Κεντρικό μενού
Κατηγορίες

Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (5/3)

Οι διαιτητές και κομισάριοι της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος

Κ. Αχαϊας 17.00 Αχαγιά 82-ΚΑΟ Κορίνθου Σταθόπουλος-Τσιμπούρης (Ρόζης)

Π. Αλεξιώτισσας 17.00 Έσπερος ΑΟΠΑ-Δάφνη Δαφνίου Νάστος-Ρίζος (Θεοδωρόπουλος)

Εσπέρου 17.00 Ίκαρος Κ.-Καλαμάτα Λογοθέτης-Καμήτσος (Δημητριάδης)

Πεύκης 17.00 Πεύκη-Γλαύκος Κουτσοδήμος-Ντάνος (Παπαγιαννόπουλος)

Β’ Κλ. Ιλίου 17.00 Ένωση Ιλίου-Ακράτα Φάκαρος-Μαρίγλη (Παπαδόπουλος Κ.)

Ν. Σμύρνης 17.00 Ίκαρος Ν. Σμύρνης-Ερμιόνη Κρεσταινίτης-Ροδίτης (Ζώης)

Παν. Σαλπέας 17.00 Πορφύρα-Άρης Πετρούπολης Μπούκας-Σιδερής (Παππάς)

2ος Όμιλος

Ν. Πεντέλης 17.00 Πεντέλη-Λοκρός Αταλάντης Μπανασάκης-Καρανικόλα Αλ. (Τζουβάρας)

Θήβας 13.00 Κάδμος-Σαντορίνη Φασόλη Φασόλης-Πηλοϊδης (Κάλφα)

A. Παπανδρέου 14.00 Προμηθέας Χαλ.-Πανναξιακός Χριστινάκης-Μακρόπουλος (Πετράκης Μιχ.)

Χαλκιοπούλειο 15.00 Έσπερος Λαμίας-ΟΦΗ Μηλαπίδης-Χρηστίδης Ηλ. (Χριστοδούλου)

Εθν. Αντίστασης 17.00 Πόλις-Άρης Νίκαιας Μαραμής-Δαβιδέλης (Τεφτίκης)

2ο Λύκειο Αμαρουσίου 17.00 Νίκη Αμαρουσίου-Διαγόρας Δρυοπιδέων Ραχιώτης-Τηγάνης (Μπουρνάς)

3ος Όμιλος

Αιγινίου 17.00 Αιγινιακός-Απόλλων Καλ. Παζόλης-Παπαθωμά (Γιαμούζης)

ΔΑΚ Γρεβενών 17.00 Πρωτέας Γρ.-Αριστοτέλης Φλ. Ξέρας-Κοντογιάννης (Πλεξίδας)

Πρέβεζας 17.00 Νικόπολη Πρ.-Φάρσαλα Παπαδόπουλος Θ.-Ταρενίδης Κ. (Κανελλόπουλος)

Ευκαρπίας 17.00 Ευκαρπία-Βίκος Ζαγοροχώρια Μπακάλης-Ζαχαριάδης (Σακελαρίου)

ΔΑΚ Κοζάνης 17.00 Διόσκουροι Κοζ.-Εύαθλος Γαζέτας-Θεοδώρου (Κηπουρίδης)

Παλαμά 17.00 Τιτάνες Παλαμά-Μελίκη Παπαδόπουλος Χ.-Καρκαλέτσης (Μανάσης)

ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 16.30 ΑΓΣ Ιωαννίνων-Ελίμεια Λουλουδιάδης-Κουκουλεκίδης (Ράπτης)

4ος Όμιλος

ΔΑΚ Κομοτηνής 18.00 ΜΓΣ Κοσμοτηνής-Μακεδονικός Καρακώστας-Λελούδας (Γκουρτζελίδης)

ΔΑΚ Ποταμουδιών 18.00 Αγ. Βαρβάρα-Αστέρας Καβάλας Τσούλης-Παπαθανασίου (Μπρίγκος)

ΔΑΚ Χαλκηδόνας 18.00 Χαλκηδόνα-Κομοτηνή Χατζηχαρίσης-Ντόγκας (Λαδένης)

Μαντουλίδη 18.00 Μαντουλίδης-Νεάπολη Τσοκόλης-Πετανίδου (Τζιοπάνος)

ΔΑΚ Σερρών 18.00 Ίκαροι Σερρών-Παναθλητικός Παπαγερίδης-Ντούρας (Μπακάλης)

Ν. Μουδανιών 18.00 Ν. Μουδανιά-Ιωνικός Ιωνίας Γκέκας-Γεωργούλης (Θωμόπουλος)

ΔΑΚ Περαίας 18.00 Ακτή Ζέφυρος-Ορφέας Ν. Σκοπού Κέτουλας-Δολγύρας (Φωτιάδης)