Κεντρικό μενού
Κατηγορίες

Γ΄ Εθνική Ανδρών: Αποτελέσματα – βαθμολογίες

Τα αποτελέσματα, οι βαθμολογίες και τα φύλλα αγώνα των αγώνων της Γ’ Εθνικής Ανδρών έχουν ως εξής:

1ος Όμιλος – 6η αγωνιστική

Αποτελέσματα

Έσπερος ΑΟΠΑ – ΚΑΟΚ 72-61

Ίκαρος Καλλιθέας – Δάφνη Δαφνίου 66-86

Πεύκη – Καλαμάτα 68-79

Ένωση Ιλίου – Γλαύκος 68-56

Ίκαρος Ν. Σμύρνης – Ακράτα 77-52

Αχαγιά ’82 – Άρης Πετρούπολης 74-72

Πορφύρας – Κεραυνός Αιγίου 69-56

Ρεπό: Ερμιόνη

 

Φύλλα αγώνα

Έσπερος ΑΟΠΑ – ΚΑΟΚ 72-61

Δεκάλεπτα: 16-21, 36-40, 53-49, 72-61

Διαιτητές: Σπυρόπουλος Σπ., Καλογερόπουλος Φ.

Έσπερος Α.Ο.Π.Α (Γκοργκολής): Διαμαντόπουλος, Φραντζής 18 (3), Πετρόπουλος 8, Λαμπρόπουλος 5 (1), Ροκανάς, Πελεκούδας 4, Τρυφωνόπουλος, Δ. Λυμπέρης 8 (2), Αγγελόπουλος 4, Οικονομόπουλος 18, Παπανικολόπουλος 7.

ΚΑΟΚ (Γκόφας): Κωνσταντίνου, Σακελλαράκης 4 (1), Πράτης 11 (3), Κεφαλάς 8, Παβλίσεβιτς 9 (1), Δανιήλ 3 (1), Σταυρόπουλος 5 (1), Μαγκωνής 2, Μακρής 19, Θωμόπουλος.

 

Ίκαρος Καλλιθέας – Δάφνη Δαφνίου 66-86

Δεκάλεπτα: 20-24, 37-44, 53-62, 66-86

Διαιτητές: Τσάτσης, Χρηστίδης Ηλ.

Ίκαρος Καλλιθέας (Πανούλιας): Καράμπελας 10 (1), Μπουργάνος, Βάρσος 4, Οικονομάκης, Ζεγκίνογλου 11 (1), Ψαράς 6 (1), Καλεμτζάκης 11 (2), Τσατάς, Μπελίτσης 7, Αρναουτάκης 13 (1), Σταθόπουλος 4, Τζέμης

Δάφνη Δαφνίου (Δεσποτάκης): Μαυροειδής 2, Πατάτας, Ρώης 2, Θεοδοσίου 8 (2), Κωνσταντώνης 5 (1), Παλαντζάς 1, Γκίνης 20 (2), Αθανασάκης 6, Μιχόπουλος 7 (1), Κορρές 5, Φιλιππόπουλος 12, Τσελεμπής 18 (1)

 

Πεύκη – Καλαμάτα 68-79

Δεκάλεπτα: 17-19, 36-34, 49-53, 68-79

Διαιτητές: Μπανασάκης, Καρανικόλα

Πεύκη (Ζερβουλάκος): Κυριαζόπουλος 6 (1), Τσαμπής 12, Σημαιόπουλος 29 (2), Τάγαρης 13, Κεχρής 5 (1), Κουκάκης 3, Μαντζανάς, Ίβκοβιτς, Πανουργιάς, Πολύζος, Χασάπης, Τσάκος.

Καλαμάτα (Γιαννακόπουλος): Αντωνόπουλος, Κίσσας, Μπάκας 21, Τσικούρης 15 (2), Μαγιντόμπε 17 (2), Σπηλιώτης, Γεωργανάς 9, Τριανταφυλλόπουλος 9 (3), Λουρμπέας, Δελής 4, Κουτίβας 4 (1), Σκοπέτος.

