Κεντρικό μενού
Κατηγορίες

Γ΄ Εθνική: Αποτελέσματα – βαθμολογίες (7η αγωνιστική)

Τα αποτελέσματα, οι βαθμολογίες και τα φύλλα αγώνα των ομίλων της Γ΄ Εθνικής έχουν ως εξής:

 

1ος Όμιλος – 7η αγωνιστική

Αποτελέσματα

Οίακας Ναυπλίου -Ενωση Ιλίου  63-51

Ν. Ιωνία – Ολυμπιάδα Ασσου  101-74

ΕΑ Πατρών – Αχαγιά 82  66-68

Κεραυνός Αιγίου – Απόλλων Σμύρνης  88-73

Καλαμάτα 80 – Ακράτα  48-67

Γλαύκος – Μελίσσια  80-72

ΚΑΠ – Εσπερος ΑΟΠΑ  71-58

 

Φύλλα αγώνων

Νέα Ιωνία – Ολυμπιάδα Άσσου 101-74

Δεκάλεπτα: 26-22, 52-43, 82-61, 101-74

Διαιτητές: Μαρινάκης, Καββαδάς

Νέα Ιωνία (Δαμιανίδης): Καρτέρης 10(2), Καραθανασόπουλος Θ. 14(4), Ηλιόπουλος 9(2), Καραθανασόπουλος Α. 1, Γεωργίου Φ. 1, Μαυρίδης 8, Λαμπρόπουλος 13(4), Λίτσιος 9, Σιούτης 19(4), Κανελλόπουλος 11(2), Καλασούντας 4, Βασιλακάκης 2.

Ολυμπιάδα Άσσου (Παπαμιχαήλ): Βασιλόπουλος 5(1), Δόσης 3, Λύκος 3, Κρασαδάκης 32(1), Πετρίδης, Ραπανάκης, Ήλιου, Πανούσης, Λενάκος 12, Κουρουπής 6(1), Γεωργαρής Α.Π., Γεωργαρής Α. 13(3).

 

Καλαμάτα 80 – Ακράτα   48-67

Δεκάλεπτα: 09-15, 15-28, 28-42, 48-67

Διαιτητές: Αναστασίου, Τηγάνης

Καλαμάτα’80 (Κορόγωνας): Πετρόπουλος, Σκοπέτος 16(2), Φραγκέας, Παπαγεωργίου 5(1), Φρατζής 3(1), Μπάζιος 10(1), Βούλγαρης 7, Αρβανίτης, Μεντής 3, Καπερώνης 4, Αρώνης.

Ακράτα ’82 (Σκαραφίγκας): Γιοβάς, Λάφης 7, Ζέρβας, Κατοπόδης 15(1), Θανόπουλος 9(1), Καλεμτζάκης 7, Τσότσιος 10, Μαλής 2, Λυμπέρης 4, Βεσκούκης 13.

 

Οίακας Ναυπλίου – Ένωση Ιλίου 63-51

Δεκάλεπτα: 15-14, 28-25, 49-33, 63-51

Διαιτητές: Καρακάσης, Μαντήλας

Οίακας (Νώντας): Ραζής 7(1), Πελεκάνος 25(3), Παπαντωνίου 3(1), Φρουσκλιάς 11(2), Ευστρατίου 2, Μπουρτσουκλής 9(3), Ψάλτου 6, Μπούσι, Μπουρής, Τσουχλής, Γεωργιάδης.

Ένωση Ιλίου (Κτιστάκης): Μπέλλας Γ. 8 (1), Σκαλωμένος 16, Φουντάς 4, Μπολάτογλου 3, Μπέλλας Ο. 12, Μανταλβάνος 3, Βαρσαμούλης 5, Κατσαρός, Πανουσόπουλος Θ., Μαγιντόμπε, Χαραλάμπους, Τσιουμπρής.

 

Κεραυνός Αιγίου – Απόλλων Σμύρνης 88-73

Δεκάλεπτα: 22-11, 43-31, 62-55, 88-73

Διαιτητές: Σταθόπουλος, Χατζημάρκος

Κεραυνός Αιγίου (Οικονομάκης): Αναστασόπουλος 9(1), Πολυδωρόπουλος 6(2), Χριστοδουλόπουλος, Φωτίου 15(3), Ζυγάς, Μαναβόπουλος 14(1), Οικονομόπουλος, Γκόβας 23(3), Καραγιάννης, Γκιζόγιαννης 21(1).

