Κεντρικό μενού
Κατηγορίες

Γ΄ Εθνική Ανδρών: Αποτελέσματα – βαθμολογίες

Τα αποτελέσματα, οι βαθμολογίες και τα φύλλα αγώνα των αγώνων της Γ΄ Εθνικής Ανδρών έχουν ως εξής:

1ος Όμιλος – 4η αγωνιστική

Αποτελέσματα

Πορφύρας – ΚΑΟΚ 69-64

Αχαγιά ’82 – Δάφνη Δαφνίου 66-82

Έσπερος ΑΟΠΑ – Καλαμάτα 62-48

Ίκαρος Καλλιθέας – Γλαύκος 52-70

Πεύκη – Ακράτα 69-80

Ένωση Ιλίου – Ερμιόνη 79-64

Κεραυνός Αιγίου – Άρης Πετρούπολης 79-73

Ρεπό: Ίκαρος Ν. Σμύρνης

 

Φύλλα αγώνα

Πορφύρας – ΚΑΟΚ 69-64

Δεκάλεπτα: 18-12, 39-29, 46-47, 69-64

Διαιτητές: Μπανασάκης, Κώτσου

Πορφύρας (Παύλος): Παλτόγλου 8 (1), Στεφανής 16 (1), Παπαφωτίου 2, Βούλγαρης 10 (1), Ιορδάνου 2, Καλαμαράς 6 (1), Ντόκος 3 (1), Σίμος 4, Μπαρμπαρής 18, Οικονόμου, Κωνσταντίνου.

ΚΑΟΚ (Γκόφας): Μαγκώνης 5 (1), Κωνσταντίνου 4, Σακελλαράκης 2, Κατσαμάκης 7, Κεφάλας 10, Παβλίσεβιτς 14 (2), Θωμόπουλος 4, Σταυρόπουλος 9 (1), Μακρής 3, Δανιήλ 6 (1).

 

Αχαγιά ’82 – Δάφνη Δαφνίου 66-82

Δεκάλεπτα: 12-19, 32-42, 49-61, 66-82

Διαιτητές: Κοτσίμπος, Μαγκαφάς

Αχαγιά ‘82 (Δεραός): Νικολάου 4 (1), Δαβάνης 9, Μοσχοβάκης 18 (3), Τσινόπουλος 10 (2), Χαμηλός 17 (4), Νικολόπουλος 6 (2), Τσεκλένης 2,  Γατσούλης, Στάνκοβιτς, Σέρμπος, Λαμπρόπουλος, Λυκούδης.

Δάφνη Δαφνίου (Δεσποτάκης): Τσελεμπής 8, Γκίνης 20 (3), Φιλιππόπουλος 13, Μιχόπουλος 16 (2), Κωνσταντώνης 12 (4), Ρώης 8 (2), Θεοδοσίου 5 (1).

 

Έσπερος ΑΟΠΑ – Καλαμάτα 62-48

Δεκάλεπτα: 17-17, 27-26, 45-33, 62-48

Διαιτητές: Λαζαρίδης, Ορφανός Ιορδ.

Έσπερος Α.Ο.Π.Α (Γκοργκολής): Διαμαντόπουλος, Φραντζής 7 (1), Παπανικολόπουλος, Λαμπρόπουλος 14 (1), Ροκανάς, Θανόπουλος 12 (2), Παπαγεωργίου, Οικονομόπουλος 14, Πελεκούδας 4, Τρυφωνόπουλος, Λυμπέρης 6 (1), Αγγελόπουλος 5.

Καλαμάτα (Γιαννακόπουλος): Αντωνόπουλος, Κίσσας, Μπάκας 13, Τσικούρης 7, Μαγιντόμπε, Σπηλιώτης, Κουτίβας 6, Σκοπέτος 3 (1), Γεωργανάς 6, Δελής 9, Λουρμπέας, Τριανταφυλλόπουλος 4.

 

Ίκαρος Καλλιθέας – Γλαύκος 52-70

Δεκάλεπτα: 14-21, 29-45, 42-57, 52-70

Διαιτητές: Χριστινάκης, Καρανικόλα

Ίκαρος Καλλιθέας (Πανούλιας): Καράμπελας, Μπελίτσης, Βάρσος , Οικονομάκης 1, Ζεγκίνογλου 5, Αλεξανδρόπουλος, Καλεμτζάκης 14 (1), Τσάτας, Μπουργάνος 5 (1), Αρναουτάκης 11 (1), Σταθόπουλος 4, Τζέμης 12.

