Κεντρικό μενού
Κατηγορίες

Γ΄ Εθνική: Αποτελέσματα – βαθμολογίες (6η αγωνιστική)

Τα αποτελέσματα, οι βαθμολογίες και τα φύλλα αγώνα των αγώνων της Γ΄ Εθνικής Ανδρών έχουν ως εξής:

 

1ος Όμιλος – 6η αγωνιστική

Αποτελέσματα

Μελίσσια – Οίακας Ναυπλίου  62-58

Ενωση Ιλίου – Ν. Ιωνία  81-69

Ολυμπιάδα Ασσου – ΕΑ Πατρών  59-77

Αχαγιά 82 – Κεραυνός Αιγίου  75-71

Απόλλων Σμύρνης – Καλαμάτα 80

Εσπερος ΑΟΠΑ – Γλαύκος  65-74

Ακράτα – ΚΑΠ  85-74

 

Φύλλα αγώνα 

Απόλλων Σμύρνης-Καλαμάτα 1980 75-66

Δεκάλεπτα: 26-17,39-33,52-54,75-66

Διαιτητές: Χρηστινάκης, Καρανικόλα

Απόλλων Σμύρνης (Καράμπελας): Οικονομάκης 3(1), Κούρτης 2, Πρισκομάτης 20(1), Δρόσος, Σίμος 3(1), Καραμπάς 9(3), Πρόβκα 1, Οικονομόπουλος 25(1), Ανδρεόπουλος 10, Μανταλβάνος 2.

Καλαμάτα 1980 (Κορογώνας): Πέτρου, Σκοπέτος 6, Φραγγέας 2, Παπαγεωργίου 13(3), Μπάζιος 11, Κοντόπουλος 3(1), Βούλγαρης 14(2), Αρβανίτης 6, Μεντής 11(3), Πατικόπουλος.

 

Μελίσσια – Οίαξ Ναυπλίου 62-58

Δεκάλεπτα: 17-15, 36-34, 49-48, 62-58

Διαιτητές: Μπανασάκης, Καρανικόλα

Μελίσσια (Σταϊκόπουλος, Πατρινός): Κύριος 2, Τζωρτζόπουλος 13(3), Βαρθακοκοίλης 8(2), Βούλγαρης 9(1), Κοντός, Κυπαρίσης 4, Ζήρος, Καλογερόπουλος 14(2), Παλλαντζάς, Καραχάλιος 7, Τζέμης 7.

Οίαξ Ναυπλίου (Νώντας, Καραντζούλης): Ραζής 4, Μπούσι 4, Μπούρης, Πελεκάνος 16(1), Παπαντωνίου, Γεωργιάδης 10, Φρουσκλιάς 3, Ευστρατίου 2, Μπουρτσούκλης 4, Ψάλτου 15.

 

Ένωση Ιλίου – Ν. Ιωνία 81-69

Δεκάλεπτα: 21-26, 40-39, 60-55, 81-69

Διαιτητές: Αντωνιάδης, Τεφτίκης

Ένωση Ιλίου (Κτιστάκης): Μπέλλας Γ. 13(3), Βαρσαμούλης 14, Βαϊδάκης 6, Φουντάς 8(1), Μαγιντόμπε 4, Σκαλωμένος 13(2), Μανταλβάνος 12, Μπολάτογλου 3, Μπέλλας Οδ. 5(1), Χαραλάμπους 3(1), Κατσαρός, Τσιουμπρής.

Νέα Ιωνία (Δαμιανίδης): Μαυρίδης 15(2), Καραθανασόπουλος Αλ. 11(3), Καραθανασόπουλος Αθ. 10(1), Λίτσιος 11, Καρτέρης 4, Ηλιόπουλος 6, Γεωργίου 4(1), Γεωργίου Γ. 6, Κανελλόπουλος 2, Λαμπρόπουλος, Σιούτης, Καλασούντας.