 

Ένωση Ιλίου – Γλαύκος 68-56

Δεκάλεπτα: 17-12, 35-30, 52-43, 68-56

Διαιτητές: Μακρής, Χατζημάρκος

Ένωση Ιλίου (Καράμπελας): Βαϊδάκης 4, Μπέλλας Ι. 12 (2), Αρχιμανδρίτης, Φουντάς 10 (2), Πανουτσόπουλος Θ., Τσολάκης 17 (1), Σκαλωμένος 10, Μπέλλας Οδ. 5, Τσιάπουλας, Στρατομήτρος, Βαλσαμούλης 4, Γεωργιάδης 6.

Γλαύκος (Πολυδωρόπουλος): Γιαλλέλης 2, Σερέτης 6 (1), Λαμπρόπουλος 14 (1), Αδαμόπουλος 4, Πολυδωρόπουλος, Παπαβασιλόπουλος 6, Σταυράκης 2, Κάλλης 5 (1), Λιούρδης 4, Αναγνωστόπουλος 13, Παλαδινός.

 

Ίκαρος Ν. Σμύρνης – Ακράτα 77-52

Δεκάλεπτα: 16-15, 36-28, 57-39, 77-52

Διαιτητές: Λουκαράκης, Χριστινάκης

Ίκαρος Ν. Σμύρνης (Παπαδάτος): Βλάχος 2, Μελισσουργός 2, Βελιζιώτης 10 (2), Γραμματικός 27 (4), Κανας, Βούζας 6 (2), Δορκοφίκης 9 (1), Μιχαλόπουλος 8, Δαρμογιάννης 6 (1), Παπαδάκης 7 (1).

Ακράτα (Ζίζηλας): Λάππας 4 (1), Λάφης 2, Ολύμπιος 5 (1), Κατωπόδης 9 (1), Οικονομόπουλος, Γ. Μανταλβάνος 8, Μπιτσάκος, Κ. Μανταλβάνος 1, Μαλλής 6 (2), Σακελλαρίου, Βεσκούκης 17 (1).

 

Αχαγιά ’82 – Άρης Πετρούπολης 74-72

Δεκάλεπτα: 15-18, 39-38, 62-53, 74-72

Διαιτητές: Σταθόπουλος, Ντάνος

Αχαγιά ‘82 (Δεραός): Μοσχοβάκης 26 (2), Σταμόπουλος 4, Γατσούλης 1, Νικολάου 5, Χαμηλός 3 (1), Τσινόπουλος 16 (1), Λαμπρόπουλος, Δαβάνης 7, Νικολόπουλος 12 (1), Τσεκλένης, Στάνκοβιτς, Σέρμπος.

Άρης Πετρούπολης (Παπαδόπουλος): Κεφαλάς, Βενιτουράκης 12 (4), Δρακόπουλος, Δρικόγιας 12 (2), Κωνσταντίνου 3, Μπαζιώτης 12 (4) , Μπούτρης, Κωνσταντακόπουλος, Κυρίτσης, Τασούλας 5, Μακρόπουλος 20, Βεντούρης 8 (2).

 

Πορφύρας – Κεραυνός Αιγίου 69-56

Δεκάλεπτα: 24-9, 40-26, 59-42, 69-56

Διαιτητές: Μαγκαφάς, Ρίζος

Πορφύρας (Παύλος): Σίμος 5, Παλτόγλου 7 (1), Στεφανής 17 (1), Παπαφωτίου, Βούλγαρης 30 (6), Πρέκας, Ιορδάνου 2, Καλαμαράς 6 (2), Ντόκος, Μπαρμπαρής 2, Οικονόμου, Πασμά.

Κεραυνός Αιγίου (Καραγιάννης): Στογιάνοβιτς 5,  Δούρος, Χριστοδουλόπουλος, Κάντας, Φωτίου 13 (1), Ζύγας, Σκλάβος 15 (2), Αγγελόπουλος 8 (1), Καραγιάννης 13, Σκόνδρας 2.

                                          

Βαθμολογία

1. Δάφνη Δαφνίου 12

2. Έσπερος ΑΟΠΑ 11

3. Ίκαρος Ν. Σμύρνης 10

4. Πορφύρας 10

5. Ένωση Ιλίου 9

6. Ακράτα 9

7. Γλαύκος 9

8. Καλαμάτα 9

9. Αχαγιά ‘ 82 9

10. ΚΑΟΚ 8

11. Ίκαρος Καλλιθέας 7

12. Ερμιόνη 6 

13. Κεραυνός Αιγίου 6

14. Πεύκη 6

15. Άρης Πετρούπολης 5

* ΚΑΟΚ, Ένωση Ιλίου, Άρης Πετρούπολης, Ίκαρος Ν. Σμύρνης, Κεραυνός Αιγίου και Ερμιόνη έχουν από έναν αγώνα λιγότερο.

