Κεντρικό μενού
Κατηγορίες

Κύπελλο Γυναικών 2018-2019

Κύπελλο Ελλάδας Γυναικών 2018-2019

Α’ Φάση

1ος Όμιλος

1η Αγωνιστική – Κυριακή 30/09/2018

01. ΓΣ Αγ. Παρασκευής – ΟΚΑ Αρκάδι Ρεθύμνου   66-45
02. Παναθηναϊκός ΑΟ – ΑΟ Φάρος Κερατσινίου   65-57
03. ΓΣ Κρόνο ΑΓ. Δημητρίου – ΕΦΑΟ Ζωγράφου   66-41
04. ΑΟ Τερψιθέας Γλυφάδας – ΚΟΜ Πελασγός   65-47
05. ΚΑΟ Μελισσίων – ΟΑ Χανίων   61-38
06. ΑΟ Αμύντας – ΓΣ Ηλιούπολης   53-67

2η Αγωνιστική – Κυριακή 07/10/2018

13.ΚΑΟ Μελισσίων – ΓΣ Κρόνος Αγ.Δημητρίου   53 – 64
14. Παναθηναϊκός ΑΟ – ΑΟ Τερψιθέας Γλυφάδας   58 – 35

3η Αγωνιστική – Κυριακή 14/10/2018

17. ΓΣ Κρόνος Αγ.Δημητρίου – ΓΣ Αγ. Παρασκευής   72-46
18. Παναθηναϊκός ΑΟ – ΓΣ Ηλιούπολης   81-64

2ος Όμιλος

1η Αγωνιστική – Κυριακή 30/09/2018

07. ΜΓΣ Πανσερραϊκός – ΑΣ Αστέρας Ιπποδρομίου   43-66
08. ΑΣ Άρης Θεσσαλονίκης – ΠΑΣ Γιάννινα   51-46
09. Ολύμπιια ΓΣ Λάρισας – ΜΓΣ Απόλλων Καλαμαριάς    42-66
10. Παναθλητικός ΑΕ Συκεών – ΣΦΚ Πιερικός Αρχέλαος    75-50
11. ΑΜΣ Αναγέννηση Ν. Ρυσίου  – ΑΣ Ολυμπιακός Βόλου 1937   74-36
12. ΑΕ Πυλαίας – ΑΣ Τιτάνες Δράμας   93-41

2η Αγωνιστική – Κυριακή 07/10/2018

15. ΑΣ Άρης Θεσσαλονίκης – ΑΕ Πυλαίας   61-66
16. Παναθλητικός ΑΕ Συκεών – ΜΓΣ Απόλλων Καλαμαριάς   61-54

3η Αγωνιστική – Κυριακή 14/10/2018

19. ΑΜΣ Αναγέννηση Ν. Ρυσίου – ΑΕ Πυλαίας   50-56
20. ΑΣ Αστέρας Ιπποδρομίου – Παναθλητικός ΑΕ Συκεών    73-52

Β’Φάση, Σάββατο ή Κυριακή 20 ή 21/10/2018

21. ΑΟ Ελευθέρια Μοσχάτου – Πανιώνιος ΓΣΣ   42-60
22. ΑΣ Νίκη Λευκάδας – Αθηναϊκός ΑΣ Βύρωνα   77-64
23. Ολυμπιακός ΣΦΠ – ΑΣ ΠΑΟΚ   90-56
24. Παναθηναϊκός ΑΟ – ΑΕ Πυλαίας   82-68
25. ΑΕΟ Πρωτέας Βούλας – ΓΣ Ηρακλής   75-54
26. ΓΣ Εσπερίδες Καλλιθέας – ΑΟ Δάφνη ΑΓ. Δημητρίου   75-86
27. ΓΑΣ Καλυβιών – ΑΟ Σπόρτιγκ    58-62
28. ΓΣ Κρόνος Αγ.Δημητρίου– ΑΣ Αστέρας Ιπποδρομίου   79-53

Γ’Φάση (Προημιτελικοί Αγώνες), Σάββατο 22/12/2018

29. ΓΣ Κρόνος Αγ.Δημητρίου – Παναθηναϊκός ΑΟ   63-72
30. ΑΟ Δάφνη ΑΓ. Δημητρίου– ΑΟ Σπόρτιγκ 61-48
31. Ολυμπιακός ΣΦΠ – ΑΕΟ Πρωτέας Βούλας  66-46
32. Πανιώνιος ΓΣΣ – ΑΣ Νίκη Λευκάδας   49-62

Δ’Φάση (Ημιτελικοί Αγώνες), Παρασκευή 22/03/2019

33. ΑΣ Νίκη Λευκάδας –  ΑΟ Δάφνη ΑΓ. Δημητρίου   73-68
34. Ολυμπιακός ΣΦΠ – Παναθηναϊκός ΑΟ   78-37

Μικρός Τελικός, Κυριακή 24/03/2019

35. ΑΟ Δάφνη ΑΓ. Δημητρίου – Παναθηναϊκός ΑΟ   78-64

Τελικός/ Κυριακή 24/03/2019

36. ΑΣ Νίκη Λευκάδας – Ολυμπιακός ΣΦΠ   69-78