Απόλλων Σμύρνης (Καράμπελας): Οικονομάκης 5(1), Μπίτσκας 12(1), Πρισκομάτης 5(1), Μπαρδίτης 12, Σίμος 2, Καραμπάς 6, Οικονόμου 9(1), Ανδρεόπουλος 22.

 

Αγία Παρασκευή – Έσπερος 71-58

Δεκάλεπτα: 9-11, 28-24, 46-40, 71-58

Διαιτητές: Κώστου, Χρηστινάκης

Αγία Παρασκευή (Ταυρόπουλος): Ιβκοβιτς, Ανδρικόπουλος 4, Ρουμελιώτης 9(1), Κατακατσούνης, Ζαχαράκης 7(1), Πρίτσος 12(2), Ετζιάκα 6, Παπουλίδης 12, Ροδοστόγλου 10(2), Τζίμης 11(1).

Έσπερος ΑΟΠΑ (Γκοργκόλης): Γιαλελής 3 (1), Φραντζής 7 (1), Τσιακμάς 3, Λαμπρόπουλος 7 (1), Ροκανάς 11, Ζαφείρης 3 (1), Βύρλας 3, Παπανικολόπουλος 4, Σκόνδρας 11 (1), Αγγελόπουλος 6.

 

ΕΑ Πατρών – Αχαγιά ‘82 66-68

Δεκάλεπτα: 9-16, 26-33, 44-48, 66-68

Διαιτητές: Λύρας, Μαυρέλης

ΕΑ Πατρών (Δεράος): Σαρίκας 10(2), Δούρος 16(2), Κυριακίδης, Καλπάκης 3(1), Φωτιάδης 18, Ζαβέρδας, Καραϊσκάκης 9, Παπαδόπουλος 2, Κουμάκης, Κάντας 3(1), Τσουλέας, Χουλιάρας 5(1).

Αχαγιά ‘82 (Λιόνας): Μοσχοβάκης 17(3), Σταμόπουλος 5(1), Δουλγεράκης, Νικολάου 6, Γατσούλης 5(1), Χρυσανθόπουλος 8(1), Χαμηλός 9(2), Λαμπρόπουλος, Δαβάνης 12, Οικονομόπουλος 6(1).

 

Γλαύκος – Μελίσσια 80-72

Δεκάλεπτα: 7-14, 26-32, 47-36, 80-72

Διαιτητές: Χαλαμπαλάκης, Ντάνος

Γλαύκος (Βουρνάς): Νιφόρας 17(1), Χονδρογιάννης 17(3), Λαμπρόπουλος 21(1), Γιαννικόπουλος 8(1), Σταυράκης 10(1), Κάλλης, Πελεκούδας 7, Τσεκλένης.

Μελίσσια (Σταϊκόπουλος, Πατρινός): Κύργιος 6, Τζωρτζόπουλος 19(2) Βαθρακοκίλης 1, Βούλγαρης 2, Κόντος 11(1), Παρίσης 4, Ζήρος, Καλογερόπουλος 16(1), Παλάντζας 3, Καραχάλιος, Τζέμης 10.

 

Βαθμολογία

1. ΑΟ Γλαύκος 14

2. ΑΟ Ένωση Ιλίου 13

3. ΚΑΟ Μελισσίων 12

4. Οίαξ ΑΟ Ναυπλίου 12

5. ΑΟ Αχαγιά ΄82 12

6. Έσπερος ΑΟΠΑ 11

7. ΕΣΚΔ Ν. Ιωνίας 11

8. ΑΟ Ακράτα 10

9. ΑΓΣ Κεραυνός Αιγίου 10

10. ΚΑΠ 10

11. ΓΣ Απόλλων Σμύρνης 9

12. ΕΑ Πατρών 8

13. ΑΟ Καλαμάτα 1980 8

14. ΑΣ Ολυμπιάδα Άσσου Λέχαιου 7

 

Επόμενη αγωνιστική (8η, 3/12)

