Γ΄ Εθνική: Αποτελέσματα – βαθμολογίες (9η αγωνιστική)

Τα αποτελέσματα, οι βαθμολογίες και τα φύλλα αγώνα των ομίλων της Γ΄ Εθνικής έχουν ως εξής:

 

1ος Όμιλος – 9η αγωνιστική

Αποτελέσματα

Νέα Ιωνία – Απόλλων Σμύρνης 91-90 (82-82 κ.α.)

ΚΑΠ – Ένωση Ιλίου 70-73

Οίαξ Ναυπλίου – Αχαγιά ‘82 75-74

ΕΑ Πατρών – Κεραυνός Αιγίου  77-78

Γλαύκος – Ολυμπιάδα Άσσου 99-50

Ακράτα – Μελίσσια 74-61

Καλαμάτα ‘80 – Έσπερος ΑΟΠΑ 45-68

 

Φύλλα αγώνα

ΕΑ Πατρών – Κεραυνός Αιγίου  77-78

Δεκάλεπτα: 10-20, 43-33, 63-58, 77-78

Διαιτητές: Καρπάνος, Ελ Ανύ

ΕΑ Πατρών: Σαρίκας 20(2), Δούρος 8, Καλπακής 10(1), Φωτιάδης 11(1), Καραϊσκάκης 11(2), Κουμάκης 2, Παπαδόπουλος 4, Κάντας 3(1), Χουλιάρας 8, Κυριακίδης.

Κεραυνός: Αναστασόπουλος 6(2), Πολυδωρόπουλος 2, Χριστοδουλόπουλος 9(1), Καραγιάννης, Ζυγάς, Μαναβόπουλος 21, Φωτίου 11(2), Γκόβας 8(1), Γκιζόγιαννης 21(3).

 

Νέα Ιωνία – Απόλλων Σμύρνης 91-90 (82-82 κ.α.)

Δεκάλεπτα: 25-20, 49-36, 62-58, 82-82 (κ.α.), 91-90

Διαιτητές: Φραγκούλη, Σιδέρης

Νέα Ιωνία (Δαμιανίδης, Μπάκας, Ραρής): Φαναριώτης, Καραθανασόπουλος Θ. 21(5), Ηλιόπουλος 5, Καραθανασόπουλος Αλ. 2, Γεωργίου Φ., Μαυρίδης 4, Λαμπρόπουλος 11, Λίτσιος 19(2), Σιούτης, Κανελλόπουλος 18, Καλασούντας 11, Βασιλακάκης.

Απόλλων Σμύρνης (Καράμπελας, Δεράος): Οικονομάκης 2, Μπίτσικας 9(1), Πρισκομάτης 21(2), Μπασδέκης 6, Γεωργιάδης, Σίμος 2, Καραμπας 11(2), Πετρόπουλος 12(3), Πρόφκα, Οικονομόπουλος 25, Ανδρεόπουλος 2, Λαμπράκης.

 

Οίακας Ναυπλίου – Αχαγιά ‘82  75-74

Δεκάλεπτα: 17-21, 35-43, 52-60, 75-74

Διαιτητές: Σπυρόπουλος, Κοτσώνης

Οίακας (Νώντας): Ραζής, Μπούσιος 2, Μπουρής 11(3), Πελεκάνος 22(2), Παπαντωνίου 23(3), Τσούχλης, Γεωργιάδης 3, Προύσκλιας 7(1), Ευστρατίου 2, Μπουρτζούκλης, Ψάλτου 5.

Αχαγιά ΄82 (Λιόνας): Μοσχοβάκης 6(1), Χαμηλός 10(1), Λαμπρόπουλος, Δαβάνης 24, Οικονομόπουλος 20(3), Σταμόπουλος 2, Δουλγεράκης, Νικολάου 6, Γατσούλης 3(1), Χρυσανθόπουλος 3(1).

