Κεντρικό μενού
Κατηγορίες

Γ’ Εθνική Ανδρών: Αποτελέσματα – βαθμολογίες

Τα αποτελέσματα, οι βαθμολογίες και τα φύλλα αγώνα των ομίλων της Γ΄ Εθνικής Ανδρών, έχουν ως εξής:

1ος Όμιλος Νότου – 8η αγωνιστική

Αποτελέσματα

Πεύκη – ΚΑΟΚ 70-78

Ένωση Ιλίου – Δάφνη Δαφνίου 87-75

Ίκαρος Ν. Σμύρνης – Καλαμάτα 70-68

Ερμιόνη – Γλαύκος 61-83

Ίκαρος Καλλιθέας – Άρης Πετρούπολης  51-49

Έσπερος ΑΟΠΑ – Κεραυνός Αιγίου 74-70

Αχαγιά ’82 – Πορφύρας 71 – 65

Ρεπό: Ακράτα

 

Φύλλα αγώνα

Πεύκη – ΚΑΟΚ 70-78

Δεκάλεπτα: 17-24, 31-37, 59-48, 70-78

Διαιτητές: Σταθόπουλος, Μακρόπουλος

Πεύκη (Κοντομηνάς): Κυριαζόπουλος  2, Τσαμπής 20 (1), Μελλάς 5 (1), Σημαιόπουλος 12(1), Τάγαρης 16, Κεχρής , Κουκάκης 9, Ίβκοβιτς 2, Χασάπης 4, Τσάκος.

ΚΑΟΚ (Γκόφας): Κωνσταντίνου, Σακελλαράκης 15, Πράτης 6 (2), Κεφαλάς 21, Παβλίσεβιτς 9 (1), Δανιήλ 10 (1), Σταυρόπουλος 4 (1), Μακρής 13 (1).

 

Ένωση Ιλίου – Δάφνη Δαφνίου 87-75

Δεκάλεπτα: 21-32, 47-45, 68-58, 87-75

Διαιτητές: Σπυρόπουλος, Κόλλιας

Ένωση Ιλίου (Καράμπελας): Βαϊδάκης 7, Μπέλλας Ι. 16 (5), Αρχιμανδρίτης, Φουντάς 21 (5), Πανουσόπουλος, Τσολάκης 13 (1), Σκαλωμένος 12 (1), Μπέλλας Ο. 15 (2), Στρατομήτρος, Βαλσαμούλης 2, Γεωργιάδης 1.

Δάφνη Δαφνίου (Δεσποτάκης): Ρώης, Θεοδοσίου 4, Κωνσταντώνης 12 (1), Παλαντζάς 4, Γκίνης 17 (2), Αθανασάκης, Κορρές 9 (1), Φιλιππόπουλος 9 (1), Τσελεμπής 20 (4).

 

Ίκαρος Ν. Σμύρνης – Καλαμάτα 70-68

Δεκάλεπτα: 26-16, 40-37, 58-51, 70-68

Διαιτητές: Μπανασάκης, Χατζημάρκος

Ίκαρος Ν. Σμύρνης (Παπαδάτος): Μελισσουργός 14, Κανάς, Γραμματικός 16 (2), Βούζας 8, Λάβαρης, Πασπαλάς, Δορκοφίκης 16 (1), Μιχαλόπουλος 8, Δαρμογιάννης 4, Παπαδάκης 4.

Καλαμάτα (Γιαννακόπουλος): Κίσσας 3 (1), Τσικούρης 14 (1), Μαγιντόμπε 8 (2), Σπηλιώτης, Γεωργανάς 8, Σκοπέτος 1, Μπάκας 12, Τρινταφυλλόπουλος 13 (2), Δελής 9 (1).

 

Ερμιόνη – Γλαύκος 61-83

Δεκάλεπτα: 22-20, 32-40, 43-60, 61-83

Διαιτητές: Φασόλης, Φραγγούλη

Ερμιόνη (Καλαϊτζάκης): Ευστρατίου Πετ. 2, Αγγελής 2, Θωμάς 2, Μαναριωτής 5 (1), Γκολέμης 1, Βανδώρος 9, Δεβελέκος , Κορίζης 4, Ευστρατίου 19, Τζουμάκας, Γιαννακόπουλος 4, Διαμαντόπουλος 13 (1).