Γλαύκος (Πολυδωρόπουλος): Λιβιεράτος 2, Λαμπρόπουλος 17 (4), Πολυδωρόπουλος 10 (2), Παπαβασιλόπουλος 14 (4), Σταυράκης 3 (1), Καλλής 10 (2), Γιαλελής , Λιούρδης 2, Αναγνωστόπουλος 12 (1), Παπακώστας, Παλαδινός.

 

Πεύκη – Ακράτα 69-80

Δεκάλεπτα: 15-26, 36-32, 49-49, 69-80

Διαιτητές: Φάκαρος, Κουτσοδήμος

Πεύκη (Ζερβουλάκος): Κυριαζόπουλος 2, Τσαμπής 20 (2), Χασάπης, Μελάς 11 (1), Σημαιόπουλος 6, Τάγαρης 14 (1), Πλουτετσκι 3 (1), Κεχρής, Ίβκοβιτς, Κουκάκης 13 (1).

Ακράτα (Ζίζηλας): Σαρίκας 16 (2), Λάππας 23 (1), Κατωπόδης 8, Μανταλβάνος Γ., Μπιτσάκος, Οικονομόπουλος 3 (1), Μαλλής, Σακελλαρίου , Βεσκούκης 10, Λάφης 13, Μανταλβάνος Δ. 7.

 

Ένωση Ιλίου – Ερμιόνη 79-64

Δεκάλεπτα: 25-17, 45-30, 62-48, 79-64

Διαιτητές: Ξάνθος, Καμήτσος

Ένωση Ιλίου (Καράμπελας): Βαϊδάκης 6, Μπέλλας Ι. 13 (3), Αρχιμανδρίτης, Φουντάς 14 (4), Πανουσόπουλος Θ.3 (1), Τσολάκης 20, Σκαλωμένος 1, Μπέλλας Ο. 11, Στρατομήτρος 3 (1), Βαλσαμούλης 6, Γεωργιάδης 2.

Ερμιόνη (Καλαϊτζάκης): Ευστρατίου Πετ. 3 (1), Αγγελής 4, Θωμάς 9 (1), Μαναριωτής, Γκολέμης, Βανδώρος 2, Δεβελέκος, Κορίζης 14, Ευστρατίου Π. 12, Τζουμάκας, Διαμαντόπουλος 20 (1), Πουλής.

 

Κεραυνός Αιγίου – Άρης Πετρούπολης 79-73

Δεκάλεπτα: 19-13, 44-34, 64-55, 79-73

Διαιτητές: Λιότσιος, Τσιμπούρης

Κεραυνός Αιγίου (Καραγιάννης): Στογιάνοβιτς 2,  Δούρος 7, Χριστοδουλόπουλος 5, Κάντας, Φωτίου 39 (6), Ζύγας, Σούλης, Σκλάβος 12 (3), Καραγιάννης 14.

Άρης Πετρούπολης (Παπαδόπουλος): Κεφάλας 4, Βενιτουράκης 3 (1), Δρικόγιας 8 (2), Κωνσταντίνου 5, Μπαζιώτης 7 (1), Μπούτρης 9, Κωνσταντακόπουλος 3 (1), Κυρίτσης, Τασούλας 4, Μακρόπουλος 20, Βεντούρης 10.

 

Βαθμολογία

1. Δάφνη Δαφνίου 8

2. Έσπερος ΑΟΠΑ 8

3. Ακράτα 7

4. Ίκαρος Ν. Σμύρνης 6

5. Αχαγιά ‘ 82 6

6. Γλαύκος 6

7. Πορφύρας 6

8. ΚΑΟΚ 5

9. Ένωση Ιλίου 5

10. Καλαμάτα 5

11. Ερμιόνη 5

12. Ίκαρος Καλλιθέας 5 

13. Κεραυνός Αιγίου 5

14. Πεύκη 4

15. Άρης Πετρούπολης 3

* ΚΑΟΚ, Ένωση Ιλίου, Άρης Πετρούπολης και Ίκαρος Ν. Σμύρνης έχουν από έναν αγώνα λιγότερο.