Ολυμπιάδα Άσσου – Οίακας Ναυπλίου

Αχαγιά ‘82 – Ν. Ιωνία

Απόλλων Σμύρνης – ΕΑ Πατρών

Κεραυνός Αιγίου – Καλαμάτα 80

Ένωση Ιλίου – Γλαύκος

Μελίσσια – ΚΑΠ

Έσπερος ΑΟΠΑ – Ακράτα

 

 

2ος Όμιλος – 7η αγωνιστική

Αποτελέσματα

ΠΟΚ Εσπερος – Παναγίτσα 92-60

Χανιά – Νίκη Αμαρουσίου 69-73 

ΒΑΟΛ Χίου – ΟΦΗ 69-65

Πεντέλη – Κρόνος Αγ. Δημητρίου 71-54

Αρης Νικαίας – Άρης Πετρούπολης 59-63

Λοκρός Αταλάντης – Έσπερος Λαμίας 72-73

Ρεπό: Ερμής Σχηματαρίου

 

Φύλλα αγώνα

Λοκρός Αταλάντης – Έσπερος Λαμίας 72-73

Δεκάλεπτα: 17-15, 40-32, 57-56, 72-73

Διαιτητές: Διμπινούδης, Τσολάκος

Λοκρός Αταλάντης (Ζαρονικόλας): Διαμαντής 1, Ρούζιος 16(1), Μπολμάτης, Μπουλαντζάς 2, Νικολάου, Παναγιωτίδης 3(1), Κανακάρης, Σάκοτα 17, Μάτος Αν. 15, Μάτος Αγγ. 15(4), Ρετσινάς 2, Θεοδώρου.

Έσπερος Λαμίας (Σοφογιάννης): Στογίλκοβιτς 8, Μπερτσιμάς, Σέττος 13(3), Ρουμελιώτης 7(1), Παπαργυρόπουλος 9, Τριανταφυλλίδης, Φύκας 5(1), Φούντας 2, Δαχρεντζής 5(1), Κατράνας 21(3), Παπανικολάου.

 

ΑΟΚ Χανιά – Νίκη Αμαρουσίου 69-73

Δεκάλεπτα: 14-14, 24-31, 48-53, 69-73

Διαιτητές: Κρεσταινίτης, Ελ Ανύ

ΑΟΚ Χανιά (Ροδάς): Σταθόπουλος, Παπαδάκης, Αλεξίου 22, Υφαντόπουλος 4, Σαράντης 3, Μπαγάκης, Πούρος 3, Σκαμνάκης 3, Κολαρετάκης, Αδοντάκης 14, Τασιούδης 17, Αράπης 3.

Νίκη Αμαρουσίου (Καλιώρας): Τσέκενης Ι., Δάνας 2, Μιχαλάκης 22, Ταφίλη, Κοντογιάννης, Κυπριτζόγλου 18, Αρναουτάκης 3, Σκούταρης 15, Κουκάκης 11, Τσέκενης Α., Κανύχης, Ντέντας 2.

 

ΑΕ Πεντέλης – Κρόνος Αγ. Δημητρίου 71-54

Δεκάλεπτα: 15-10, 40-25, 52-46, 71-54

Διαιτητές: Πόντας, Σκαλτσής

ΑΕ Πεντέλης (Χαρτοματσίδης, Κιτσούλης): Παπανδρέου 9, Νιφόρας, Γεωργακόπουλος 7(1), Λίτσος 13(1), Αποστολόπουλος 9(1), Κωνσταντάκος, Ντάλης 2, Νάσης, Μουλάς 2, Μπίγγος 5(1), Σαλτουρίδης, Μαλούκος 24.

Κρόνος Αγίου Δημητρίου (Παπαμάρκος, Παναγιωτόπουλος): Ζαραϊδόνης 4, Στραγανιώτης 3, Νάτσο 4, Ξιούρας 9(3), Χρονόπουλος 16(2), Κακαριάς 1, Κόης 6(2), Σολωμός 6, Γουναράς 2, Πετράτος 2, Αναγεάτος 1.