Γλαύκος (Πολυδωρόπουλος): Βαγγέλης, Σερέτης 15 (1), Λιβιεράτος, Λαμπρόπουλος 18 (3), Αδαμόπουλος 19 (2), Πολυδωρόπουλος 4, Παπαβασιλόπουλος 13 (3), Γιαλελής 4, Καλλής 3, Παλλαδινός 1, Λιουρδής 3, Αναγνωστόπουλος 3.

 

Ίκαρος Καλλιθέας – Άρης Πετρούπολης  51-49

Δεκάλεπτα: 10-11, 25-20, 37-35, 51-49

Διαιτητές: Στρέμπας, Καλογριάς

Ίκαρος Καλλιθέας (Πανούλιας): Καράμπελας, Μπουργάνος,  Οικονομάκης, Ζεγκίνογλου, Ψαράς 16 (4), Καλεμτζάκης 6 (1), Τσατάς 4 (1), Μπελίτσης 6, Αρναουτάκης 5,  Τζέμης 10, Σαλέχ, Σταθόπουλος 4.

Άρης Πετρούπολης (Παπαδόπουλος): Κεφαλάς 2, Βενιτουράκης 1, Δρακόπουλος 3, Δρικόγιας 2, Κωνσταντίνου 3, Μπαζιώτης 12 (2), Κωνσταντακόπουλος 3 (1), Κυρίτσης 5 (1), Τασούλας 2, Μακρόπουλος 13, Βεντούρης 3.

 

Έσπερος ΑΟΠΑ – Κεραυνός Αιγίου 74-70

Δεκάλεπτα: 24-14, 44-37, 57-50, 74-70

Διαιτητές: Ραχιώτης, Αναστασίου

Έσπερος Α.Ο.Π.Α (Γκοργκολής): Φραντζής 13 (2), Λαμπρόπουλος 7 (1), Ροκανάς 4, Θανόπουλος 9 (3), Παπαγεωργίου, Τρυφωνόπουλος, Λαμπρόπουλος 7 (1), Αγγελόπουλος 13, Οικονομόπουλος 15, Παπανικολόπουλος 6 (1).

Κεραυνός Αιγίου (Καραγιάννης): Στογιάνοβιτς 7 (1), Χριστοδουλόπουλος 7 (1), Κάντας 3 (1), Φωτίου 20 (3), Ζυγάς, Σούλης, Σκλάβος 14 (2), Αγγελόπουλος 12 (2), Καραγιάννης 2, Σκόνδρας 5.

 

Αχαγιά ’82 – Πορφύρας 71-65 (61-61 κ.α.)

Δεκάλεπτα: 15-13, 30-29, 46-49, 61-61, 71-65

Διαιτητές: Νάστος, Τσιμπούρης

Αχαγιά ‘82 (Δεραός): Δαβάνης 4, Χαμηλός 16 (4), Σταμόπουλος 15, Μοσχοβάκης 12 (1), Νικολόπουλος 13, Γατσούλης 8 (2), Τσινόπουλος 1, Στάνκοβιτς 2.

Πορφύρας (Παύλος): Παλτόγλου 4, Στεφανής 12, Οικονόμου 15 (5), Βούλγαρης 21 (1), Πρέκας 2, Ιορδάνου 1, Σίμος 5 (1), Ντόκος 2, Μπάρμπαρης 3.

                                         

Βαθμολογία

1. Δάφνη Δαφνίου 15

2. Έσπερος ΑΟΠΑ 14

3. Ίκαρος Ν. Σμύρνης 13

4. Γλαύκος 13

5. Ένωση Ιλίου 12 

6. ΚΑΟΚ 12

7. Αχαγιά ‘ 82 12

8. Καλαμάτα 12

9. Ακράτα 11

10. Πορφύρας 11

11. Ίκαρος Καλλιθέας 10

12. Κεραυνός Αιγίου 9 

13. Άρης Πετρούπολης 8

14. Πεύκη 8

15. Ερμιόνη 8 

* ΚΑΟΚ, Ένωση Ιλίου, Άρης Πετρούπολης, Ίκαρος Ν. Σμύρνης, Κεραυνός Αιγίου, Ερμιόνη, Πορφύρας και Ακράτα έχουν από έναν αγώνα λιγότερο.