 

Επόμενη αγωνιστική (5η, 6/11)

ΚΑΟΚ – Αχαγιά ‘82

Δάφνη Δαφνίου –  Έσπερος ΑΟΠΑ

Καλαμάτα – Ίκαρος Καλλιθέας

Γλαύκος – Πεύκη

Ακράτα – Ένωση Ιλίου

Ερμιόνη –  Ίκαρος Ν. Σμύρνης

Άρης Πετρούπολης – Πορφύρας

Ρεπό: Κεραυνός Αιγίου

 

 

2ος Όμιλος – 3η αγωνιστική

Αποτελέσματα

Λοκρός Αταλάντης – Ιπποκράτης Κω 75-89

ΑΕ Σαντορίνης – ΑΣ Νίκη Αμαρουσίου 76-81

Πανναξιακός ΑΟΝ – ΑΕ Πεντέλης  53-64

ΟΦΗ – ΕΣ Κάδμος  64-70

Άρης Νίκαιας – Προμηθέας Χαλανδρίου 78-50

Πόλις Καλλιθέας – Έσπερος Λαμίας 66-71

Ρεπό: Διαγόρας Δρυοπιδέων

 

Φύλλα αγώνα

ΑΕ Σαντορίνης – ΑΣ Νίκη Αμαρουσίου 76-81

Δεκάλεπτα: 10-20, 34-43, 53-69, 76-81

Διαιτητές: Τσακαλογιάννης, Ελ Ανύ

ΑΕ Σαντορίνης (Κωνσταντινίδης): Σταύρου, Κατικαρίδης 5(1), Δουλγεράκης 14, Λουίτζι 14(2), Κυριακόπουλος 6 (1), Πετράκης 13(1), Πάππος 10(2), Μπουραντάς 10(2).

Νίκη Αμαρουσίου (Χρυσόγελος): Μαραγκίδης, Κοροπούλης 8, Οικονόμου 14, Κοντογιάννης 24, Σιμιτζής 18(2), Τσέκενης Γ., Χαραλάμπης, Σκούταρης 7 (1), Τσέκενης Α.9 (1), Αγγελής 2.

 

Άρης Νίκαιας – Προμηθέας Χαλανδρίου 78-50

Δεκάλεπτα: 18-15, 47-19, 65-38, 78-50

Διαιτητές: Ραχιώτης, Ορφανός

Άρης Νικαίας (Κωνσταντινίδης): Γεωργουσόπουλος, Καρβούνης 3(1), Αγγελόπουλος, Σκιαθίτης, Θαλασσινός 5(1), Αγγελίδης 4, Γαλίτης 5(1), Κόλλιας 16, Στέφος 6, Δρίβας 12(2), Αντωνούσος 6, Καρυπίδης 21(1).

Προμηθέας Χαλανδρίου (Μελέτης): Γεμένης 6(2), Σβαρνάς 7, Ανδρικόπουλος 11(3), Κορομηλιάς, Γατσούλης 2, Γιαννάκης, Σαμιώτης 6, Τσιγγενόπουλος4, Πεζός 2, Στεφάνου 11(1), Μάνδαλος, Σαρλής 1.

 

Λοκρός Αταλάντης – Ιπποκράτης Κω 75-89

Δεκάλεπτα: 21-31, 39-49, 52-67, 75-89

Διαιτητές: Λυράς, Τεφτίκης Σ.

Λοκρός Αταλάντης (Ζαρονικόλας): Διαμαντής 3(1), Ρούζιος 4, Ρουμελιώτης 12, Κοσμετάτος 2, Ντέντα 6, Νικολάου, Παπαηλιού, Μπολμάτης, Μάτος Αν. 28(1), Μάτος Α. 16(4), Θώδος, Σμάγκιν 4.

Ιπποκράτης Κω (Καπλανίδης): Κουκουράβας 9(1), Τρύπας 13(3), Πλευράκης, Σκούφης 2, Παπαδημητρίου 2, Ασημακόπουλος 33, Χρήστου 2, Χαρίσης 15(1), Χρύσης 11(1), Μποδούρ 2, Γκοράτσας.

