ Χίου

5.ΕΓΣ Αίολος Μυτιλήνης

Το πρόγραμμα

20 Απριλίου

Περιστεριώνας-Κολοσσός Ρ.

Ηρόδοτος-Ίωνες

Ρεπό Αίολος Μυτιλήνης

21 Απριλίου

Ίωνες-Περιστεριώνας

Κολοσσός Ρ.-Αίολος Μυτιλήνης

Ρεπό: Ηρόδοτος

22 Απριλίου

Αίολος Μυτιλήνης-Ίωνες

Περιστεριώνας-Ηρόδοτος

Ρεπό: Κολοσσός Ρόδου

23 Απριλίου

Ηρόδοτος-Αίολος Μυτιλήνης

Ίωνες-Κολοσσός Ρ.

Ρεπό: Περιστεριώνας

24 Απριλίου

Αίολος Μυτιλήνης-Περιστεριώνας

Κολοσσός Ρ.-Ηρόδοτος

Ρεπό: Ίωνες

Τελική Φάση (ΚΓ Ελευθερούπολης)

1 Μαϊου

16.00 Άρης-Ολυμπιακός

18.00 Νικητής Β’ Ομίλου-Περιστέρι

19.30 Τελετή Έναρξης

20.00 Νικητής Γ’ Ομίλου-Νικητής Α’ Ομίλου

2 Μαϊου

16.00 Νικητής Α’ Ομίλου-Νικητής Β’ Ομίλου

18.00 Περιστέρι-Άρης

20.00 Ολυμπιακός-Νικητής Γ’ Ομίλου

3 Μαϊου

15.00 Άρης-Νικητής Α’ Ομίλου

17.00 Νικητής Β’ Ομίλου-Νικητής Γ’ Ομίλου

19.00 Ολυμπιακός-Περιστέρι

4 Μαϊου

14.00 Νικητής Β’ Ομίλου-Ολυμπιακός

16.00 Νικητής Γ’ Ομίλου-Άρης

18.00 Νικητής Α’ Ομίλου-Περιστέρι

5 Μαϊου

10.00 Άρης-Νικητής Β΄ Ομίλου

12.00 Περιστέρι-Νικητής Γ’ Ομίλου

14.00 Ολυμπιακός-Νικητής Α’ Ομίλου

15.30 Τελετή Λήξης