 

Επόμενη αγωνιστική (9η, 04/12)

ΚΑΟΚ – Ένωση Ιλίου

Δάφνη Δαφνίου – Ίκαρος Ν. Σμύρνης

Καλαμάτα – Ερμιόνη

Γλαύκος – Ακράτα

Άρης Πετρούπολης – Πεύκη

Κεραυνός Αιγίου – Ίκαρος Καλλιθέας

Πορφύρας – Έσπερος ΑΟΠΑ

Ρεπό: Αχαγιά ‘ 82

 

 

2ος Όμιλος – 7η αγωνιστική

Αποτελέσματα

Λοκρός Αταλάντης – Προμηθέας Χαλανδρίου 85-73

Σαντορίνη – Έσπερος Λαμίας 75-93

Πανναξιακός – Πόλις Καλλιθέας 79-75

ΟΦΗ – Άρης Νικαίας 75-77

Διαγόρας Δρυπιδέων – Κάδμος 90-58

Ιπποκράτης Κω – ΑΕ Πεντέλης  (αναβολή)

Ρεπό: Νίκη Αμαρουσίου

 

Φύλλα αγώνα

Σαντορίνη – Έσπερος Λαμίας 75-93

Δεκάλεπτα: 23-32, 39-49, 57-72, 75-93

Διαιτητές: Σκαλτσής, Χριστοδουλάκης

Α.Ε. Σαντορίνης (Κωνσταντινίδης): Σταύρου 2, Κατικαρίδης 7(2), Δουλγεράκης 9, Βουρτζούμης 4, Πάππος 12, Παπαδόπουλος 26(1), Πετράκης 1, Πάπος 12, Νικολαΐδης 14.

Έσπερος Λαμίας (Γ. Σοφογιάννης): Ρόκας 2, Φραγκιαδάκης 5 (1), Σέττος 15 (3), Αργύρης 5 (1), Ξηρός, Παναγιωτίδης 19 (3), Φύκας Π. 6, Σοφογιάννης Μ. 10 (1), Φούντας, Ζαχαράκης 17 (5), Τσαπούρνας 2, Παπαργυρόπουλος 12.

 

Πανναξιακός – Πόλις Καλλιθέας 79-75

Δεκάλεπτα: 17-21, 31-32, 51-53, 67-67, 79-75 (παρ.)

Διαιτητές: Καμήτσος, Ελ Ανύ

Πανναξιακός (Βάβουλας): Πολίτης 12 (2), Σβορώνος, Καλαβρός, Αρτσάνος Γεωργιάδης 5 (1), Καραγιάννης, Τζίμης 14 (1), Μάκαρης 11 (2), Μάκος, Δαχρεντζής 22 (1), Καδηγιαννόπουλος 2, Μυλωνάς 13.

Πόλις Καλλιθέας (Μουρικίδης): Μπογδανίδης 11 (1), Βένιος, Κακαργιάς 8 (2) Θεοδωράκος 7 (2), Λυγγερίδης 6, Ευστρατίου 12, Ακουμάνης, Τσελέκος, Τσεκούρας, Κυριλής 8, Τσούρας 15 (3).

 

ΟΦΗ – Άρης Νικαίας 75-77

Δεκάλεπτα:27-21, 40-44, 56-64, 69-69, 75-77(παρ.)

Διαιτητές: Ντάνος, Λεκατσάς

ΟΦΗ (Κόκκινος): Μητρόπαπας 4, Κριθινάκης 14(4), Ξενάκης 4, Μπουμπάρης 10, Καρλάφτης 2, Αγαπιάδης 12(3), Πρωτογεράκης 4, Βλαχάκης, Κυρίτσης 5(1), Μουλάς 20(2)

Άρης (Κωνσταντινίδης): Γεωργουσόπουλος, Καρβούνης 11(3), Σκιαθίτης 2, Θαλασσινός, Αγγελίδης 4, Γαλίτης, Κόλλιας 11, Στέφος 22, Δρίβας 14(4), Αντωνούσος 2, Καρυπίδης 11(1)

 

