Κεντρικό μενού
Κατηγορίες

Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (18-19/2)

Οι διαιτητές και κομισάριοι της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος

Κυριακή 19 Φεβρουαρίου

Αιγίου 17.00 Κεραυνός-Κόρινθος Μαγκούνης, Τσάτσης (Θεοδοσόπουλος)

Παν. Σαλπέας 17.00 Πορφύρας-Δάφνη Δαφνίου Παπαθανασίου, Κοτσώνης (Ηπιώτης)

Κ. Αχαϊας 17.00 Αχαγιά 82-Καλαμάτα Κουτσοδήμος, Ζιώγας (Ρόζης)

Π. Αλεξιώτισσας 17.00 Έσπερος ΑΟΠΑ-Γλαύκος Σπυρόπουλος Σ., Φραγκούλη (Θεοδωρόπουλος)

Εσπέρου 17.00 Ίκαρος Κ.-Ακράτα Μπανασάκης, Καρανικόλα Α. (Δραμεσιώτης)

Πεύκης 17.00 Πεύκη-Ερμιόνη Ρίζος, Κανελλόπουλος (Δημητριάδης)

Β’ Κλ. Ιλίου 17.00 Ένωση Ιλίου-Ίκαρος Ν. Σμύρνης Ζακεστίδης, Φασόλης (Ζερδέβας)

2ος Όμιλος

Σάββατο 18 Φεβρουαρίου

Δ. Περιστεράκης 15.00 Πανναξιακός-Κάδμος Ορφανός Μ, Τηγάνης

Κυριακή 19 Φεβρουαρίου

Αταλάντης 17.00 Λοκρός-Νίκη Αμαρουσίου Χαλαμπαλάκης, Χριστινάκης (Κάλφα)

Θήρας 15.30 Σαντορίνη-Πεντέλη Χουγιάζος, Γεράνιος

Βαρδινογιάννειο 17.00 ΟΦΗ-Προμηθέας Χαλ. Κωνσταντινίδου, Μαρινάκης (Γιαννακουδάκης)

ΔΑΚ Νίκαιας 17.00 Άρης Νίκαιας-Έσπερος Λαμίας Τσακαλογιάννης, Κοτσίρης (Μαυρουδής)

Στ. Βενέτης 13.00 Διαγόρας Δρυοπιδέων-Ιπποκράτης Κω Νάστος, Τσιμπούρης (Κουλούρης)

3ος Όμιλος

Κυριακή 19 Φεβρουαρίου

ΔΑΚ Καλαμαριάς 17.00 Απόλλων Καλ.-ΑΓΣ Ιωαννίνων Κέτουλας, Δολγύρας (Παπαδόπουλος Ν.)

ΔΑΚ Φλώρινας 17.00 Αριστοτέλης-Αιγινιακός Αγραφιώτης Ι., Βασιλόπουλος (Μπαταούλα)

Φαρσάλων 17.00 ΓΣ Φαρσάλων-Πρωτέας Γρεβενών Ντόγκας, Σαρακενίδης (Αγορογιάννης)

ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 17.00 Βίκος Ζαγοροχώρια-Νικόπολη Πρέβεζας Κατωτικίδης, Παπανικολάου (Τζιμογιάννης)

Πολυκάστρου 17.00 Εύαθλος-Ευκαρπία Καρακώστας, Κοντογιάννης (Ελευθεριάδης)

Μελίκης 17.00 Μελίκη-Διόσκουροι Κοζάνης Τσοκόλης, Παπαθανασίου (Μελανίδης)

Κοζάνης 17.00 Ελίμεια-Τιτάνες Παλαμά Ευφραιμίδης, Τζίμα (Βόντζας)

4ος Όμιλος

Κυριακή 19 Φεβρουαρίου

Μακεδονικού 18.00 Μακεδονικός-Ακτή Ζέφυρος Γαζέτας, Κοϊμτζόγλου (Παραλικίδης)

ΔΑΚ Ποταμουδιών 18.00 Αστέρας Καβάλας-ΜΓΣ ΑΕ Κομοτηνή Γρέκος, Σελεβός (Λιρίδης)

ΔΑΚ Κομοτηνής 18.00 Κομοτηνή-Αγ. Βαρβάρα Λουλουδιάδης, Πράττος (Γκουρτζελίδης)

Νεάπολης Θ. 18.00 Νεάπολη-Χαλκηδόνα Κουκουλεκίδης, Τζιοπάνος Γ. (Φωτιάδης)

Επταπυργίου 18.00 Παναθλητικός-Μαντουλίδης Παπαδόπουλος Χ., Τοκμακίδης (Πολυχρονίδης)

Διαβατών 18.00 Ιωνικός Ιωνίας-Ίκαροι Σερρών Παζόλης, Παπαθωμά (Αστρεινίδης)

Ν. Σκοπού Σερρών 18.00 Ορφέας-Ν. Μουδανιά Τσούλης, Καρκαλέτσης (Γιαβρής)