 

Επόμενη αγωνιστική (7η, 20/11)

ΚΑΟΚ – Ίκαρος Καλλιθέας

Δάφνη Δαφνίου – Πεύκη

Καλαμάτα – Ένωση Ιλίου

Γλαύκος – Ίκαρος Ν. Σμύρνης

Ακράτας – Ερμιόνη

Άρης Πετρούπολης – Έσπερος ΑΟΠΑ

Κεραυνός Αιγίου – ΑΟ Αχαγιά 82

Ρεπό: ΑΟ Πορφύρα

 

 

2ος Όμιλος – 5η αγωνιστική

Αποτελέσματα

Λοκρός Αταλάντης – ΑΕ Πεντέλης 71-66

ΑΕ Σαντορίνης – ΕΣ Κάδμος 74-76

Πανναξιακός – Προμηθέας Χαλανδρίου 61-66

ΟΦΗ – Έσπερος Λαμίας 80-73

Άρης Νικαίας – Πόλις Καλλιθέας 87-79

Διαγόρας Δρυοπιδέων – Νίκη Αμαρουσίου 103-66

Ρεπό: Ιπποκράτης Κω

 

Φύλλα αγώνα

Πανναξιακός – Προμηθέας Χαλανδρίου 61-66

Δεκάλεπτα: 19–16, 28-30, 47-47, 61-66

Διαιτητές: Νάστος, Τσιμπούρης

Πανναξιακός (Βάβουλας):  Πολίτης 6, Καλαβρός, Αρτσάνος, Γεωργιάδης 6(1), Καραγιάννης, Τζίμης, Μάκαρης 7, Σβορώνος 13(1), Μάκος, Δαχρετζής 13, Καδηγιαννόπουλος 8, Μυλωνάς 8.

Προμηθέας Χαλανδρίου (Μελέτης ): Γεμένης 4, Σβαρνάς 7(1), Ανδρικόπουλος 22(2), Γιαννάκης 3, Σαμιώτης 6, Τσιγκενόπουλος 11(1), Στεφάνου 9(2), Πανταζής 4, Πεζός, Μάνδαλος.

 

Λοκρός Αταλάντης – ΑΕ Πεντέλης 71-66

Δεκάλεπτα: 11-18, 27-32, 46-44, 57-57, 71-66

Διαιτητές: Τσακαλογιάννης, Καμήτσος

Λοκρός (Ζαρονικόλας): Ρούζιος 7, Ρουμελιώτης 13, Κοσμετάτος 4, Ντέντα, Νικολάου, Μπολμάτης 4(1), Αν. Μάτος 23(1), Αγ. Μάτος 13(2), Θώδος, Σμάγκιν 7.

ΑΕ Πεντέλης (Χαρτοματσίδης): Κέκης 2, Γρατσιάτος 13(1), Αποστολόπουλος 22(5), Πορτελάνος, Κωνσταντάκος, Καλογερόπουλος 17, Μπίγγος 5(1), Σαλτουρίδης 2, Μαλούκος 5.

 

ΟΦΗ – Έσπερος Λαμίας 80-73

Δεκάλεπτα: 17-23, 34-41, 53-57, 80-73

Διαιτητές: Σκαλτσής, Σιδέρης

ΟΦΗ (Κόκκινος): Μητρόπαπας, Κριθινάκης, Μαϊστρέλης 6 (2), Ξενάκης 25 (2), Μπουμπάρης 8, Καρλάφτης 8 (2), Αγαπιάδης 15 (1), Πρωτογεράκης 2, Κυρίτσης, Μουλάς 16 (2).

Έσπερος Λαμίας (Σοφογιάννης): Ρόκας 7 (2), Φραγκιαδάκης, Σέττος 8 (1),  Στογίλκοβιτς 8 (2) Παναγιωτίδης 8, Φύκας 2, Σοφογιάννης 23 (5), Φούντας 2, Ζαχαράκης 9 (3),  Παπαργυρόπουλος 6. 