 

Άρης Νικαίας – Άρης Πετρούπολης 59-63

Δεκάλεπτα: 12-17, 25-28, 44-46, 59-63

Διαιτητές: Καραβίτης, Καλαϊτζάκης

Άρης Νικαίας (Ζερβουλάκος): Καρυπίδης 9, Στογιάνοβιτς 5, Καννάς 9, Κοροπούλης 8, Θαλασσινός 9, Κωνσταντίνου, Γαλίτης, Κόλλιας 14, Καπετάνιος 3, Δρίβας 2, Χατζόγλου, Βλάμης.

Άρης Πετρούπολης (Παπαδόπουλος, Κωνσταντόπουλος): Μόκκας 17(1), Βενιτουράκης 9, Χανιάς 3(1), Κουλούρης, Λιακόπουλος 5(1), Μπαζιώτης, Μπούτρης 1, Γιατράκος 2, Παντελιάδης 4, Μακρυγιάννης, Μπέλη 17, Καράμπελας 5.

 

ΠΟΚ Έσπερος – ΑΕΕ Παναγίτσα 92-60

Δεκάλεπτα: 21-12, 42-29, 65-49, 92-60

Διαιτητές: Κουτσοδήμος, Λαμπίρης

Έσπερος Καλλιθέας (Μάντζαρης): Αγγελόπουλος 13(2), Καραγιαννίδης 4, Χατζηκίδης 3(1), Καρλάφτης 2, Χαρούνι Α. 6, Κατσούρης 12(2), Κρητικός 8, Βλασσόπουλος 8 (2), χαρούνι Κ. 22, Καράμπελας 4, Βάρσος 4, Πρόγκας 10.

Παναγίτσα (Μιχαήλ): Σκεμπές 4, Καρβούνης 6(2), Μούντριχας, Αδαμόπουλος 8, Μαντζάκος 6, Θεοδωράκος, Μπέλλος, Γκιζογιάννης 20(3), Σβορώνος 6(2), Δρακάκης 10.

 

ΒΑΟΛ Χίου – ΟΦΗ 69-65

Δεκάλεπτα: 18-15, 38-29, 54-45, 69-65.

Διαιτητές: Ροδίτης, Καλογριάς

ΒΑΟΛ Χίου (Βούλικας, Συμιακάκης) Σαμιώτης 6(1), Γεωργαντάς, Ανδρουλάκης 9(1), Σουλίκας 14(2), Μπουμπάρης 13, Αγγελίδης 15, Καραφαντής, Τσουρής 8, Νακόπουλος, Τροβάς, Βούτας, Κωνσταντινάκος 4.

ΟΦΗ (Ράλλης, Καρλάφτης) Μητρόπαπας, Κριθινάκης, Μαϊστρέλλης 3(1), Τσερκιτζόγλου 9(1), Καράλης 15(1), Καρλάφτης, Αγαπιάδης 13(2), Βασιλειάδης 8(1), Χρηστάκης, Σταράκης 3, Τσιλόγλου, Πάλλης 14.

 

Bαθμολογία

1. Πεντέλη 13

2. ΒΑΟΛ Χίου 12

3. Έσπερος Λαμίας 12

4. Κρόνος Αγ. Δημητρίου 10

5. Λοκρός Αταλάντης 10

6. Έσπερος Καλλιθέας 9

7. Ερμής Σχηματαρίου 9

8. ΟΦΗ 9

9. Νίκη Αμαρουσίου 9

10. Άρης Νικαίας 8

11. ΑΕΕ Παναγίτσας 8

12. ΑΟΚ Χανιά 8

13. Άρης Πετρούπολης 7

*Με ένα ματς λιγότερο είναι ο Κρόνος Αγίου Δημητρίου, ο Λοκρός Αταλάντης, ο ΟΦΗ, η Νίκη Αμαρουσίου, ο Άρης Νικαίας και ο Άρης Πετρούπολης.

