Κεντρικό μενού
Κατηγορίες

Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (21-22/1)

Οι διαιτητές και κομισάριοι της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος (14η αγωνιστική)

Κυριακή 22 Ιανουαρίου

Τέντα 17.00 Καλαμάτα-Κόρινθος Παπαφωτίου-Χρηστίδης Π. (Πολιτόπουλος)

Γλαύκου 17.00 Γλαύκος-Άρης Πετρούπολης Ασημακάκη-Τσιμπούρης (Ρόζης)

Ακράτας 17.00 Ακράτα-Κεραυνός Αιγίου Λογοθέτης-Καμήτσος (Παπαδόπουλος Γ.)

Ερμιόνης 17.00 Ερμιόνη-Πορφύρας Σταθόπουλος-Κανελλόπουλος (Τρίγκα)

Ν. Σμύρνης 18.15 Ίκαρος Ν. Σμύρνης-Αχαγιά 82 Φάκαρος-Μαρίγλη (Μπεσκάκη)

Β’ Κλ. Ιλίου 17.00 Ένωση Ιλίου-Έσπερος Λιότσος-Καρανικόλα (Φαλούκας)

Πεύκης 17.00 Πεύκη-Ίκαρος Καλλιθέας Τσάτσης-Αργυρούδης (Λημνιάτης)

2ος Όμιλος (13η αγωνιστική)

Σάββατο 21 Ιανουαρίου

Κω 18.00 Ιπποκράτης Κω-ΟΦΗ Αντωνιάδης-Κοτσώνης

Κυριακή 22 Ιανουαρίου

Αταλάντης 12.30 Λοκρός Αταλάντης-Σαντορίνη Καρακωνσταντόπουλος-Καλογριάς (Χριστοδούλου Γ.)

Στ. Βενέτης 14.00 Διαγόρας Δρ.-Πανναξιακός Κώτσου-Μαρουδιάς (Ζερδεβάς)

2ο Λυκ. Αμαρουσίου 17.00 Νίκη Αμαρουσίου-Άρης Ν. Φασόλης-Πλιάκας (Πετράκης Μιχ.)

Ν. Πεντέλης 17.00 Πεντέλη-Πόλις Καλλιθέας Φραγκούλη-Αντωνίου (Κουλούρης)

Θήβας 17.00 Κάδμος-Έσπερος Λαμίας Παυλόπουλος-Σκαλτσής (Σταμάτης Φ.)

3ος Όμιλος (11η αγωνιστική)

Κυριακή 22 Ιανουαρίου

ΔΑΚ Καλαμαριάς 14.30 Απόλλων Κ.-Αριστοτέλης Φλ. Χατζηχαρίσης-Δολγύρας (Κασαπίδης)

ΔΑΚ Μελίκης 17.00 Μελίκη-Νικόπολη Γρ. Λουλουδιάδης-Γρεκός (Μελανίδης)

ΔΑΚ Κοζάνης 17.00 Ελίμεια-Φάρσαλα Θεοδώρου-Κοϊμτζόγλου (Βόντζας)

Παλαμά 17.00 Τιτάνες Παλαμά-Βίκος Ζαγοροχώρια Τοκμακίδης-Μαλτέσιος (Αγορογιάννης)

ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 16.30 Ιωάννινα-Εύαθλος Παζώλης-Γκέκας (Τζιμογιάννης)

Αιγινίου 17.00 Αιγινιακός-Διόσκουροι Κοζ. Καρκαλέτσης-Πράττος (Βάτσιος)

ΔΑΚ Γρεβενών 17.00 Πρωτέας Γρ.-Ευκαρπία Καρακώστας-Κοντογιάννης (Κηπουρίδης)

4ος Όμιλος (13η αγωνιστική)

Κυριακή 22 Ιανουαρίου

Μακεδονικού 18.00 Μακεδονικός-Αστέρας Καβάλας Μελανίδης-Ντόγκας (Αστρεινίδης)

Διαβατών 18.00 Ιωνικός Ιων.-Χαλκηδόνα Πετανίδου-Σελεβός (Σακελαρίου)

Ν. Σκοπού Σερρών 18.00 Ορφέας Ν. Σκοπού-ΓΑΣ Κομοτηνή Τζιοπάνος Γ.-Βασιλόπουλος (Γιαβρής)

Ν. Μουδανιών 18.00 Ν. Μουδανιά-Νεάπολη Ζαχαριάδης-Λάλα (Παπαδόπουλος Ν.)

ΔΑΚ Περαίας 18.00 Ακτή Ζέφυρος 02-Παναθλητικός Δαμίγος-Παπαδόπουλος Χ. (Παπαγεωργίου)

ΔΑΚ Κομοτηνής 18.00 ΜΓΣ Κομοτηνή-Ίκαροι Σερρών Τζιοπάνος Ν.-Αγραφιώτης Ι. (Γκουρτζελίδης)

ΔΑΚ Ποταμουδιών 18.00 Αγ. Βαρβάρα-Μαντουλίδης Σαρακενίδης-Χρυσάφης (Λιρίδης)

 

Εξ’ Αναβολής (11η αγωνιστική)

Τετάρτη 25 Ιανουαρίου

Ν. Πεντέλης 21.00 Πεντέλη-Προμηθέας Χαλ. Παυλόπουλος-Μαυρέλης (Φαλούκας)

Κω 17.00 Ιπποκράτης Κω-Πόλις Κουτσοδήμος-Ντάνος

Στ. Βενέτης 17.00 Διαγόρας Δρ.-Άρης Νίκαιας Σπυρόπουλος Σπ.-Τσολάκος (Δημητριάδης)