Κεντρικό μενού
Κατηγορίες

Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (11/12)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

1ος Όμιλος (10η αγωνιστική)

Κυριακή 11 Δεκεμβρίου

Ν. Σμύρνης 17.00 Ίκαρος Ν. Σμύρνης-Κόρινθος Ρίζος-Τσιμπούρης (Μπουρνάς)

Ερμιόνης 17.00 Ερμιόνη-Δάφνη Δαφνίου Κρεσταινίτης-Κανελλόπουλος (Τρίγκα)

Ακράτας 17.00 Ακράτα-Καλαμάτα Μαραμής-Πλιάκας (Κοκορδάτος)

Β’ Κλ. Ιλίου 17.00 Ένωση Ιλίου-Άρης Πετρούπολης Χρηστίδης Π.-Κονταράτος (Δραμεσιώτης)

Πεύκης 17.00 Πεύκη-Κεραυνός Αιγίου Κουτσοδήμος-Μαυρατζάς (Πετρίδης)

Εσπέρου 17.00 Ίκαρος Ν. Σμύρνης-Πορφύρας Τσάτσης-Λύρας (Κουλούρης)

Π. Αλεξιώτισσας 17.00 Έσπερος-Αχαγια΄82 Χρηστίδης Ηλ.-Λαζαρίδης (Σοφιανοπούλου)

2ος Όμιλος (9η αγωνιστική)

Σάββατο 10 Δεκεμβρίου

Δ. Περιστεράκης 20.00 Πανναξιακός-ΟΦΗ Δελαγραμμάτικας-Δελαγραμμάτικας ΑΝΑΒΟΛΗ

Κυριακή 11 Δεκεμβρίου

Αταλάντης 17.00 Λοκρός Αταλάντης-Πόλις Καλλιθέας Χατζημάρκος-Ροδίτης (Κάλφα)

Θήρας 15.30 Σαντορίνη-Άρης Νίκαιας Ντάνος-Χουγιάζος

Στ. Βενέτης 17.00 Διαγόρας Δρυοπιδέων-Έσπερος Λαμίας Μπανασάκης-Καρανικόλα (Ζερβούδης)

Κω 17.00 Ιπποκράτης Κω-Προμηθέας Χαλανδρίου Μακρόπουλος-Γεράνιος ΑΝΑΒΟΛΗ

2ο Λύκειο Αμαρουσίου 17.00 Νϊκη Αμαρουσίου-Κάδμος Χριστινάκης-Σωτηρχέλης (Τζουβάρας)

3ος Όμιλος (9η αγωνιστική)

Κυριακή 11 Δεκεμβρίου

ΔΑΚ Καλαμαριάς 17.00 Απόλλων Καλ.-Διόσκουροι Κοζ. Χατζηχαρίσης-Μπακάλης (Μήτσιου)

ΔΑΚ Φλώρινας 17.00 Αριστοτέλης Φλ.-Εύαθλος Πολ. Δαμίγος-Γαζέτας (Κηπουρίδης)

Φαρσάλων 17.00 Φάρσαλα-Βίκος Ζαγοροχώρια Πετανίδου-Πράτος (Γκουντέλιας)

ΔΑΚ Μελίκης 17.00 Μελίκη-Αιγινιακός Φουτζήλας-Βασιλόπουλος (Καλότσης)

ΔΑΚ Κοζάνης 17.00 Ελίμεια-Ευκαρπία Χατζημπαλίδης-Γιαννούλης Αναστ. (Πλεξίδας)

Παλαμά 17.00 Τιτάνες Παλαμά-Νικόπολη Γρεβενών Παπαδόπουλος Χ.-Αγραφιώτης Ιωαν. (Αγορογιάννης)

ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 18.30 Ιωάννινα-Πρωτέας Γρ. Κοϊμτζόγλου-Τζιοπάνος Γ. (Τζιμογιάννης)

4ος Όμιλος (9η αγωνιστική)

Κυριακή 11 Δεκεμβρίου

Μακεδονικού 18.00 Μακεδονικός-Ίκαροι Σ. Παπαπανικολάου (Κοζ.)-Δολγύρας (Αστρεινίδης)

ΔΑΚ Ποταμουδιών 18.00 Αστέρας Καβ.-Παναθλητικός Μελανίδης-Ντόγκας (Λιρίδης)

ΔΑΚ Κομοτηνής 18.00 ΓΑΣ Κομοτηνή-Νεάπολη Παπαγεωργίου-Εκίζογλου (Γκουρτζελίδης)

Διαβατών 18.00 Ιωνικός Ιων.-ΜΓΣ Κομοτηνής Καρακώστας-Γκέκας (Φωτιάδης)

Ν. Σκοπού Σερρών 18.00 Ορφέας Ν. Σκοπού-Μαντουλίδης Ντούρας-Ζαχαριάδης (Γιαβρής)

Ν.Μουδανιών 18.00 Ν. Μουδανιά-Χαλκηδόνα Παπαθωμά-Λελούδας (Θωμόπουλος)

ΔΑΚ Περαίας 18.00 Ακτή Ζέφυρος 02-Αγ. Βαρβάρα Πεντ. Παζόλης-Κοντογιάννης (Σακελλαρίου)