 

ΚΑΠ – Ένωση Ιλίου 70-73

Δεκάλεπτα: 14-17, 28-40, 53-58, 70-73

Διαιτητές: Καλαϊτζάκης, Καλογριάς

ΚΑΠ (Ταυρόπουλος): Ανδρικόπουλος 4(1), Ετσιάκα 5, Καρακατσάνης 3, Ζαχαράκης 3(1), Πρίτσος 14(2), Παπουλίδης 14, Ροδόστογλου 19(1), Τζίμης 8(1), Ίβκοβιτς, Αρσενικός, Θεοδωράκης.

Ένωση Ιλίου (Κτιστάκης): Βαϊδάκης 22(2), Βαρσαμούλης 11, Μπέλλας Γ. 6(1), Σκαλωμένος 7, Φουντάς 10(2), Πανουσόπουλος Θ. 3(1), Μπολάτογλου 2, Μαγιντόμπε 3(1), Μπέλλας Οδ. 7, Μανταλβάνος 2, Χαραλάμπους, Τσιουμπρής

 

Γλαύκος – Ολυμπιάδα Άσσου 90-50

Δεκάλεπτα: 24-13, 49-25, 76-35, 90-50

Διαιτητές: Καββαδάς, Πατζατσόπουλος

Γλαύκος (Βουρνάς): Νιφόρας , Χονδρογιάννης 18(2), Εφέπουλος 6, Λαμπρόπουλος 30(6), Δίπλαρος 4, Σακελλαρόπουλος 10(1), Βαγγέλης, Σταυράκης 5(1), Κάλλης 13(3), Πελεκούδας 3, Τσεκλένης, Σπυράκος 10.

Ολυμπιάδα Άσσου (Παπαμιχαήλ): Καραμάνος, Κρασαδάκης 27, Πετρίδης 1, Λύκος 9(1), Ηλίου, Πανούσης 4, Τσάτσαρης, Βασιλείου 2, Δόσης 7.

 

Ακράτα – Μελίσσια  74-61

Δεκάλεπτα: 21-15, 43-29, 63-47, 74-61

Διαιτητές: Σταθόπουλος, Ασημακάκη 

Ακράτα (Σκαραφίγκας): Κατωπόδης 2, Θανόπουλος 13(4), Καλεμτζάκης 4, Τσότσος 15, Μάλλης 8(2), Δ. Λυμπέρης 14(4), Βεσκούκης 16(1), Λάφης 4, Οικονομόπουλος.

Μελίσσια (Σταϊκόπουλος): Κύριος 2, Τζωρτζόπουλος 6, Βαρθακοκοίλης 4, Βούλγαρης 7(1), Κοντός 11(1), Κυπαρίσης, Καλογερόπουλος 6(2), Παλλαντζάς 8(1), Καραχάλιος 8, Τζέμης 9.

 

Καλαμάτα ‘80 – Έσπερος ΑΟΠΑ 45-68 

Δεκάλεπτα: 7-17, 21-37, 37-56, 45-68

Διαιτητές: Κονταράτος, Δαδιδέλης

Καλαμάτα ‘80 (Κορόγωνας): Πέτρου, Πετρόπουλος, Φραγκέας 5(1), Παπαγεωργίου Χατζής, Μπάζιος 8, Κοντόπουλος 7(1), Βούλγαρης 19, Πατικόπουλος 2, Μέντης 4, Αρώνης.

Έσπερος ΑΟΠΑ (Γκοργκόλης): Γιαλελής 2, Φραντζής 10(1), Τσιακμάς 11(2), Λαμπρόπουλος, Ροκανάς 1, Ζαφείρης 14, Βύρλας 9, Παπανικολόπουλος 2, Κατσαβόπουλος, Σκόνδρας 7(1), Αγγελόπουλος 12(2).