 

Πανναξιακός ΑΟΝ – ΑΕ Πεντέλη 53-64

Δεκάλεπτα:  15-20, 33-28, 42-45, 53-64

Διαιτητές: Κρεστενίτης, Κοτσίρης

Πανναξιακός ΑΟΝ (Βάβουλας):  Πολίτης, Σβορώνος 3, Καλαβρός, Αρτσάνος, Γεωργιάδης, Καραγιάννης, Τζίμης 11(1), Μάκαρης 13(1), Δαχρετζής 12(1), Καδηγιαννόπουλος 6, Μυλωνάς 5, Μάκος 3(1).

ΑΕ Πεντέλη (Χαρτοματσίδης):  Κέκκης, Πατεράκης, Γρατσιάτος 12(2), Λίτσο, Αποστολόπουλος 19 (1), Πορτελάνος, Καρούζος 7 (1), Κωνσταντάκος, Καλογερόπουλος 17, Μπίγγος 4(1), Σαλτουρίδης 3, Μαλούκος 2.

 

ΟΦΗ – Κάδμος 64-70

Δεκάλεπτα: 21-15, 33-31, 48-53, 64-70

Διαιτητές: Καρακωνσταντόπουλος, Σιδέρης

ΟΦΗ (Κόκκινος): Μητρόπαπας 3, Κριθινάκης, Μαϊστρέλης 9(2), Ξενάκης 6(2), Καρλάφτης 7(1), Μπουμπάρης, Αγαπιάδης 19(2), Πρωτογεράκης 2, Βλαχάκης, Κυρίτσης 3(1), Μουλάς 8(2), Πραντζής.

Κάδμος (Αναστασίου): Σκεμπές 6, Πανταζής 4, Σιλβάστρου 22, Θεργιάκης 6(1), Γκρινιάρης, Νικολάου, Χαρατσής 16(2),Τσαπρούνης 8, Γιάννου, Τσιριμώκος 1, Μπένος 7, Σπηλιώπουλος.

 

Πόλις Καλλιθέας – Έσπερος Λαμίας 66-71

Δεκάλεπτα: 20-10, 39-21, 50- 46, 66-71

Διαιτητές: Νάστος, Καββαδάς

Πόλις ΑΣ Καλλιθέας (Μουριχίδης): Μπογδανίδης 8(2), Τσικούρας , Θεοδωράκος 13(2), Λυγκερίδης 12, Ευστρατίου 4, Αρκουμάνης 5(1), Τσελέκος 4,  Κυριλής 9, Καρανδρέας, Τακαργιάς 11(1).

Έσπερος Λαμίας (Σοφογιάννης): Ρόκας 5(1), Φραγκιαδάκης, Σέττος 15 (3),  Στογίλκοβιτς 3(1), Παναγιωτίδης 15 (2), Φύκας Π. 3, Σοφογιάννης Μ. 11 (2), Φούντας 4, Ζαχαράκης 13 (1), Τσαπούρνας 7, Παπαργυρόπουλος 2.

 

Βαθμολογία

1. Ιπποκράτης Κω 6

2. ΕΣ Κάδμος 6

3. Πεντέλη 6

4. Νίκη Αμαρουσίου 5

 5. Διαγόρας Δρυοπιδέων 4

6. Έσπερος Λαμίας 4

7. Άρης Νικαιας 4

8. Πόλις Καλλιθέας 4

9. ΟΦΗ 3

10. Πανναξιακός 3

11. Σαντορίνη 3

12. Λοκρός Αταλάντης 2

13. Προμηθέας Χαλανδρίου 2

*Διαγόρας Δρυοπιδέων, Έσπερος Λαμίας  και Λοκρός Αταλάντης έχουν έναν αγώνα λιγότερο. ΟΦΗ και Προμηθέας Χαλανδρίου έχουν ξεκινήσει λόγω τιμωρίας από το -1.