 

Διαγόρας Δρυοπιδέων – Νίκη Αμαρουσίου 103-66

Δεκάλεπτα: 30-19, 54-37, 84-51, 103-66

Διαιτητές: Λύρας, Κονταράτος

Διαγόρας Δρυοπιδέων (Σαμόλης): Παπαποστόλου 3 (1), Εμίρης 16 (4), Ζακυνθινός 15 (1), Καραλής 18 (4), Καλίλας, Καράμπαμπας 2, Μαυροειδάκος 7, Καρασταμάτης 7 (1), Παπαδολιάς 13 (1), Σαμαράς, Γαλιώτος 11, Ντιφαντής 11.

Νίκη Αμαρουσίου (Χρυσόγελος): Μαραγκίδης 9 (1), Κοροπούλης 11, Οικονόμου 11, Κοντογιάννης 11, Σιμιτζής 8, Τσέκενης Γ. 4 (1), Χαραλάμπης 5 (1), Σκούταρης 2, Τσέκενης Α. 1, Αγγέλης 4, Ευαγγελούλης, Μπατής.

 

Άρης Νικαίας – Πόλις Καλλιθέας 87-79

Δεκάλεπτα: 28-20, 47-40, 72-61, 87-79

Διαιτητές: Γρίβα, Πλιάκας

Άρης (Κωνσταντινίδης): Γεωργουσόπουλος 2, Καρβούνης 2, Σκιαθίτης 6(2), Θαλασσινός 9(1), Αγγελίδης 7(1), Γαλίτης 7(1), Κόλλιας 6, Στέφος 10, Δρίβας 14(3), Αντωνούσος 3(1), Καρυπίδης 21.

Πόλις Καλλιθέας (Μουριχίδης): Μπογδανίδης 10(2), Χαντάντ 2, Κακαργιάς 7, Θεοδωράκος 8(2), Λυγγερίδης 5, Ευστρατίου 26(3), Αρκουμάνης 2, Τσελέκος 6, Καβελάρης, Κυριλής 4, Ζήσης, Ξιούρας 9(1).

 

Βαθμολογία

1. Κάδμος Θηβών 10

2. Πεντέλη 9

3. Ιπποκράτης Κω 8

4. Διαγόρας Δρυοπιδέων 7

5. Έσπερος Λαμίας 7

6. ΟΦΗ 7

7. Άρης Νικαίας 7

8. Νίκη Αμαρουσίου 7

9. Λοκρός Αταλάντης 6

10. Πόλις Καλλιθέας 5

11. Πανναξιακός 5

12. Προμηθέας Χαλανδρίου 5

13. Σαντορίνη 5

* Ιπποκράτης Κω, Διαγόρας Δρυοπιδέων, Λοκρός Αταλάντης, Πόλις Καλλιθέας έχουν έναν αγώνα λιγότερο. ΟΦΗ και Προμηθέας Χαλανδρίου ξεκίνησαν από το -1.

 

Επόμενη αγωνιστική (6η, 20/11)

Κάδμος – Λοκρός Αταλάντης

Προμηθέας Χαλανδρίου – ΑΕ Σαντορίνης

Έσπερος Λαμίας – Πανναξιακός

Πόλις Καλλιθέας – ΟΦΗ

ΑΕ Πεντέλης – Διαγόρας Δρυοπιδέων

Νίκη Αμαρουσίου – Ιπποκράτης Κω

Ρεπό: Άρης Νικαίας

 

 

3ος Όμιλος – 5η αγωνιστική

Αποτελέσματα

Απόλλων Καλαμαριάς – Αιγινιακός  77-75

Αριστοτέλης Φλώρινας – Πρωτέας Γρεβενών  49-53

ΓΣ Φαρσάλων – Νικόπολη Πρέβεζας  77-64

Βίκος Ζαγοροχώρια – ΠΣ Ευκαρπίας  54-50

Εύαθλος Πολυκάστρου – Διόσκουροι Κοζάνης  58-64

ΓΑΣ Μελίκης – Τιτάνες Παλαμά  54-87

ΓΣ Ελίμειας – ΑΓΣ Ιωαννίνων 68-60

 

Φύλλα αγώνα

Εύαθλος Πολυκάστρου – Διόσκουροι Κοζάνης  58-64

Δεκάλεπτα: 10-13, 26-41, 45-53, 58-64

Διαιτητές: Αγραφιώτης Γρ., Παπαδόπουλος Χ.