Διαγόρας Δρυοπιδέων – Κάδμος 90-58

Δεκάλεπτα:28-18, 59-34, 81-49, 90-58

Διαιτητές: Λογοθέτης, Ροδίτης

Διαγόρας Δρυοπιδέων (Σαμόλης): Παπαποστόλου , Εμίρης 15(4), Ζακυνθινός 16(3),Καλλήλας, Καραλής 22 (6), Διαμαντόπουλος 3(1),Καραμπαμπας 9(1), Καρασταμάτης 6 (2), Παπαδολιάς 10(2), Γαλιώτος 7, Ντιφαντής 2.|

Κάδμος (Αναστασίου): Σκεμπές 4, Πανταζής 2, Γκρινιάρης 14(2), Χαράτσης 12, Τσιριμώκος 6(2), Μπένος 6, Σπηλιώπουλος 10(2), Παπαδάκης 4(1)

 

Λοκρός Αταλάντης – Προμηθέας Χαλανδρίου 85-73

Δεκάλεπτα: 20-18, 43-35, 63-55, 85-73

Διαιτητές: Κρεσταινίτης, Κανελλόπουλος

Λοκρός (Ζαρονικόλας): Διαμαντής 2, Ρούζιος 3(1), Ρουμελιώτης 12(1), Κοσμετάτος 9(3), Ντέντα 4, Λοῒζος, Παπαηλίου 11, Μπολμάτης , Αν. Μάτος 32(1), Αγ. Μάτος 10(2), Θώδος, Σμάγκιν 2, Σωροπάνης.

Προμηθέας Χαλανδρίου (Μελέτης): Γεμενής 2, Σβαρνάς 16(3), Ανδρικόπουλος 17(3), Γιαννάκης 5(1), Σαμιώτης 9, Τσιγγανόπουλος 4, Πέζος 5(1), Στεφάνου 15(4), Πανταζής.

 

Βαθμολογία

1. Κάδμος 12

2. Διαγόρας 11

3. Έσπερος Λαμίας 11

4. Λοκρός Αταλάντης 10

5. Πεντέλη 10

6. Ιπποκράτης Κω 12

7. ΟΦΗ 10(4-3)**

8. Άρης Νικαίας 9

9. Νίκη Αμαρουσίου 8

10. Πανναξιακός 8

11. Σαντορίνη 8

12. Πόλις Καλλιθέας 7

13. Προμηθέας Χαλανδρίου 7

* Διαγόρας, Έσπερος Λαμίας, Λοκρός Αταλάντης, Πεντέλη, Άρης Νικαίας, Νίκη Αμαρουσίου, Πόλις Καλλιθέας έχουν έναν αγώνα λιγότερο. Ο Προμηθέας Χαλανδρίου και ο ΟΦΗ ξεκίνησαν από το -1. Ο Ιπποκράτης Κω έχει 2 αγώνες λιγότερους

 

Επόμενη αγωνιστική (8η, 4/12)

Έσπερος Λαμίας – Λοκρός Αταλάντης

Πόλις Καλλιθέας – ΑΕ Σαντορίνης

Άρης Νικαίας – Πανναξιακός

Προμηθέας Χαλανδρίου – Διαγόρας Δρυοπιδέων

Κάδμος – Ιπποκράτης Κω

Πεντέλη – Νίκη Αμαρουσίου

Ρεπό: ΟΦΗ

 

 

3ος Όμιλος – 7η αγωνιστική

Αποτελέσματα

Απόλλων Καλαμαριάς – Νικόπολη Πρέβεζας  78-79(69-69 κ.α.)

Αριστοτέλης Φλώρινας – ΠΣ Ευκαρπίας  70-66

ΓΣ Φαρσάλων – Διόσκουροι Κοζάνης 71-81

Βίκος Ζαγοροχώρια – Εύαθλος Πολυκάστρου  56-62

ΓΑΣ Μελίκης – ΑΓΣ Ιωαννίνων  81-68

ΓΣ Ελίμειας-Πρωτέας Γρεβενών 63-46

Τιτάνες Παλαμά-Αιγινιακός  103-62

 

Φύλλα αγώνα

Απόλλων Καλαμαριάς-Νικόπολη Πρέβεζας 78-79 (69-69 κ.α)

Δεκάλεπτα: 19-13, 39-30, 58-54, 69-69 (κ.α.), 78-79

Διαιτητές: Παριανόπουλος, Τσουμαχίδης

Απόλλων Καλαμαριάς (Γεωργιάδης): Χατζής, Αποστόλου 24 (4), Γαϊτανίδης, Σούλουγκας 9 (1), Χατζημιχαηλίδης 14 (4), Αναστασίου 14, Μωυσίδης, Ρέμπελος, Καλαμπόκης, Στυλιανίδης 7, Δοξάκης 8, Χατζίδης 2.