 

Έσπερος ΑΟΠΑ – Γλαύκος 65-74

Δεκάλεπτα: 20-21, 36-36, 52-56, 65-74

Διαιτητές: Τσακαλογιάννης, Καρπάνος

Έσπερος (Γκοργκόλης): Γιαλελής, Φρατζής 14(2), Τσιακμάς 17(2), Λαμπρόπουλος 7(2), Ροκανάς 5(1), Ζαφείρης, Βύρλας 12, Σκόνδρας, Αγγελόπουλος 8, Παπανικολόπουλος 2.

Γλαύκος (Βουρνάς): Νιφόρας 17(3), Χονδρογιάννης 7(1), Λαμπρόπουλος 23(2), Γιαννικόπουλος 13(2), Κάλλης 10(1), Πελεκούδας 2, Τσεκλένης 2, Σπυράκος.

 

Ακράτα – ΚΑΠ 85-74

Δεκάλεπτα: 17-28, 37-43, 53-62, 85-74

Διαιτητές: Κουτσοδήμος-Τσιμπούρης

Ακράτα (Σκαραφίγκας): Τσότσος 11, Θανόπουλος 18(3), Κατοπώδης 26(3), Βεσκούκης 15(2), Λάφης 10, Δ. Λυμπέρης 3(1), Καλεμτζάκης 3(1).

ΚΑΠ (Ταυρόπουλος): Ιβκοβιτς 1, Ανδρικόπουλος 3(1), Παπουλίδης 10, Εζιάκα 8, Ζαχαράκης 9, Ροδοστόγλου 15, Πρίτσος 13(3), Τζίμης 5(1).

 

Αχαγιά ‘82- Κεραυνός Αιγίου 75-71

Δεκάλεπτα: 22-19, 35-34, 53-51, 75-71

Διαιτητές: Λιότσος, Καμήτσος

Αχαγιά ’82 (Λιόνας): Σταμόπουλος 10, Δουλγεράκης 2, Νικολάου 6, Γατσούλης 4(1), Χρυσανθόπουλος 2, Χαμηλός 22(5), Λαμπρόπουλος, Δαβάνης 4, Οικονομόπουλος 25(3).

Κεραυνός Αιγίου (Οικονομάκης): Αναστασόπουλος 2, Πολυδωρόπουλος 2, Αθανασόπουλος, Χριστοδουλόπουλος 3(1), Μίχος, Φωτίου 5(1), Ζυγάς, Μαναβόπουλος 23, Σκλάβος 5, Γκόβας 18(3), Καραγιάννης, Γκιζογιάννης 13.

 

Ολυμπιάδα Ασσου – ΕΑ Πατρών 59-77

Δεκάλεπτα: 18-25, 33-36, 44-55, 59-77

Διαιτητές: Λαζαρίδης-Τηγάνης

Ολυμπιάδα (Παπαμιχαήλ): Βασιλόπουλος 6, Δόσης 4, Λύκος 10(2), Κρασαδάκης 24(2), Πετρίδης 2, Λενάκος 10, Ηλίου 2, Ραπανάκης, Ντιλής 1, Κουρούπης, Βασιλείου, Γεώργαρης.

ΕΑ Πατρών (Δεράος): Σαρίκας 24 (3), Δούρος 2, Κυριακίδης, Καλπακής 5(1) ,Φωτιάδης 11, Ζαβερδάς 2, Καραϊσκάκης 24(5), Καδής, Μπαϊρακτάρης, Κάντας, Τσουλέας 6(2), Χουλιάρας 3.