Εύαθλος Πολυκάστρου (Παπαδόπουλος): Βακιρλής 2, Σιδηρόπουλος 8, Τσελέκης 9, Παπαδόπουλος 10 (2), Κωτούλας 9, Χατζόπουλος 7 (1), Ημερίδης 9, Ζεμπεκίδης 2, Βαρβούτας 2.

Διόσκουροι Κοζάνης (Χωλόπουλος): Σισμάνης 6 (2), Σκορδάρης 10 (2), Ντόβας 15 (1), Κουτζομήτρος 8, Μαυρίδης 12 (1), Γκλιάνας 2, Καρανώτας Στ. 11 (2), Ζολώτας, Καρανώτας Τ.

 

ΓΣ Φαρσάλων – Νικόπολη Πρέβεζας  79-66

Δεκάλεπτα: 16-15, 33-24, 58-52, 79-66

Διαιτητές: Ελευθεριάδης, Παπαγεωργίου

ΓΣ Φαρσάλων (Αλεξίου): Φούντας 22 (2), Ψύρρας 7 (1), Αναγνωστόπουλος Χρ. 9 (1), Αναγνωστόπουλος Γ. 26 (4), Παπακώστας 15, Ίλτσογλου, Ντίνος, Τσιλούλης, Μάρκος, Μακρής.

Νικόπολη Πρέβεζας (Παπίρης): Βαβέτσης , Αργύρος 2, Μενιουδάκης, Τσιτσώνης 8 (2), Βαγενάς 16 (1), Πολίτης, Παπαμιχαήλ 4, Παπαδημητρίου, Αγραπιδάκης, Νίκας, Μακρόπουλος 10, Μπάλλας 26.

 

Βίκος Ζαγοροχώρια – ΠΣ Ευκαρπίας  54-50

Δεκάλεπτα: 17-11, 29-29, 38-37, 54-50

Διαιτητές: Μελανίδης, Ντόγκας

Βίκος Ζαγοροχώρια (Πάνου): Μιχαήλ 3 (1), Πανταζής 8 (1), Κάκος, Βάσιος 2, Αντωνίου 8, Τάσσης 2, Κιμισκίδης, Εξαρχόπουλος 14 (2), Τζοβάρας 8, Ζήκος, Λάμπρου, Γιωτάκης 9

ΠΣ Ευκαρπίας (Γκένογλου): Ψευτογκάς 5 (1), Πούλιος, Κολότσιος 5, Θεοδωρόπουλος, Κοσμίδης, Μπάρκος, Ταπάνης 6 (2), Χολέβας 14, Βενετίδης, Απιδόπουλος 5 (1), Ουλοσίδης 10, Γκαβέζος 5 (1).

 

Αριστοτέλης Φλώρινας – Πρωτέας Γρεβενών 49-53

Δεκάλεπτα: 21-11, 27-23, 38-35, 49-53

Διαιτητές: Καρακώστας, Κοντογιάννης

Αριστοτέλης Φλώρινας (Μαυρουδίου):   Τούζος 4 (1), Κέκελης 7, Τέρπος 6, Μήλλιος, Σκαρλάτος 16 (2), Βίτκας 7 (1), Γυμνόπουλος 7 (1), Καραβατάκης, Ελευθερίου 2.

Πρωτέας Γρεβενών (Χασιώτης): Μητρόπουλος, Ζήμπρας, Κλωνάρας Αλ. 17 (4), Μπαρτζώκας, Ρίνγκος 3, Κλωνάρας Ν. 10, Συλλάκος 2, Κιούρκας 12 (1), Μπόζιαρης 7 (1), Ασλανίδης, Τζήμου 2, Χατζόπουλος.

 

ΓΑΣ Μελίκης – Τιτάνες Παλαμά 54-87

Δεκάλεπτα: 18-19, 25-52, 42-70, 54-87

Διαιτητές: Γαζέτας, Τσούλης

ΓΑΣ Μελίκης (Ασλανίδης): Λιόλιος 13 (3), Κοτζαμπάσης 6, Δημητριάδης 7 (1), Γιαννόπουλος 2, Παπαδόπουλος 2, Τζαφέρης, Στάκταρης, Σαζακλίδης 2, Κυριακού, Παραπούρας 17 (2), Παπαρώσης, Ρογκότης 5.