 

Επόμενη αγωνιστική (4η, 6/11)

Νίκη Αμαρουσίου – Λοκρός Αταλάντης

ΑΕ Πεντέλης – ΑΕ Σαντορίνης

ΕΣ Κάδμος – Πανναξιακός ΑΟΝ

ΓΣ Προμηθέας Χαλ. – ΟΦΗ

ΓΣ Έσπερος Λαμίας – Άρης Νίκαιας ΓΝΟ

ΑΣΚ Ιπποκράτης Κω – ΑΣ Διαγόρας Δρυοπιδέων

Ρεπό: Πόλις Καλλιθέας

 

 

3ος Όμιλος – 3η αγωνιστική

Αποτελέσματα

Απόλλων Καλαμαριάς – Τιτάνες Παλαμά  62-70

Αριστοτέλης Φλώρινας – ΑΓΣ Ιωαννίνων  63-68

ΓΣ Φαρσάλων – Αιγινιακός  79-57

Βίκος Ζαγοροχώρια – Πρωτέας Γρεβενών  63-70

Εύαθλος Πολυκάστρου – Νικόπολη Πρέβεζας 49-50

Διόσκουροι Κοζάνης – ΠΣ Ευκαρπίας  92-57

ΓΑΣ Μελίκης – ΓΣ Ελίμειας  71-79

 

Φύλλα αγώνα

ΓΣ Φαρσάλων-Αιγινιακός 79-57

Δεκάλεπτα: 22-16, 43-27, 60-41, 79-57

Διαιτητές: Πετανίδου, Τσανακτσίδης

ΓΣ Φαρσάλων  (Τσουκανέλης): Παπακώστας 17, Μπίλιος 2, Τσιλούλης 3(1), Ιλτσόγλου 4(1), Αναγνωστόπουλος Χρ. 14, Ντόνας 2, Αναγνωστόπουλος Γ. 9(1), Μακρής 6(2), Σύρρας 3(1), Φούντας 4, Κούριας 4.

Αιγινιακός (Λοτζανιώτης): Μωυσίδης 8, Παουλεάνου 8(1), Αναστασιάδης 13, Αργυρόπουλος 6, Κερκιντζίωτης 2, Καρκάρας 11(1), Κοντόπουλος 3(1), Σουτσούκας 5, Παρίσης, Πεχλιβάνος.

 

Διόσκουροι Κοζάνης – ΠΣ Ευκαρπίας 92-57

Δεκάλεπτα: 26-13, 43-28, 68-42, 92-57

Διαιτητές: Κέτουλας, Δολγύρας

Διόσκουροι Κοζάνης (Χωλόπουλος): Γκοβεδάρος 5, Σισμάνης 9(3), Σκορδάρης 13(3), Ντόβας 5(1), Γκουτζιομήτρος 18(3), Μαυρίδης 16(1), Ζωλότας 11(1), Γκλιάνας 3(1), Κααρανώτας Σ. 9(1), Μπαλτζής 2, Καρανώτας Τ..

ΠΣ Ευκαρπίας (Γκένογλου): Ψευτογκάς 2, Παλιογιάννης, Κολότσιος 11, Θεοδωρόπουλος 3, Μπαρούτας, Μπάρκος, Γαϊτανίδης 10(2), Χολέβας 6, Βενετίδης 4, Απιδόπουλος 5, Ουλουσίδης 12(1), Γκαβέζος 4.

 

Απόλλων Καλαμαριάς – Τιτάνες Παλαμά 62-70

Δεκάλεπτα: 18-20, 32-42, 49-58, 62-70

Διαιτητές: Δημάδης, Μπακάλης

Απόλλων Καλαμαριάς (Γεωργιάδης, Γιαννικόπουλος): Αποστόλου 25(4), Γαϊτανίδης 1, Σουλούγκας 1, Χατζημιχαϊλίδης 2, Αναστασίου 3, Μωυσίδης, Στυλιανίδης 20(1), Ρέμπελος, Καλαμπόκης, Δοξάκης1 , Χατζίδης 9.

Τιτάνες Παλαμά (Φόρος): Μπιζιώτης 3(1), Πανάρας 23(5), Αργύρης 2, Γεωργατζάς 18(2), Παπαϊωάννου 6, Δερμιτζάκης 10, Φαλιάκης, Αρχοντής , Μούμογλου 4, Χατζής, Αποστολάκης 4, Πανάρας 4.

 

Αριστοτέλης Φλώρινας – ΑΓΣ Ιωαννίνων 63-68

Δεκάλεπτα: 9-12, 33-28, 46-51, 63-68

Διαιτητές: Τσούλης, Εμμανουήλ

ΑΓΣ Ιωαννίνων (Τσουκανέλης): Γεωργίου 4, Καρασίμος, Μπαρτζώκας 4, Καννής, Τζήμας, Μουζακίτης 15 (2), Μάντζιος, Μάκης 11, Πάτρας 13, Θώδης, Φίλιος 3, Αυγερινός 18 (1).