 

Βαθμολογία

1. Ένωση Ιλίου 12

2. Γλαύκος 12

3. Μελίσσια 11

4. Οίαξ Ναυπλίου 10

5. Έσπερος ΑΟΠΑ 10

6. Αχαγιά ’82 10

7. Νέα Ιωνία 9

8. Κεραυνός Αιγίου 8

9. ΚΑΠ 8

10. Ακράτα 8

11. Απόλλων Σμύρνης 8

12. Καλαμάτα 1980 7

13. ΕΑΠ 7

14. Ολυμπιάδα Άσσου/Λεχαίου 6

 

Επόμενη αγωνιστική (7η, 26/11)

Οίακας Ναυπλίου -Ενωση Ιλίου

Ν. Ιωνία – Ολυμπιάδα Άσσου

ΕΑ Πατρών – Αχαγιά 82

Κεραυνός Αιγίου – Απόλλων Σμύρνης

Καλαμάτα80 – Ακράτα

Γλαύκος – Μελίσσια

ΚΑΠ – Εσπερος ΑΟΠΑ

 

 

2ος Όμιλος – 6η αγωνιστική

Αποτελέσματα

Αρης Πετρούπολης – ΠΟΚ Εσπερος (6/12)

Παναγίτσα – Χανιά 73-56

Νίκη Αμαρουσίου – ΒΑΟΛ 70-59

ΟΦΗ – Πεντέλη 71-76

Εσπερος Λαμίας – Αρης Νικαίας 75-73

Ερμής Σχηματαρίου – Λοκρός Αταλάντης  77-62

Ρεπό: Κρόνος Αγ. Δημητρίου

 

Φύλλα αγώνα

Νίκη Αμαρουσίου – ΒΑΟΛ Χίου 70-59

Δεκάλεπτα: 20-13, 37-24, 56-37, 70-59

Διαιτητές: Λαμπίρης, Μαρινάκης

Νίκη Αμαρουσίου (Καλιώρας): Κυπριτζόγλου 23(2), Κουκάκης 8, Μιχαλάκης 13(2), Στουπάκης 9(3), Τσεκενής Α. 7(1), Κοντογιάννης 8, Κανύχης 2, Δανιάς, Ευαγγελούλης, Ταφίνη, Τσεκενής Λ, Αρναουτάκης.

ΒΑΟΛ Χίου (Βούλικας): Βούτας, Αγγελίδης 8, Σουλίκας 2, Τρόβας 2, Τσουρής 3(1), Νακόπουλος, Καραφαντής 3(1), Σαμιώτης 6(1), Μπουμπάρης 15, Κωσταντινάκος Π. 20(4), Γεωργαντάς, Ανδρουλάκης

 

Παναγίτσα – ΑΟΚ Χανιά 73-56

Δεκάλεπτα: 16-12, 34-24, 52-46, 73-56

Διαιτητές: Σπυρόπουλος, Κοτσώνης

Παναγίτσα (Μιχαήλ): Σκεμπές, Καρβούνης 7(1), Μούντριχας, Αδαμόπουλος 7(1), Θεοδωράκος 2, Μαντζάκος, Κωνσταντίνου, Μπέλλος, Γκιζογιάννης 31, Χοτζάλι 3, Δράκακης 15, Σβωρόνος 8(2).

ΑΟΚ Χανιά (Ροδάς): Αλεξίου 3, Σταθόπουλος, Παπαδάκης, Υφαντόπουλος 12(3), Σαράντης 8, Μπαγάκης 6(2), Πούρος 2, Σκαμνάκης 15(1), Γδοντακης 1, Τασιούδης 9, Κοντογιάννης.

 

Ερμής Σχηματαρίου – Λοκρός Αταλάντης 77-62

Δεκάλεπτα: 23-14, 46-23, 58-42, 77-62

Διαιτητές: Χρηστίδης, Καλτσής

Ερμής Σχηματαρίου (Τσαούσης, Σολομωνίδης): Ζήμπρας, Πανταζής 10(1), Θωμάς 9(3), Γκρινιάρης 19(3), Κολοβός 2, Κώνστας 11(3), Φλώτσιος 4, Κουτής, Αγγελέτος, Τσιριμώκος 6(1), Σπηλιόπουλος 8 (1), Μαρμαρινός 8.

Λοκρός (Ζαρονικόλας): Διαμαντής 3(1), Ρούζιος 4, Μπόλματης, Μπουλαντζάς, Ρετσίνας, Παναγιωτίδης 13(1), Σάκοτα 18, Μάτος Αν. 13, Μάτος Αγγ. 7(1), Θεοδώρου 4, Νικολάου.