**Με δύο ματς λιγότερα είναι ο Έσπερος Καλλιθέας.

 

Επόμενη αγωνιστική (8η, 3/12)

Νίκη Αμαρουσίου – ΠΟΚ Έσπερος

ΟΦΗ – Χανιά

Κρόνος Αγ. Δημητρίου – ΒΑΟΛ Χίου

Παναγίτσα – Άρης Νικαίας

Άρης Πετρούπολης – Λοκρός Αταλάντης

Έσπερος Λαμίας – Ερμής Σχηματαρίου

Ρεπό: ΑΕ Πεντέλης

 

 

3ος Όμιλος – 7η αγωνιστική

Αποτελέσματα

Νικόπολη Πρέβεζας-ΑΓΣΙ 67-61

Φαίακας-ΓΕ Αγρινίου 78-65

Φίλιππος Βέροιας-Εύαθλος Πολυκάστρου 80-66

Νίκη Βόλου- Ίκαροι Τρίκαλων 72-78

Πρωτέας Γρεβενών-ΑΠΣ Πτολεμαΐδα 84-61

Ιωνικός Ιωνίας-ΑΟΚ Βέροιας 56-66

Ρεπό: Ζέφυρος ‘02

 

Φύλλα αγώνα

Πρωτέας Γρεβενών-ΑΠΣ Πτολεμαΐδα 84-61

Δεκάλεπτα: 17-16,42-25,59-50,84-61

Διαιτητές: Φουντζήλας, Καρκαλέτσης

Πρωτέας Γρεβενών (Μουρουζίδης): Μαρκόπουλος 2,Κλωνάρας 7(1),Τακίδης 4,Μιχαηλίδης 7(1),Ρίγκος 4,Κολοβός 2,Συλλάκος 1,Κόττας 21(1),Μπόζιαρης 10(1),Καλογεράτος 24(3),Τζήμας 2,Λαφτσίδης.

ΑΠΣ Πτολεμαΐδα (Κυρατζής): Κλασίδης 5,Σείντης 2,Καλομενίδης ,Πέπα,Τσολάκης 2,Σαχπατζίδης 16(2),Πανίδης 11(1),Αργυρόπουλος.

 

Νίκη Βόλου-Ικαροι Τρικάλων 72-78

Δεκάλεπτα: 20-27, 41-46, 61-68, 72-78

Διαιτητές: Παζόλης, Λελούδας

Νίκη Βόλου (Πρέκας, Τύμπας): Διγενής 5(1), Αναγνωστόπουλος 9(1), Καφάσης 5(1), Τσαβές 2, Βλίτσιος 2, Κουτίνας 16, Τσώλης 16(2), Παπακώστας 17(2).

Ίκαροι Τρικάλων (Μητσιάδης): Κορδέας, Φούντας Φ. 11, Στάνκοβιτς 5, Αργύρης Ν. 10, Μέξης 2, Χατζής 2, Μπαρμπαρούσης 2, Αργύρης Σ. 16, Φούντας Γ 29.

 

Νικόπολη Πρέβεζας-ΑΓΣ Ιωαννίνων 67-61

Δεκάλεπτα: 23-18, 39-34,54-48,67-61

Διαιτητές: Καρακώστας, Κοντογιάννης

Νικόπολη Πρέβεζας (Παπίρης): Βαγενάς 4, Αργυρός 2, Τσιτσώνης 12(4), Σταμούλης 10(2), Κακιούζης 3(1), Παπαμιχαήλ 5, Γεωργάκης, Νίκας 4, Μακρόπουλος 5, Μπάλλας 22.

ΑΓΣ Ιωαννίνων (Τσουκανέλης): Γεωργίου 21, Ζαμπέτης 4, Μπαρτζώκας 17, Καλφαλίδης, Αντωνίου, Καννής, Μάκης 8, Τσιλιγγαρίδης, Εξαρχόπουλος 2, Φίλιος 9, Θώδης.

 

Φαίακας Κέρκυρας-ΓΕ Αγρινίου 78-65

Δεκάλεπτα: 23-20, 41-39, 57-52, 78-65

Διαιτητές: Γκέκας, Γεωργούλης

Φαίακας Κέρκυρας (Κοντογιάννης, Αργαλιάς): Αγάθος, Βογιατζής 2, Ματενίδης 4, Νεδέλκος 4, Χατζόπουλος 18, Σπιτιέρης 9, Μακρίδης 10(2), Περούλης 29 (3), Σκούρτης, Μαγκανάς, Πάλλης, Ούστογλου.

