Κεντρικό μενού
Κατηγορίες

Ειδικό Πρωτάθλημα Ανόδου Α2 Γυναικών (1ος Όμιλος)

Στο πλαίσιο της 4ης μέρας του Ειδικού Πρωταθλήματος Ανόδου στον 1ο Όμιλο της Α2 Γυναικών σημειώθηκαν τα αποτελέσματα:

Σάββατο 23 Ιουνίου
ΑΣ Αιγέας Χ. – ΚΟΜ Πελασγός 48-52

Διαιτητές: Σκαλτσής, Καλογριάς

Δεκάλεπτα: 17-11, 13-14, 6-18, 12-9

Αιγέας (Γιασεμής): Λοϊζου 3, Άγκο 3, Φιλιππάκη, Γιοβανάκη 7, Παπαδοπούλου 13, Κρουσουλούδη, Καρούση 4, Φεντισίν 2, Κάβουρα, Γιασεμή 14, Ντένιαν, Τριανταφυλλάκη 2

Πελασγός (Τσατσούλης): Σεφέρου, Χρανιώτη 7, Χάβαρη, Θάνου 18, Τζανετοπούλου, Τζιουβέλη, Παπαγγελή 2, Τσινιώνη, Αγγελοπούλου 2, Δουκούρη, Μιχολιά 15, Καντέλη 8

ΑΣΚ Ιπποκράτης – ΠΑΣ Ίκαρος 58-45

Διαιτητές: Πλιάκας, Δελαγραμμάτικας

Δεκάλεπτα: 8-7, 21-14, 14-15, 15-9

Ιπποκράτης (Καλυμιονάρη): Κουτρέτση 18, Κουντουριώτη 4, Χατζηστεργίου, Φρουντζά 2, Κουτρέτση Ξ. 2, Κουτρέτση Ε., Κιαπόκα, Καλυμιονάρη 27, Γιαλλούση, Αρβανιτάκη, Μιλίκοβιτς, Νικηταρά 5

Ίκαρος (Τριπόδη): Φουντούλη, Τριπόδη 1, Ισακάι, Περρή 6, Τσαντέ, Παμφίλη 5, Σακκά 13, Σταυρινουδάκη 7, Περρή Α. 9, Στεργιώτη 2, Κουτσουναμέντου, Κοτσαμπά 2

ΟΚΑ Αρκάδι – ΑΣ Άρης Θήβας 62-43

Διαιτητές: Φασόλης, Κοτσόνης

Δεκάλεπτα: 26-8, 1-9, 14-8, 21-18

Αρκάδι (Πλευράκης): Κουλούρη 10, Ανυφαντάκη, Ταταράκη 6, Καούκη 8, Κουλούρη Σ. 17, Παναγιωτάκη 6, Καζα 3, Κανδεράκη 5, Σταυγιαννουδάκη 5, Προβάκη, Ουρανού, Χαμογεωργάκη

Άρης Θήβας (Ματσαγγούρας): Αβραμοπούλου 3 Βούλγαρη, Γεωργίου, Μπουντούλη 2, Μαυρίδη 3, Μπούτσικου 2, Κοτσίφη 7, Παπαδημητρίου, Ρουπακα, Λεπενιώτη 6, Μπαζίμα 7, Αναστασίου 15

ΑΕΣ Θησέας Παν. – Έσπερος ΑΟΠΑ 27-57

Διαιτητές: Σπυρόπουλος, Λαζόγκα

Δεκάλεπτα: 10-17, 3-13, 4-16, 10-11

Θησέας (Αλμπάνης): Φωτέλλη 3, Ταμβακέλλη, Κατσούρη 2, Τσμιούρτου 2, Ξυδιά, Λάκκα 5, Κατσούρη, Παυλή 4, Δήμου 8, Καράκλα 3, Μανιάκη, Τσιρλακούδη

Έσπερος (Φλογέρα): Μιχαηλίδου 7, Φλογέρα 9, Αργυροπούλου 2, Μαρίνη 14, Μαρούντα 7, Τσιακμά 2, Ντάρλα 2, Ρεκουνιώτη 1, Ψυρρή 8, Λαγοπάτη 5, Μιχαηλίδου

 

Κυριακή 24 Ιουνίου
09.00 ΚΟΜ Πελασγός – ΠΑΣ Ικαρος
11.00 ΑΣ Αιγέας – ΑΣΚ Ιπποκράτης
13.00 ΑΣ Ολυμπιάδα Ασσού Λ. – ΑΕΣ Θησέας Παν.
15.00 Εσπερος ΑΟΠΑ – ΟΚΑ Αρκάδι

Δευτέρα 25 Ιουνίου
10.00 2ος Α’ υποομίλου – 2ος Β’ υποομίλου