 

ΟΦΗ – ΑΕ Πεντέλης 71-76

Δεκάλεπτα: 19-12, 37-31, 53-55, 71-76

Διαιτητές: Κοτσίμος, Γεράνιος 

ΟΦΗ (Κόκκινος): Μητρόπαπας 8, Κριθινάκης 2, Μαϊστρέλης 8(2), Τσερκιτζόγλου 12(2), Καραλής 7(1), Καρλάφτης 10(2), Αγαπιάδης 6, Βασιλιάδης 6, Καμπάκας, Σταράκης, Τσιλόγλου, Πάλλης 12.

Πεντέλη (Χαρτοματσίδης): Παπανδρέου 10(1), Νάσσης-ντανιάς, Γεωργακόπουλος 7, Λίτσο 23(3), Αποστολόπουλος 11(3), Κωσταντάκος, Νταλλής, Νιφορας, Μουλάς 12(1), Μπίγκος 10, Σαλτουρίδης, Μαλούκος 3.

 

Έσπερος Λαμίας-Άρης Νικαίας 75-73

Δεκάλεπτα: 20-19, 43-37, 61-60, 75-73

Διαιτητές: Τσουμαχίδης, Αβραμίδου 

Έσπερος Λαμίας (Γ. Σοφογιάννης): Στογίλκοβιτς, Μπερτσιμάς, Σέττος 10(2), Πάππος 8(1), Ρουμελιώτης 9(1), Τριανταφυλλίδης, Φύκας 6, Παπαργυρόπουλος 20, Φούντας 2, Δαχρετζής 4, Κατράνας 16(3), Παπανικολάου.

Αρης Νικαίας (Ζερβουλάκος): Καρυπίδης, Στογιάνοβιτς 17(4), Καννάς 2, Κοροπούλης 2, Θαλασσινός 14, Κωνσταντίνου, Γαλίτης 2, Κόλλιας 23, Δρίβας 9(3), Χατζόγλου, Βλάμης. 

 

Βαθμολογία

1. ΑΕ Πεντέλης 11

2. Βούρειος ΑΟΛ Χίου 10

3. ΓΣ Έσπερος Λαμίας 10 

4. Κρόνος Αγ. Δημητρίου 9 

5. Ερμής Σχηματαρίου 9

6. ΑΣ Λοκρός 8 

7. ΟΦΗ 8

8. ΠΟΚ Έσπερος 7 

9. ΓΝΟ Άρης Νίκαιας 7

10. ΑΟΚ Χανιά 7

11. ΑΣ Νίκη Αμαρουσίου 7

12. ΑΕΕ Παναγίτσας 7

13. Άρης Πετρούπολης 5

 

Επόμενη αγωνιστική (7η, 26/11)

ΠΟΚ Εσπερος – Παναγίτσα

Χανιά – Νίκη Αμαρουσίου

ΒΑΟΛ – ΟΦΗ

Πεντέλη – Κρόνος Αγ. Δημητρίου

Αρης Νικαίας- Αρης Πετρούπολης

Λοκρός Αταλάντης – Εσπερος Λαμίας

 

 

3ος Όμιλος – 6η αγωνιστική

Αποτελέσματα

ΑΠΣ Πτολεμαΐδα – Νικόπολη Πρέβεζας 73-58

ΑΓΣΙ – Φαίακας 69-66

ΓΕ Αγρινίου – Φίλιππος Βέροιας 51-74

Εύαθλος Πολυκάστρου – Νίκη Βόλου 66-77

ΑΟΚ Βέροιας – Πρωτέας Γρεβενών 58-71

Ζέφυρος ’02 Ιωνικός Ιωνίας 79-50

Ρεπό:  Ίκαροι Τρικάλων

 

Φύλλα αγώνα

ΑΠΣ Πτολεμαΐδα-Νικόπολη Πρέβεζας 73-58

Δεκάλεπτα: 20-13, 33-34, 54-39, 73-58

Διαιτητές: Τσούλης, Κουκουλεκίδης

ΑΠΣ Πτολεμαΐδα (Κυρατζής): Κλασίδης 2, Σεϊντής, Καλομενίδης 10 (2), Τσολάκης 7(1), Σαχπατζίδης 17(2), Πανίδης 10, Αθανασιάδης 4, Σαρρής 23(1), Ναϊπλής.