Νικόπολη Πρέβεζας (Παπίρης): Βαγενάς 21 (3), Αργυρός 2, Βαβέτσης, Τσιτσώνης 10 (2), Ροντογιάννης 3 (1), Πολίτης, Παπαμιχαήλ 2, Νίκας 7, Μακρόπουλος 21 (2), Αγραπιδάκης, Μπάλλας 13.

 

Βίκος Ζαγοροχώρια – Εύαθλος Πολυκάστρου 56-62

Δεκάλεπτα: 9-15, 28-31, 42-44, 56-62

Διαιτητές: Παζόλης, Λελούδας

Βίκος Ζαγοροχώρια (Πάνου): Κώστας, Πανταζής 10 (1), Κάκος, Βάτσιος 4, Αντωνίου 3, Ζήκος, Κιμισκίδης, Εξαρχόπουλος 6(1), Τζοβάρας 11, Νικηφορίδης 4, Λάμπρου 2, Γιωτάκης 12.

Εύαθλος Πολυκάστρου (Παπαδόπουλος): Παπαδόπουλος 7 (1), Ημερίδης 14 (1), Βαρβούτας, Ζεμπεκίδης, Κηρύκος 1, Χατζόπουλος 9 (1), Βλέτσης, Παπατζίδης, Τσελέκης 17, Σιδηρόπουλος 6, Βακιρλής 8, Ανδρεόπουλος.

 

Αριστοτέλης Φλώρινας – ΠΣ Ευκαρπίας 70-66

Δεκάλεπτα: 11-21, 32-40, 57-49, 70-66

Διαιτητές: Δημάδης, Σαρακενίδης

Αριστοτέλης Φλώρινας (Μαυρουδίου): Τούζος 16 (3), Γυμνόπουλος 7, Γκατζόπουλος, Κέκελης 19 (4), Τέρπος 8, Μήλιος, Σκαρλάτος 6, Βίτκας 1, Μίχος 3, Καραβατκάης, Βασιλείου 10, Δάμου.

ΠΣ Ευκαρπίας (Γκένογλου): Ψευτογκάς 1, Πούλιος, Κολότσιος 3, Θεοδωρόπουλος, Κοσμίδης 4, Σιδηρόπουλος, Γαϊτάνης 5 (1), Χολέβας 20, Βενετίδης 2, Απιδόπουλος 7, Ουλουσίδης, Γκαβέζος 24 (2).

 

Τιτάνες Παλαμά – Αιγινιακός 103-62

Δεκάλεπτα: 24-15, 56-33, 81-44, 103-62

Διαιτητές: Φούντζηλας, Σελεβός

Τιτάνες Παλαμά (Φόρος): Μπιζιώτης 4, Πανάρας 19(3), Αργύρης 10(2), Γεωργατζάς 1, Παπαϊωάννου 15, Δερμιτζάκης 2, Αρχοντής 5(1), Φαλιάκης 15(5), Μούμογλου 22(1), Χατζής 4, Αποστολάκης 6.

Αιγινιακός  (Λοτζανιώτης): Κατσιάνος 8, Μωυσίδης 10(1), Παουλεάνου 3, Αναστασιάδης 12(1), Αργυρόπουλος 12(1), Κιρκιντζώτης 2, Πεχλιβάνος, Κοντόπουλος 5(1), Παρίσης 4, Παπάς 2, Τσουτζούκας 4

 

ΓΣ Ελίμειας – Πρωτέας Γρεβενών  63-46

Δεκάλεπτα: 12-9, 26-31, 43-38, 63-46

Διαιτητές: Ελευθεριάδης, Παπαγεωργίου

ΓΣ Ελίμειας (Καραγιαννίδης): Σταυράκης, Μαδίκας, Μαλούτας 10 (2), Βλάχος 17(1), Τσαμπούρης 7, Πάπιστας, Κατσέλας 2, Τσοαύσης 6, ΜΑλλιούρας 6, Μακρής 8 (2), Νικολάου 7 (1).