ΓΕ Αγρινίου (Φαράντος): Χειμώνας, Αϋφαντόπουλος, Βακουφτσής, Σταμουλάκης 9(2), Μπαρούχας 22(4), Σαπλαούρας, Μπεκατώρος 9(1), Μπόσμος 9, Δάρλας 12(3), Βασιλείου 4, Βούλγαρης.

 

Φίλιππος Βέροιας-Εύαθλος Πολυκάστρου 80-66

Δεκάλεπτα: 16-15, 38-31, 59-39, 80-66

Διαιτητές: Λουλουδιάδης, Κουκουλεκίδης

Φίλιππος Βέροιας (Γκίμας): Μόρας 4, Τόκας Π, Τσεσμετζίδης, Τόκας Α., Βάλλιος 9(3), Τσιακλάγκανος 5, Μαρκοπουλος 3(1), Καβαργύρης 3, Κοθράς 12(1), Παραπούρας 18(4), Σουτζόπουλος 19(2), Καντάρκος 7.

Εύαθλος Πολυκάστρου (Παπαδόπουλος): Παπαδόπουλος 7(2), Ημερίδης 22(1), Τασούλης 2, Μπινιάκου 5, Γουβγιανάκης, Τσινόπουλος 7(1), Τσελέκης 3, Σιδηρόπουλος 14, Γουγουλάκης, Κουτούλας 6(2).

 

Ιωνικός Ιωνίας-ΑΟΚ Βέροιας 57-67

Δεκάλεπτα : 9-19, 25-34, 43-51, 57-67

Διαιτητές: Φακίτσας, Γκούτας

Ιωνικός Ιωνίας (Πετρόπουλος): Μητακίδης. Ιγγλέζος, Γεωργιάδης 6 (1), Κούτε 8, Μαδεμλής 6, Χαρίστος, Δελής, Γιαννούλης 5 (1), Σιδηροηλίας 12, Αναστασιάδης 7 (1), Παουλεάνου 2, Βαρίτης 11 (3).

ΑΟΚ Βέροιας (Ηλιάδης): Τρομπούκης 4, Ουσουλτζόγλου, Σισμάνης 13 (2), Γκανάς 7 (1), Βλάχος 3, Μαυρίδης 12, Ντουλαβέρης, Γιαννόπουλος, Λέφας 7, Μπαρμπαρούσης 2, Χατζηλαμπρινός, Γιαννουζάκος 19 (4).

 

Βαθμολογία

1. Φίλιππος Βέροιας 13

2. Φαίακας Κέρκυρας 13

3. Νίκη Βόλου 12

4. ΑΓΣ Ιωαννίνων 11

5. Πρωτέας Γρεβενών 10

6. Ίκαροι Τρικάλων 10

7. Νικόπολη Πρέβεζας 9

8. ΑΠΣ Πτολεμαΐδα 9

9. ΑΟΚ Βέροιας 9

10. Ζέφυρος 8

11. Εύαθλος Πολυκάστρου 8

12. ΓΕ Αγρινίου 7

13. Ιωνικός 7

*Έχουν κάνει ρεπό: Ιωνικός, ΓΕ Αγρινίου, Εύαθλος Πολυκάστρου, Ζέφυρος, Νικόπολη Πρέβεζας, Ίκαροι Τρικάλων, Πρωτέας Γρεβενών.

 

Επόμενη αγωνιστική (8η, 3/12)

ΓΕ Αγρινίου-Νικόπολη

Εύαθλος Πολυκάστρου-Φαίακας

Ίκαροι Τρικάλων-Φίλιππος Βέροιας

ΑΓΣΙ-Πρωτέας Γρεβενών

ΑΠΣ Πτολεμαΐδα-Ιωνικός Ιωνίας

ΑΟΚ Βέροιας-Ζέφυρος ‘02

Ρεπό: Νίκη Βόλου

 

 

4ος Όμιλος – 7η αγωνιστική

Αποτελέσματα

ΧΑΝΘ-ΑΕ Κομοτηνής 87-60

Ευκαρπία-Μαντουλίδης  87-69

Κένταυρος Καλλικράτειας-Αίας Ευόσμου 61-75

Αστέρας Σίνδου-Ελευθερούπολη 47-66

Πολύγυρος-Μακεδονικός 91-86

ΓΑΣ Κομοτηνή-Απόλλων Καλαμαριάς 63-67

ΜΕΝΤ-Ορφέας Νέου Σκοπού 93-73

 