Νικόπολη Πρέβεζας (Παπίρης): Βαγενάς 5, Αργυρός 5(1), Σουλιώτης 2, Τσιτσώνης, Σταμούλης 3(1), Κακιούζης 14, Παπαμιχαήλ 1, Γεωργάκης, Νίκας 15(1), Μακρόπουλος 10, Μπακάλης, Μπαλλάς 3.

 

ΑΟΚ Βέροιας-Πρωτέας Γρεβενών 58-71

Δεκάλεπτα: 18-18, 30-35, 44-56, 58-71

Διαιτητές: Εκίζογλου, Λαδάς

ΑΟΚ Βέροιας (Ηλιάδης): Τρομπούκης 4, Ουσουλτζόγλου 5, Σισμάνης 2, Γκανάς, Βλάχος 12, Μαυρίδης 7(1), Βοργιατζίδης, Γιαννόπουλος 6, Λέφας 15, Μπαρμπαρούσης, Χατζηλαμπρινός, Γιαννουζάκος 6 (2)

Πρωτέας Γρεβενών (Μουρουζίδης): Μαρκόπουλος, 3(1) Γούλας, Γράβας 3(1), Μιχαηλίδης 8(2), Ρίγκος 10(2), Κλωνάρας 13(1), Τακίδης, Κόττας 7, Μπόζιαρης 10(2), Καλογεράτος 10 (2). Τζήμου 5(1), Μητρόπουλος 2.

 

ΓΕ Αγρινίου-Φίλιππος Βέροιας 51-74

Δεκάλεπτα: 8-17, 23-35, 41-51, 51-74

Διαιτητές: Λογοθέτης, Μπακετέα

ΓΕ Αγρινίου (Φαράντος): Βακουφτσής, Αυφαντόπουλος, Λιοκαυτος, Σταμουλάκης 13(2), Μπαρούχας 14(2), Σαπλαούρας, Μπόσμος 8, Βασιλείου 4, Τσώλος 7, Βούλγαρης 1, Δάρλας, Μπεκατώρος 4

Φίλιππος Βέροιας (Γκίμας): Μόρας, Τόκας, Τσεσμετζίδης, Τόκας, Βάλλιος, Τσιακλαγκάνης 8, Μαρκοπουλος 9(2), Καβαργύρης 4, Κοθράς 11(2), Παραπούρας 17(3), Σουτζόπουλος 13(1), Καντάρκος 12

 

ΑΓΣ Ιωαννίνων-Φαίακας Κέρκυρας  69-66

Δεκάλεπτα: 18-16, 35-32, 51-45, 69-66

Διαιτητές: Σιταρίδης-Λουλουδιάδης

ΑΓΣ Ιωαννίνων (Τσουκανέλης): Γεωργίου 19, Ζαμπέτης 7, Μπαρτζώκας 12, Καλφαλίδης, Αντωνίου, Παπαγιάννης 5, Μάκης 18, Καννής 6, Εξαρχόπουλος, Φίλιος, Θώδης 2.

Φαίακας Κέρκυρας (Κοντογιάννης): Ματενίδης 13, Σπιτιέρης 5(1), Σκούρτης, Περούλης 17(1) Μαγγανάς 8(1), Μακρίδης, Νεδέλκος 4, Πάλλης, Βογιατζής 6(2), Περούλης, Χατζόπουλος 13, Ουστογλουστόγλου, Αγάθος.