 

Βαθμολογία

1. ΑΟ Ένωση Ιλίου 17

2. ΑΟ Γλαύκος 17

3. ΟΙΑΞ ΑΟ Ναυπλίου 16

4. ΚΑΟ Μελισσίων 15

5. ΑΟ Αχαγιά ‘82 15

6. Έσπερος ΑΟΠΑ 14

7. ΑΟ Ακράτα 14

8. ΕΣΚΔ Ν. Ιωνίας 14

9. ΑΓΣ Κεραυνός Αιγίου 14

10. ΓΣ Απόλλων Σμύρνης 12

11. ΚΑΠ 12

12 ΕΑ Πατρών 10

13. ΑΟ Καλαμάτα 1980 10

14. ΑΣ Ολυμπιάδα Άσσου Λεχ. 9

 

Επόμενη αγωνιστική (10η, 17/12)

Απόλλων Σμύρνης – Οίαξ Ναυπλίου

Κεραυνός Αιγίου – Ν. Ιωνία

ΕΑΠ – Καλαμάτα ‘80

Αχαγιά ’82 – Γλαύκος

Ολυμπιάδα Άσσου – ΚΑΠ

Ένωση Ιλίου – Ακράτα

Μελίσσια – Έσπερος ΑΟΠΑ

 

  

2ος Όμιλος – 9η αγωνιστική

Αποτελέσματα

Έσπερος Καλλιθέας – ΟΦΗ 91-62

Χανιά – Κρόνος Αγ. Δημητρίου 71-67

ΒΑΟΛ Χίου – Πεντέλη 69-82

Άρης Νίκαιας – Νίκη Αμαρουσίου 77-68

Λοκρός – Παναγίτσα 94-86

Ερμής Σχηματαρίου – Άρης Πετρούπολης 80-76

Ρεπό: Έσπερος Λαμίας

 

Φύλλα αγώνα

ΑΟΚ Χανιά – Κρόνος Αγ. Δημητρίου 71-67

Δεκάλεπτα: 16-22, 33-30, 49-49, 71-67

Διαιτητές: Κοτσίρης, Λαμπίρης

ΑΟΚ Χανιά (Θεοδωράκης): Αράπης, Κουτσάβδης, Αλεξίου 3(1), Υφαντόπουλος 15(2), Σαράντης 18(3), Μπαγάκης, Πούρος, Σκαμνάκης 4(1), Κολαρετάκης 4, Αδοντάκης 18, Τασούδης 9, Παπαδάκης 1.

ΓΣ Κρόνος Αγ. Δημητρίου (Παπαμάρκος): Ζαραϊδώνης 14(1), Στραγανιώτης 7(1), Νάτσος 5, Ξιούρας 10(3), Πουρνάρας, Κακαργιάς, Κόης 14, Κοσμετάτος, Σολωμός 17, Ανδρεάτος, Πετράκος.

 

Άρης Νικαίας – Νίκη Αμαρουσίου 77-68

Δεκάλεπτα: 20-14, 33-32, 55-47 77-68

Διαιτητές: Λαζαρίδης, Μαυρέλης

Άρης Νικαίας (Ζερβουλάκος): Καρυπίδης 14(2), Στογιάνοβιτς 27(4), Καννάς, Κοροπούλης 6, Θαλασσινός 8, Κωνσταντίνου, Γαλίτης, Κόλλιας 5, Καπετάνιος 4, Δρίβας 13(2), Χαντζόγλου, Βλάμης.

Νίκη Αμαρουσίου (Καλιώρας): Τσέκενης Ι., Δανάς 8(2), Μιχαλάκης 7(1), Ταφίλι 2, Κοντογιάννης 3, Κυπριτζόγλου 20(1), Πολυμενάκος, Σκούταρης 4, Κουκάκης 14, Τσέκενης Αν. 3(1), Κανύχης 2, Ντέντα 5.

 

Λοκρός – Παναγίτσα 94-86

Δεκάλεπτα: 25-22, 50-45, 73-64, 94-86

Διαιτητές: Πλιάκας, Τηγάνης

Λοκρός (Ζαρονικόλας, Σεργιάννης): Διαμαντής 2, Ρούζιος 10(2), Μπόλματης, Μπουλαντζάς 4, Παναγιωτίδης 20(3), Σάκοτα 23, Μάτος Αν. 19(1), Μάτος Αγγ. 13(1), Ρετσινάς 3.

