Κεντρικό μενού
Κατηγορίες

Διαιτητές – Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (9/4)

Οι διαιτητές και κομισάριοι της Γ’ Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών, είναι:

Κυριακή 9 Απριλίου 

1ος Όμιλος (25η αγωνιστική)

ΔΑΚ Κορίνθου 17:00 ΚΑΟ Κορίνθου-Ίκαρος Ν. Σμύρνης Μαντήλας-Σταθόπουλος (Τρίγκα)

1ο Δ. Χαϊδαρίου 17:00 Δάφνη Δαφνίου-ΑΟ Ερμιόνης Φάκαρος-Αντωνίου (Παππάς)

Τέντα 17:00 ΣΚ Καλαμάτα-ΑΟ Ακράτας Καλογερόπουλος Φ.-Αναστασίου (Γιαλικάρης)

Πετρούπολης 17:00 Άρης Πετρούπολης-Ένωση Ιλίου Χρηστίδης Π.-Κοτσώνης (Κουλούρης)

Αιγίου 17:00 Κεραυνός Αιγίου-ΑΟ Πεύκης Ζιώγας-Τσιμπούρης (Παπαδόπουλος Γ.)

Παν. Σαλπέας 17:00 ΑΟ Πορφύρας-ΑΕ Ικάρου Καλλιθέας Φραγγούλη-Λύρας (Δραμεσιώτης)

Κ. Αχαΐας 17:00 ΑΟ Αχαγιά 82-Έσπερος ΑΟΠΑ Χρηστίδης Ηλ.-Ορφανός Μαν. (Κωστής)

 

2ος Όμιλος (22η αγωνιστική)

Εθν. Αντίστασης 17:00 Πόλις Καλλιθέας-Λοκρός Αταλάντης Μακρής-Σωτηρχέλης (Πετράκης Μιχ.)

ΔΑΚ Νίκαιας 17:00 Άρης Νίκαιας-ΑΕ Σαντορίνης Χαλαμπαλάκης-Ροδίτης (Παπαγιαννόπουλος)

Βαρδινογιάννειο 15:00 ΟΦΗ-Πανναξιακός Καρακωνσταντόπουλος-Χριστοδουλάκης (Ευαγγελινός)

Χαλκιοπούλειο 17:00 Έσπερος Λαμίας-Διαγόρας Δρυοπιδέων Κουτσοδήμος-Καρπάνος (Χριστοδούλου)

Σπόρτιγκ 14.30 Προμηθέας Χαλανδρίου-Ιπποκράτης Κω Χατζημάρκος-Αγγελής (Λημνιάτης)

Θήβας 17:00 Κάδμος-Νίκη Αμαρουσίου Λουκαράκης-Παπαδημητρόπουλος (Κάλφα)

 

3ος Όμιλος (22η αγωνιστική) 

ΔΑΚ Κοζάνης 17:00 Διόσκουροι Κοζάνης-Απόλλων Καλαμαριάς Χατζημπαλίδης-Θωμόπουλος (Κηπουρίδης)

Πολύκαστρου 17:00 Εύαθλος-Αριστοτέλης Φλωρ. Κουκουλεκίδης-Καρκαλέτσης (Ελευθεριάδης)

ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 17:00 Βίκος Ζαγοροχώρια-ΓΣ Φαρσάλων Βασιλόπουλος-Γραικός (Ράπτης)

Αιγινίου 17:00 Αιγινιακός-ΓΑΣ Μελίκης Αγραφιώτης Ι.-Τράττος (Παπαπέτρου)

ΔΑΚ Ευκαρπίας 17:00 ΠΣ Ευκαρπίας-ΓΣ Ελίμειας Φακίτσας-Χρυσάφης (Σακελλαρίου)

Πρέβεζας 17:00 Νικόπολη Πρέβεζας-Τιτάνες Παλαμά Πετανίδου-Παπαδόπουλος Χ. (Τζιμογιάννης)

ΔΑΚ Γρεβενών 17:00 Πρωτέας Γρεβενών-ΑΓΣ Ιωαννίνων Πρωτέας Γρεβενών-ΑΓΣ Ιωαννίνων Λουλουδιάδης-Τσαλκιτζής Αριστ. (Πλεξίδας)

 

4ος Όμιλος (22η αγωνιστική)

ΔΑΚ Σερρών 18:00 Ίκαροι Σερρών-Μακεδονικός Καρακώστας-Κοντογιάννης (Γιαβρής)

Επταπύργιου 18:00 Παναθλητικός-Αστέρας Καβάλας Κέτουλας-Μπαρδάς (Λαδόπουλος)

Νεάπολης Θεσ. 18:00 ΣΑΠΚ Νεάπολης-ΓΑΣ Κομοτηνή Παζόλης-Λελούδας (Τοζακίδης)

ΔΑΚ Κομοτηνής 18:00 ΜΓΣ ΑΕ Κομοτηνής-Ιωνικός Ιωνίας Ντόγκας-Χατζηχαρίσης (Γκουρτζελίδης)

Μαντουλίδη 18:00 Μαντουλίδης-Ορφέας Ν. Σκοπού Παπαθωμά-Γεωργούλης (Βαφείδης)

ΔΑΚ Χαλκηδόνας 18:00 ΓΑΣ Χαλκηδόνας-ΠΟ Ν. Μουδανίων Λάλλα-Γιαννούλης Αναστ. (Παραλικίδης)

ΔΑΚ Ποταμουδίων 18:00 ΜΠΑΣ Αγ. Βαρβάρα-ΑΣ. Αν. Ακτής Ζέφυρος Κολοκυθάς-Γιαννούλης Στ. (Σαλικίδης)