Φύλλα αγώνα

ΧΑΝΘ-ΑΕ Κομοτηνής 87-60

Δεκάλεπτα: 19-9, 38-28, 58-40, 87-60

Διαιτητές: Παπαγεωργίου, Χατζημπαλίδης

ΧΑΝΘ (Παπαβασιλείου): Παπαζούδης 2, Ακεψιμαϊδης 17 (3), Ελευθεριάδης, Ζιάκας, Θωμαίδης 17, Γεωργάκης 11, Πέτροβιτς 30 (5), Ζαμπακης 1, Κωστίκας 2, Μακουλης, Βλαγκογιας, Δούκας 7.

ΑΕ Κομοτηνής (Μουράτ): Καραμανλής, Καραμπίνης 12 (1), Βακρινος 7, Μαγουλας 7, Βατσης 9, Κουτσοβασίλης 10 (2), Βαχαριδης, Σπέντζος 4, Θεοδωρίδης 4, Κυφωνιδης 7 (1).

 

ΠΣ Ευκαρπίας-Μαντουλίδης 87-69

Δεκάλεπτα: 22-18, 47-37, 66-51, 87-69

Διαιτητές: Πετανίδου, Τσούλης

ΠΣ Ευκαρπίας (Νίκου): Ψευτόγκας 8 (2), Κολώτσιος Β, Θεοδωρόπουλος 2, Κοκκαλιώτης, Γαϊτάνης 4, Χολέβας 23 (3), Ρεδάρης 2, Κολώτσιος Α. 7 (1), Ουλουσίδης 10 (2), Κόκκουρας 5, Κιούρκας 5(1), Γκαβέζος 21 (1).

Μαντουλίδης (Ντολόπουλος, Καραμανώλης): Γεωργίου 2, Ρόπουτης 18 (3), Γκαντίδης 10, Γιαννάκος 10 (2), Ρεφατλάρι 7 (1), Κουτουξίδης 5, Γραβάνης 4, Τσιριλάκης 8, Γκύζης 3 (1), Νικολαΐδης 2.

 

ΜΕΝΤ-Ορφέας Νέου Σκοπού 93-73

Δεκάλεπτα: 28-20, 53-38, 74-55, 93-73 

Διαιτητές: Καλέσης, Θεοδωρίδης

ΜΕΝΤ (Νομικός, Δασκαλάκης): Καλπαξίδης 9(1), Μιχαηλίδης 17, Μπουραζάνης 5, Καρανώτας 8, Παπαδόπουλος Α. 17(1), Κάππος 4, Τζιούφας 7, Ακσεχέρογλου 3, Μπαγκντασαριάν 14, Γιαννούλης 7, Κούρκουλας, Κρανιάς.

Ορφέας Νέου Σκοπού (Σίσκος, Γκαβανόζης): Κουτσιαντζής 2, Παρίσης 6(1), Δροσινος 16(2), Γεωργόπουλος 10(2), Αμβροσίου 8(2), Θεοδωρόπουλος 6, Καρακάσης 3, Γάτος 10, Σίμος 7(1), Χαβαλές 4, Καρπουχτσής.

 

Αστέρας Σίνδου-Ελευθερούπολη 47-66

Δεκάλεπτα: 6-17, 14-35, 30-53, 47-66

Διαιτητές: Παργιανόπουλος, Δολγύρας

Αστέρας Σίνδου (Μπαλογιάννης, Στυλιανίδης): Λεπτοκαρίδης 6 (1), Ζαγορίτης, Παπαπασχάλης 11, Ιωαννίδης 3, Πετρίδης 15 (2), Μπίλιος, Γιαννόπουλος, Μισίρογλου, Σπουργίτης, Ακριτίδης, Ιατρίδης 3, Αγραφιώτης 9 (2).

Ελευθερούπολη (Παπαδόπουλος): Παπαγεωργίου, Κελαϊδάκης, Στυλίδης 18 (2), Γαϊτανίδης, Μασάδης, Κουκουλίδης. Θεοδωράκος 14 (4), Απαζίδης 8, Μανάκας 7, Ιωάννου 5, Λογοθέτης, Βοϊβατόπουλος 14.