Παναγίτσα (Κωνσταντινίδης): Σκεμπές 10(2), Καρβούνης 12(1), Αδαμόπουλος 15(3), Θεοδωράκος 4(1), Μαντζάκος, Μπέλλος, Γκιζόγιαννης 24, Χοτζάλι, Δρακάκης 8, Σβορώνος 13(3).

 

Ερμής Σχηματαρίου – Άρης Πετρούπολης 80-76

Δεκάλεπτα: 26-19, 41-42, 62-61, 80-76

Διαιτητές: Κουτσοδήμος, Μαγκαφάς

Ερμής Σχηματαρίου (Τσαούσης): Πανταζής 10, Θωμάς 4, Γκρινιάρης 26(1), Κολοβός 3, Κώνστας 8(1), Φλώτσιος 9(1), Αγγελέτος 8(2), Τσιριμώκος 3(1), Γυφτονικολός 4, Μαρμαρινός 5.

Άρης Πετρούπουλης (Παπαδόπουλος): Μούκας 3, Ζενιτουράκης 2, Πανταζής, Κουλούρης 4(1), Λιακόπουλος 1, Μπαζώτης, Μπούτρης 9, Γιατράκος 6, Παντελίδης 23, μακρυγιάννης 16(4), Μπέλι 10, Καράμπελας 2.

 

ΒΑΟΛ Χίου – ΑΕ Πεντέλης 69-83

Δεκάλεπτα: 21-24, 33-51, 49-70, 69-83

Διαιτητές: Καμήτσος, Μακρόπουλος

ΒΑΟΛ Χίου (Βούλικας): Τσουρής 14, Αγγελίδης 18, Σαμιώτης 11, Βούτας 2, Γεωργαντάς 3, Τροβάς 7(1), Ανδρουλάκης 3(1), Καραφαντής 3(1), Νακόπουλος 2, Χρυσοβασίλης, Κωσταντινάκος 3(1), Σουλίκας 3.

ΑΕ Πεντέλης (Χαρτοματσίδης, Κιτσούλης): Παπανδρέου 16(2), Νάσσης, Ντάνιας, Γεωργακόπουλος 6(1), Λίτσο 7(1), Αποστολόπουλος 13(4), Κωσταντακός , Νταντλής 2, Νικηφοράς 3, Μούλας 8(1), Μπίγκος , Ζαλτουρίδης 3(1), Μαλούκος 24.

 

Βαθμολογία

1. ΠΟΚ Έσπερος 15

2. ΑΕ Πεντέλης 15

3. Βούρειος ΑΟΛ Χίου 14

4. ΓΣ Έσπερος Λαμίας 13

5. ΓΣ Κρόνος Αγ. Δημητρίου 13

6. ΓΣ Ερμής Σχηματαρίου 13

7. ΟΦΗ 12

8. ΑΣ Λοκρός 12

9. ΑΣ Νίκη Αμαρουσίου 11

10. ΑΟ Άρης Πετρούπολης 11

11. ΑΕΕ Παναγίτσας 11

12. ΓΝΟ Άρης Νικαίας 11

13. ΑΟΚ Χανιά 11

*Με αγώνα λιγότερο ΠΟΚ Έσπερος, ΑΕ Πεντέλης, ΓΣ Έσπερος Λαμίας, ΓΣ Κρόνος Αγ. Δημητρίου, ΓΣ Ερμής Σχηματαρίου, ΟΦΗ, ΑΣ Λοκρός, ΑΣ Νίκη Αμαρουσίου, ΑΟ Άρης Πετρούπολης.