Πρωτέας Γρεβενών (Χασιώτης): Ζήμπρας 1, Κλωνάρας Α. 6 (1), Τίγκος 11 (1), Κολοβός 4, Συλλάκος 7, Κιούρκας 2, Μπόζιαρης 4, Κλωνάρας Ν. 5 (1), Τζήμου 6 (1).

 

ΓΑΣ Μελίκης – ΑΓΣ Ιωαννίνων 81-68

Δεκάλεπτα: 16-12, 41-29, 59-46, 81-68

Διαιτητές: Κέτουλας-Δολγύρας

ΓΑΣ Μελίκης (Ασλανίδης): Λιόλιος 18 (4), Δημητριάδης 6 (2), Γιαννόπουλος 3 (1), Παπαδόπουλος 2, Τζαφέρης, Μπούθας, Σαζακλίδης 11 (1), Κυριακού, Παραπούρας 35 (6), Παπαρόσης, Ρογκότης 6.

ΑΓΣ Ιωαννίνων (Τσουκανέλης): Γεωργίου 7 (1), Μπαρτζώκας 11, Καννής, Τζήμας, Μουζακίτης 4, Μάτζιος 4, Μάκης 4, Πάτρας 11, Θώδης, Φίλιος 9, Αυγερινός 18 (2).

 

ΓΣ Φαρσάλων – Διόσκουροι Κοζάνης  71-81

Δεκάλεπτα: 20-16, 37-36, 58-56, 71-81

Διαιτητές: Τσιρτσιμάλης, Αγραφιώτης Γρ.

ΓΣ Φαρσάλων (Αλεξίου): Φούντας 14 (2), Ίλτσογλου 3 (1), Ντόνας 7 (1), Ψύρρας 9 (1), Αναγνωστόπουλος Χρ. 8 (2), Αναγνωστόπουλος Γ. 8, Μακρής 3 (1), Κούργιας 2, Ντίνος 4, Παπακώστας 13 (1), Λούτας, Μάρκος.

Διόσκουροι Κοζάνης (Χωλόπουλος): Γκοβεδάρος, Σισμάνης 15 (3), Σκορδάρης 2, Ντόβας 15 (3), Κουτζομήτρος 17 (4), Μαυρίδης 18 (1), Καρανώτας Στ. 13 (1), Καρανώτας Τ. 1, Ζολώτας, Γκλιάνας.

 

Βαθμολογία

1. ΓΣ Ελίμειας 13         

2. Νικόπολη Πρέβεζας  13

3. Τιτάνες Παλαμά 12

4. Διόσκουροι Κοζάνης 12 

5. ΓΣ Φαρσάλων  12

6. ΑΓΣ Ιωαννίνων  11

7. ΓΑΣ Μελίκης 11         

8. Απόλλων Καλαμαριάς   10

9. Πρωτέας Γρεβενών    10    

10. Εύαθλος Πολυκάστρου  9

11. Αιγινιακός  9

12. ΠΣ Ευκαρπίας 8     

13. Αριστοτέλης Φλώρινας 8

14. Βίκος Ζαγοροχώρια 8         

*Οι Τιτάνες Παλαμά ξεκίνησαν με -1 λόγω τιμωρίας από το περσινό πρωτάθλημα

 

Επόμενη αγωνιστική (8η, 4/12)

ΠΣ Ευκαρπίας – Απόλλων Καλαμαριάς

Διόσκουροι Κοζάνης – Αριστοτέλης Φλώρινας

Εύαθλος Πολυκάστρου – ΓΣ Φαρσάλων

Βίκος Ζαγοροχώρια – ΓΑΣ Μελίκης

Νικόπολη Πρέβεζας – ΓΣ Ελίμειας

Αιγινιακός – ΑΓΣ Ιωαννίνων

Πρωτέας Γρεβενών – Τιτάνες Παλαμά

 

 