 

ΓΑΣ Κομοτηνή-Απόλλων Καλαμαριάς 63-67

Δεκάλεπτα: 13-20, 26-34, 44-52, 63-67

Διαιτητές: Σαρακενίδης, Χρυσάφης

ΓΑΣ Κομοτηνή (Λεμονίδης): Σαββίδης, Σκεμπή 3, Λεχούδης 7, Χατζηδημητρίου 4, Γιωτόπουλος 9 (1), Σιμάκης 11, Παλάσκας 8 (2), Χαλίλ 20.

Απόλλων Καλαμαριάς (Γεωργιάδης, Κεσίδης): Χατζόπουλος 12 (1) Αποστόλου 8 (1), Σταματέλος 10 (1), Μαχαιριανάκης 8, Σπυρόπουλος 4, Στυλιανίδης 15 (3), Χατζίδης 10.

 

Κένταυρος Καλλικράτειας-Αίας Ευόσμου 61-75

Δεκάλεπτα: 8-18, 19-27, 36-56, 61-75

Διαιτητές: Κατωτικίδης, Ντόγκας

Κένταυρος Καλλικράτειας (Βλόστος): Σελεμενάκης 7, Χανιωτάκης, Φωτιάδης 14 (2), Γκώνος 4, Ανθυμιάδης, Παρασκευάς 10 (2), Ρέμπελος 3, Δέτσικας 4, Δασκαλάκης 9 (2), Ζωγράφος 8, Κωνσταντινίδης 2.

Αίας Ευόσμου (Γυμνόπουλος, Κόρκας): Βαρδής 6 (1), Φωτόπουλος 1, Δοξάκης 16 (4) Μπαλτζόπουλος 8, Νικολούδης 18 (4), Μαλολάρι, Τσαούσης, Νησιώτης 16 (1), Δημητριάδης, Σεκαδάκης Γ. 3 (1), Νέσης 7 (1), Σεκαδάκης Δ.

 

ΑΟ Πολυγύρου-Μακεδονικός 91-86

Δεκάλεπτα:  19-21, 46-39, 71-54, 91-86

Διαιτητές: Ξέρας, Τσουμαχίδης

ΑΟ Πολυγύρου (Χαλκιάς): Χατζηκυριακίδης, Πιπιλιάρης 22 (3)Τσιούντος 8, Παυλέας 16 (3), Καραγιαννάκης 15 (3), Μπέγας, Νουκάρης 23 (3), Αποστολίδης 2, Νικολόπουλος 5 (1).

Μακεδονικός (Μύθου): Κοντσές 7 (1), Ντισλής 10, Κουτουραντζόγλου 10, Βούλγαρης, Μπαρζού 7, Χαλάτσης 19 (1), Κομμάτας, Πηλακούτας 21 (4), Λυχριδάς, Κάσουρας 12, Μαργαρίτης.

 

Βαθμολογία

1. ΜΕΝΤ 13 

2. Ελευθερούπολη 13 

3. Μακεδονικός 12 

4. ΑΟ Πολυγύρου 12 

5. ΧΑΝΘ 12 

6. ΠΣ Ευκαρπίας 11 

7. Απόλλων Καλαμαριάς 11 

8. ΓΑΣ Κομοτηνή 11 

9. Αστέρας Σίνδου 10 

10. Αίας Ευόσμου 10 

11. ΑΕ Κομοτηνής 9 

12. Μαντουλίδης 8 

13. Κένταυρος Καλλικράτειας 8 

14. Ορφέας Νέου Σκοπού 7 

 

Επόμενη αγωνιστική (8η, 3/12)

ΑΕ Κομοτηνής-Κένταυρος Καλλικράτειας

Ελευθερούπολη-ΧΑΝΘ

Μακεδονικός-Αστέρας Σίνδου

Πολύγυρος-ΓΑΣ Κομοτηνή

Αίας Ευόσμου-Ευκαρπία

Μαντουλίδης-ΜΕΝΤ

Ορφέας Νέου Σκοπού-Απόλλων Καλαμαριάς