 

Επόμενη αγωνιστική (10η, 17/12)

Κρόνος Αγ. Δημητρίου – ΠΟΚ

Πεντέλη – Χανιά

ΟΦΗ – Άρης Νικαίας

Νίκη Αμαρουσίου -Λοκρός

Παναγίτσα – Ερμής Σχηματαρίου

Άρης Πετρούπολης – Έσπερος Λαμίας

Ρεπό: ΒΑΟΛ Χίου

 

 

3ος Όμιλος – 9η αγωνιστική

Αποτελέσματα

Νικόπολη Πρέβεζας-Εύαθλος Πολυκάστρου 64-49

Φαίακας Κέρκυρας-Ικαροι Τρικάλων 72-68

Φίλιππος Βέροιας-Νίκη Βόλου 91-67

Πρωτέας Γρεβενών-ΓΕ Αγρινίου 89-48

Ιωνικός-ΑΓΣ Ιωαννίνων 71-59

Ζέφυρος-ΑΠΣ Πτολεμαΐδα 61-53

Ρεπό: ΑΟΚ Βέροιας

 

Φύλλα αγώνα

Πρωτέας Γρεβενών-ΓΕ Αγρινίου 89-48

Δεκάλεπτα: 18-14, 43-27, 63-40, 89-48

Διαιτητές: Τσούλης, Σελεβός

Πρωτέας Γρεβενών (Μουρουζίδης): Μαρκόπουλος 6(2), Γούλας 3, Γράβας 4, Μιχαηλίδης 12(4), Ρίγκος 2, Κλωναράς 5, Τακίδης 4, Κόττας 20(1), Μποζιάρης 5(1), Καλογεράτος 19(5), Τζήμου 6, Μητρόπουλος 2.

ΓΕ Αγρινίου (Φαράντος): Βασιλείου 3, Αϋφαντόπουλος, Βακουφτσής, Σταμουλάκης 13(1), Λιόκαυτος, Μπαρούχας 8(2), Σαπλαούρας, Τσώλος, Μπόσμος 21, Δάρλας, Βούλγαρης.

 

Ιωνικός-ΑΓΣ Ιωαννίνων 71-59

Δεκάλεπτα: 13-13, 34-30, 57-41, 71-59

Διαιτητές: Καρακώστας, Κοντογιάννης

Ιωνικός (Πετρόπουλος): Μητακίδης, Παουλεάνου, Γεωργιάδης 20, Κουτέ 5, Μαδεμλής 6, Βαρίτης 25(6), Σιδηροηλίας 5, Αναστασιάδης 12.

ΑΓΣ Ιωαννίνων (Τσουκανέλης): Γεωργίου 18(1), Ζαμπέκης 11(1), Μπαρτζώκας 10, Καλφαλίδης, Αντωνίου 4, Θώδης 2, Μάκης 2, Εξαρχόπουλος 8(2), Φίλιος, Καννής 3(1).

 

Ζέφυρος-ΑΠΣ Πτολεμαΐδα 61-53

Δεκάλεπτα: 22-8, 31-29, 48-43, 61-53

Διαιτητές: Σαρακενίδης, Λελούδας

Ζέφυρος (Τσολάκης, Βουλκίδης): Μυτιληναίος 7(2), Νικολαΐδης, Φαρμάκης, Μάρκου, Φυλακτός 2, Ματενίδης 5, Ουρκέρογλου 2, Κανάρας, Μαυροματίδης 14(1), Τσιόγκας 5, Μυστηλιάδης 28(4).

ΑΠΣ Πτολεμαΐδα (Κυρατζής): Κλασίδης 7(1), Σέντης 3(1), Καλομενίδης 11(1), Μαστροδημήτρης 10(2), Νεοφυτίδης, Τσολάκης 2, Σαχπατζίδης 4, Πανίδης 5, Αργυρόπουλος, Αθανασιάδης 2, Σαρρής 9(1), Ναϊλλής.

 

Νικόπολη Πρέβεζας-Εύαθλος Πολυκάστρου 64-49

Δεκάλεπτα: 11-12, 26-26, 46-38, 64-49

Διαιτητές: Παζώλης, Γκούπας

Νικόπολη Πρέβεζας (Παπίρης): Βαγενάς 13, Αργυρός, Σουλιώτης, Τσιτσώνης 6, Σταμούλης, Κακιούζης 10, Παπαμιχαήλ 4, Γεωργάκης 2, Νίκας 6, Μακρόπουλος 5, Μπέλλος, Μπάλλας 18.