 

Εύαθλος Πολυκάστρου-Νίκη Βόλου  66-77

Δεκάλεπτα: 19-26, 40-43, 53-58, 66-77

Διαιτητές: Μελανίδης, Χατζηχαρίσης

Εύαθλος Πολυκάστρου (Παπαδόπουλος): Παπαδόπουλος 9(1), Ημερίδης 20(4), Ζωιτσούδης, Μπινιάκος, Τασούδης 3(1), Γιουβγανάκης, Τσινόπουλος 3, Βλέτσης, Τσελέκης 13, Σιδηρόπουλος 7, Γουγουλάκης, Κουτούλας 11(2).

Νίκη Βόλου (Πρέκας, Τύμπας): Αναγνωστόπουλος 10(3), Καφάσης 2, Κουτίνας 20(3), Τσαβές 5(1), Βλήτσιος 2, Τσώλης 14(3), Παπακώστας 24(1), Διγενής, Στεργιούλας, Παπαζήσης, Λωρίτης.

 

Ζέφυρος-Ιωνικός 79-50

Δεκάλεπτα: 17-7, 44-20, 57-30, 79-50

Διαιτητές: Παπαθανασίου, Αγραφιώτης Γρ.

Ζέφυρος (Τσολάκης, Βουλκίδης): Μυτηλιναίος 11(3), Αλεξανδρίδης 8(1), Ματενίδης 10(2), Ουρκέρογλου 10(2), Καναράς 10(2), Μαυροματίδης 4, Τσιόγκας 9, Μυστηλιάδης 12(3), Τσάμογλου, Ζελενιτσας, Βασιλείου 2, Μάρκου 3(1).

Ιωνικός (Πετρόπουλος): Μητακίδης, Ιγγλέζος, Γεωργιάδης 2, Κούτε 2, Μαδεμλής, Χαριστός, Δελλής 6, Γιαννούλης 7(1), Σιδηροηλίας 2, Αναστασιάδης 12(2), Παουλεάνου 8(1), Βαρίτης 11(2).

 

Βαθμολογία

1. Φίλιππος Βέροιας 11

2. Νίκη Βόλου 11 

3. Φαίακας Κέρκυρας 11 

4. ΑΓΣ Ιωαννίνων 10

5. Ζέφυρος 8 

6. Πρωτέας Γρεβενών 8*

7. Ικαροι Τρικάλων 8*

8. ΑΠΣ Πτολεμαΐδα 8

9. Εύαθλος Πολυκάστρου 7*

10. Νικόπολη Πρέβεζας 7*

11. ΑΟΚ Βέροιας 7

12. ΓΕ Αγρινίου 6*

13. Ιωνικός 6*

* Έχουν κάνει τα ρεπό τους.

 

Επόμενη αγωνιστική (7η, 26/11)

Νικόπολη – ΑΓΣ Ιωαννίνων

Φαίακας – ΓΕ Αγρινίου

Φίλιππος Βέροιας – Εύαθλος Πολυκάστρου

Νίκη Βόλου – Ίκαροι Τρικάλων

Πρωτέας Γρεβενών – ΑΠΣ Πτολεμαΐδα

Ιωνικός Ιωνίας – ΑΟΚ Βέροιας

Ρεπό: Ζέφυρος ‘02

 

 

4ος Όμιλος – 6η αγωνιστική

Αποτελέσματα

Μαντουλίδης – Κένταυρος Καλλικράτειας 71-59

Αίας Ευόσμου – ΧΑΝΘ 80-51

ΑΕ Κομοτηνής – Αστέρας Σίνδου 55-52

Ελευθερούπολη – Πολύγυρος 86-80

Μακεδονικός – ΓΑΣ Κομοτηνή 68-69

Ορφέας Νέου Σκοπού – Ευκαρπία 53-90

Απόλλων Καλαμαριάς – ΜΕΝΤ 66-68

 

Φύλλα αγώνα

Απόλλων Καλαμαριάς-ΜΕΝΤ 66-68

Δεκάλεπτα: 21-29, 35-39, 44-50, 66-68

Διαιτητές: Γραικός, Πράττος

Απόλλων Καλαμαριάς (Γεωργιάδης, Κεσίδης): Χαρτόπουλος 11 (1), Αποστόλου 10, Μυθιλλού, Σταματέλος 3 (1), Κουκουλίδης, Μαχαιριανάκης 2, Σπυρόπουλος 2, Χατζίδης 17, Στυλιανίδης 18 (3).

