Κεντρικό μενού
Κατηγορίες

Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (6/11)

Οι διαιτητές και κομισάριοι της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

Κυριακή 6 Νοεμβρίου

1ος Όμιλος (5η αγωνιστική)

ΔΑΚ Κορίνθου 16.30 Κόρινθος-Αχαγιά 82 Χατζημάρκος-Ροδίτης (Τρίγκα)

1ο Μάνδρας 17.00 Δάφνη Δαφνίου-Έσπερος Ξάνθος-Χριστινάκης (Ντίνος)

Τέντας 17.00 Καλαμάτα-Ίκαρος Καλλιθέας Μακρής-Λεκατσάς (Πολιτόπουλος)

Γλαύκου 17.00 Γλαύκος-Πεύκη Κυριακόπουλος-Ασημακάκη (Θεοδοσόπουλος)

Ακράτας 17.00 Ακράτα-Ένωση Ιλίου Μαγκαφάς-Ρίζος (Παπαδόπουλος Γ.)

Ερμιόνης 17.00 Ερμιόνη-Ίκαρος Ν. Σμύρνης Ντάνος-Χουγιάζος (Ζάρκος)

Πετρούπολης 17.00 Άρης Πετρούπολης-Πορφύρας Ραχιώτης-Αντωνίου (Παππάς)

2ος Όμιλος (4η αγωνιστική)

2ο Λυκ. Αμαρουσίου 17.00 Νίκη Αμαρουσίου-Λοκρός Νάστος-Κουτσοδήμος (Ζώης)

Ν. Πεντέλης 13.30 Πεντέλη-Σαντορίνη Κατσαπρακάκης-Τσιμπούρης (Ζερβούδης)

Θήβας 12.00 Κάδμος-Πανναξιακός Αργυρούδης-Τσολάκος (Κάλφα)

Παπάγου 17.00 Προμηθέας Χαλ.-ΟΦΗ Σταθόπουλος-Κοτσίρης (Μπουρνάς)

Χαλκιοπούλειο 17.00 Έσπερος Λαμίας-Άρης Νίκαιας Τσακαλογιάννης-Λαμπίρης (Χριστοδούλου)

Κω 17.00 Ιπποκράτης-Διαγόρας Δρυοπ. Πολυχρόνης-Πλιάκας

3ος Όμιλος (4η αγωνιστική)

ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 17.00 Ιωάννινα-Απόλλων Κ. Καρακώστας-Παζόλης (Αγορογιάννης)

Αιγινιακού 17.00 Αιγινιακός-Αριστοτέλης Φλ. Κέτουλας-Δολγύρας (Βάτσιος)

ΔΑΚ Γρεβενών 17.00 Πρωτέας Γρ.-Φάρσαλα Μαντήλας-Ζιώγας (Κηπουρίδης)

Πρέβεζας 17.00 Νικόπολη-Βίκος Ζαγοροχώρια Κατωτικίδης-Παπανικολάου (Μπαταούλα)

ΔΑΚ Ευκαρπίας 17.00 Ευκαρπία-Εύαθλος Σαρακενίδης-Χρυσάφης (Κασαπίδης)

ΔΑΚ Κοζάνης 17.00 Διόσκουροι-Μελίκη Τσούλης-Παπαδόπουλος Χαρ. (Κοντόζης)

Παλαμά 17.00 Τιτάνες Παλαμά-Ελίμεια Φουτζήλας-Δαμίγος (Τσίργουλας)

4ος Όμιλος (4η αγωνιστική)

ΔΑΚ Περαίας 18.00 Ακτή Ζέφυρος 02-Μακεδονικός Τσοκόλης-Γαζέτας (Φωτιάδης)

ΔΑΚ Κομοτηνής 18.00 ΜΓΣ Κομοτηνή-Αστέρας Καβάλας Εκίζογλου-Λαδάς (Γκουρτζελίδης)

ΔΑΚ Ποταμουδιών 18.00 Αγ. Βαρβάρα-ΓΑΣ Κομοτηνή Ντόγκας-Χατζηχαρίσης (Λιρίδης)

ΔΑΚ Χαλκηδόνας 18.00 Χαλκηδόνα-Νεάπολη Αγραφιώτης Ιωαν.-Πράττος (Παραλικίδης)

Μαντουλίδη 18.00 Μαντουλίδης-Παναθλητικός Λουλουδιάδης-Γραικος (Τοζακίδης)

ΔΑΚ Σερρών 18.00 Ίκαροι Σερρών-Ιωνικός Ιωνίας Ρούκας-Μπακάλης (Γιαβρής)

Ν. Μουδανιών 18.00 Ν. Μουδανιά-Ορφέα Ν. Σκοπού Πετανίδου-Τοκμακίδης (Τζιομπάνος)