 

ΓΑΣ Μελίκης – ΓΣ Ελίμειας 71-79

Δεκάλεπτα: 18-28, 34-40, 47-60, 71-79

Διαιτητές: Δαμίγος, Πράττος

ΓΑΣ Μελίκης (Ασλανίδης): Λιόλιος 13, Μαυρίδης 17(2), Δημητριάδης 8, Γιαννόπουλος, Κοτζαμπάσης 2, Κουτζιαμπασόπουλος, Στάκταρης, Σαζακλίδης 4, Κυριακού, Παραπούρας 27(3), Παπαρόσης, Ρογγότης.

 

Βίκος Ζαγοροχώρια – Πρωτέας Γρεβενών 63-70

Δεκαλεπτα: 14-15, 34-33, 46-58, 63-70

Διαιτητές: Ξέρας, Καρακώστας

Βίκος Ζαγοροχώρια (Πάνου): Μιχαήλ 4 , Πανταζής 5, Κάκος 2, Βάτσιος, Αντωνίου 5, Ζήκος, Τώνης, Εξαρχόπουλος 18 (3), Τζοβάρας 8, Νικηφορίδης, Λάμπρου 2, Γιωτάκης 17

Πρωτέας Γρεβενών (Χασιώτης): Κλωνάρας Ν. 16, Ζήμπρας, Κλωνάρας Αλ., Μπαρτζώκας 2, Ρίγκος 10, Κολοβός, Συλλάκος 8, Κιούρκας 9(2), Μπόζιαρης 7(1), Ασλανίδης , Τζήμου 8 (1), Χατζόβουλος.

 

Εύαθλος Πολυκάστρου – Νικόπολη Πρέβεζας 49-50

Δεκάλεπτα: 23-14, 35-34, 42-36, 49-50

Διαιτητές: Παπαθανασίου, Τζιοπάνος Γ.

Εύαθλος Πολυκάστρου (Παπαδόπουλος): Παπαδόπουλος 3 (1), Ημερίδης 9 (1), Βαρβούτας, Ζεμπεκίδης 7 (1), Κυρίκος, Χατζόπουλος, Βλέτσης 7 (1), Γιαμπατζίδης, Φελέκης 6, Σιδηρόπουλος 10, Βακιρλής 2, Κουτούλας 5 (1).

Νικόπολη Πρέβεζας (Παπίρης): Αργυρός 3, Κιτσαντάς 2, Τσιτσώνης 3(1), Κωνής, Πολίτης 2, Βαβέτσης, Παπαμιχαήλ 4(1), Βαγενάς 9, Μενιουδάκης, Μακρόπουλος 17(3), Μπάλλας 10.

 

Βαθμολογία

1. ΓΣ Ελίμειας 6   

2. ΑΓΣ Ιωαννίνων 6

3. Νικόπολη Πρέβεζας 6

4. Διόσκουροι Κοζάνης 5

5. Πρωτέας Γρεβενών 5

6. ΓΣ Φαρσάλων 5      

7. Τιτάνες Παλαμά 4   

8. Εύαθλος Πολυκάστρου 4

9. Απόλλων Καλαμαριάς 4

10. ΓΑΣ Μελίκης 4

11. Αιγινιακός 4             

12. Βίκος Ζαγοροχώρια 3      

13. Αριστοτέλης Φλώρινας 3

14. ΠΣ Ευκαρπίας 3         

** Οι Τιτάνες Παλαμά ξεκίνησαν με -1 λόγω τιμωρίας από το περσινό πρωτάθλημα

 

Επόμενη αγωνιστική (4η, 6/11)

ΑΓΣ Ιωαννίνων – Απόλλων Καλαμαριάς

Αιγινιακός – Αριστοτέλης Φλώρινας

Πρωτέας Γρεβενών – ΓΣ Φαρσάλων

Νικόπολη Πρέβεζας – Βίκος Ζαγοροχώρια

ΠΣ Ευκαρπίας – Εύαθλος Πολυκάστρου

Διόσκουροι Κοζάνης – ΓΑΣ Μελίκης

Τιτάνες Παλαμά – ΓΣ Ελίμειας

 

 