ΜΕΝΤ (Νομικός, Δασκαλάκης): Καλπακτσίδης 18 (1), Παπαδόπουλος Πέτρος 19, Μιχαηλίδης 10 (2), Καρανώτας 2, Παπαδόπουλος Αγ. 11 (2), Κάππος 2, Ακσεχέρογλου, Μπαγκτασαριάν, Γιαννούλης 6.

 

Ορφέας Νέου Σκοπού-Ευκαρπία 53-90

Δεκάλεπτα: 16-25, 33-51, 43 -72, 53-90

Διαιτητές: Σαρακενίδης, Χατζημπαλίδης

Ορφέας Νέου Σκοπού (Σίσκος): Κουτσιαντζής 1, Παρίσης 8 (1), Δροσινός 5 (1), Χατζής 4, Αμβροσίου 10 (2), Θεοδωρόπουλος 3 (1), Καρακάσης 8, Γάτος 12, Χαβαλές 2, Σίμος, Ταΐρης.

Ευκαρπία (Νίκου): Ψευτόγκας 2, Πούλιος 4, Κολότσιος Β. 6, Γκαβέζος 7, Κιούρκας 9, Κοκκαλιώτης 7 (1), Γαϊτάνης 11 (1), Χολέβας 22 (2), Κολότσιος Α. 4, Ουλουσίδης 10, Κόκουρας 8, Πρεδάρης.

 

Ελευθερούπολη-Πολύγυρος 86-80

Δεκάλεπτα: 24-23, 38-44, 65-61, 86-80

Διαιτητές: Παπαδόπουλος Χ., Αργαφιώτης Ιωαν.

Ελευθερούπολη (Παπαδόπουλος): Παπαγεωργίου, Στυλίδης 19 (1), Γαϊτανίδης 2, Μασάδης 3, Θεοδωράκος 15 (2), Απαζίδης 6, Μανάκας 8 (1), Ιωάννου 15 (2), Βοϊβατόπουλος 18.

Πολύγυρος (Χαλκιάς): Χατζηκυριακίδης, Πιπιλιάρης 18, Τσιούντος 17 (2), Στεφανίδης, Παυλέας 9 (2), Μπέγος 11 (2), Καραγιαννάκης 7 (1), Νικολόπουλος, Νούκαρης 18 (2), Αποστολίδης.

 

Αίας Ευόσμου-ΧΑΝΘ  80-51

Δεκάλεπτα: 21-15, 40-30, 67-43, 80-51

Διαιτητές: Τζιοπάνος Γ., Πετανίδου

Αίας Ευόσμου (Γυμνόπουλος): Βαρδής 5 (1), Φωτόπουλος,  Δοξάκης 18 (3), Μπαλτζοπουλος 15 (2),  Νικολουδης 7 (1), Τσαούσης  2, Νησιωτης 4, Δημητριάδης,  Σεκαδάκης Γ.  6 (2), Νέσσης 18 (4), Λυσσελης 3 Σεκαδάκης Δ

ΧΑΝΘ (Παπαβασιλείου): Παπαζούδης 8 (2), Ακεψιμαιδης,  Ελευθεριάδης 2, Ζιάκας 5 (1), Θωμαίδης 10, Γεωργάκης 11, Πέτροβιτς 8 (1), Κουτσοκώστας,  Ζαμπακης 6 (1), Κωστίκας 1, Μακουλης, Δούκας.