Τιτάνες Παλαμά (Φόρος): Μπιζιώτης 5 (1), Πανάρας 15 (4), Αργύρης 8 (2), Γεωργαντζάς 20 (4), Παπαιωάννου 2, Δερμιτζάκης 19 (2), Αρχοντής 3 (1), Μούμογλου 4, Χατζής 3, Αποστολάκης 8.

 

Απόλλων Καλαμαριάς – Αιγινιακός 77-75 (70-70)

Δεκάλεπτα: 14-17, 37-37, 51-55, 70-70(κ.α.), 77-75

Διαιτητές: Ντούρας, Γιαννούλης

Απόλλων Καλαμαριάς (Γιαννικόπουλος): Αζής, Αποστόλου 26 (6), Γαϊτανίδης 2, Τσουλόυγκας, Χατζημιχαϊλίδης 3 (1), Αναστασίου 19, Μωυσίδης, Ρέμπελος, Καλαμπόκης, Στυλιανίδης 4, Δοξακης 13 (3), Χατζίδης 10.

Αιγινιακός (Λοτζανιώτης): Κατσιάνος 11 (3), Μωυσίδης 2, Παρίσης, Παουλεάνου 5, Αναστασιάδης 12 (1), Αργυρόπουλος 16 (2), Κιρκιτζιώτης, Πεχλιβάνος, Καρκάρας 1 7 (2), Παππάς 2, Κοντόπουλος, Τσουτσούκας 10.

 

ΓΣ Ελίμειας – ΑΓΣ Ιωαννίνων 68-60

Δεκάλεπτα: 20-9, 31-22, 55-42, 68-60

Διαιτητές: Δολγύρας, Τσουμαχίδης

ΑΓΣ Ιωαννίνων (Τσουκανέλης): Γεωργίου 4, Καρασίμος, Μπαρτζώκας 11, Καννής, Τζίμας, Μουζακίτης 11(3), Μάντζιος, Μάκης 4, Πάτρας 10, Θώδης, Φίλιος 13(2), Αυγερινός 7.

ΓΣ Ελίμειας (Καραγιαννίδης): Πάπιστας, Μαλούτας 20(4), Βλάχος 12(1), Τσιαούσης 4, Τσαμπούρης 4, Κατσέλας, Μακρής 4, Μαλιούρας 10, Νικολάου 14(1).

 

Βαθμολογία

1. ΓΣ Φαρσάλων 9

2. ΓΣ Ελίμειας 9 

3. Νικόπολη Πρέβεζας 9

4. ΑΓΣ Ιωαννίνων  9      

5. Τιτάνες Παλαμά 8

6. Διόσκουροι Κοζάνης 8

7. Πρωτέας Γρεβενών 8

8. Απόλλων Καλαμαριάς 7

9. Αιγινιακός 7            

10. ΓΑΣ Μελίκης 7

11. Εύαθλος Πολυκάστρου 6

12. ΠΣ Ευκαρπίας 6      

13. Βίκος Ζαγοροχώρια 6      

14. Αριστοτέλης Φλώρινας 5

* Οι Τιτάνες Παλαμά ξεκίνησαν με -1 λόγω τιμωρίας από το περσινό πρωτάθλημα

 

Επόμενη αγωνιστική (6η, 20/11)

Πρωτέας Γρεβενών – Απόλλων Καλαμαριάς

Νικόπολη Πρέβεζας – Αριστοτέλης Φλώρινας

ΠΣ Ευκαρπίας – ΓΣ Φαρσάλων

Διόσκουροι Κοζάνης – Βίκος Ζαγοροχώρια

Εύαθλος Πολυκάστρου – ΓΑΣ Μελίκης

Αιγινιακός – ΓΣ Ελίμειας

ΑΓΣ Ιωαννίνων – Τιτάνες Παλαμά

 

 