4ος Όμιλος – 7η αγωνιστική

Αποτελέσματα

Μακεδονικός – Χαλκηδόνα  82-91

Αστέρας Καβάλας – Μαντουλίδης 75-74

ΓΑΣ Κομοτηνή – Ικαροι Σερρών 62-71

 ΠΚ Νεάπολης – Παναθλητικός-Πειραματικό 51-90

Ιωνικός – Ζέφυρος 60-65

Ορφέας Ν. Σκοπού – Αγία Βαρβάρα  86-46

ΠΟ Νέων Μουδανιών – ΑΕ Κομοτηνής 58-80

 

Φύλλα αγώνα

ΓΑΣ Κομοτηνή – Ικαροι Σερρών 62-71

Δεκάλεπτα: 20-13, 38-35, 53-53, 62-71

Διαιτητές: Κατρακάρης, Ζαχαριάδης

ΓΑΣ Κομοτηνή (Λεμονίδης): Σαββίδης 8(2), Σκεμπής 14, Αθανασίου 8(2), Χατζηδημητρίου 4(1), Καναράς 5(1), Σημάκης 7, Καλατζής 5(1), Καραμπέκης 2, Μπίτατζης, Χαλίλ 9.

Ικαροι Σερρών (Ποργιόπουλος): Γρίψιος 12, Παπαπασχάλης , Γεωργιανός 14(2),Τράκας 13, Γκούτζιας 9, Σταματόπουλος, Παρχαρίδης 6(1), Θολιώτης 6, Φώτογλου 11(1).

 

ΠΟ Νέων Μουδανιών – ΑΕ Κομοτηνής 58-80

Δεκάλεπτα: 9-19, 28-39, 49-66, 58-80

Διαιτητές: Γραικός, Μαλτέσιος

ΠΟ Νέων Μουδανιών (Παναγιωτόπουλος): Παπαδόπουλος 3(1), Βέτσος 10(2), Τεζετζίδης 15(1), Τσιγγελίδης 2, Χαρίστος, Κουτζούχας, Κοκκίνης 5(1), Χατζηγιοβάνης, Παντελέρης, Φιλοξενίδης 7(1), Χαρίστος 12, Σερέτης 4.

ΑΕ Κομοτηνής (Κοκκινόπουλος): Σταματέλος 16(2), Κρίμπουρας, Σαρημπαλίδης, Χονδρόπουλος 14(4), Βάκρινος 14(1), Λεχούδης 3(1), Κουτσοβασίλης 11(3), Πολυχρονιάδης, Μπορμπίδης, Βαχαρίδης 4, Παλάκης 18, Λέφης.

 

Ορφέας Ν. Σκοπού – Αγία Βαρβάρα 86-46

Δεκάλεπτα: 20-8, 28-22, 58-34, 86-46

Διαιτητές: Παπαδόπουλος, Τσούλης

Ορφέας Ν. Σκοπού (Κοκολιός): Πεχλιβάνης 13 (3), Ιακωβίδης 7 (1), Χατζής 6 (1), Χατζηκυριακίδης 3, Κουτσιαντζής 3 (1), Αποστόλου 7 (1), Τσανάκας 3 (1), Καβαργύρης 16, Χατζηανδρέου 20, Ιωσηφίδης 2, Σύρπας 6, Καντζουρίδης.

Αγία Βαρβάρα (Καμαράκης): Σαμαράς 4, Κοντογιαννόπουλος 6 (2), Δαφτσής 3, Μητρούλης 6 (2), Παϊτάρης 5 (1), Συρόπουλος 2, Δανίκας 5, Ντάτσης 6, Παπακωνσταντίνου 2, Φάσουλας 4, Σκοπίδης 3, Ζωτίδης.

 

Ιωνικός – Ζέφυρος 60-65

Δεκάλεπτα: 19-12, 33-23, 47-45, 60-65

Διαιτητές: Δαμίγος, Λουλουδιάδης

Ιωνικός (Καραμουσαλίδης): Μητακίδης, Δικταπανίδης, Παναγιώτου 18(3), Τουβετζίδης 4, Πολυχρονιάδης, Γκούμας 6, Σιδηροηλίας, Παπαδόπουλος 5, Κουλαξής 10, Καλογεράτος 8, Κούτες, Γεωργιάδης 9.

Ζέφυρος  (Τσολάκης): Μυτιληναίος 5(1), Μυλωνάς 20, Αλεξανδρίδης 9, Φωτιάδης, Ουρκέρογλου, Τσιούντος 9, Καμπακάκης 2, Πατίκας, Τσιώγκας 4, Σταφυλάς 5, Μυστηλιάδης 11 (1).