4ος Όμιλος – 3η αγωνιστική

Αποτελέσματα

Μακεδονικός – ΠΟ Νέων Μουδανιών 86-53

Αστέρας Καβάλας – Ζέφυρος  85-86

ΓΑΣ Κομοτηνή – ΑΕ Κομοτηνής  63-72

ΠΚ Νεάπολης – Αγία Βαρβάρα  63-46

Παναθλητικός-Πειραματικό – Χαλκηδόνα 64-58

Ικαροι Σερρών – Μαντουλίδης  77-48

Ιωνικός – Ορφέας Ν. Σκοπού 55-62

 

Φύλλα αγώνα

Παναθλητικός-Πειραματικό – Χαλκηδόνα 64-58

Δεκάλεπτα: 14-6, 30-19, 45-35, 64-58

Διαιτητές: Παπαδόπουλος Χ., Βασιλόπουλος

Παναθλητικός-Πειραματικό (Γεροφώτης): Βογιατζής, Πράντζος, Τσεσμετζής 1, Αρνίδης 3(1), Χατζημιχαηλίδης 6(1), Καλούτσικος 9, Κοϊμτζόγλου  5, Μαυροματίδης  12(1), Τσιακίρης  3(1), Μπάκος 20(2), Κάσουρας 5, Βαρίτης.

Χαλκηδόνα (Οκλαλιώτης ): Τουλούμης  7(2), Μαρκίδης 14, Σιδηρόπουλος, Μαραπίδης 5(1), Παπαδόπουλος, Λαΐδης, Μπατάκας 18, Σεφερίδης 6(1), Μιτζαρίδης, Μακαλέκας, Κοτσαγιάννης 3, Χαρτόπουλος 5.

 

ΠΚ Νεάπολης – Αγία Βαρβάρα 63-46

Δεκάλεπτα: 22-13, 29-25, 52-33, 63-46

Διαιτητές: Εκίζογλου, Λαδάς

ΠΚ Νεάπολης (Μπούμπας, Τασόπουλος): Νικολαΐδης 6, Σουλτάνης 6, Αποστολίδης 10, Καραγιαννάκης 4, Χύτας 6, Ζεϊμπέκης  5(1), Χριστοδούλου 4, Φαρμάκης, Καραφέρας, Δημητρόπουλος 13(3), Τσιώρας 2, Ταουκίδης 7(1).

Αγία Βαρβάρα (Καμαράκης) : Σαμαράς 10(2), Σιδηράς, Μητρούλης 10(2), Ζωτίδης 6, Δάτσης 5, Δανίκας 2, Παπακωνσταντίνου 13(2), Φασούλας, Σκοπίδης.

 

Αστέρας Καβάλας – Ζέφυρος  85-86

Δεκάλεπτα: 19-29, 46-46, 63-65, 85-86

Διαιτητές: Ελευθεριάδης, Παπαγεωργίου

Αστέρας Καβάλας (Μαγιάννης): Παπαζώτος 15(2), Μπόζης 6(2), Μαρκόπουλος, Γ. Σουλίδης, Αθανασιάδης 45(7), Αργυρίου 2, Χαριζάνης 11(1), Μυζίου 5, Ζαρωτιάδης 1, Μυτικόπουλος.

Ζέφυρος (Τσολάκης): Μυτιληναίος 9(2), Μυλωνάς 12, Αλεξανδρίδης 19(4), Τσιούντος 21 (2), Καμπακάκης, Πατίκας 6(1), Τσιόγκας, Σταφυλάς 4, Μυστιλιάδης 15(2).

 

Ικαροι Σερρών – Μαντουλίδης 77-48

Δεκάλεπτα: 19-12, 35-19, 59-29, 77-48

Διαιτητές: Κολοκυθάς, Γιαννούλης

Ικαροι Σερρών (Ποριόπουλος): Βουρλίδας, Γρίψιος Π. 10, Γρίψιος 2, Παπαπασχάλης 7(1), Γεωργιανός 15, Τράγκας 23(1), Γκούτζιας 1, Παρχαρίδης 5(1), Θολιώτης 5(1), Φώτογλου 7, Σταματόπουλος, Λαλιώτης.

Μαντουλίδης (Ντολόπουλος): Γεωργίου 9(1), Ρόπουτης 5, Τάκης 3(1), Τσιριλάκης 4, Μπέλλος 2, Γκαντίδης 1, Γιαννακός 2, Ραφατλάρι 3(1), Γκύζης 2, Κουτουξίδης 13, Γκαβέζος 2, Θώμος 3.

