Κεντρικό μενού
Κατηγορίες

Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (22η αγωνιστική, 7/4)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 22ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος 
Κυριακή 7 Απριλίου 
Ακράτας 17.00 Ακράτα-Καλαμάτα Πολυχρόνης-Καλογριάς (Μάρκου)
Στ. Βενέτης 18.00 Αιγάλεω-Αχαγιά Μαραγκάκης-Σκανδαλάκης (Ευστρατίου)
Ληξουρίου 14.00 Νέο Ληξούριο-Ηλυσιακός Σταθόπουλος-Ασημακάκη (Κοκορδάτος)
Βυζαντινό 17.00 ΑΣ Πέρα-ΝΕ Μεγαρίδας Ορφανός Εμ.-Χρηστίδης Π. (Κώτσης) 
ΔΑΚ Νίκαιας Πλάτων 17.00 Άρης Νίκαιας-Κεραυνός Αιγίου Φάκαρος-Κατσαπρακάκης (Παπαδόπουλος Στ.)
Δ. Βικέλας 17.00 ΑΕΝ Κηφισιάς-Ιωνικός ΝΦ Χρηστίδης Ηλ.-Χριστοδουλάκης (Ζερδεβας) 
Παν. Αλεξιώτισσας 17.00 Έσπερος ΑΟΠΑ-Λέοντας 2014 Ντάνος-Καββαδάς (Κωστής) 

2ος Όμιλος 
Κυριακή 7 Απριλίου 
Ζωγράφου 17.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-ΚΑΠ Πλιάκος-Αγγελής (Γολεγού) 
Μελισσίων 17.00 ΚΑΟ Μελισσίων-ΟΦΗ Καρπάνος-Τσακαλογιάννης (Κουλούρης) 
Ραφήνας 17.00 Αργοναύτης Τριγλ. Ραφ.-Ίκαρος Ν. Σμύρνης Πόντας-Κηπώσης (Τζουβάρας) 
Χαλκιά-Αναστασιάδη 14.00 ΑΕ Έξω Παναγίτσας-Βούρειος ΑΟΛ Χίου Λαζαρίδης-Κούλης Χαρ. (Κάλφα) 
Γ. Παπασιδέρης 13.00 ΓΣ Κορωπίου-ΑΕ Καλλιθέα Ρόδου Τσακιράκη-Λάμπος (Φαλούκας) 
Σχηματαρίου 17.00 Ερμής Σχηματαρίου-Άρης Θήβας Κοτσώνης-Ναστούλης (Χαράτσης) 
Λίντο 17.00 ΑΟ Δειλινό-Λοκρός Αταλάντης Σιδέρης-Βελέντζα (Ευαγγελινός) 

3ος Όμιλος 
Κυριακή 7 Απριλίου 
ΔΑΚ Γρεβενών 17.00 Πρωτέας Γρεβενών-ΑΟΚ Βέροιας Κουκουλεκίδης-Τσαντάλη (Μπαταούλα)
Παλαμά 17.00 Τιτάνες Παλαμά-ΑΟ Καλαμπάκας Τσουμαχίδης-Κοντογιάννης (Μανάσης)
Νέο ΚΓ Ιωαννίνων 17.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων-ΓΑΣ Μελίκης Παπαθανασίου-Θρασυβουλίδης (Τσιγγέλης) 
Μπάρας 17.00 Ίκαροι Τρικάλων-Δόξα Λευκάδας Αγραφιώτης Ιωαν.-Βασιλόπουλος (Κουσαΐτης) 
ΕΑΚ Βόλου 17.00 Ολυμπιακός Βόλου-Νικόπολη Πρέβεζας Γκέκας-Ιατρόπουλος (Τσιργούλας) 
Εκπ. Μαντουλίδη 17.00 Μαντουλίδης-ΠΑΣ Γιάννινα Ελευθεριάδης-Εκίζογλου (Παπαδόπουλος Ν.)

4ος Όμιλος 
Κυριακή 7 Απριλίου 
ΔΑΚ Ευόσμου 18.00 Αίας Ευόσμου-ΜΕΝΤ Σελεβός-Αναστασιάδης (Μήτσιου)
ΔΑΚ Κομοτηνής 18.00 ΓΑΣ Κομοτηνή-Αστέρας Σίνδου Λαδάς-Γιαννούλης Α. (Γκουρτζελίδης) 
Μ. Γκράτσιος 18.00 ΒΑΟ-ΑΟ Πολύγυρου Παζώλης-Γεωργούλης (Τοζακίδης)
Αλεξάνδρειο 18.00 Μακαμπή-ΑΣΑΑ Ζέφυρος 02 Πράττος-Τσαρδούλιας (Κασαπίδης) 
Ν. Μουδανιών 18.00 ΠΟ Ν. Μουδανιών-ΠΣ Ευκαρπίας Χατζηκώστας-Λυγούρας (Θωμόπουλος) 
11ο Δημ. Σχ. Ευόσμου 18.00 ΔΕΚΑ-Λεύκιππος Ξάνθης Ντόγκας-Χατζηχαρίσης (Πολυχρονίδης)
Χ. Χριστοδούλου 18.00 Ασπίς Ξάνθης-Απόλλων Καλαμαριάς Σαρακενίδης-Χρυσάφης (Σαλικίδης)