 

Μακεδονικός – Χαλκηδόνα 82-91

Δεκάλεπτα: 30-30, 39-51, 65-77, 82-91

Διαιτητές: Γαζέτας, Αγραφιώτης Ιωαν.

Μακεδονικός (Μύθου): Σκουφεζής Ε, Κοντσές 19 (1) Ντισλής 23 (4), Μπαρζού 1, Παπαγρηγορίου , Κομμάτας, Χαλάτσης 18(2), Σκουφεζής Α, Πηλακούτας 15 (3), Λυχριδάς 3 (1), Ρίζος, Μαργαρίτης 4.

Χαλκηδόνα  (Οκλαλιώτης): Τουλούμης 20 (4), Μαρκίδης 6, Χαρτόπουλος 5, Παπαδόπουλος , Λαϊδης 3 (1), Μπατάκος 8, Σεφερίδης 2, Μιντζαρίδης 4, Μακαλέκας, Κοτζαγιάννης 28(1), Μαραπίδης 15 (3).

 

Αστέρας Καβάλας – Μαντουλίδης 75-74

Δεκάλεπτα: 17-18, 37-35, 61-55, 75-74

Διαιτητές: Εκίζογλου, Λαδάς

Αστέρας Καβάλας (Μαγιάννης): Παπαζώτος 3 (1), Τεμεκονίδης, Μπόζης 5 (1), Μαραβέγιας 5 (1), Γ. Σουλίδης, Αθανασιάδης 18 (1), Αργυρίου 2, Χαριζάνης 17 (3), Μυζίου 6, Ζαρωτιάδης 19.

Μαντουλίδης (Ντολόπουλος): Γεωργίου, Ροπούτης 13, Τάκης, Τσανακτσίδης, Μπέλλος 8 (2), Γκαντίδης 15, Γιαννάκος, Ρεφατλάρι 3, Γκαβέζος, Κουτουξίδης 27 (2), Τσιριλάκης 2, Θώμος 6.

 

ΠΚ Νεάπολης – Παναθλητικός-Πειραματικό 51-90

Δεκάλεπτα : 21-22, 29-45, 35-66, 51-90

Διαιτητές: Τσοκόλης, Τζιοπάνος

ΠΚ Νεάπολης ( Μπούμπας): Νικολαΐδης 4, Σουλτάνης 3, Αποστολίδης 5, Καραγιαννάκης 5(1), Χύτας 3, Ζεϊμπέκης 3(1), Χριστοφόρης 6(2), Καραφέρας 6, Τσιόρας 5(1), Ταουκίδης 11.

Παναθλητικός Πειραματικό (Γεροφώτης ): Βογιατζής 4, Πράντζος 5, Τσεσμετζής 9, Αρνίδης 8(2), Χατζημιχαηλίδης 6(1), Καλούτσικος 15, Κοϊμτζόγλου 6(1), Μαυροματίδης 3, Τσιακίρης 11(1), Μπάκος 12(2), Κάσουρας 7, Βαρίτης 4.

 

Βαθμολογία

1. Παναθλητικός-Πειραματικό  14

2. Ζέφυρος  14    

3. Ικαροι Σερρών   13

4. ΑΕ Κομοτηνής 13  

5. Χαλκηδόνα   12

6. Μακεδονικός  11

7. Ορφέας Ν. Σκοπού  11

8. Αστέρας Καβάλας  10

9. Ιωνικός 9  

10. ΓΑΣ Κομοτηνή 9

11. Μαντουλίδης   8          

12. ΠΚ Νεάπολης   8

13. Αγία Βαρβάρα 8    

14. ΠΟ Νέων Μουδανιών 7

 

Επόμενη αγωνιστική (8η, 4/12)

Μαντουλίδης – Μακεδονικός

Ικαροι Σερρών – Αστέρας Καβάλας

Παναθλητικός – Πειραματικό-ΓΑΣ Κομοτηνή

ΠΚ Νεάπολης – Ιωνικός

Χαλκηδόνα – Ορφέας Ν. Σκοπού

ΑΕ Κομοτηνής – Ζέφυρος

Αγία Βαρβάρα – ΠΟ Νέων Μουδανιών