Εύαθλος Πολυκάστρου (Παπαδόπουλος): Παπαδόπουλος 12, Ημερίδης 12, Μπινιάκου 6, Τασούδης 6, Τσινόπουλος 6, Τσελέκης 7, Σιδηρόπουλος, Κούτουλας.

  

Φίλιππος Βέροιας-Νίκη Βόλου 91-67

Δεκάλεπτα: 18-19, 42-37, 68-47, 91-67

Διαιτητές: Τσοκόλης, Λουλουδιάδης

Φίλιππος Βέροιας (Γκίμας): Τόκας Π, Τόκας Α., Βάλλιος 8(1), Τσιακλάγκανος 16(1), Μαρκοπουλος 2, Καβαργύρης, Κοθράς 28(5), Παραπούρας 12(4), Σουτζόπουλος 22(1), Καντάρκος 3.

Νίκη Βόλου (Πρέκας, Τύμπας): Διγενής, Παπαζήσης 2, Γεωργίου 15(2), Αναγνωστόπουλος 5(1), Κουτίνας 21(4), Τσαβές 4, Βλήτσιος, Τσώλης 8(2), Αγάλου- Λωρίτης,, Παπακώστας 7, Καφάσης, Τοκατλίδης 2.

 

Βαθμολογία

1. Φίλιππος Βέροιας  17

2. Φαίακας Κέρκυρας  17 

3. ΑΓΣ Ιωαννίνων  14

4. Νίκη Βόλου 13          

5. Πρωτέας Γρεβενών 13

6. Νικόπολη Πρέβεζας  13 

7. Ζέφυρος 12       

8. Ικαροι Τρικάλων 12 

9. Ιωνικός 11 

10. ΑΠΣ Πτολεμαΐδα 11        

11. Εύαθλος Πολυκάστρου  10

12. ΑΟΚ Βέροιας  10   

13. ΓΕ Αγρινίου 9             

*ΑΟΚ Βέροιας, Νίκη Βόλου, Ζέφυρος, Ικαροι Τρικάλων, Ιωνικός, Εύαθλος Πολυκάστρου, Πρωτέας Γρεβενών, Νικόπολη Πρέβεζας και ΓΕ Αγρινίου έκαναν το ρεπό τους.

 

Επόμενη αγωνιστική (10η, 17/12)

Ικαροι Τρικάλων-Νικόπολη Πρέβεζας

Νίκη Βόλου-Φαίακας Κέρκυρας

Εύαθλος Πολυκάστρου-Πρωτέας Γρεβενών

ΓΕ Αγρινίου-Ιωνικός

ΑΓΣ Ιωαννίνων-Ζέφυρος

ΑΠΣ Πτολεμαΐδα-ΑΟΚ Βέροιας

Ρεπό: Φίλιππος Βέροιας              

 

 

4ος Όμιλος – 9η αγωνιστική

Αποτελέσματα

Κένταυρος Καλλικράτειας-Ελευθερούπολη 68-104

ΧΑΝΘ-Μακεδονικός 71-79

Αστέρας Σίνδου-ΑΟ Πολυγύρου 60-77

ΓΑΣ Κομοτηνή-Ορφέας Νέου Σκοπού 76-52

ΠΣ Ευκαρπίας-ΑΕ Κομοτηνής 87-69

ΜΕΝΤ-Αίας Ευόσμου 75-83

Απόλλων Καλαμαριάς-Μαντουλίδης 80-81

 

Φύλλα αγώνα

ΠΣ Ευκαρπίας-ΑΕ Κομοτηνής 87-69

Δεκάλεπτα: 26-8, 46-38, 72-52, 87-69

Διαιτητές: Εκιζόγλου, Λαδάς

ΠΣ Ευκαρπίας (Νίκου, Δαδάλας): Ψευτογκάς 12 (2), Πούλιος 4, Κοκκαλιώτης 8 (2), Γαϊτάνης 6, Χολέβας 14 (1), Ρεδάρης 2, Κολλώτσιος 6 (1), Ουλουσίδης 9 (1), Κόκκουρας 6 (2), Κιούρκας 6, Γκαβέζος 14 (3).