 

Ιωνικός – Ορφέας Ν. Σκοπού 55-62

Δεκάλεπτα: 16-19, 30-32, 44-46, 55-62

Διαιτητές: Παπαγερίδης, Ντούρας

Ιωνικός (Καραμουσαλίδης): Μητακίδης 2, Κουλαξής 2, Παναγιώτου 8, Τουβετζίδης 15, Δικταπανίδης, Γκούμας 7, Σιδηροηλίας, Παπαδόπουλος 3, Πολυχρονιάδης, Καλογεράτος 18(3), Κούτε, Ιγγλέζος.

Ορφέας Ν. Σκοπού (Κοκολιός): Πεχλιβάνης 10, Ιακωβίδης 9, Χατζηκυριακίδης 1, Χατζής 2, Αποστόλου 10(1), Ιωσηφίδης 2, Σύρπας 1, Χατζηανδρέου 24, Τσανάκας 3, Γουλιανός, Καραμπατζιάκης, Κουτσιαντζής.

 

ΓΑΣ Κομοτηνή – ΑΕ Κομοτηνής 63-72

Δεκάλεπτα: 16-21, 33-32, 51-52, 63-72

Διαιτητές: Μελανίδης, Ντόγκας

ΓΑΣ Κομοτηνή (Λεμονίδης): Σαββίδης, Καραγιώργος 1, Σκεμπή 15, Αθανασίου, Χατζηδημητρίου 3(1), Καναράς 5(1), Σιμάκης 13(1), Καλατζής 7(1), Καραμπέκης Π. 6(1) Χαλίλ 12.

ΑΕ Κομοτηνής (Κοκκινόπουλος): Σταματέλος 3, Γκριμπούρας, Χονδρόπουλος 15(2), Βάκρινος 2, Βαχαρίδης, Κουτσοβασίλης 9, Καραμπέκης Δ. 6, Λιβισιανός, Χατζηπαυλίδης 7(1), Παλλάκης 30(2), Κελεσής.

 

Μακεδονικός – ΠΟ Νέων Μουδανιών 86-53

Δεκάλεπτα: 22-14, 43-27, 70-40, 86-53

Διαιτητές: Χατζηχαρίσης, Χατζημπαλίδης

Μακεδονικός (Μύθου): Σκουφεζής Ε., Κοντσές 10, Ντισλής 20(4), Μπαρζού 5(1), Παπαγρηγορίου 4, Κομματάς 1, Χαλάτσης 11 (2), Σκουφεζής Α. 4, Πηλακούτας 18(2), Λυχριδάς 2, Νταράκης 2, Μαργαρίτης 6.

ΠΟ Νέων Μουδανιών (Παναγιωτόπουλος, Αρίστος): Παπαδόπουλος 3, Βέτσος 9, Σερέτης , Τσιγγελίδης 6, Χαρίστος 6, Σούρλας, Κουτζούχας 2, Κοκκίνης 4, Μουλίκας, Τεζετζίδης, Χαρίστος 10, Παντελέρης 13.

 

Βαθμολογία

1. Ικαροι Σερρών 6            

2. Παναθλητικός-Πειραματικό 6

3. Μακεδονικός 6

4. Ζέφυρος 6         

5. Ορφέας Ν. Σκοπού 5

6. ΑΕ Κομοτηνής 5

7. Αστέρας Καβάλας 4

8. ΠΚ Νεάπολης 4

9. Ιωνικός 4

10. Χαλκηδόνα 4  

11. ΓΑΣ Κομοτηνή 4  

12. ΠΟ Νέων Μουδανιών 3

13. Μαντουλίδης 3

14. Αγία Βαρβάρα 3

 

Επόμενη αγωνιστική (4η, 6/11)

Ζέφυρος – Μακεδονικός

ΑΕ Κομοτηνής – Αστέρας Καβάλας

Αγία Βαρβάρα – ΓΑΣ Κομοτηνή

Χαλκηδόνα – ΠΚ Νεάπολης

Μαντουλίδης – Παναθλητικός-Πειραματικό

Ικαροι Σερρών – Ιωνικός

ΠΟ Νέων Μουδανιών – Ορφέας Ν. Σκοπού