Κεντρικό μενού
Κατηγορίες

Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής (2/4)

Οι διαιτητές και κομισάριοι της Γ’ Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος (24η αγωνιστική)

Β’ Κλ. Ιλίου 17.00 Ένωση Ιλίου-ΚΑΟ Κορίνθου Μακρής-Καρανικόλα Αλ. (Παπαδόπουλος Κ.)

Ν. Σμύρνης 17.00 Ίκαρος Ν. Σμύρνης-Δάφνη Δ. Διμπινούδης-Τσολάκος (Ντάβαρης)

Ερμιόνης 17.00 Ερμιόνη-Καλαμάτα Τσακαλογιάννης-Σταθόπουλος (Τρίγκα)

Ακράτας 17.00 Ακράτα-Γλαύκος Σκαλτσής-Πλιάκας (Παπαδόπουλος Γ.)

Πεύκης 17.00 Πεύκη-Άρης Πετρούπολης Ορφανός Ι.-Δαβιδέλης (Δημητριάδης)

Εσπέρου 17.00 Ίκαρος Καλλιθέας-Κεραυνός Αιγίου Μπανασάκης-Κώτσου (Πετράκης Μ.)

Π. Αλεξιώτισσας 17.00 Έσπερος ΑΟΠΑ-Πορφύρας Καββαδάς-Ντάγκας (Κωστής)

2ος Όμιλος

Αταλάντης 17.00 Λοκρός Αταλάντης-Έσπερος Λαμίας Στρέμπας-Τσάτσης (Χριστοδούλου Γ.)

Θήρας 14.00 Σαντορίνη-Πόλις Κουτσοδήμος-Γεράνιος

Δ. Περιστεράκης 14.30 Πανναξιακός-Άρης Νίκαιας Ελ Ανύ-Λαμπίρης

Στ. Βενέτης 17.00 Διαγόρας Δρυοπιδέων-Προμηθέας Χαλ. Ορφανός Εμμ.-Ισιγώνης (Παπαγιαννόπουλος)

Κω 13.00 Ιπποκράτης Κω-Κάδμος Μακρόπουλος-Μαρινάκης

2ο Λύκειο Αμαρ. 17.00 Νίκη Αμαρουσίου-Πεντέλη Φασόλης-Φακώνας (Παππάς)

3ος Όμιλος

Καλαμαριάς 17.00 Απόλλων Καλ.-Ευκαρπία Κουκουλεκίδης-Καρκαλέτσης (Βαφείδης)

Φλώρινας 17.00 Αριστοτέλης-Διόσκουροι Κοζάνης Εκίζογλου-Ντόγκας (Μπαταούλα)

Φαρσάλων 17.00 Φάρσαλα-Εύαθλος Κατωτικίδης-Παπανικολάου (Γκουντελιάς)

Μελίκης 17.00 Μελίκη-Βίκος Ζαγοροχώρια Τζιοπάνος Γ.-Δέλλας (Κοντόζης)

Κοζάνης 17.00 Ελίμεια-Νικόπολη Πρέβεζα Παπαδόπουλος Χ.-Μαλτέσιος (Κηπουρίδης)

Παλαμά 17.00 Τιτάνες Παλαμά-Πρωτέας Γρεβενών Τσοκόλης-Δαμίγος (Μανάσης)

ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 17.30 ΑΓΣ Ιωαννίνων-Αιγινιακός Παπαθωμά-Γκέκας (Ράπτης)

4ος Όμιλος

Μακεδονικού 18.00 Μακεδονικός-Μαντουλίδης Αγραφιώτης Ι.-Γρέκος (Λαδένης)

Ποταμουδιών 18.00 Αστέρας Καβάλας-Ίκαροι Σερρών Φουτζήλας-Λουλουδιάδης (Μπρίγκος)

Κομοτηνής 18.00 Κομοτηνή-Παναθλητικός Παπαγεωργίου-Σαρακενίδης (Γκουρτζελίδης)

Διαβατών 18.00 Ιωνικός Ιωνίας-Νεάπολη Γαζέτας-Παπαθανασίου (Τοζακίδης)

Ν. Σκοπού Σερρών 18.00 Ορφέας Ν. Σκοπού-Χαλκηδόνα Μελανίδης-Χατζηχαρίσης (Γιαβρής)

Ν. Μουδανιών 18.00 Ν. Μουδανιά-Αγ. Βαρβάρα Τσούλης-Σελεβός (Θωμόπουλος)

Περαίας 18.00 Αν. Ακτή Ζέφυρος-Κομοτηνή Τσουμαχίδης-Παζόλης (Παπαδόπουλος Ν.)