4ος Όμιλος – 5η αγωνιστική

Αποτελέσματα

Μακεδονικός – ΑΕ Κομοτηνής  57-73

Αστέρας Καβάλας – Αγία Βαρβάρα  81-65

ΓΑΣ Κομοτηνή-Χαλκηδόνα  69-80

ΠΚ Νεάπολης – Μαντουλίδης 66-75

Παναθλητικός Πειραματικό – Ικαροι Σερρών 61-48

Ιωνικός – ΠΟ Νέων Μουδανιών 69-53

Ορφέας Ν. Σκοπού – Ζέφυρος 71-81

 

Φύλλα αγώνα

Παναθλητικός Πειραματικό – Ικαροι Σερρών 61-48

Δεκάλεπτα :14-12,35-20,44-34,61-48

Διαιτητές : Γερακίνης, Παζώλης

Παναθλητικός Πειραματικό (Γεροφώτης): Βογιατζής 5(1), Πράντζος, Τσεσμετζής, Χατζημιχαηλίδης 14(4), Καλούτσικος 12, Κοϊμτζόγλου 8, Μαυροματίδης 4, Τσιακίρης, Μπάκος 16(3), Κάσουρας  2, Βαρίτης, Μαδεμλής .

Ικαροι Σερρών (Ποργιόπουλος): Μποζουτσίδης, Γρίψιος 9(1), Παπαπασχάλης 2 , Γεωργιανός 8, Τράκας 17(3), Παπαδόπουλος, Γιαννούλης, Γκούτζιας 5, Σταματόπουλος, Παρχαρίδης 2, Θολιώτης 4, Φώτογλου 1.

 

Ορφέας Ν. Σκοπού – Ζέφυρος  71-81

Δεκάλεπτα: 17-22, 35-40, 51-64, 71-81

Διαιτητές: Κατρακάρης, Μπακάλης

Ορφέας Ν. Σκοπού  (Κοκολιός): Πεχλιβάνης 20 (3), Ιακωβίδης 17 (3), Αποστόλου 7 (1), Χατζής 6 (2), Καβαργύρης 2, Χατζηανδρέου 10, Ιωσηφίδης 6, Τσανάκας 3 (1), Σύρπας, Χατζηκυριακίδης.

Ζέφυρος (Τσολάκης): Μυτιληναίος 10 (2), Μυλωνάς 18, Αλεξανδρίδης 19 (5), Τσιουντός 17 (2), Μυστιλιάδης 6(1), Τσιώκας 11, Πατίκας.

 

ΠΚ Νεάπολης – Μαντουλίδης 66-75

Δεκάλεπτα: 16-18, 33-41, 49-63, 66-75

Διαιτητές: Πετανίδου, Καρκαλέτσης

ΠΚ Νεάπολης (Μπούμπας-Τασόπουλος): Νικολαΐδης 7(1), Χριστοδούλου 5, Αποστολίδης 17, Καραγιαννάκης 8(2), Χύτας 11, Ζεϊμπέκης 7(1), Χριστοφόρης, Φαρμάκης 2, Καραφέρας, Δημητρόπουλος 1, Τσιώρας 5(1), Ταουκίδης 3.

Μαντουλίδης (Ντολόπουλος); Γκύζης, Ρόπουτης 14(2), Τάκης 3(1) , Φόρογλου, Μπέλλος 9, Γκαντίδης 4, Γιαννακός 1,Ρεφατλάρρι, Γκαβέζος, Κουτουξίδης 29, Τσιριλάκης 6, Θώμος 9.

 

Αστέρας Καβάλας – Αγία Βαρβάρα 81-65

Δεκάλεπτα: 15-29, 33-47, 54-58, 81-65

Διαιτητές:  Αγραφιώτης Γ., Λουλουδιάδης

Αστέρας Καβάλας (Μαγιάννης): Παπαζώτος 15 (2), Τεμεκονίδης 1, Μπόζης 9 (2), Μαρκόπουλος 1, Μαραβέγιας, Γ. Σουλίδης 2, Αθανασιάδης 21 (1), Αργυρίου, Χαριζάνης 15 (2), Μυζίου 10, Ζαρωτιάδης 7.

Αγία Βαρβάρα (Καμαράκης): Σαμαράς 15 (3), Κοντογιαννόπουλος 1, Αντωνιάδης, Μητρούλης 6 (2), Ζωτίδης 6 (2), Παϊτάρης, Δάτσης 10, Δανίκας 13 (1), Ντάτσης, Παπακωνσταντίνου 10 (2), Φασουλάς 4, Σκοπίδης.