 

Μαντουλίδης-Κένταυρος Καλλικράτειας 71-59

Δεκάλεπτα: 20-16, 31-32, 60-46, 71-59

Διαιτητές: Καρακώστας, Γεωργούλης

Μαντουλίδης (Ντολόπουλος): Ρόπουτης 26 (3), Μπέλλος, Καντίδης 5, Γιαννακός 5, Ρεφατλάρι 8 (2), Εύζωνας 2, Κουτουκξίδης 7, Γραβάνης 4, Καλόγερος, Τσιριλάκης 6, Γκύζης 7 (1), Νικολαϊδης.

Κένταυρος Καλλικράτειας (Βλόστος): Σελεμενάκης, Θαλασσινός 2, Φωτιάδης 4, Γκώνος 10 (2), Πατίκας 19 (4), Παρασκευάς 6, Ρέμπελος 1, Δέτσικας 8, Δασκαλάκης 3, Ζωγράφος 6, Κωνσταντινίδης, Ανθυμιάδης.

 

Μακεδονικός-ΓΑΣ Κομοτηνή 68-69

Δεκάλεπτα: 10-18, 28-30, 50-48, 68-69

Διαιτητές: Παζόλης, Λελούδας

Μακεδονικός (Μύθου): Παπαγρηγορίου, Κοντσές 2, Ντσιλής 20(4), Κουτουραντζόγλου 17(2), Βούλγαρης 2, Μπαρζού 3, Χαλάτσης 7, Κομμάτας, Πηλακούτας 6, Λυχριδάς, Κασούρας 9, Μαργαρίτης 2.

ΓΑΣ Κομοτηνή (Λεμονίδης): Σαββίδης, Βελή, Σκέμπη 21(3), Αθανασίου, Λεχούδης 10(2), Χατζηδημητρίου, Γιωτόπουλος 5(1), Σιμάκης 8, Πασαλίδης, Παλάσκας 8(2), Μπίτατζης, Χαλίλ 17.

 

ΑΕ Κομοτηνής-Αστέρας Σίνδου 55-52

Δεκάλεπτα: 14-15, 34-25, 44-38, 55-52

Διαιτητές: Ελευθεριάδης Πλ., Παπαγεωργίου

ΑΕ Κομοτηνής (Στοάκης, Μουράτ Τσαούς): Καραμανλής 1, Κυφωνίδης 10(2), Καραμπίνης 10(1), Βάκρινος 11, Δάτσης 2, Κουτσοβασίλης 5(2), Χρήστου, Βαχαρίδης, Σπέντζος 9(1), Θεοδωρίδης 7.

Αστέρας Σίνδου (Μπαλογιάννης, Στυλιανίδης): Λεπτοκαρίδης 6, Ζαγορίτης, Παπαπασχάλης 11, Ιωαννίδης 7, Πιερίδης 2, Μπίλιος, Μισίρογλου 2, Σπουργίτης 1, Ακριτίδης 3, Ιατρίδης 6, Αγραφιώτης 14(2).

 

Βαθμολογία

1. Μακεδονικός 11 

2. ΜΕΝΤ 11 

3. Ελευθερούπολη  11 

4. Πολύγυρος 10 

5. ΧΑΝΘ 10 

6. ΓΑΣ Κομοτηνή 10 

7. Αστέρας Σίνδου 9 

8. Ευκαρπία 9 

9. Απόλλων Καλαμαριάς  9 

10. Αίας Ευόσμου 8 

11. ΑΕ Κομοτηνής 8 

12. Μαντουλίδης 7 

13. Κένταυρος Καλλικράτειας 7

14. Ορφέας Νέου Σκοπού 

 

Επόμενη αγωνιστική (7η, 26/11)

Κένταυρος Καλλικράτειας – Αίας Ευόσμου

ΧΑΝΘ – ΑΕ Κομοτηνής

Αστέρας Σίνδου – Ελευθερούπολη

Πολύγυρος – Μακεδονικός

ΓΑΣ Κομοτηνή – Απόλλων Καλαμαριάς

Ευκαρπία – Μαντουλίδης

ΜΕΝΤ – Ορφέας Νέου Σκοπού