ΑΕ Κομοτηνής (Στοάκης): Καραμανλής 3, Καραμπίνης 5, Μαγουλάς 13 (1), Δάτσης 5, Κουτσοβασίλης 5, Σπέντζος 10, Θεοδωρίδης 10 Κυφωνίδης 18 (2).

 

Κένταυρος Καλλικράτειας-Ελευθερούπολη 68-104

Δεκάλεπτα: 15-31, 26-63, 48-80, 68-104

Διαιτητές: Γαζέτας, Παπαθανασίου

Κένταυρος Καλλικράτειας (Βλόστος): Σελεμενάκης 1, Χανιωτάκης, Φωτιάδης 6, Γκόνος 22 (3), Πατίκας, Παρασκευάς 2, Ρέμπελος 4, Δέτσικας 14, Δασκαλάκης 15 (3), Ζωγράφος 4.

Ελευθερούπολη (Παπαδόπουλος Κ.): Παπαγεωργίου 2, Κελαϊδάκης, Στυλίδης 17 (2), Γαϊτανίδης 8 (2), Μασάδης 8, Κουκουλίδης, Θεοδωράκος 19 (5), Απαζίδης 10 (1), Μανάκας 17 (1), Ιωάννου, Λογοθέτης 9, Βοϊβατόπουλος 14.

 

ΜΕΝΤ-Αίας Ευόσμου 75-83

Δεκάλεπτα: 23-13, 42-33, 57-53, 75-83

Διαιτητές: Παπαδόπουλος Χ., Τζιοπάνος Γ.

ΜΕΝΤ (Νομικός): Δασκαλάκης, Καλπακτσίδης 7, Παπαδόπουλος Παδόπουλος Π. 22 (3), Μιχαηλίδης 10(1), Μπουραζάνης, Καρανώτας, Παπαδόπουλος Αγ. 12 (2), Κάπος, Ακσεχέρογλου 5, Μπαγκτασαριάν, Γιαννούλης 19, Κρανιάς, Βελέντζας.

Αίας Ευόσμου (Γυμνόπουλος): Βαρδής 1, Φωτόπουλος, Δοξάκης 9(3), Μπαλτζόπουλος 7, Νικολούδης 32(6), Μαλολάρι 3(1), Τσαούσης, Νησιώτης 12, Σίσιου, Σεκαδάκης Γ., Νέσης 19(1), Σεκαδάκης Δ..

 

Αστέρας Σίνδου-ΑΟ Πολυγύρου 60-77

Δεκάλεπτα: 17-21, 28-41, 42-58, 60-77

Διαιτητές: Ντόκας, Χατζηχαρίσης

Αστέρας Σίνδου (Νίκου, Δαδάλας): Λεπτοκαρίδης 19(4), Παπαπασχάλης, Ιωαννίδης 14, Πετρίδης, Μπίλιος, Αγραφιώτης 17(3), Ακριτίδης 4, Μισιρλόγλου, Σπουργίτης 6, Ιατρίδης.

ΑΟ Πολυγύρου (Χαλκιάς): Χατζηκυριακίδης 3(1), Πιπιλιάρης 4, Τσιούντος 19(4), Μπάρλος, Στεφανίδης, Παυλέας 15, Μπέγος 7(2) Καραγιαννάκης 19, Νικολόπουλος 3(1), Νούκαρης 7(1), Αποστολίδης.