 

Ιωνικός – ΠΟ Νέων Μουδανιών 69-53

Δεκάλεπτα: 22-10, 36-27, 59-38, 69-53

Διαιτητές:  Ρούκας, Ζιώγας

Ιωνικός  (Καραμουσαλίδης): Μητακίδης, Σαρησάββας , Παναγιώτου 17(2), Τουτβετζίδης 12(1), Δικταπανίδης 2, Γκούμας 6, Σιδηροηλίας , Παπαδόπουλος 11, Κουλαξής 7, Καλογεράτος 9(3), Κούντες 2, Γεωργιάδης 2.

ΠΟ Νέων Μουδανιών (Παναγιωτόπουλος): Παπαδόπουλος 3, Βέτσος, Τεζετζίδης, Τσιγγελίδης 5, Χαριστός Κ. 5, Σερέτης, Κουτζούχας 8, Κοκκίνης 6, Ξανθόπουλος, Φιλοξενίδης 8, Χαριστός Σ 9,. Παντελέρης 9.

 

Μακεδονικός – ΑΕ Κομοτηνής 57-73

Δεκάλεπτα: 16-16, 36-34, 42-55, 57-73

Διαιτητές: Παργιανόπουλος, Κέτουλας

Μακεδονικός (Μύθου):Σκουφεζής Ε., Κοντσές 12, Ντσιλής 15, Μπαρζού 8 (2), Παπαγρηγορίου, Κομμάτας 4, Χαλάτσης 9, Σκουφεζής Α 1, Πηλακούτας 6 (2), Λυχριδάς 1, Ρίζος 1, Μαργαρίτης.

ΑΕ Κομοτηνής (Κοκκινόπουλος) Σταματέλος 10 (1), Κρίμπουρας, Χονδρόπουλος 14 (4), Βακρινός 2, Λεχούδης 9, Βαχαρίδης, Κουτσοβασίλης 18 (2), Καραμπέκης 5, Μπορμπίδης, Πολυχρονιάδης, Παλάκης 15 (2), Λέφης.

 

ΓΑΣ Κομοτηνή – Χαλκηδόνα 69-80

Δεκάλεπτα : 22-18, 34-42, 49-54, 69-80

Διαιτητές: Εκίζογλου, Λαδάς

ΓΑΣ Κομοτηνή (Λεμονίδης): Σαββίδης, Καραγιώργος, Σκεμπής 13, Αθανασίου 9 (3), Χατζηδημητρίου 11(1), Καναράς 10(2), Σιμάκης 12(1), Καλατζής 12 (3), Καραμπέκης, Χαλίλ 2, Γκουτσίδης.

Χαλκηδόνα (Οκλαλιώτης)Τουλούμης 12 (2), Μαρκίδης 10, Μαραπίδης 6, Παπαδόπουλος, Λαϊδης, Μπατάκος 13, Σεφερίδης 8, Κοτζαγιάννης 10, Χαρτόπουλος 21 (2).

 

Βαθμολογία

1. Παναθλητικός-Πειραματικό 10         

2. Ζέφυρος 10       

3. Ικαροι Σερρών 9

4. ΑΕ Κομοτηνής  9

5. Μακεδονικός 8

6. Χαλκηδόνα  8 

7. Ορφέας Ν. Σκοπού 8

8. Αστέρας Καβάλας 7

9. Ιωνικός 7      

10. ΠΚ Νεάπολης  6

11. ΓΑΣ Κομοτηνή 6

12. Μαντουλίδης  6

13. Αγία Βαρβάρα  6

14. ΠΟ Νέων Μουδανιών  5

 

Επόμενη αγωνιστική (6η, 20/11)

Αγία Βαρβάρα – Μακεδονικός

Χαλκηδόνα – Αστέρας Καβάλας

Μαντουλίδης – ΓΑΣ Κομοτηνή

Ικαροι Σερρών – ΠΚ Νεάπολης

Παναθλητικός Πειραματικό – Ιωνικός

ΑΕ Κομοτηνής – Ορφέας Ν. Σκοπού

Ζέφυρος – ΠΟ Νέων Μουδανιών