 

ΧΑΝΘ-Μακεδονικός 71-79

Δεκάλεπτα: 16-18, 30-36, 56-64, 71-79

Διαιτητές: Φουτζήλας, Πετανίδου

ΧΑΝΘ (Παπαβασίλειου): Παπαζούδης 2, Ακεψιμαΐδης 11(3), Ελευθεριάδης 4, Ζιάκας 8 (1), Θωμαΐδης 8, Γεωργάκης 8, Στεργίου- Πέτροβιτς 24 (3), Κουτσοκώστας, Ζαμπάκης 4, Κωστίκας, Βλαγκόγιας 2, Δούκας.

Μακεδονικός (Μύθου): Παπαγρηγορίου, Κοντσές 2, Ντισλής 8, Κουντουρατζόγλου 17(2), Βούλγαρης 5(1), Μπαρζού, Χαλάτσης 17(1), Κομμάτας, Πηλακούτας 10 (1), Λυχριδάς, Κασούρας 20, Μαργαρίτης.

 

Απόλλων Καλαμαριάς-Μαντουλίδης 80-81

Δεκάλεπτα: 13-25, 37-45, 53-61, 80-81

Διαιτητές: Αγραφιώτης Ιωάν., Καρκαλέτσης

Απόλλων Καλαμαριάς (Γεωργιάδης): Χαρτόπουλος 13 (1), Αποστόλου 17 (4) Σταματέλος 11(3), Κουκουλίδης, Μαχαιριανάκης 19 (1), Σπυρόπουλος 3, Καλαμούκης, Χατζίδης 12, Στυλιανίδης 5 (1).

Μαντουλίδης (Ντολόπουλος, Καραμανώλης):  Γεωργίου, Ρόπουτης 11 (1), Μπέλλος 4, Γκαντίδης 27, Γιαννακός, Ρεφατλάρι 9 (3), Εύζωνας 2, Κουτουξίδης 9 (1), Γραβάνης 10, Τσιριλάκης 4, Γκύζης 5.

 

ΓΑΣ Κομοτηνή-Ορφέας Νέου Σκοπού 76-52

Δεκάλεπτα: 14-15, 32-33, 55-45, 76-52

Διαιτητές: Κολοκυθάς, Γιαννούλης Στ.

ΓΑΣ Κομοτηνή (Λεμονίδης): Σαββίδης 2, Καρκατσέλης 2, Σκεπή 6, Αθανασίου, Γκουτσίδης Χατζηδημητρίου 24 (1), Γιωτόπουλος 16 (4), Σιμάκης 13, Πασαλίδης, Παλάσκας 2, Μπίτατζης, Χαλίλ 11.

Ορφέας Νέου Σκοπού (Σίσκος): Ταίρης, Καντσουρίδης, Παρίσης 6, Δροσινός 6 (2), Χατζής 9, Αμβροσίου 12 (3), Θεοδωρόπουλος, Καρακάσης, Γάτος 15, Σίμος 2 Χαβαλές 2.

 

Βαθμολογία

1. Ελευθερούπολη 17  

2. Μακεδονικός 16 

3. ΑΟ Πολυγύρου 16 

4. ΜΕΝΤ 15    

5. ΠΣ Ευκαρπίας  14

6. ΧΑΝΘ  14          

7. ΓΑΣ Κομοτηνή 14

8. Απόλλων Καλαμαριάς 14

9. Αίας Ευόσμου  14  

10. Αστέρας Σίνδου 12 

11. Μαντουλίδης 12     

12. ΑΕ Κομοτηνής 12  

13. Κένταυρος Καλλικράτειας  10

14. Ορφέας Νέου Σκοπού  9 

 

Επόμενη αγωνιστική (10η, 17/12)

Μακεδονικός-Κένταυρος Καλλικράτειας

ΑΟ Πολυγύρου-ΧΑΝΘ

Αστέρας Σίνδου-ΓΑΣ Κομοτηνή

Ελευθερούπολη-ΠΣ Ευκαρπίας

ΑΕ Κομοτηνής-ΜΕΝΤ

Αίας Ευόσμου-Απόλλων Καλαμαριάς

Μαντουλίδης-Ορφέας Νέου Σκοπού